Jump to content

נושא בקשר לקהל

ערן נחושתן

Recommended Posts

הקהל נרדם אתמול ביותר מדי שלבים של המשחק. אני לא מדבר על השחקן ה-12 אבל כל הצד השמאלי של היציע כמעט ולא שר. ניסיתי להעיר אותם מלא פעמים וראיתי שגם כמה חב'רה מהשחקן הלכו לשם וניסו להעיר אותם קצת אבל זה לא כל כך עבד.

למה אי אפשר אולי במשחקי חוץ לחלק את השחקן לשני גושים,או לפחות לשלוח איזה עשרה אנשים שיעירו את האזור השקט בקהל. אני מבין שקשה מאד להגיע למצב שיציע שלם מעודד אבל אתמול היה הרבה מאד חלקים שחוץ מהשחקן כל היציע היה בשקט או שרק בוז שזה ממש מגעיל.

לא יודע אם הנושא הזה מתאים ,ואם לא אז שהמנהלים ימחקו.

בלי קשר אתמול השיר "אני אוהב אותך כל כך מכבי כמו שאי אפשר להסביר" היה ממש טוב ואחרי הגול של יבוריאן כל היציע שר אותו בטירוף!!

ד"א בתחילת העונה אמרתי שהשיר של בוזגלו מעפאן

אתה לא היחיד ואי אפשר להאשים אותך כי יש נטייה בכל שיר חדש או דבר חדש שמנסים להכניס קודם כל לזלזל ולהגיד שזה מעאפן

ואז אם זה יפה להגיד כן כן אני חוזר בי איזה טירוף קרחנה בן זונה

הקהל נרדם אתמול ביותר מדי שלבים של המשחק. ניסיתי להעיר אותם מלא פעמים וראיתי שגם כמה חב'רה מהשחקן הלכו לשם וניסו להעיר אותם קצת אבל זה לא כל כך עבד.

ניסית לתת להם קפה? רק קפה?

מה שאנשים בשחקן עשו אי-אפשר לתאר...

בגלל שיש אנשים ביציע למעלה שלא מעודדים, פשוט שרו יותר חזק כדי לחפות עליהם ולמרות הכל היה טירוף ועוצמה.

רק תתארו לעצמכם מה היה קורה אם כל היציע היה בטירוף כזה.

תשירו שירים של שרמוטות , כל שיר חצי שעה , אז לאנשים נמאס חביבי.

זה שאתם בסרט שלכם שאתם בטירוף או לא יודע מה , שיהיה לכם בכייף.

גם שירים מרדימים , גם חצי שעה כל שיר , אייך אתה מצפה שאנשים יצטרפו?

אני לא יודע אם א\תה שם לב (לא אתה ספציפי..לכל אלה שגומרים אצלכם בשחקן ומסביב לו בקשר לעידו) שחוץ ממכם שזה 20-30 איש ששומעים רק את עצמכם , אף אחד לא שמע אותכם , ואם אני אומר לך שאתמול ישבתי למעלה ושמעו רק את תחילת שירים ואחרי 5 כבר לא , מהסיבה הפשוטה שזה כבר נמאס ואנשים לא בזין שלהם לשיר כל שיר חצי שע (תצאו מהסרטשל בוקה כי אתם לא) וזהו.

כייף לכם להטריף את עצמכם? לבריאות , אתם פשוןט בדיחה לא יותר מזה

עומרי

אני לא יודע אם א\תה שם לב (לא אתה ספציפי..לכל אלה שגומרים אצלכם בשחקן ומסביב לו בקשר לעידו) שחוץ ממכם שזה 20-30 איש ששומעים רק את עצמכם , אף אחד לא שמע אותכם , ואם אני אומר לך שאתמול ישבתי למעלה ושמעו רק את תחילת שירים ואחרי 5 כבר לא , מהסיבה הפשוטה שזה כבר נמאס ואנשים לא בזין שלהם לשיר כל שיר חצי שע (תצאו מהסרטשל בוקה כי אתם לא) וזהו.

עומרי

כי אתה עומרי פשוט ידוע כבנאדם מאוד אובייקטיבי במה שקשור לשחקן נכון?

אין לנו בכלל מה להתייחס לביקורת שכזאת.

