Jump to content

"אחת הפרשות המזעזעות שידעה ישראל"

טימון

Recommended Posts

נו יפה.

אתה רואה?

אי אפשר לצאת בהצהרות כי הכל מעורפל.

אבל מישהו מוכן להסביר לי דבר אחד:

מה קורה עם הסבא והאמא?

בן כמה הוא, וכמה היא מכוערת שזה המצב?

וברצינות, מה קורה שם עם כל זה?

מסכים עם החלק הראשון (והאמת שאני לא מבין מה כל כך לחוץ לאנשים לדעת את פרטי המקרה, הרי בכל מקרה בקרוב יבוטל הצא"פ ואז נוכל להזדעזע ביחד).

לגבי החלק השני, ממש לא ברור ולא מן הנמנע שגם זה דיווח כוזב שעובר בטלפון שבור.

נכון לעכשיו הסיפור הוא כזה (וסליחה אם מישהו כבר כתב משהו כזה, פשוט לא הגעתי לעמוד ה- 3... נעצרתי ב- 2) :

האמא התאהבה באבא של בעלה ולשניים נולדה תינוקת... זו רוז...

היה סכסוך גדול בתוך המשפחה וכנראה שהסבא לא רצה בילדה...

הסבא והאמא מוחזקים במעצר, כשהסבא הוא החשוד העיקרי...

הוא מסר למשטרה כמה גרסאות אודות גורלה של רוז (אחת שהוא מכר אותה לערבים, השנייה שהוא נתן אותה לאיזה משפחה חרדית וכו'...) כשהגרסא האחרונה היא זו שדיברתם עליה- הוא לקח את הילדה באוטו, נתן לה מכה חזקה (כנראה במפרקת או משהו), ראה שהיא מתה, לקח קרטון וזרק אותה לירקון...

הילדה נעדרת כבר שלושה חודשים אבל רק לפני שבועיים טרחו לדווח על כך למשטרה...

(את הפרטים שמעתי היום משני גורמים שונים ולא קשורים אחד לשני, כשאחד מהם הוא בלש במשטרת ישראל...)

עד שלא ימצאו את הגופה של הילדה המסכנה זה לא יהיה וודאי, אבל כרגע זה מה שהכי סביר להניח...

מסכנה :\

זה באמת סיפור מוזר.

אני שמעתי את כל הסיפורים שתוארו פה ומאנשים מאד מאד מהימנים.

ועדיין, אם זה המצב, קשה להבין למה יש עדיין צו איסור פרסום כה גורף. כנראה שזה מה שהמשטרה חושדת, אבל רוצים שאנשים ימשיכו לחפש כי הם לא סומכים על הגרסה הזאת...

יש 2 גרסאות למה שקרה לגופה.

1) הגופה אכן נמצאת בידי המשטרה אשר מצאה את המזוודה בירקון, אך לא כל חלקי הגופה ולכן החיפושים נמשכים.

זה מה שחשבתי בהתחלה..עד שצצה גירסה מספר 2 שיותר מתאימה למשטרת ישראל.

2) המשטרה אכן מצאה את המזוודה בירקון, אך הוו כמה מתאים לה, איבדה אותה ומאז החיפושים התרחבו (איזה סיפור מוזר על רובוט שפתאום התקלקל, המזוודה השתחררה ממנו ונסחפה)

ויש גם את האופצייה שהם באמת לא יודעים לאיזה גירסה של הסבא/אבא להאמין ולכן ממשיכים לחפש, כי הוא נתן להם כמה גרסאות ושלח אותם לכמה מקומות והם באמת עדיין לא מצאו כלום.

משלל הגרסאות אי אפשר להבין מי באמת האבא. האם הבעל הראשון של האמא, יעני הבן של הסבא, ואז גילה שאשתו מנהלת רומן עם אביו ולכן התגרשו, או שגילה שהבת שנולדה היא לא ממנו אלא מאביו ולכן התגרשו..לאמא ולסבא יש עוד שני ילדים שנולדו לאחר שהתגרשה מבנו.

סיפור מטורף ועצוב.

ביזיון בYnet רושמים שבעיתון הצרפתי וגם באתר האינרטנט שלו בצרפת כבר רשמו על הכול בפרשה

רק פה במדינה שזה קרה עדיין יש צו איסור פרשום מה זה הדבר הזה?

מאחל לשניהם רק סבל בחיים

שלא ימותו מהר, רק שיסבלו

שיאנסו את הסבא כל יום בכלא, לפחות בזה אפשר להיות בטוחים:

הסבא הולך לסבול בכלא, האסירים יקרעו אותו

זוועה.

פשוט זוועה.

לא יאמן שדבר שכזה יכול לקרות במציאות.

גם בסרטי האימה אין דברים כאלה.

עצוב ומצמרר.

לסבא הבן כלב שרצח אותה אני מייחל שישרף בגהינום.

אבל האמת שלא רק הוא.

לפי מה שאמורים, האבא הביולוגי שלה, שחי בצרפת ,התעלל בה במשך הרבה מאוד זמן,כך שאני מייחל את אותו הדבר גם לו.

שישרפו שניהם.

Guest עידן דורון

אין מנוס מעונש מוות לשניהם

אבל כמו במקרים קודמים, הם יפגשו עם פסיכיאטר שיקבע שהם לא בריאים בנפשם ולא היו בריאים בשעת המעשה ולמעשה יקבלו עונש קטן ועוד כמה שנים ימצאו עצמם בחוץ

לא יאומן, אכן יש אמת בשמועה על המזוודה, אמנם לא הזוי כמו גירסת הרובוט, אבל יש אמת (רשת ב')

צוות חיפוש נתקל לפניי כמה ימים במזוודה בגשר ליד בבלי.

