Jump to content

נושא בקשר לקהל

ערן נחושתן

Recommended Posts

את זה אפשר יותר טוב בטלויזיה, יש לך זוויות צילום, יש לך שדר, יש לך מזגן, יש לך כורסא נוחה, יש לך נשנושים, יש לך בירה ובקיצור התנאים הכי קטלניים.

אז תישאר שם ואל תבוא!!!

להפעיל לחץ על שופט ועל השחקנים של היריבה

בשריקות בוז, קללות וכל היוצא בזה

זה הדבר הכי מועיל שאוהד כדורגל יכול לעשות, לדעתי.

נראה לי שכדאי להתחיל עם להגיע למשחק :wubyellow3:

נראה לי שכדאי להתחיל עם להגיע למשחק :wubyellow3:

אני נותן טיפים לאוהדים אחרים

זה גם דבר מועיל שאוהד כדורגל יכול לעשות

לשפר ולעזור לאוהדי כדורגל אחרים, הכל למען המועדון.

להפעיל לחץ על שופט ועל השחקנים של היריבה

בשריקות בוז, קללות וכל היוצא בזה

זה הדבר הכי מועיל שאוהד כדורגל יכול לעשות, לדעתי.

!!!!!

Guest הכל בשביל מכבי

יש דבר אחד שאתם טועים בו בגדול

לשרוק בוז 5 דקות זה לא מה שיביא לכם משחקים, אולי זה יביא לכם איזה קרן

לעומת זאת

הנה זה מגיע מוכיח את עצמו כל פעם מחדש

רבע שעה של טירוף של האוהדים נגד פ"ת הטריפו את השחקנים ורק בנס לא שמנו את הגול (שמנו אבל פסלו)

בקיצור, עידוד הרבה יותר סוחף אחריו מאשר לקלל את השופט, זה רק מזכיר לשחקנים שהגיע להם ומתסכל אותם

וחוץ מזה באמת שחצי שעה "אווווו רק מכבי" קצת מרדים

ו3 אנשים ששרים בשער 8 בן שמעון לך הביתה רחם עלינו (עלק הפכו אותו כבר לקלינגר) לא באמת משפיעים על מישהו אז מה אתם מתווכחים על שטויות מי שרוצה לקלל שיבושם לו הקהל לא מושפע מאף אירגון אלא תומך בו רק כשיש דרך משותפת כמו שיש עכשיו

אין לי כוח להתחיל לדבר על שירי הולכה,לפי מה שאני רואה זה גם לא החלק החשוב פה עכשיו.

כל החלטה שלא נראית לנו טוב,שורקים בוז איזה דקה,ואם זה משהו כמו פנדל שלא נשרק אז שרים גם לשופט.

בקיצור שורקים בוז בערך דקה ואז חוזרים לתמוך בקבוצה. השופט טעה,נדפקנו,הראנו את זה שאנחנו לא אוהבים תהחלטה,להמשיך לדחוף את הקבוצה.

אין לי כוח להתחיל לדבר על שירי הולכה,לפי מה שאני רואה זה גם לא החלק החשוב פה עכשיו.

כל החלטה שלא נראית לנו טוב,שורקים בוז איזה דקה,ואם זה משהו כמו פנדל שלא נשרק אז שרים גם לשופט.

בקיצור שורקים בוז בערך דקה ואז חוזרים לתמוך בקבוצה. השופט טעה,נדפקנו,הראנו את זה שאנחנו לא אוהבים תהחלטה,להמשיך לדחוף את הקבוצה.

עם זה יש להם קצת בעיה, זה לא כמו לקלל ולשרוק בוז.

יש דבר אחד שאתם טועים בו בגדול

לשרוק בוז 5 דקות זה לא מה שיביא לכם משחקים, אולי זה יביא לכם איזה קרן

לעומת זאת

הנה זה מגיע מוכיח את עצמו כל פעם מחדש

רבע שעה של טירוף של האוהדים נגד פ"ת הטריפו את השחקנים ורק בנס לא שמנו את הגול (שמנו אבל פסלו)

בקיצור, עידוד הרבה יותר סוחף אחריו מאשר לקלל את השופט, זה רק מזכיר לשחקנים שהגיע להם ומתסכל אותם

וחוץ מזה באמת שחצי שעה "אווווו רק מכבי" קצת מרדים

ו3 אנשים ששרים בשער 8 בן שמעון לך הביתה רחם עלינו (עלק הפכו אותו כבר לקלינגר) לא באמת משפיעים על מישהו אז מה אתם מתווכחים על שטויות מי שרוצה לקלל שיבושם לו הקהל לא מושפע מאף אירגון אלא תומך בו רק כשיש דרך משותפת כמו שיש עכשיו

אתם חיים בסרט שאם אתם מעודדים חזק יותר ואתם בטירוף שלכם זה משפיע יותר על השחקנים

אז אתה חי בסרק חמודי.

הבעיה היא לא אישים כנגד המנהיגים של השחקן , אלה נגד ההתנהלות של האירגון עצמו ושל החינוך שהמנהיגים שלכם נתנו לכם.

