Jump to content

ירד לי פרופיל מ72 ל64, לאן מכאן?

Recommended Posts

הספקתי כבר להיות בקצין מיון ולקבל טלפון מתותחנים ולהתחיל לברר על מורן ולהכין את עצמי למיני "גיבוש" שיש ליחידה ולפתע השבוע קיבלתי טלפון מתל השומר להגיע לסיכום פרופיל מחדש!

הורידו לי ל-64 עקב תסמונת IBS (מעי רגיז) והגיוס נשאר בנובמבר, כרגע אני נמצא ברגשות מעורבים כי האמת דיי התאים לי לעבור את החוויה שיש בקרבי

במידה ואני לא מצילח להעלות פרופיל בזמן הקרוב ואני נשאר ב-64

מה יש לעשות מעניין? איזה תפקידים מומלצים? איך זה עובד בכלל?

72 למשל זה - שריון תותחנים נ'מ וכו'

97 גולני גבעתי כפיר וכו' וכו' וכו'

64- מה האופציות? מה כדאי?

בבקשה עזרה, אני אובד עצות

:)

טל כפרה, כנס לאתר - http://www.shavuz.co.il/recruit/index.asp

למעלה יש לך תפור לך תפקיד

תרשום בן, פרופיל 64, גובניק זה הכי אחי, וזה ימצא לך תפקידים שיתאים לפרופיל שלך, משם אתה תוכל לכוון בערך לאן אתה רוצה ללכת.

אין מה לספר אתה רתאה במנילה איזה אפשרויות יש לך, ואז תקבל תאריך גיוס רוב הסיכויים כלל צהלי בבקו"ם תבגוש קצין מיון תגיד לו מה בחרת והוא ישלח אותך לדרכך.

או ש ישלחו לך מיונים לחיל כלשהו ומשם תמשיך.

בהצלחה

תשקול לבקש דחיית גיוס

אם תתגייס בנוב עם הפרופיל הזה ישלחו אותך לכלל צה"לי כמו שנאמר פה

אם תדחה גיוס למרץ זה יתן לך אפשרות לעבור מיונים לכל מיני תפקידים יותר מעניינים מכלל צה"לי

שב"ס - אם יש לך "נפש" חזקה - לטחון 4-4 במגדל בכלא - וב4 שאתה לא שומר לתפעל דברים אחרים ולא לישון כל הזמן שאתה שם - להיות מוכן תמיד לזה שיקפיצו אותך -

אבל מנגד - בד"כ זה 24 שעות בכלא 48 בבית . למרות שיש בתי כלא שהם 12-24 שזה פחות טוב תאכלס אבל גם לא רע..

אוכל טוב (בעיקר כלא עופר) כנ"ל תנאים.

הצבא לא מתעכב מלשחרר פרופילי 64 וכו' - בניגוד ליותר גבוהים .

אם אתה רוצה לעשות את השירות בצבא - זה כל מיני דברים ממערך טכני של חייל האוויר (מסריח - תברח משם כמו מאש) - עד ג'ובניק קלאסי בקריה, סטייל עובד רס"ר של הרנ"ג (בפעם האחרונה שבדקתי זה היה מתשע בבוקר עד 12 ! אין יותר שכונה מזה אם זה בא לך טוב - אבל יכול להיות שדברים השתנו בזמן הזה.. )

רביד, בבקום שאמרו לי שיש לי פרופיל 64 הם גם עשו לי דחיית שירות לפבואר, אבל כל החברים שלי בצבא ואין לי כבר מה לעשות פה ואני מת להתגייס!

בעיקרון את הצודק, גם יש לי נתונים גבוהים אז אני מאמין שאני יכול לקבל עד פבואר אחלה דברים, הבעיה שאני לא ישרוד אני יתאבד, חברה שלי תתגייס לפניי זה יהיה פאדיחה רצח חח

סכיזפרני לא נראה לי אני יסתדר בשב"ס, אני צהוב כזה אתה מבין חחח כולי ילד טוב איך אני יסתדר עם אסירים???

חבר של אבא שלי הציע לי אלקטרוניקה במודיעין מישו יודע מה זה אומר??

בכלל איזה דברים טובים יש במודיעין? חוץ מפענוח כי בעין שמאל אני לא רואה והם לא מוכנים

כל הזמן אני שומע "לך למודיעין" מה בכלל יש שם איזה מסלולים?