אבל התחיל להחשיך.

אז הם החליטו לא לצלול לקראת חשכה ולחזור למחרת בבוקר.

למחרת בבוקר לא היתה מזוודה.

לא יאומן, אכן יש אמת בשמועה על המזוודה, אמנם לא הזוי כמו גירסת הרובוט, אבל יש אמת (רשת ב')

אבל התחיל להחשיך.

רק לחלק דוחות הם יודעים קיבנימט

Guest עידן דורון

אבל התחיל להחשיך.

יותר מזה,

הבנתי שבמהלך החיפושים נמצאה גם גופה של תינוק בן יומו כנראה שייך לאחד מהעובדות הזרות שעובדות באיזור שזרקה אותו ביום שנולד..

כל כתבה שאני קורא על הסיפור הזה אני רק מזדעזע יותר.

משפחה פשוט חולת נפש.

שמעתי שהקשר בין הסבתא רבתא לבן שלה הורע כי הוא גנב לאביו את כל הכסף שלו (על תשלום משכנתא), ובנוסף הבת שלה (שנרצחה לפני חודש בקברי צדיקים) ברחה מהבית בגיל 16 כי אמה (הסבתא רבתא) הרביצה לה. האם לא ישבה עליה שבעה ולא באה להלוויה שלה. הנכד בנימין ברח לצרפת.

רוז המסכנה הוכתה גם בצרפת וגם בארץ, לא זכתה לרגע של נחת עד הסוף המר. כמו כן לא אהבו אותה במשפחה בגלל שהיא נצר לבנימין.

פשוט מזעזע אותי לראות אותה - את ויויאן שמנסים להציג אותה כ"אישה הפחות גרועה בסיפור" בגלל שהיא מי שדיווחה למשטרה - במסיבת עיתונאים שהייתה בחדשות, שהיא אומרת שהם "משפחה רגילה", והיא לא בוכה ולא כלום אלא מדברת רגיל...

האם אומרת "אולי לא הייתי אמא טובה".. באמת?! לא שמת לב שהילדה שלך נעלמה לכמה חודשים?

והאב בכלל לא מתכוון להגיע לארץ..

חשבתי שדברים כאלה יש רק בסרטי אימה בהוליווד.

תקרא עיתון כמו בן אדם בני.

היא בכתה רק שדיברו על הכלא שלה וסיפרה כמה קשה להיות שם (לאאאא באמת?? חשבנו שזה פיקניק)

והיה כתוב שהם מצאו עוד שעפ"י טענת המשטרה מסופר שהיא אמרה לו: תמצא מהר ילדה בת חמש אם לא רון יישב בכלא.

משפחה דפוקה, עונש מוות לשניהם.

ויפה שעה אחת קודם.

אבל התחיל להחשיך.

זה ממש לא מדוייק.

המים שם עכורים ברמה שלא ניתן לראות 10 ס"מ קדימה.

אתמול בערוץ 2 הראו את את רמת הראות של הרובוט (שלו יש אמצעים יותר טובים לסריקה בתנאים האלו) וזה גובל בבלתי אפשרי.

ע"פ העיתונים היום הרובוט באמת מצא משהו דמוי מזוודה שעונה לנתונים אבל כנראה שהיה קשה לעלות על הנקודה המדוייקת בפעם השנייה.

Guest עידן דורון

בושה וחרפה לתקשורת בארץ.

תקשורת צהובה ומגעילה.

הפסטיבל יצא לדרך..

יש באתרים של קשת ורשת שידור ישיר מהחיפושים אחרי רוז..

זה ממש לא מדוייק.

המים שם עכורים ברמה שלא ניתן לראות 10 ס"מ קדימה.

אתמול בערוץ 2 הראו את את רמת הראות של הרובוט (שלו יש אמצעים יותר טובים לסריקה בתנאים האלו) וזה גובל בבלתי אפשרי.

ע"פ העיתונים היום הרובוט באמת מצא משהו דמוי מזוודה שעונה לנתונים אבל כנראה שהיה קשה לעלות על הנקודה המדוייקת בפעם השנייה.

אכן כך, בדיוק באתי להגיב על זה..מסתבר שלא כל פעם שניראה לנו שהמשטרע לא בסדר, הם באמת לא בסדר..אחי הסביר לי וגם ראיתי כמוך אתמול עד כמה זה בלתי אפשרי..

נקווה שימצאו אותה..

Guest הכל בשביל מכבי

לפני כמה שנים בעמידר ירו בילד קטן שלחו מישהו לקרוא לו לרדת ירו בו מהרכב וברחו כחלק מריב בין משפחות הפשע שהיה שם בזמנו

פשוט לא נראה לי שהיה אינטרנט באותה תקופה

לפני כמה שנים בעמידר ירו בילד קטן שלחו מישהו לקרוא לו לרדת ירו בו מהרכב וברחו כחלק מריב בין משפחות הפשע שהיה שם בזמנו

פשוט לא נראה לי שהיה אינטרנט באותה תקופה

זה היה בחור בן 17, אחיין של

חוץ מזה מה זה מתקשר בכלל לעניין הזה?

זה בכלל לא מקרה דומה אפילו.

הגיע הזמן שיהיה עונש מוות במדינת ישראל, ויגזרו את העונש הזה על הסבא הבן בן זונה הזה.

צריך להוציא אותו להורג, ואת האמא לשים בכלא לכל החיים.

איך אפשר להיות כאלו אכזריים?