Jump to content

המשחק הכי מרגש שחוויתם ולמה?

Armagedon

Recommended Posts

אי אפשר לתת אחד,יש ים משחקים שאני לא ישכח בחיים..

3:2 בטדי עם הצמד של המלך

2:0 על בית''ר ב1.1.01

4:1 במשחק הפרישה של שורה שפולקארוב הגיע :wubyellow3:

2:1 נגד בית''ר ב2006

דרבי בלה בלה,דרבי יומולדת

חצי גמר גביע-דרבי ב2001,גמר גביע 2001

גמר ליגת האלופות 99

ה5:1 של אנגליה בגרמניה

גמר ליגת האלופות 2005(המשחק הכי גדול שהייתי בו)

אבל מעל כולם זה המשחק נגד מכבי פ''ת,גם נשארנו בליגה וגם אבי נמני יכל לפרוש בכבוד

אחרי שמשחק שלם פחדתי שהשרמוטות יהרסו לו את הפרישה

קודם כל ערב ראש השנה נגד באיירן - אין הרבה משחקים שמחכים להם 9 שנים (ועוברים כאלה סרטים כדי להגיע אליהם)

אח"כ הניצחון על אייאקס - אחרי ארבע משחקים שבקושי עברנו את החצי - רק לתת גול...

ה3:2 בקריית אליעזר בעונת האליפות האחרונה - מיום חמישי בבוקר

דרבי 3:1 לפני שנתיים - נפתח ברימון עשן אדום בשער 11, ביתרון להפועל אחרי 4 שנים בלי מהפך בדרבי, ונגמר כל כך מתוק...

משחק האליפות האחרון - בכל זאת זה הלחם והחמאה...

היו המון (הרוב מהבית..)

אבל דרבי אחד נכנס לי לראש.

אני לא ישכח בחיים את הרגע שנמני חשף את החולצה "באהבה לשער 11" אחרי שהוא השווה את הדרבי לקראת הסיום.

באותו רגע רציתי לקפוץ למגרש.

רגע מרגש זה כל פעם שהכדור פוגש את הרשת של היריבה. (אומרים שהנשמה....)

המשחק הראשון שלי בחיים !

שנת 97 גמר גביע אני ילד בשער 11-12 ברמת גן עם בגדים של מכבי גמר גביע מול הפועל באר7(הפסדנו למספרת של רוסו)

הקטע המצחיק שהשער 11-12 בגמר היה של באר7 כולם אדומים ורק אני עם בגדים של מכבי

עומד על המזנון שדוד שלי עבד באותו זמן וכל אוהד בארשבעי שעובד וצוהללל מנסה למשוך לי תבגדים הייתי בן 9 לא הבנתי מה רוצים

ממני התחלתי לבכות איןןן משחק שלא אשכח בחיים

הפרידה מנמני בהחלט,

אבל גם האליפות ב2003 ברמת גן , שאולי לא משתווה לדאבל ב96 - אבל רמת גן מלא כמעט עד אפס מקום - כמעט כולם לבושים צהוב , אווירה מטורפת - שלוש קבוצות בפוטו-פיניש, עונת הכדורגל האיכותי האחרונה שהייתה בישראל מאז ועד היום (מאז הרמה רק התדרדרה) -

ב4:1 של חיפה שהלחיץ את כולם ביציעים עם הרדיו שהעבירו את השמועות, השישיה (?) שהפועל נתנו ,

ההחמצה של פ"ת - השערים שלנו.

קודם כל ערב ראש השנה נגד באיירן - אין הרבה משחקים שמחקים להם 9 שנים (ועוברים כאלה סרטים כדי להגיע אליהם)

בחיים שלי לא התרגשתי ככה לפני משחק אני לא אשכח את זה ישבתי בארוחת חג עם בגדים של מכבי אכלתי משו קטן והלכתי ברגל לשם ...

נזכרתי בעוד אחד - 2:1 על חיפה בקריית אליעזר בעונת האליפות של הפועל חיפה - מכיוון שזה המשחק היחיד שזכור לי שאוהדי מכבי קיבלו בנוסף ל 13-14 גם את 1א, זה היה המשחק עם הכי הרבה אוהדי מכבי בחיפה, לפחות ב15 שנים האחרונות (מישהו מהוותיקים יודע להגיד אם אי פעם היה יותר?). לראות משחק מהדגל של הקרן...

