Jump to content

ישראלביץ מגן שמאלי

itanar

Recommended Posts

זה עבד עם עמרי קנדה, זה עבד עם דדי, זה עבד עם יואב זיו, זה עבד עם ישראלביץ מחצית שנייה.

מגנים בארץ צריכים דבר ראשון התקפה ואח"כ הגנה, לישראלביץ יש את שניהם +נחישות.

ישראלביץ כמגן שמאלי עדיף על כל הזבל שיש לנו.

מחצית שנייה הכח לא הגיע להתקפות כי היא הייתה עייפה וגם חלק מהמחצית השנייה היא שיחקה ב 10 שחקנים.

יכול להיות שהוא עדיף על המגנים שמאליים שיש לנו, אבל אי אפשר לשפוט אותו נגד קבוצה עייפה ב 10 שחקנים שלא תוקפת.

יכול להיות שהוא עדיף על המגנים שמאליים שיש לנו, אבל אי אפשר לשפוט אותו נגד קבוצה עייפה ב 10 שחקנים שלא תוקפת.

בטוח שהוא עדיף על כל המגינים שלנו חוץ משפונגין, הוא עושה התקפה, אף מגן אחר במכבי לא יודע לתת פס.

בהגנה ישראלביץ לא יכול להיות גרוע מאף אחד.

איזה בדיחה.. ראו שהוא עושה הגנה מעמדת הקשר, שהוא יורד לגליצ'ים ומתאמץ אז בן שמעון שם אותו בהגנה..

על זה אני מדבר, הוא עושה הגנה פי 100 יותר טוב מג'אן, ייני וחבריהם.

יש לזה המון יתרונות אבל גם המון חסרונות.

אני באמת חושב שישראלביץ' כמגן שמאלי יכול להיות דבר אדיר

ישראלביץ' ורודי באותו אגף זה דבר חייתי באמת

ישראלביץ' , לדולי , לרודי ואנחנו בתוך הרחבה.

בהגנה הוא נמוך , לא פיזי אבל נחוש וזה מה שמגן צריך.

מהיר הוא כן.

לדעתי שווה לנסות במשחקים גמורים 2\3 0..

דור פאקינג מלול! אני לא מבין, אתה יכול לנסות כל שחקן אפשרי בעמדה הזו, עוד שנייה לגרור את סולומון לשם, אבל שחקן שבנוער היה מגן ויש לו שליטה לא רעה בשמאל אתה שומר כנשק סודי למקרה ששבחון, ישראלביץ', חדד ובוזגלו לא כשירים? מה הקטע עם זה?

והמ הקטע עם יחיאל? אם אין לו עדיין כושר שיעשה לכולנו טובה ויפרוש, ואם יש אז הוא צריך היה להיכנס בדקה עשירית. קבלת החלטות הזויה של רב"ש.

דור פאקינג מלול! אני לא מבין, אתה יכול לנסות כל שחקן אפשרי בעמדה הזו, עוד שנייה לגרור את סולומון לשם, אבל שחקן שבנוער היה מגן ויש לו שליטה לא רעה בשמאל אתה שומר כנשק סודי למקרה ששבחון, ישראלביץ', חדד ובוזגלו לא כשירים? מה הקטע עם זה?

והמ הקטע עם יחיאל? אם אין לו עדיין כושר שיעשה לכולנו טובה ויפרוש, ואם יש אז הוא צריך היה להיכנס בדקה עשירית. קבלת החלטות הזויה של רב"ש.

:unsure:

ביסטר, אם אני אמשיך להסכים איתך כל שני וחמישי בסוף ישעו אותי ממחנה נמני :rolleyes:

מלול הוא אכן הפיתרון הכמה שיותר פחות גרוע (זה למדתי מאלון מזרחי) שיש לנו לנסות כרגע. בהגנה במקרה הגרוע הוא ימשיך את אותם חורים שעושים ה"מגינים" המזדמנים כרגע, לפחות בהתקפה הוא יתרום.

