Jump to content

צ'רלטון ולבסקי סופיה במירוץ על ג'ונתן אסוס

דוידי

Recommended Posts

איזה קשר אחורי יגיע עכשיו?

איזה מגן שמאלי יגיע עכשיו?

ואיזה מגן ימני? ואיזה שני בלמים? ואיזה חלוץ נוסף?

וכולנו מסכימים שבלי הדברים האלו אנחנו די אבודים - אז אם כבר אז כבר לך על כל הקופה

תמכור את אסוס, שעם כל הכבוד - ויש, לא שווה את הסכום הזה- תעיף קיבינמט את טומסיץ',

ובדיוק כמו שאתה שחררת שחקן חשוב שלך בשביל כסף - גם קבוצות בגאנה או לא יודע איפה ישחררו שחקנים מובילים שלהם אלייך.

וכולנו מסכימים שבלי הדברים האלו אנחנו די אבודים - אז אם כבר אז כבר לך על כל הקופה

תמכור את אסוס, שעם כל הכבוד - ויש, לא שווה את הסכום הזה- תעיף קיבינמט את טומסיץ',

ובדיוק כמו שאתה שחררת שחקן חשוב שלך בשביל כסף - גם קבוצות בגאנה או לא יודע איפה ישחררו שחקנים מובילים שלהם אלייך.

אז למה לא הגיע אף שחקן עד עכשיו..? לא היה כסף?

אתה חי בסרט.

כאילו שעד עכשיו לא היה לנו כסף להביא שחקנים.

זה לא עניין של כסף.

אתה חי בסרט.

כאילו שעד עכשיו לא היה לנו כסף להביא שחקנים.

זה לא עניין של כסף.

כן אצה צודק היה 100 מליון שקל כמו בית"ר ובגלל זה שיחקו עם חיימוביץ הכל כך חשוב על מאה אלף דולר ובסוף נשארו בלי בלם,

ובגלל זה כמעט הפסידו את ג'ונסון על כמה דולרים,

ובגלל זה הוזכרו שמות כמו כפיר אדרי וארז מסיקה,

ובגלל זה נמני הלך עד לשניידר לבקש עוד כמה פרוטות לחיזוק הקבוצה (שהוא אישר בימים האחרונים אגב).

צאו מהסרט.

80% מתוך המגיבים אכלו את הלוקש. נקווה שבמכבי ת"א חכמים יותר. חוץ מזה, לאסוס יש חוזה נכון? שימשיך להילחם, שיפסיק לאבד כדורים באמצע המגרש ולפתח התקפות מתפרצות ליריב ואז נדבר. וכל אלה שממהרים לשלוח את טומאסיץ, סבבה, רק את מי מביאים במקום? מטראצי הסתכסך עם מוריניו וממתין להתפתחויות אצלנו?!

אסור!!!!!!!11

אסוס הישראלי הכי טוב בתור מגן

חחחחח איזה סטלן יצאתי

אני קולי משחק מנג'ר שעה מחפש מגנים וראיתי בדיוק תנושא כולי שקוע במגנים יצא לי מגן ><

הקשר האחורי הישראלי הכי טוב..

כן אצה צודק היה 100 מליון שקל כמו בית"ר ובגלל זה שיחקו עם חיימוביץ הכל כך חשוב על מאה אלף דולר ובסוף נשארו בלי בלם,

ובגלל זה כמעט הפסידו את ג'ונסון על כמה דולרים,

ובגלל זה הוזכרו שמות כמו כפיר אדרי וארז מסיקה,

ובגלל זה נמני הלך עד לשניידר לבקש עוד כמה פרוטות לחיזוק הקבוצה (שהוא אישר בימים האחרונים אגב).

צאו מהסרט.

אתה באמת חושב שעוד כסף יביא לך עוד שחקנים בתקופה כל כך קצרה?

גם עם הכסף הזה מכבי לא יביאו שום מחליף לא לאסוס ולא מגן שמאלי.

אתה פשוט תשאר בלי מחליף לאסוס.

עם בעלים מיליארדר אפשר להסתדר גם בלי הכסף על אסוס שהוא קשר אחורי נהדר ועוד ישראלי.

אם לא שמת לב, אנחנו לא בדיוק עם פנקס הוצאות פתוח פה.

אתה באמת חושב שעוד כסף יביא לך עוד שחקנים בתקופה כל כך קצרה?

גם עם הכסף הזה מכבי לא יביאו שום מחליף לא לאסוס ולא מגן שמאלי.

אתה פשוט תשאר בלי מחליף לאסוס.

שנתנו מליון דולר על פרוחננובס כולם היו בשוק - זה סכום מטורף למכור שחקן,

עכשיו מציעים לך כמעט שני מליון יורו (!), על אסוס, שעם כל הכבוד לו,ויש,לא מגרד אפילו את הסוליה של הסכום הזה - שוב אני אומר , שני מליון יורו ! בערך עשר מליון שקל!! אתה קולט מה זה?! כל התקציב של סכנין!

אתה יודע מה? בשביל מליון דולר,סכום שלדעתי בתאכלס גם אותו הוא לא שווה, הייתי אומר כמוך תשאיר- אבל בשביל שני מליון אירו?! לא חבל על הזדמנות כזאת?

