Jump to content

דור מלול - מה יהיה איתו העונה?

almog23

Recommended Posts

לא יודע מה איתכם אני די מודאג ממה שיהיה העונה עם הילד הזה.

כזה כישרון אני רק מקווה שלא יתבזבז, הוא לא יקבל הרבה הזדמנויות, הוא רק אופציה 3 לפתוח בהרכב אחרי שיבחון וקמנאן.

לדעתי הוא חייב להיות מושאל כדי שלא "תתבזבז" לו סתם עונה על הספסל.

(אם הנושא לא מתאים תמחקו...)

וכל הלא מבינים שמתחילים להגיד לי מגן שמאלי, קודם כל לשים שחקן ימני ברגל כמגן שמאלי זה כבר לירות לעצמך ברגל, דבר שני אין לו מושג בגרוש בהגנה.

האמת, גם אני מודאגת לאללה. קשה לי לישון בלילות. כבר מחזור 20 עבר, התחזקנו בפגרה בדיוק על העמדה של דור, ורב"ש פשוט מייבש אותו, משחק אחרי משחק. נותן לייני לשחק לפניו בהרכב! כבר ארבעה משחקים שהילד לא ראה מגרש, ובפעמים היחידות שהוא משחק זה דקה שם, שתיים פה. רב"ש משפיל אותו! נותן לו כל משחק להתחמם בצד, הוא מתחמם שם ממחזור השלישי ברצף. די. מה יהא על עתידו של דור מלול? הוא כבר בן 39, עוד יומיים פורש!

מדאיג, מדאיג.

אין מה לעשות,יש שחקנים שכרגע יותר בשלים לשחק מלפניו.

יש 2 אופציות,או להשאיל אותו כדי שיקבל דקות משחק.

או שתסמכו על רן בן שמעון שיצליח למצוא לו דקות משחק(לא לשכוח שיש פציעות והרחקות..)

וכל הלא מבינים שמתחילים להגיד לי מגן שמאלי, קודם כל לשים שחקן ימני ברגל כמגן שמאלי זה כבר לירות לעצמך ברגל, דבר שני אין לו מושג בגרוש בהגנה.

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fold...270&lang=he

מלול, ששיחק כמגן שמאלי (שיחק גם ביום רביעי מחצית אחת בניצחון 1:6 של אירופה על אפריקה), נבחר לאחד מארבעת המצטיינים של הטורניר כולו.

תכלס אין לו מקום בהרכב גם לא בעמדת מגן שמאלי כי יש לו אופי התקפי מדי

שחקן ספסל טוב חייב להשאיר הוא עדיין חייל מה אתם חייב בסרט שיתבזבז אם יילך לליגה הלאומית בכלל יעלם

תגיד את זה לפיליפ לאם.

דור מלול ויובל שפונגין היחידים שעלו מהנוער ושווים הרכב בקבוצה שמכוונת לאליפות.

הבעיה (?!) שבוזגלו וחדד הרבה יותר טובים ממלול ויש עוד שבחון וישראלביץ שגם לא פראיירים בכלל.

בכל מקרה אם יש הזדמנות לשלב 2 שחקני בית בהרכב חבל שאנחנו לא מנצלים את זה, מצד שני יש לו עוד מספיק שנים כדי לתפוס את המקום.

זה רק כי הוא רוצה לראות את בוזגלו משחק :wubyellow3:

ואיך אתם יודעים שהוא חרא בהגנה??הוא עלה לבוגרים בתור מגן ימיני עם כשרון ענק אז לכו תדעו אולי הוא טוב בהגנה וגם כל המגנים הטובים בעולם כיום יותר טובים בהתקפה מאשר בהגנה

אבל בנתיים רב"ש בנתיים לא נתן לו דקה אז צריך להשאיל אותו ושנה הבאה לקבל אותו ואת כחלון שיהיו בע"ה 2 השחקנים החמים בליגה ואז עם בוזגלו ורודי ייצאו לאירופה נקבל את השחקנים הכי טובים שיכלנו לבקש ועוד בחינם

תגיד את זה לפיליפ לאם.

פיליפ לאם הוא גם שמאלי וגם ימני, הוא משחק עם שני הרגליים באותה איכות.

בעיקר בגלל זה הוא אחד המגנים הטובים בעולם.