עומרי

תן לי לנחש את מי אתה מייצג

לא,עדיף לעמוד למעלה עם משקפי שמש בחיפה הקרה בשעות החשיכה, לא לעודד חלילה, אלא רק לצחוק על מה שקורה למטה

להרים כמה דגלי ישראל שהדבקתם עם שדכן ולשיר מוות לערבים קצת בהתחלה זה ממש עידוד מטורף, אתם ממש מזכירים כמה ירושלמים.

וצאו מהסרט שאתם הפוסה או אינטר, כי אתה מה זה לא.

פעם הבאה תסתכל במראה של עצמך לפני שאתה נותן ביקורת, אפס.

באמת היה פה משהו לא ברור

אני גר בצפון ככה שאני לא מגיע הרבה למשחקים ואין לי מושג באינריגות בין האולטרס לשחקן, אבל במשחק ישבתי למעלה כי

רציתי לראות את אהבת חיי במגרש ולא לשיר ולקפוץ עם השחקן למטה או לקלל עם האולטרס מצד שמאל.

כאשר יש שירים שנטפסים אז אני שר והיה פשוט תענוג, כשלא אז לא.

חייבים למצוא דרך לפטור את היחסים בין האולטרס לשחקן, כי זה מה שמשרה אווירה לא טובה ביציע

חוץ מיזה שנמשיך ככה

קדימה מכבי

תמשיכו לריב כמו שני קוקסינלים!

העידוד אתמול לא היה משהו ואין מה לעשות.. אלה המשחקים האלה שהשחקן שרים את השיר הרבה זמן כדי להכניס אותו לראש..

יום אסל, יום באסל

אני חושב שהאולטראס היו יותר דומיננטים המשחק.

במקרה יצא לי בחלק קטן מהמשחק להיות למעלה בצד, קרוב לאולטראס

ואחריי הגול השני הריצה שהם הביאו לגדרות, והקפיצה עליהם.

הזכירו את אוהדי ביתר בימיהם הטובים.

מעולם לא הצלחתי להבין למה רצים לגדר קופצים עליה וצועקים, ועוד על המאמן (שניצח את המשחק בסוף, לא?) להתפטר. פאקינג מחזור 4 ובלי הפסד.

משעשע. (מעט הפחיד בהתחלה, אבל אח"כ שיעשע)

בקשר לשחקן ולעידוד, זה נכון.

יש חלקים (מעטים, אבל זה קורה) ששירים מתארכים יותר מדי ומאבדים מהקטע. לפעמים זה הכרחי ולפעמים זה באמת יותר מדי.

אני חושב שהאולטראס היו יותר דומיננטים המשחק.

במקרה יצא לי בחלק קטן מהמשחק להיות למעלה בצד, קרוב לאולטראס

ואחריי הגול השני הריצה שהם הביאו לגדרות, והקפיצה עליהם.

הזכירו את אוהדי ביתר בימיהם הטובים.

מעולם לא הצלחתי להבין למה רצים לגדר קופצים עליה וצועקים, ועוד על המאמן (שניצח את המשחק בסוף, לא?) להתפטר. פאקינג מחזור 4 ובלי הפסד.

משעשע. (מעט הפחיד בהתחלה, אבל אח"כ שיעשע)

בקשר לשחקן ולעידוד, זה נכון.

יש חלקים (מעטים, אבל זה קורה) ששירים מתארכים יותר מדי ומאבדים מהקטע. לפעמים זה הכרחי ולפעמים זה באמת יותר מדי.

לא מאמין שאתה אומר את זה, אכזבת אותי.

דווקא אתה.

השורה הראשונה הייתה צינית כמובן, הם היו יותר דומיננטים בלא לעשות כלום חוץ מלקפוץ על גדרות.

בקשר לביקורת על השחקן, היא נכונה. אין מה לעשות. היא נכונה.

העידוד מצוין, אני מרוצה מחברי השחקן, מהגוש ומאנשי הגדר והמתופפים שקובעים מה יהיה, אבל לא 100% לפעמים נמרח יותר מדי. אין מה לעשות.

אתם מדברים שטויות. גם ככה יש מלא שירים לא מוכרים שאם ישירו אותם אז זה יהיה מעפן אז מושכים את השירים הטובים.

חוץ מזה שאתמול גם שניסו להרים את הקהל עם "הנה זה מגיע" כל הקהל שתק ובכלל לא משכו את השיר.