עכשיו מציעים לך כמעט שני מליון יורו (!), על אסוס, שעם כל הכבוד לו,ויש,לא מגרד אפילו את הסוליה של הסכום הזה - שוב אני אומר , שני מליון יורו ! בערך עשר מליון שקל!! אתה קולט מה זה?! כל התקציב של סכנין!

אתה יודע מה? בשביל מליון דולר,סכום שלדעתי בתאכלס גם אותו הוא לא שווה, הייתי אומר כמוך תשאיר- אבל בשביל שני מליון אירו?! לא חבל על הזדמנות כזאת?

מסכים בלי ספק,

שחקן טוב לא שווה מיליון יורו, אז שני מיליון למכור ומהר, חייבים לנצל את ההזדמנות הזאת.

אם לא שמת לב, אנחנו לא בדיוק עם פנקס הוצאות פתוח פה.

זה נכון אבל במה הכסף עליו יעזור עכשיו? זה לא שמתפנה מקום לזר, וישראלי יותר טוב בעמדה הזאת אין.

זה נכון אבל במה הכסף עליו יעזור עכשיו? זה לא שמתפנה מקום לזר, וישראלי יותר טוב בעמדה הזאת אין.

אני יכול לתת 5 ישראלים בשליפה שמשתווים או מתעלים על אסוס. אנשים נסחפים פה ברמות. נכון, הוא צרפתי משוגע ומשעשע אבל כשחקן, הוא רחוק מלהיות הקשר האחורי הישראלי הטוב ביותר. קשטן פה צודק.

כן.

וריבאלדו בדרך למכבי ובקהאם בדרך לנתניה.

ואני וגלית גוטמן אתמול יצאנו לדייט ואל תשאלו מה שהלך אחרי זה פה בבית.

אחח עד מתי כתבים שקרנים יעלוזו?

תקשיב אני מסכים איתך שאם יש הזדמנות לעשות כסף אז צריך ללכת על זה.

אבל כמו שמכבי מתנהלת השנה אני די בטוח שלא יבוא שום רכש חלופי או איזה מגן שמאלי שכולם חולמים עליו.

חוץ מזה לא צריך להאמין לכל דבר.

כן.

וריבאלדו בדרך למכבי ובקהאם בדרך לנתניה.

ואני וגלית גוטמן אתמול יצאנו לדייט ואל תשאלו מה שהלך אחרי זה פה בבית.

אחח עד מתי כתבים שקרנים יעלוזו?

לא יודע לגבי הפרסום הספציפי הזה או הסכומים, אבל גם בבולגריה דיווחו במהלך הקיץ שלבסקי מאוד מעוניינת באסוס.

אני יכול לתת 5 ישראלים בשליפה שמשתווים או מתעלים על אסוס. אנשים נסחפים פה ברמות. נכון, הוא צרפתי משוגע ומשעשע אבל כשחקן, הוא רחוק מלהיות הקשר האחורי הישראלי הטוב ביותר. קשטן פה צודק.

היחיד שמשתווה לאסוס הוא אלברמן שלא יחזור לארץ. מעניין אותי לדעת אגב לאיזה 5 התכוונת, יכול להיות משעשע

באינסטנט, במחשבה הראשונית, גם אני חשבתי כך.

אבל. 1.9 מליון יורו זה סכום מטורף. בכסף הזה אפשר להביא מגן שמאלי, בלם וקשר אחורי ברמה גבוהה.

לא,אי אפשר להביא לליגת העלאק 3 שחקנים ברמה גבוהה(סטייל בואטנג,אבראו.) ב1.9 מיליון יורו

אבל כדאי לכם למכור ולהביא בלם ברמה גבוהה.

ולשלוח את מישאלוף על המשבצת של אסוס.

היחיד שמשתווה לאסוס הוא אלברמן שלא יחזור לארץ. מעניין אותי לדעת אגב לאיזה 5 התכוונת, יכול להיות משעשע

תמיר כהן, בירם כיאל, אלמוג כהן, אלברמן ומושיקו.

בירם כיאל וגל אלברמן לא ריאלים, אלמוג כהן ומושיקו שחקני ספסל במקרה הטוב

תמיר כהן סימן שאלה גם מבחינת התאמה (צריך אחורי ליד דולי והוא 50-50) וגם מבחינת היכולת (לא בדיוק הצליח אצלנו)

בירם כיאל וגל אלברמן לא ריאלים, אלמוג כהן ומושיקו שחקני ספסל במקרה הטוב

תמיר כהן סימן שאלה גם מבחינת התאמה (צריך אחורי ליד דולי והוא 50-50) וגם מבחינת היכולת (לא בדיוק הצליח אצלנו)

עם 1.9 מיליון יורו כולם ריאליים. אסוס לא יותר טוב מאלמוג או מושיקו. תמיר 50-50? מתי הוא בנה התקפה בעשרים השנים האחרונות? הוא לא בדיוק הצליח אצלנו כי הוא שחקן בינוני. מאז הוא קצת השתפר והפך לשחקן בינוני פלוס, ועדיין אסוס לא עדיף עליו.