איתי בבא לך להתפרק? לך למסיבה..לך תשחק באולינד..או בו סתם אני יתן לך כאפה תתפרק אין לי בעיה.

ואני ממש לא נהנה לקלל את הקבוצה , אבל שצריך להבהיר משהו לשחקנים או למאמן אזס עושים את זה , ואם רק בן שמעון צריך לקבל קללות כדי להבין שהחילפים שלו מפגרים אז הוא יקרבל.

אבל אם אני ימשיך לעודד אז הוא בטח יבין את זה לבד..

בואנ'ה אתה רוצה גם ללמד את רן בן שמעון לאמן? מי למד קריירת אימון אתה או הוא?! כשהוא עושה חילופים לא טובים הוא יודע. תאמין לי שאחרי כל משחק הוא יושב עם עצמו, רואה קלטות ומסיק מסקנות. תאמין לי שיש דברים בקבוצה שאתה לא יודע. אז אם דן רומן החליף את אסוס דקה 60 ואסוס הי מצטיין תאמין לי הייתה סיבה. יש אימונים, יש דיבורים, לאמן זה דבר מורכב. אל תחליט מי ישחק ומי לא!! ונדמה לי שמישהו אמר פה פעם משהו נכון: המאמן יאמן ההנהלה תנהל והקהל יעודד. כל אחד יעשה את תפקידו שלו.אל תחליט מי ישחק ומי לא! רק תעודד, ואם אתה לא רוצה לעודד זה גם טוב, שב בצד ותנסה להנות כמה שאתה יכול.

שנה טובה

כמה דברים לדעתי.

כבר רשמתי בעבר שמושכים יותר מדי זמן את השירים. אני ישבתי כמה שורות מעל השחקן ובקושי שמעתי אותם רוב המשחק אז לא יודע על איזה טירוף הם מדברים בדיוק. אם רואים שהשיר לא נקלט כבר לא צריך להמשיך בכח, עושים הפסקה או עוברים לשיר אחר כי לאנשים מתחיל להימאס. אם זה שיר חדש כבר המלצתי בעבר להביא דפים עם מילות השירים ולחלק לאוהדים. כשרשמתי את זה פה אמרו לי שכבר חשבו על הכל אבל אני שיש לי מנוי והולך כמעט לכל משחק חוץ של מכבי לא ראיתי שעשו את זה אפילו לא פעם אחת. כנ"ל לגבי לשלוח נציגים לאזורים אחרים ביציע (או אם זה בבלומפילד אז גם ליציעים אחרים) כדי לעורר אותם. או להשתמש במגה פון כדי שישמעו יותר טוב את אנשי הגדר ואת המילים עצמן.

מעבר לכך, אני מאוד מעריך את זה שמעודדים גם כשלא הכי הולך. אבל צריך להבין שקהל טוב הוא לא קהל שמעודד כל הזמן בלי הפסקה גם כשהמצב על הפנים (כמו הפ*על י-ם בכדורסל למשל). קהל טוב הוא קהל שגם יודע להטיח ביקורת בקבוצה כדי שיבינו שהם לא עובדים כמו שצריך וצריכים להשתפר. כמו בקרת איכות כזאת מעבר לביקורת העצמית של המאמן והשחקנים. זה נראה כל פעם כאילו השחקן לא מעודד לא כי הוא אוהב את הקבוצה אלא כי הוא פשוט אוהב לעודד ושכל השאר ילכו להז**** (כמו למשל כשהפסדנו לבית"ר שמשון, היה פשוט אבסורד לראות אותם ממשיכים לעודד את הקבוצה... חחח).

זה נראה כל פעם כאילו השחקן לא מעודד לא כי הוא אוהב את הקבוצה אלא כי הוא פשוט אוהב לעודד ושכל השאר ילכו להז**** (כמו למשל כשהפסדנו לבית"ר שמשון, היה פשוט אבסורד לראות אותם ממשיכים לעודד את הקבוצה... חחח).

בסדר אחי אנחנו לא אוהבים את הקבוצה.

אתה האוהד מספר 1.

ואיזה כייף זה להמציא דברים אה?

לא היה שום עידוד כשהפסדנו לביתר שמשון, העידוד היה כל עוד התוצאה הייתה 0-0.

ועל זה שניסינו לדחוף את הקבוצה לניצחון גם שלא הלך, בטח שאין לנו מה להתבייש.

לא אוהבים את הקבוצה וקונים מנויים, משקיעים כספים, באים עם צהוב, מכינים תפאורות, כותבים שירים, בונים אתר עם פורום פעיל ואת כל זה עושים בכיף.

חרא אוהדים אנחנו תאמין לי...

בסדר אחי אנחנו לא אוהבים את הקבוצה.

אתה האוהד מספר 1.

ואיזה כייף זה להמציא דברים אה?

לא היה שום עידוד כשהפסדנו לביתר שמשון, העידוד היה כל עוד התוצאה הייתה 0-0.