וקחו לדוגמא את "אני אוהב אותך כל כך מכבי כמו שאי אפשר להסביר" או את "התאהבתי בך מזמן" שהלכו ממש טוב למשך זמן ארוך.

במקום להתלונן כל כך הרבה פשוט תקרעו את הגרון 90 דקות.

אבל עומרי צודק יש קטעים שאתם שרים שיר מרדים איזה חצי שעה ולאנשים פשוט נמאס אין לכם מה לקחת את זה כעלבון זאת פשוט ביקורת..

אז זהושאצלהם לא יודעים להודות בטעויות , והם בשביל המשחקי אגו שלהם ימשיכו ככה , אבל על הזין , העיקר שהם מרגישים כמו בוקה.

ואדון עוז..תתייחס או לא תתיחס אתה יודע את מה זה מזיז לי , שורה תחתונה זה יוצא ככה ובטח שאני לא היחידי שחושב ככה , אבל אתה העדפתה להגיב לי באופן אישי מאשר להודעה.

לשיר אותו שיחר חצי שעה 5 אנשים , ולהגיד בסוף המשחק "יואווו איזה טירוף"..אוהדים אמיתיים בהחלט.

אתם בדיחה לא יותר מזה - וטתדע אדון עוז או מי שלא יהיה לקבל גם ביקורת..גם אם היא כואבת וגם אם לא , כמו שאתם יודעים לקבל מחמאות מאנשים ככה גם תלמדו לקבל ביקורת , ואם תיהיו גם מספיק חכמים (מה שלא כל כך נראה ככה עד עכשייו , אבלזאת דעתי) אז אתם תעבדו על הטעויות שלכם גם.

ארדיטי , אני מכיר פה את החוקים בפורום ואני יודע שאני יחסם.

בלי המילה אפס שרשמתה הייתה מגיב לך כמו בנאדם.

אבל על המילה הזאת אתה תשלם לה פה (וזה לא איום) , אתה תלמד לתת כבוד לאנשיםפ שאתה מכיר או לא מכיר .

לא כל משחק האולטראס שרים מוות לערבים ואת כל שלל השירים ששרו אתמול.

וגם השחקן אתמול קיללו מספר פעמים יא חתיכת מעפן אז תבדוק דדברים לפני.

שעודדו כמו שצריך ושהתחלופת שירים הייתה נורמלית , אז כן גם האולטראס הצטרפו , אבל אם אתה חושב שתעשו צחוק מעצמכם ותשירו אותי שיר חצי שעה 5 אנשים ועוד לרצות שאנשים יצטרפו אלייך , אז יש לך בעיה חביבי , אבללל העיקר שתרגיש סבבה עם עצמך אחרי המשחק.

אהה, עכשיו הבנתי בערך את ההודעה שלך, קיצר אתה הפוך לגמרי

אבל היה מטורף ועם זה אתה יכול להסכים איתי =]

יופי חמוד..אתה יכול לגמור מהטירוף.

יופי חמוד..אתה יכול לגמור מהטירוף.

הכל בסדר אחי?

כיף ללכת עם הראש בקיר אה?

מי גומר, וואלה היה טירוף ו-וואלה נהנתי מאד, כן.

מה הקשר אבל? כל דבר אתם חייבים לבאס יא אללה, לכו לקבוצה אחרת, תאכלו שם את הכאפה סעמקקק...

תאכלס יש משחקים כמו גביע הטוטו ששרתם את אותו שיר חצי שעה וזה היה עוד בסדר כי ממילא הגוש של השחקן היה היחיד שעודד וזה לא משחק שצריך לגרור אחריו כמה אלפים שיעודדו אבל במשחקי ליגה זה מוגזם וצריך להיות יותר קשובים לקהל כדי להבין שאחרי 5 דקות אותו שיר כבר נמאס.. וכן קראתי פה מאה פעם על כל העניין של השירי הולכה וכמה שזה חשוב והכל אבל מה לעשות העובדות במגרש מדברות בעד עצמן ונוצר מצב שלאנשים נמאס כבר משיר אז הם שותקים ואז במקום שהקהל יהיה בטירוף ויעיר גם את הקבוצה אז הקהל רדום ורק ברגע שיש מהלך של הקבוצה הוא מתעורר ושומעים משהו..