Jump to content

מה הם עיוורים שם ?!

MTA-hooligan

Recommended Posts

כן אה?

במיוחד בסגירות על ברוכיאן במחצית השנייה,ובעליות שלו להתקפה.

הבחור מוגבל ביכולת שלו אני אמרתי שיחסית ליכולות שלו הוא נתן משחק טוב תביא לי מגן שמאלי ישראלי שיכול לסגור את ברוכיאן כמו שצריך מלבד בן דיין אולי.

ושלא תבין אותי לא נכון אני מת שיבוא מגן עם יכולות למכבי אבל נשבר כבר שאתם יוצאים על שחקנים של הקבוצה שלכם שנותנים תלב,אני מאמין ומקווה שעד ינואר זה יספיק כי אין הרבה ברוכיאנים בארץ.

אם לסיים בזה שאין לו מושג ובטח לא לרמה של מכבי

לא שאני רוצה לראות את דנין מגרשוולי או פסר בטעות על פניו כי אלה לא שדרוג אלה אותו רמה אם לא יותר גרועים למרות שקשה ליותר משטרית יותר

רק מגן זר חיייב להעיר אותם כי גם עם הם מנסים בשושו להחתים מישו חייב להגבירר את הלחץ שיכינסו את היד לכיס

ברוכיאן היה קרוב לשלושער מול מכבי, שטרית היה גרוע הגנתית והתקפית.

אבל אם על דעת רבים ברוכיאן הוא השחקן הטוב בארץ, אז יכול להיות ששטרית בכל זאת לא היה כ"כ גרוע.

מילא לא היה מקום לזר, ביתר לא היו משחררים את דנין והגרוזיני באמת מגזים עם הדרישות הכספיות.

אבל כשיש מקום לזר אני פשוט לא מבין למה מורחים את זה כ"כ הרבה זמן - אפילו לפני סגירת החלון יבוריאן קיבל אזרחות והיה אפשר להביא.

רק תחשבו איזה אגפים יהיו לנו עם שפונגין ובוזגלו צד ימין, חדד וזר סטייל אלברז\מסיללה בצד שמאל.

שלא לדבר על הצד ההגנתי שיהפוך ממסננת ליציב - שפונגין טוב הגנתית, זר בצד השני, טומאסיץ משתפר וקישור אחורי מפחיד.

אנשים פה מסונוורים מניצחון בדקה 92 ותיקו אחרי הדיפת פנדל בדקה 88 ..

סבבה, איך שיבוא ההפסד הראשון אנשים פה יתעוררו , אבל יהיה מאוחר מדי.

אנחנו ערים אחי, מה אתה רוצה אבל שנעשה? שאני אחתים מגן שמאלי? כאחד שפתח על שטרית כל העונה שעברה מפה ועד מטולה אני יודע שכרגע זה לא יעזור בטח שלא נושאי נאצה בפורום. זה מה שיש לצערי.

איך אני חולה על אלה שאומרים "יהיה מאוחר מדי"... כאילו מה אתם רוצים שנעשה? אנחנו כולה אוהדים, ותפקידנו הוא לעודד..

כולם מודעים לבעיות בהגנה, אבל בניגוד לשמועות מסביב, יש אנשי מקצוע במועדון הזה ואני בטוח שהם גם כן מודעים לבעיה ומנסים לטפל בה נקודתית. להביא שחקן בשביל שהקהל יהיה מרוצה לא יעשה לנו פה טוב, צריך מישהו שיתאים. ואם אין כזה, אז מסתדרים עם מה שיש.

אורי במגמת עלייה, כמו הוא גם שפונגין.

עם הדברים ישארו כמו שאר אפשר להשאיר את אורי.

שחקן מחלקת נוער, לא חייבים הרכב של זרים ומתאזרחים שלא יודעים מה זה מכבי..