רביד, בבקום שאמרו לי שיש לי פרופיל 64 הם גם עשו לי דחיית שירות לפבואר, אבל כל החברים שלי בצבא ואין לי כבר מה לעשות פה ואני מת להתגייס!

בעיקרון את הצודק, גם יש לי נתונים גבוהים אז אני מאמין שאני יכול לקבל עד פבואר אחלה דברים, הבעיה שאני לא ישרוד אני יתאבד, חברה שלי תתגייס לפניי זה יהיה פאדיחה רצח חח

סכיזפרני לא נראה לי אני יסתדר בשב"ס, אני צהוב כזה אתה מבין חחח כולי ילד טוב איך אני יסתדר עם אסירים???

חבר של אבא שלי הציע לי אלקטרוניקה במודיעין מישו יודע מה זה אומר??

בכלל איזה דברים טובים יש במודיעין? חוץ מפענוח כי בעין שמאל אני לא רואה והם לא מוכנים

כל הזמן אני שומע "לך למודיעין" מה בכלל יש שם איזה מסלולים?

במודיעין יש לך המון תפקידים מעניינים וטובים, אבל מודיעין בעיקר לוקחים את האנשים ולא האנשים באים אליהם לבד אתה מבין.

אתה יכול לשלוח בקשה או לסמן במנילה עדיפות למודיעין אבל תדע שזה בטוח גיוס מאוחר מלה יש להם הרבה מיונים.

אני במצב דומה לשלך, גיליתי היום שהאסטמה שלי היא 64, והם נתנו לי 72, הם כרגע משאירים לי את ה72 ואני לא יודע אם עדיף לי להוריד כבר..

שנה אני מנסה לעלות כבר, בני זונות לא יכלו להגיד לי קודם?

אני במצב דומה לשלך, גיליתי היום שהאסטמה שלי היא 64, והם נתנו לי 72, הם כרגע משאירים לי את ה72 ואני לא יודע אם עדיף לי להוריד כבר..

שנה אני מנסה לעלות כבר, בני זונות לא יכלו להגיד לי קודם?

תקשיבו כולם

אם אתם יודעים שיש לכם בעיה רפואית שיש סיכוי סביר שתשפיע ותגרום להורדת פרופיל שלכם במהלך השירות, זה תמיד הרבה יותר טוב להוריד פרופיל לפני שמתגייסים. ככה אפשר לעשות מיונים לכל מיני מסלולים ולהתאים את תאריך הגיוס.

מצד שני אם הורדת פרופיל בטירונות אתה חוזר לבקום ורוב הדלתות סגורות בפניך גם בגלל שאין לך שליטה על התאריך שבו חזרת לבקום (רוב הקורסים כבר רצים) וגם בגלל שלא עברת מיון לדברים היותר טובים.

וזה כמובן בלי לדבר על הסכנות והפגיעה בבריאות שלכם. אני מציע לכל אחד לשקול טוב גם את הדברים האלה לפני שהוא מתחיל להלחם על העלאת פרופיל או דברים כאלה.

תקשיבו כולם

אם אתם יודעים שיש לכם בעיה רפואית שיש סיכוי סביר שתשפיע ותגרום להורדת פרופיל שלכם במהלך השירות, זה תמיד הרבה יותר טוב להוריד פרופיל לפני שמתגייסים. ככה אפשר לעשות מיונים לכל מיני מסלולים ולהתאים את תאריך הגיוס.

מצד שני אם הורדת פרופיל בטירונות אתה חוזר לבקום ורוב הדלתות סגורות בפניך גם בגלל שאין לך שליטה על התאריך שבו חזרת לבקום (רוב הקורסים כבר רצים) וגם בגלל שלא עברת מיון לדברים היותר טובים.

וזה כמובן בלי לדבר על הסכנות והפגיעה בבריאות שלכם. אני מציע לכל אחד לשקול טוב גם את הדברים האלה לפני שהוא מתחיל להלחם על העלאת פרופיל או דברים כאלה.

כן זאת דילמה קשה שצריך להתמודד איתה

אצלי הבעיה זה גם לא חרטא זה משהו על בסיס יומי שאני צריך להתמודד איתו וספק שהתנאים שם יתאימו לי, למען האמת סביר מאוד שהם רק יחמירו את הבעיה

העניין שהחוויה ששי בקרבי זאת חוויה שאני לא יוכל לעבור בשום מקום אחר בעולם

בעיה