Jump to content

נושא בקשר לקהל

ערן נחושתן

Recommended Posts

וכן קראתי פה מאה פעם על כל העניין של השירי הולכה וכמה שזה חשוב והכל אבל מה לעשות העובדות במגרש מדברות בעד עצמן ונוצר מצב שלאנשים נמאס כבר משיר אז הם שותקים ואז במקום שהקהל יהיה בטירוף ויעיר גם את הקבוצה אז הקהל רדום ורק ברגע שיש מהלך של הקבוצה הוא מתעורר ושומעים משהו..

יש בעיה קטנה..הדעה של הקהל לא כל כך משנה פה..השחקן הם אלה שהמציאו את הגלגל ורק מה שהם אומרים זה מה שנכון וזה מה שטוב.

ואז גם שואלים בסוף למה יש אנטי נגדם.

לך תבין למה..

וזה לא רק הקקטע הקטע הספציפי של השירים , זה כל ההתנהלותצ עצמה של האנשים המנהיגים אותם.

תאכלס יש משחקים כמו גביע הטוטו ששרתם את אותו שיר חצי שעה וזה היה עוד בסדר כי ממילא הגוש של השחקן היה היחיד שעודד וזה לא משחק שצריך לגרור אחריו כמה אלפים שיעודדו אבל במשחקי ליגה זה מוגזם וצריך להיות יותר קשובים לקהל כדי להבין שאחרי 5 דקות אותו שיר כבר נמאס.. וכן קראתי פה מאה פעם על כל העניין של השירי הולכה וכמה שזה חשוב והכל אבל מה לעשות העובדות במגרש מדברות בעד עצמן ונוצר מצב שלאנשים נמאס כבר משיר אז הם שותקים ואז במקום שהקהל יהיה בטירוף ויעיר גם את הקבוצה אז הקהל רדום ורק ברגע שיש מהלך של הקבוצה הוא מתעורר ושומעים משהו..

יש דבר כזה שנקרא הולכה,

לא כל המשחק הקהל יכול להיות באטרף ולשיר כמו משוגע וזה התפקיד של השירים הארוכים,

כשהקבוצה רגועה גם הקהל רגוע אבל כשיש אקשן כל הקהל עף.

העובדות במגרש הן שאם כל דקה תחליף שיר אז הקהל כבר במחצית יפסיק לעודד.

הכל בסדר אחי?

כיף ללכת עם הראש בקיר אה?

מי גומר, וואלה היה טירוף ו-וואלה נהנתי מאד, כן.

מה הקשר אבל? כל דבר אתם חייבים לבאס יא אללה, לכו לקבוצה אחרת, תאכלו שם את הכאפה סעמקקק...

סעמק אתה יודע למי אתה יכול להגיד יא זין.

ללכת לק'בוצה אחרת? יש אנשים שעשו הרבה יותר ממך (לא מדבר פה עליי ספציפית וגם אני אולי עשיתי יותר ממך..אני לא יודע עם מי אני מדבר אז אני לא רושם סתם) זה שאתה מעודד כמו זין בזמן שהמאמן שלך עושה חילופים שמתאימים לקבוצה כמו אחי נצרת ועוד מעודד בזמן החילוף,,אז מי פה יותר טוב? מי שמביע את דעתו או מי שממשיך לעודד כאילו כלום לא קרה והכל בסדר?

נדב או עומרי

לא יודע בידיוק מי יושב על היוזר עכשיו

חלאס עם העקיצות כל שורה שנייה

יש לך ביקורת לגיטימית, תביע אותה כמו שצריך.

ואדון עוז..תתייחס או לא תתיחס אתה יודע את מה זה מזיז לי , שורה תחתונה זה יוצא ככה ובטח שאני לא היחידי שחושב ככה , אבל אתה העדפתה להגיב לי באופן אישי מאשר להודעה.

הגבתי אלייך ספציפית כי הביקורת שלך לא מגיעה ממקום נקי ואמיתי.

יש לך אנטי כלפינו וזה משהו שלא מהיום, ככה ש...