ועל זה שניסינו לדחוף את הקבוצה לניצחון גם שלא הלך, בטח שאין לנו מה להתבייש.

לא אמרתי שאתם לא אוהבים את הקבוצה. אמרתי שזה נראה כאילו העידוד הוא יותר בשביל העידוד ולא בשביל האהבת הקבוצה.

מה אתה מספר לי סיפורים? אני הייתי במשחק. לא רק שלא הגיע להם עידוד גם במהלך המשחק או לפחות אחרי שהם הגיעו להארכת זמן עם קבוצה מליגה ארצית, אז אחרי הגול עוד ניסיתם לעודד. על דבר כזה הם צריכים לקבל בראש ולא שירי עידוד... יש גבול לכמה אפשר להיות סבלניים ומעודדים. לפעמים צריך לעשות זעזוע כדי לגרום לדברים לרוץ כמו שצריך. וזה מה שהשחקן צריך לזכור, שזה גם אחד מהתפקידים של הקהל. בגלל זה אמרתי שזה נראה כאילו אתם אוהבים יותר לעודד מאשר את הקבוצה כי קהל שאוהב את הקבוצה דואג לתת לה בראש מתי שצריך.

חחחח איזה ילדים פגומים יש בפורום. כמה תלונות לא יודע אם לצחוק או לבכות.

והכי מצחיק תגובות כמו "אתם מעודדים בשביל העידוד ולא בשביל הקבוצה"!! חחחחח

אתם חיים בסרט שאם אתם מעודדים חזק יותר ואתם בטירוף שלכם זה משפיע יותר על השחקנים

כן כי אין להם אוזניים. גם תיפאורות זה מיותר כי הרי אין להם עיניים.

בכלל, שחקני כדורגל זה סוג של רובוטים.

להזכיר לך?

מה זה טירוף ושיר מקפיץ

אני ישבתי דווקא ליד השחקן בצד שמאל

אחרי 5 6 פעמים של השיר הזה כבר כולם הפסקו לשיר התאישו

כבר חאלס וצעקו בלי סוף תחלפו תחליפו נמאס

אבל אתם בעינין שהכנסתם לעצמכם לראש על שיר צריך לשיר רבע שעה בלי קשר למשחק

ועלהולכה של שיר ומקובעים על זה חזק

מספיק לחשוב שכל אחד עם תואר ועשה קרירת עידוד בבוקה או באיטליה

שיהיה רק בהצלחה למכבי!!

שנה טובה מתוקה ינשאללה אמן

חחחח איזה ילדים פגומים יש בפורום. כמה תלונות לא יודע אם לצחוק או לבכות.

והכי מצחיק תגובות כמו "אתם מעודדים בשביל העידוד ולא בשביל הקבוצה"!! חחחחח

כן כי אין להם אוזניים. גם תיפאורות זה מיותר כי הרי אין להם עיניים.

בכלל, שחקני כדורגל זה סוג של רובוטים.

אבל התלונות לא מגיעות סתם. לא אני זה שפתח את השרשור, ולא אני היחיד פה שמתלונן על זה ולא בפעם הראשונה. אז אולי די לחשוב שהכל כל כך טוב וורוד ולהקשיב קצת ולהפנים כי בסופו של דבר המטרה של כולנו היא אותו הדבר לתמוך במכבי בצורה הכי טובה שאפשר רק שמשום מה יש פה אנשים שחיים בסרט שהכל מצויין והתלונות הם סתם של אנשים מטומטמים וממורמרים. וכן לדעתי שאוהדים מעודדים בצורה עיוורת בלי קשר למה שקורה על המגרש גם אם הקבוצה כבר יורדת לשפל חדש וזה במקום לתת להם בראש כמו שקהל אמיתי צריך לעשות זה נראה כאילו האנשים אוהבים את העידוד עצמו יותר מאשר את הקבוצה.

אבל אם כולם אומרים שיש בעיה (חוץ מחברי השחקן מן הסתם) אז אולי בכל זאת יש בעיה וכדאי להקשיב ולשנות כמה דברים ולא להתחיל להתגונן כל הזמן. ושלא תחשבו הפוך אני מעריך מאוד הרבה דברים שהשחקן עושים בתפאורה, ברפרטואר השירים, בתמיכה גם כשקשה (במצבים שבאמת צריך לעודד, בניגוד למצבים אחרים שכן צריך לתת בראש לקבוצה) ובעוד הרבה דברים אחרים אבל ראבק כל כך קשה להודות בטעויות או להשתמש בעצות שאנשים אחרים נותנים? סך הכל זה נאמר לטובה לא לרעה.

המחאה לא הייתה בגלל ששיחררו את אבי נמני.

http://www.12p.co.il/Data.asp?id=12

אוי נו מה אתה צוחק עלי? אני מדבר איתך על עידוד ביחס לאיך שהקבוצה משחקת ואתם מתחילים להביא לי דוגמאות על מחאה בגלל שהכרטיס עולה יותר מדי או שהמשטרה מרביצה.