Jump to content

צ'רלטון ולבסקי סופיה במירוץ על ג'ונתן אסוס

דוידי

Recommended Posts

נשיא הקבוצה הבולגרית הודיע כי יהיה מוכן להשקיע 1.9 מיליון יורו ברכישת קשר מכבי ת"א והחזרתו של טומאסיץ'. גם צ'רלטון מתעניינת

http://sports.walla.co.il/?w=/157/1337624

טומאסיץ' בחינם :rolleyes:

שיקחו את תומאסיץ, שלא יגעו לי באסוס!!!

באינסטנט, במחשבה הראשונית, גם אני חשבתי כך.

אבל. 1.9 מליון יורו זה סכום מטורף. בכסף הזה אפשר להביא מגן שמאלי, בלם וקשר אחורי ברמה גבוהה.

לא אכפת לי שום כסף.

שיקחו את כולם מצידי חוץ מרודי ואסוס

אם זה נכון זה מפתה בצורה בלתי רגילה.

אבל אני לא הייתי משחרר את אסוס. שנים שלא היה לנו שחקן כמוהו.

צריף לעשות מבצע

קנה את אסוס וטומסיץ' ב1.9 מיליון יורו (2.8 מיליון דולר) וקבל את מישאלוף בחינם.....

אם המכירה תצא לפועל לא יהיה מאושר ממני שנפטרים ממטומסיץ' העגלה, רק קצת חורה הלב על אסוס שהוא קשר אחורי טוב, אבל עדיין בסכום שלבסקי מוכנים לשלם אפשר להביא קשר אחורי ב2 רמות יותר טוב ממנו (אלברמן או תמיר כהן).

לבסקי...קחו את מישאלוף בחינם עלי...חח

חלון ההעברות נסגר עוד ארבעה ימים.

מה הסיכוי גם למכור את אסוס וטומאסיץ' וגם להחתים שני שחקנים בעמדות שלהם, ומגן שמאלי, בתוך ימים ספורים? כשצריך כמובן שחקנים תותחים, ולא סתם כאלה שהם שחקנים חופשיים או משהו כזה. ואיזו קבוצה תמכור את השחקנים שלה 2-3 ימים לפני תום מועד ההעברות?

הבלם לא כזה דמיקולו ואסוס אכן שחקן סופר חשוב במכבי אבל ב-1.9 מיליון יורו חובה למכור אותם.

אין כמעט אף שחקן בארץ ששווה מיליון יורו או יותר.

לא למכור!!!

העסקה מפתה נורא במיוחד להעיף את טומאסיץ אבל הליגה מתחילה השבוע אין זמן להתחיל לחפש בלם וקשר אחורי מה שזה מאוד קשה גם

הבעיה אצלנו שאין סבלנות,הרי אם לבסקי סופיה שהיא קבוצה בטופ של הליגה שלה(שהיא ליגה בהרבה יותר טובה מישראל) מאד רוצה את טומאסיץ' בחזרה

זה רק אומר עד כמה הם יודעים שהוא שחקן טוב.

הבעיה שאצלנו ישר רוצים לזרוק אחרי אימון אחד(מה כולכם הפכתם להיות שלמה שרף שרוצה להטיס מפה זר אחרי שניה)

בקשר לאסוס,אסור למכור,מקסימום עונה הבאה,אסור למכור שחקן אמצע שדה כמה ימים לפני תחילת הליגה!

הבעיה אצלנו שאין סבלנות,הרי אם לבסקי סופיה שהיא קבוצה בטופ של הליגה שלה(שהיא ליגה בהרבה יותר טובה מישראל) מאד רוצה את טומאסיץ' בחזרה

זה רק אומר עד כמה הם יודעים שהוא שחקן טוב.

הבעיה שאצלנו ישר רוצים לזרוק אחרי אימון אחד(מה כולכם הפכתם להיות שלמה שרף שרוצה להטיס מפה זר אחרי שניה)

בקשר לאסוס,אסור למכור,מקסימום עונה הבאה,אסור למכור שחקן אמצע שדה כמה ימים לפני תחילת הליגה!

לפי המשחקים בגביע אופא, ואתמול בליגת האלופות אני לא כל כך רואה איך הליגה שלהם יותר טובה משלנו.

בקשר לאסוס, אל תשכחו שהוא ישראלי, וגם תמורת 4 מיליון יורו לא נמצא לו תחליף בזמן ובתפקיד שלו.

אם משחררים אנחנו עוד שנה במאבקי ירידה.

אם מכבי שוקלים אפילו דבר כזה, זה מראה ממש שכונתיות ואפילו סוג של דיביליות..

ארבעה ימים לפני תום מועד העברות?!!? יומיים לפני פתיחת העונה??

ממש א-י-ן - ס-י-כ-ו-י .

ותקראו טוב טוב,

בלם העונה - טומאסיץ'.

בלם פשוט ענק , שיחיאל יחזור יהיה לנו את זוג הבלמים מהטובים בליגה.