וזה לא רק הקקטע הקטע הספציפי של השירים , זה כל ההתנהלותצ עצמה של האנשים המנהיגים אותם.

לפחות עכשיו אתה מתחיל לדבר דוגרי.

הבעיה שלך זה לא עם השירים, הבעיה שלך היא עם השחקן כארגון.

ואנחנו ממש לא שואלים למה יש אנטי נגדינו מהסיבה שאין דבר כזה.

חוץ מאצל מיעוט מסויים.

ללכת לק'בוצה אחרת? יש אנשים שעשו הרבה יותר ממך (לא מדבר פה עליי ספציפית וגם אני אולי עשיתי יותר ממך..אני לא יודע עם מי אני מדבר אז אני לא רושם סתם) זה שאתה מעודד כמו זין בזמן שהמאמן שלך עושה חילופים שמתאימים לקבוצה כמו אחי נצרת ועוד מעודד בזמן החילוף,,אז מי פה יותר טוב? מי שמביע את דעתו או מי שממשיך לעודד כאילו כלום לא קרה והכל בסדר?

אז כן, עדיף לקלל את המאמן, להוריד לו ולקבוצה את הבטחון, גאוני.

אני נהנה לעודד, סבבה? לא בא רק בשביל שישמעו אותו, אני בא גם בשבילי... כיף לי להתפרק.

לא מבין, אתה מגיע למשחק חוץ בשביל מה אם לא לעודד? בשביל מה כל הנסיעה לחיפה?

אתה רוצה לקלל הכי כיף מול הטלויזיה ולזרוק גרעינים על המסך, ככה...

וכמה שזה נשמע קלישאה, אני לא בטוח אם היה גול שלישי אם לא היה עידוד.

יש דבר כזה שנקרא הולכה,

לא כל המשחק הקהל יכול להיות באטרף ולשיר כמו משוגע וזה התפקיד של השירים הארוכים,

כשהקבוצה רגועה גם הקהל רגוע אבל כשיש אקשן כל הקהל עף.

העובדות במגרש הן שאם כל דקה תחליף שיר אז הקהל כבר במחצית יפסיק לעודד.

כן ברור כי מה שרשמתי זה כל דקה להחליף שיר אבל בסדר לשחק אותה ראש קטן זה הכי קל..

לפחות עכשיו אתה מתחיל לדבר דוגרי.

הבעיה שלך זה לא עם השירים, הבעיה שלך היא עם השחקן כארגון.

ואנחנו ממש לא שואלים למה יש אנטי נגדינו מהסיבה שאין דבר כזה.

חוץ מאצל מיעוט מסויים.

אז אתה חי בסרק חמודי.

הבעיה היא לא אישים כנגד המנהיגים של השחקן , אלה נגד ההתנהלות של האירגון עצמו ושל החינוך שהמנהיגים שלכם נתנו לכם.

איתי בבא לך להתפרק? לך למסיבה..לך תשחק באולינד..או בו סתם אני יתן לך כאפה תתפרק אין לי בעיה.

ואני ממש לא נהנה לקלל את הקבוצה , אבל שצריך להבהיר משהו לשחקנים או למאמן אזס עושים את זה , ואם רק בן שמעון צריך לקבל קללות כדי להבין שהחילפים שלו מפגרים אז הוא יקרבל.

אבל אם אני ימשיך לעודד אז הוא בטח יבין את זה לבד..

נדב או גוט

לא יודע בידיוק מי יושב על היוזר עכשיו

חלאס עם העקיצות כל שורה שנייה

יש לך ביקורת לגיטימית, תביע אותה כמו שצריך.

זה לא נדב ולא גוט..רשמתי שזה עומרי (לא גוט)

אז אתה חי בסרק חמודי.

הבעיה היא לא אישים כנגד המנהיגים של השחקן , אלה נגד ההתנהלות של האירגון עצמו ושל החינוך שהמנהיגים שלכם נתנו לכם.

איתי בבא לך להתפרק? לך למסיבה..לך תשחק באולינד..או בו סתם אני יתן לך כאפה תתפרק אין לי בעיה.