וה 4:2 על הפועל חיפה שנה אח"כ - אחרי 5 הפסדים רצופים, מול האלופה, ואיזה גשם...

נזכרתי בעוד אחד - 2:1 על חיפה בקריית אליעזר בעונת האליפות של הפועל חיפה - מכיוון שזה המשחק היחיד שזכור לי שאוהדי מכבי קיבלו בנוסף ל 13-14 גם את 1א, זה היה המשחק עם הכי הרבה אוהדי מכבי בחיפה, לפחות ב15 שנים האחרונות (מישהו מהוותיקים יודע להגיד אם אי פעם היה יותר?). לראות משחק מהדגל של הקרן...

וה 4:2 על הפועל חיפה שנה אח"כ - אחרי 5 הפסדים רצופים, מול האלופה, ואיזה גשם...

גם ב3-1 ב96 קיבלנו את 13-14 ואת היציא מאחורי השער

Guest הכל בשביל מכבי

כמה רגעים טובים שקשה לשכוח

ה1-0 של ברומר בוסרמיל

ה1-0 של פרוחה והגול של שי הולצמן באשדוד מול חיפה שהפכו את הגלגל

משחק הפרידה מאבי בבלומפילד והמשחק ההוא בטדי

ה2-0 הכי מהיר בתולדות ההיסטוריה של הדרבים

רגעים רעים שקשה לשכוח

הדקה התשיעית בטדי

ה4-0 מול עכו, פעם ראשונה שאחרי דקה 60 ראיתי שלוקחים את התופים

מסיבת העיתונאים של שלושת המוסקטרים

הגול של יעקב הילל בדרבי

יש עוד מלא אבל אלה הרגעים הכי טובים וקשים שאני באופן אישי זוכר ממכבי

בעונת 94/5 משחק האליפות בב"ש, היה אחד המשחקים המרגשים, למרות שהיינו דחוסים ביציע הגול של ברומר...

בעונת 95/6 ה-3:1 בחיפה, הדרבי של ה-2:0, משחק האליפות עם בית"ר...

גם באותה עונה אם אני לא טועה, ה-4:3 מול הרצליה בראשון שנמני עבר את כל השחקנים שלהם כמעט, היה מגרש מלא...

בעונת האליפות האחרונה המשחק מול בית"ר בטדי ומשחק האליפות...משחק העלייה לליגת האלופות, גם המשחק מול הלסינקי וגם לא משחקי הבתים...

היו אבל מלא משחקים בעונות שהיו מרגשים...

מי שזוכר ה-4:3 עם בראשון על הרצליה, שנמני עבר בסלאלאום את ככל השחקנים של הרצליה וניצחנו...

ה-3:0 עם אמיר שלח בעונת הדאבל עם הוולה מול מכבי פ"ת בחוץ

ה-4:2 שנתנו להפועל חיפה בחוץ ב-2000.

גם ה-1:0 במחזור הראשון בעונת 2000/1 עם שלמה שניצחנו את בני יהודה שבלומפילד היה מפוצץ עם ההצלה של וזר...

ה-10:1 על ראשון, ה-7:0 על בית"ר, ה-2:0 על בית"ר גם ה-4:1.

ה-7:0 מי שזוכר בעונת 93/4 על הפועל חיפה בחוץ...(אני מהבודדים שבטח היו במשחק הזה...)

מי שזוכר גם בעונת 2000/1 בשמינית גמר הגביע עם הצמד של דדי בן דיין בנתניה שניצחנו 2:0, היינו 3,500 אוהדי מכבי דחוסים באחד הימים החמים שידע הכדורגל הישראלי...

לצד זה אני זוכר מלא משחקים שהיו מבישים שנכחתי בהם כמו ההפסד 1:0 לאשקלון בחוץ, ה-2:1 לבית-שאן בעונת הדאבל, ה-3:2 שהפסדנו לראשון בחוץ אחרי שבמחצית היה 3:0 להם, גם 3:2 שהפסדנו למכבי פ"ת בחוץ אחרי שהובלנו 1:0 במחזור פתיחה וקיבלנו בראש...היו מלא בזיונות.