אבל בנתיים רב"ש בנתיים לא נתן לו דקה אז צריך להשאיל אותו ושנה הבאה לקבל אותו ואת כחלון שיהיו בע"ה 2 השחקנים החמים בליגה ואז עם בוזגלו ורודי ייצאו לאירופה נקבל את השחקנים הכי טובים שיכלנו לבקש ועוד בחינם

אם אתה משאיל אותו מספיק שאחד הקשרים (רודי/בוזגלו/ישראלביץ'/שיבחון) נפצע או מורחק ואתה נשאר בלי קשר מחליף נורמלי אחד.

גם אם הוא מושאל, ונגיד בוזגלו נפצע, אז שבחון נכנס למקום שלו ויש עוד את קאמנן מחליף.

מה הבעיה, זה עוד הסנאריו הכי גרוע.

חוצמזה, יש לנו נוער למקרי חרום כאלו, ואפשר להוסיף לחוזה שאם פציעה בלע בלע הוא חוזר.

מגן שמאלי טבעי, זאת האופצייה הברורה ביותר.

אם לשים את הראש שלנו אצל אחד אוהדי ביתר ולראות התקפה של מכבי כאשר מלול ורודי עולים משמאל שפונגין ובוזגלו מימין ישראלביץ'\שבחון במרכז ויבוריאן בחוד זה מפחיד לחשוב על זה.

מלול או מוות

גם אם הוא מושאל, ונגיד בוזגלו נפצע, אז שבחון נכנס למקום שלו ויש עוד את קאמנן מחליף.

מה הבעיה, זה עוד הסנאריו הכי גרוע.

חוצמזה, יש לנו נוער למקרי חרום כאלו, ואפשר להוסיף לחוזה שאם פציעה בלע בלע הוא חוזר.

לא יודע, אני לא הייתי בונה על שחקן אלמוני שיוקפץ פתאום מהנוער בעונה שבה אנחנו מתיימרים להתמודד מול בית"ר על אליפות.

קמנאן חלוץ. אתה לא יכול לבנות על קמנאן שיחליף שחקן בסגנון חדד או ישראלביץ', זה כופה על המאמן לשנות את השיטה.

ואף פעם אי אפשר לדעת, אם יש מכת פציעות הכי קטנה (כמו שהייתה בתחילת העונה שעברה למשל בהגנה) אתה נשאר בלי כלום והעונה הולכת לפח.

מצב שיכול היה להתרחש נגד בני יהודה:

- חדד מורחק

- דקה 60 קמנאן מחליף את יבוריאן

- דקה 65 בוזגלו/ישראלביץ'/שבחון נפצע

מה אתה עושה? מכניס את דן רומן?

• מנהלים ראשיים

מי שעושה סלט מכל הסיפור זה רק אתם.

דור מלול בסה"כ ילד.. אומנם עם הרבה כשרון אבל ילד.

לא מדובר ברונאלדו הבא, או המסי הבא.

בסה"כ שחקן ישראלי טוב אולי אפילו טוב מאוד שיכול להגיע רחוק.

בן שמעון יודע את זה, אבי נימני יודע את זה, וגם שעיה ובושינסיקי יודעים את זה.

אבל זה צריך להיעשות לאט ונכון.

לזרוק אותו כבר עכשיו מההתחלה ישר להרכב ולתת לו לנסות להתברג יכול לגמור לו את הקריירה באותה שניה שהוא יספיק לבקש את הכדור.

תפסיקו לזיין ת'מוח ותהיו רגועים.

בן שמעון לא רוצה לגמור לו תקריירה ולא מדובר חלילה במקרה כספי-קטש.

הוא יקבל את הזמן שלו ואת ההזדמנות שלו.

ואם הוא יהיה מספיק טוב הוא ישחק.. ואם לא תהנו ממנו במנג'ר.

לא יודע, אני לא הייתי בונה על שחקן אלמוני שיוקפץ פתאום מהנוער בעונה שבה אנחנו מתיימרים להתמודד מול בית"ר על אליפות.

קמנאן חלוץ. אתה לא יכול לבנות על קמנאן שיחליף שחקן בסגנון חדד או ישראלביץ', זה כופה על המאמן לשנות את השיטה.

ואף פעם אי אפשר לדעת, אם יש מכת פציעות הכי קטנה (כמו שהייתה בתחילת העונה שעברה למשל בהגנה) אתה נשאר בלי כלום והעונה הולכת לפח.

מצב שיכול היה להתרחש נגד בני יהודה:

- חדד מורחק

- דקה 60 קמנאן מחליף את יבוריאן

- דקה 65 בוזגלו/ישראלביץ'/שבחון נפצע

מה אתה עושה? מכניס את דן רומן?

כן