ואני ממש לא נהנה לקלל את הקבוצה , אבל שצריך להבהיר משהו לשחקנים או למאמן אזס עושים את זה , ואם רק בן שמעון צריך לקבל קללות כדי להבין שהחילפים שלו מפגרים אז הוא יקרבל.

אבל אם אני ימשיך לעודד אז הוא בטח יבין את זה לבד..

דווקא אתה אומר את זה עומרי, לפי מה שאני זוכר ממשחקים אתה הכי מעודד בעולם...

ותכלס לדעתך יעזור אם קהל שלם יקלל את בן שמעון ברגע שהוא עושה טעות? תגיד לי אמיתי עכשיו

והלעודד זה העניין העיקרי שלך ביציע, לא רואה סיבה אחרת לבוא אם לא זה והחבר'ה...

בגלל הגישה הזאת הקהל שלנו לא מעודד טוב. תן לי סיבה אחת מוצדקת לשרוק בוז או לקלל את המאמן או בכלל להוריד את הביטחון של דן רומן לאפס.

בשביל מה למכבי יש את הקהל הכי טוב בליגה? בשביל להרוס אותה או בשביל לעודד אותה ולתת לה את הטירוף.

בשביל מה יש לנו שני ארגוני אוהדים אם המטרה שלהם לא נקייה בכלל?! הקהל בא בשביל דבר אחד -- מכבי!! וכל הריבים האלה מתאימים לקהלים כמו בית"ר או חיפה.

דווקא אתה אומר את זה עומרי, לפי מה שאני זוכר ממשחקים אתה הכי מעודד בעולם...

ותכלס לדעתך יעזור אם קהל שלם יקלל את בן שמעון ברגע שהוא עושה טעות? תגיד לי אמיתי עכשיו

והלעודד זה העניין העיקרי שלך ביציע, לא רואה סיבה אחרת לבוא אם לא זה והחבר'ה...

לדגבר עם קיר.

עוד פעם..שצריך למחות על משהו אז מוחים.

הבנת? ולא לעודד כמו ראדש בקיר בלי טעם ובלי ריח והעיקר לרוץ אחרי המדשחק לפורום ולזיין תשכל על העידוד , אבל כמו שאמרתי , זה להתווכח עם קיר , כי זה מה שהחטיבו לעשות , וככה לימדו אותך להתנהג , ואין לך שום יכולת לערער על זה.

לדגבר עם קיר.

הבנת? ולא לעודד כמו ראדש בקיר בלי טעם ובלי ריח והעיקר לרוץ אחרי המדשחק לפורום ולזיין תשכל על העידוד , אבל כמו שאמרתי , זה להתווכח עם קיר , כי זה מה שהחטיבו לעשות , וככה לימדו אותך להתנהג , ואין לך שום יכולת לערער על זה.

קל לדבר מבחוץ,

אין מקום שיותר מוכן לשמוע דעה כמו השחקן ה-12 ואין מקום שבוא מקשיבים לך יותר כמו בשחקן ה-12, אין מקום שלחברים בו יש יותר יד חופשית מבשחקן ה-12 , נו טוב, כי דקטטורה זה הרבה יותר טוב.

לדגבר עם קיר.

אז תן לי לחדש לך אחי

לאנשים בשחקן כן יש דעות משלהם, אבל דנים בהן יחד ומנסים להגיע לפתרון במה שזה לא יהיה...

אתה חושב שאני נהנתי לראות את החילוף המטומטם של בן שמעון?

תאמין לי שאנשים כאן רוצים ומנסים לתת להכל צ'אנס כי הכל פה כביכול חדש וטרי

חבל לעשות רעש שוב ושוב כי זה מבאס את כל העונה אח"כ

אם יהיה צורך באיזשהו שלב תהיה בטוח שלא ישבו על זה בשקט, בינתיים תן לזמן לעשות את שלו ואורגינל תן לקהל להנות

אבל אני לגמרי מבין את העצבים שלך אחי וחבל שאתה סתם מקלל עכשיו...

