Jump to content

ליגת העל חוזרת: מכבי ת"א- בני יהודה

Maccabi96

Recommended Posts

בלי רודי , בלי יובל , בלי אורי , בלי עזרן - עדיין חייבים לנצח בהפרש של לפחות 2-3 שערים.

הבדלי התקציב בין הקבוצות הוא ענק! עם שחקנים כמו ג'ונסון, יוסי, ישראלביץ', בוזגלו, איליה, יאניק חייבים לפתוח את העונה כמו שצריך ולא לגמגם יותר מדיי.

קשה לחכות. - מכבי או מוות - :thumbs:

בלי רודי , בלי יובל , בלי אורי , בלי עזרן - עדיין חייבים לנצח בהפרש של לפחות 2-3 שערים.

הבדלי התקציב בין הקבוצות הוא ענק! עם שחקנים כמו ג'ונסון, יוסי, ישראלביץ', בוזגלו, איליה, יאניק חייבים לפתוח את העונה כמו שצריך ולא לגמגם יותר מדיי.

קשה לחכות. - מכבי או מוות - :wubyellow3:

תאמין לי שכולנו פה קונים 1-0

תאמין לי שכולנו פה קונים 1-0

בדיוק, עם כל הדיבורים פה על 3-0 אנחנו בסוף נפסיד.

תבואו ביום שבת,תעודדו כרגיל,אם נספוג גול לא קרה שום דבר ולא להרוג את השחקנים.

יהיה בסדר :wubyellow3:

משחק חשוב מאוד ללא ספק.

יקרין על כל העונה לדעתי.

לא נסחפנו קצת?

כל משחק הוא משחק חשוב. ברור שהשאיפה היא לנצח את כוווולם, לאנוס, לחמוס ולדרוס , אבל עדיין.

סוף סוף :)

יאללה רק עוד שלושה ימים :yahoo:

שיהיה בהצלחה :thumbs:

לא נסחפנו קצת?

כל משחק הוא משחק חשוב. ברור שהשאיפה היא לנצח את כוווולם, לאנוס, לחמוס ולדרוס , אבל עדיין.

אולי.

אני חושב שהפסד במחזור הראשון, במועדון גדול כמו מכבי, שהרבה עיניים נשואות אליו והרבה מחכות שהוא ימעד, עם כל הציפיות/הבטחות/סגל שנבנה, יכול לגרום אפקט מאוד שלילי לעומת ניצחון שיעלה את הביטחון בצורה דרסטית לקראת משחק חשוב כשלעצמו (בית"ר).

ד"א, ע"ע בית"ר-ויסלה...

זה היה המשחק הכי חשוב של בית"ר, והוא בהחלט יקרין על מה שיקרה העונה, מסיבות אחרות אולי, אבל בכל זאת...

אולי.

אני חושב שהפסד במחזור הראשון, במועדון גדול כמו מכבי, שהרבה עיניים נשואות אליו והרבה מחכות שהוא ימעד, עם כל הציפיות/הבטחות/סגל שנבנה, יכול לגרום אפקט מאוד שלילי לעומת ניצחון שיעלה את הביטחון בצורה דרסטית לקראת משחק חשוב כשלעצמו (בית"ר).

ד"א, ע"ע בית"ר-ויסלה...

זה היה המשחק הכי חשוב של בית"ר, והוא בהחלט יקרין על מה שיקרה העונה, מסיבות אחרות אולי, אבל בכל זאת...

ברור שהמשחק הראשון הוא משמעותי,אבל לא בהכרח.

להזכיר שבעונת הגלאקטיקוס התחלנו בלנצח את בית"ר בטדי ובדרבי ואחר כך אתם כבר יודעים מה קרה..

משחק חשוב כן,אבל לקחת את הדברים קצת בפרופורציה

אולי.

ד"א, ע"ע בית"ר-ויסלה...

ברציונאל - אתה צודק.

בלב - "תנו לנו לשמוח"... :-)

אני בטוחה שאני לא היחידה שפרפרים מעופפים לה בבטן מהתרגשות לקראת שריקת הפתיחה של הליגה, ואני ממש ממש רוצה להינות מזה כל עוד ניתן, בלי להכניס את עצמי למעמקי המלנכוליה.

אני בטוחה שאני לא היחידה שפרפרים מעופפים לה בבטן מהתרגשות לקראת שריקת הפתיחה של הליגה, ואני ממש ממש רוצה להינות מזה כל עוד ניתן, בלי להכניס את עצמי למעמקי המלנכוליה.

את לא היחידה... :thumbs:

מקווה שכולנו נהנה מהעונה הזו... :)

חובה ניצחון בהפרש 2 או 3 שערים.

אחרת אין לנו מה לחפש בטדי מחזור שני...

בכל מקרה עם הגנה כזאת אין לנו מה לחפש בטדי ולא משנה כמה יגמר בשבת.

למי אכפת 1 2 או 3 העיקר שיראו כדורגל ויציבות, למרות שלפי המשחקים שראיתי את בני יהודה עד עכשיו לא אמורה להיות בעיה לפרק אותם.

גם אין בעיה כ"כ לפרק אותנו

איזה פסימיות...

העיקר זה 3 נקודות הפרש השערים פחות קריטי כרגע.

תאמין לי שלא אם ננצח 1-0 קטן עם יכולת בינונית התקשורת תתחיל ללחוץ ברמות,אם את בני יהודה הם בקושי מנצחים וכול מיני כאלה השחקנים יבואו לחוצים למישחק

גם אין בעיה כ"כ לפרק אותנו

מבחינת הגנה לפי המשחקים בגביע הטוטו כן, אבל היה אפשר לראות בניגוד למקרים בעבר שלא נלחצנו נגד הכח וחזרנו בסופו של דבר למשחק, מה גם שאני בטוח שההגנה עוד תשתפר ותתיצב עם החזרה של שפונגין יחיאל ועוד מגן שמאלי/דור מלול.