קל לדבר מבחוץ,

אין מקום שיותר מוכן לשמוע דעה כמו השחקן ה-12 ואין מקום שבוא מקשיבים לך יותר כמו בשחקן ה-12, אין מקום שלחברים בו יש יותר יד חופשית מבשחקן ה-12 , נו טוב, כי דקטטורה זה הרבה יותר טוב.

לשמוע דעות ולא להתייחס ? זה לא משנה.

או להתייחס ולא לשנות כלום? זה גם לא עוזר לי במיוחד.

ובעקיפין הבנתי שהתייחסת לאוולטראס , ואין שם שום דיקטטורה חביבי , וזה לא שאני מנסה להגן עלייה ם(דרך אגב אני לא חבר אירגון שם) , אבל בניגוד אלייכם אני יותר דוגל בדיעות שלהם ובדרך שלהם מאשר בשחקן.

כן ברור כי מה שרשמתי זה כל דקה להחליף שיר אבל בסדר לשחק אותה ראש קטן זה הכי קל..

לא אני ולא מאור קשורים לעניין השירים.

מבטיח לך שכל דעה לכאן או לכאן תועבר לאנשים הרלוונטים,

ובמידה והם ימצאו לנכון לשנות משהו אז כך יהיה.

אין לנו בעיה עם ביקורת בונה או הצעות לשיפור, להפך.

לשמוע דעות ולא להתייחס ? זה לא משנה.

או להתייחס ולא לשנות כלום? זה גם לא עוזר לי במיוחד.

ובעקיפין הבנתי שהתייחסת לאוולטראס , ואין שם שום דיקטטורה חביבי , וזה לא שאני מנסה להגן עלייה ם(דרך אגב אני לא חבר אירגון שם) , אבל בניגוד אלייכם אני יותר דוגל בדיעות שלהם ובדרך שלהם מאשר בשחקן.

לא התכוונתי אליהם,

התכוונתי שבכלליות חשבתי שאתה מתכוון לזה שיש בשחקן דיקטטורה.

למה לא לשנות?

יש כלל מאוד ברור למי שנכנס לשחקן ה-12,

לא עושים אצלנו מחאות על יכולת מקצועית כי זאת לא הדרך שלנו,

מי שזה לא טוב לו מראש לא נכנס.

:flowers:

כן...ומי אמר שאותם אנשים רלוונטים שרשמת מבינים או יודעים יותר טוב מאחרים? כי אתה הסמכת אותם?

לא נוטה להגיב בנושאים על עידוד

אבל אתם צריכים להבין דבר אחד וכדאי שתבינו אותו מהר

לפעמים לשרוק בוז כדי להעיר את הקבוצה זה הרבה יותר טוב מכל אחלה שיר

חבל שאף אחד ממכם לא מפנים את זה גם הקהל הרחב אשם לא קטן בזה

3 פנדלים שהיו לנו ב 3 משחקים ולא שמעתי באף אחד מהם שריקות בוז צורמות לשופט.

למה לא לשנות?

יש כלל מאוד ברור למי שנכנס לשחקן ה-12,

לא עושים אצלנו מחאות על יכולת מקצועית כי זאת לא הדרך שלנו,

מי שזה לא טוב לו מראש לא נכנס.

אז לא צריך 200 רובוטים בתוך היציע.

חבל על העבודה שלך..תפרק תבאסטה שלכם .

אם זאת הגישה (וזה לא חדש) אתם פשוןט בדיחה.

לדגבר עם קיר.

מה יעזור לך לקלל את השחקנים, לשרוק בוז ולצעוק למאמן להתפטר?

כן...ומי אמר שאותם אנשים רלוונטים שרשמת מבינים או יודעים יותר טוב מאחרים? כי אתה הסמכת אותם?

אני החלטתי.

חסום.

נדב או ישנה סיסמא או יפתח יוזר שבו יהיה לבד.

עומרי חסום פה מסיבה, ולא סתם, אז ככה שלרשום מיוזר אחר, זה לא נקרא להיות חסום, נכון ?

ושחר - אני בתור איש גדר לשעבר יכול להעיד שבמקרה של טעויות שיפוט - קרן - בעיטה חופשית וכו' אנחנו שורקים בוז.

זה משהו שדווקא כן השתנה.