ביסטר, אם אני אמשיך להסכים איתך כל שני וחמישי בסוף ישעו אותי ממחנה נמני :rolleyes:

מלול הוא אכן הפיתרון הכמה שיותר פחות גרוע (זה למדתי מאלון מזרחי) שיש לנו לנסות כרגע. בהגנה במקרה הגרוע הוא ימשיך את אותם חורים שעושים ה"מגינים" המזדמנים כרגע, לפחות בהתקפה הוא יתרום.

זה גם מה שאני אומר על ישראלביץ, רק שישראלביץ יודע לעשות הגנה.

כמו שאמרתי, עמרי קנדה שחקן עם אפס הגנה שלא יודע להרים מוזכר כמועמד נבחרת, יואב זיו שחקן בלי הגנה כבר שחקן נבחרת ובליגה טוב מאוד.

ישראלביץ מגן שמאלי יאפשר רביעייה של אסוס, דולי, בוזגלו ורודי בקישור ואת קאמנאן ויבוריאן בחוד.

רק מה, עוד שבוע מתחילה הליגה ונשארנו עם תום מנרשוב שעם כל הכבוד להפועל חיפה לא הייתי לוקח אותו.

לקחת את ישראלביץ' ולשים אותו בהגנה זה פשוט להרוס שחקן.

מה גם שאין לו מהירות והוא לא פיזי משהו, די קטן.

לא ברור לי למה לא הביאו מגן שמאלי עם כל הכסף שיש, באמת שלא.

ההגנה שלנו כ"כ רעועה ופצועה שאפשר לקחת את שתי ההמלצות מהנושא הזה גם יחד.

ישראלביץ' מגן שמאלי, דור מלול מגן ימני. לא יודע אם לצחוק או לבכות...

Guest הכל בשביל מכבי

נכון לעכשיו המגנים במכבי צריכים לחשוב קודם כל הגנה

אנחנו את ה2 גולים שלנו במשחק נעשה, השאלה כמה נספוג

3 5 2 עם 3 "בלמים" (בכאילו..) עד שיחיאל יחזור נשמע לי הרבה יותר ריאלי כדי להוציא 1-0 מבני יהודה, עד שיועילו בטובם להביא חיזוק.

נכון לעכשיו המגנים במכבי צריכים לחשוב קודם כל הגנה

אנחנו את ה2 גולים שלנו במשחק נעשה, השאלה כמה נספוג

3 5 2 עם 3 "בלמים" (בכאילו..) עד שיחיאל יחזור נשמע לי הרבה יותר ריאלי כדי להוציא 1-0 מבני יהודה, עד שיועילו בטובם להביא חיזוק.

אחת הבעיות של המגינים שלנו עכשיו שהם מוסרים לקבוצה היריבה ולא יודעים לצאת קדימה ולשחרר לחץ (רק מגבירים את הלחץ עם הרחקות הפאניקה).

קשר התקפי מוסב למגן (ושוב, יואב זיו, עמרי קנדה, דדי, מגרשווילי) יוכל לפתור לפחות את האספקט הזה שמשפיע על כל משחק ההגנה של הקבוצה.

בליגה שלנו המגינים צריכים קודם התקפה ואח"כ הגנה (תעבור על כל המגינים שנחשבים למגיני ליגה טובים בשנים האחרונות).

Guest הכל בשביל מכבי
אחת הבעיות של המגינים שלנו עכשיו שהם מוסרים לקבוצה היריבה ולא יודעים לצאת קדימה ולשחרר לחץ (רק מגבירים את הלחץ עם הרחקות הפאניקה).

קשר התקפי מוסב למגן (ושוב, יואב זיו, עמרי קנדה, דדי, מגרשווילי) יוכל לפתור לפחות את האספקט הזה שמשפיע על כל משחק ההגנה של הקבוצה.

בליגה שלנו המגינים צריכים קודם התקפה ואח"כ הגנה (תעבור על כל המגינים שנחשבים למגיני ליגה טובים בשנים האחרונות).

בגלל זה אמרתי 3-5-2

2 הקשרים בצדדים זה קשר-מגן

ככה המערך הזה עובד

כדי שמגן יוכל לשחק טוב עם ביטחון ולתקוף הוא צריך לדעת שיש לו על מי לסמוך

בכל מקרה אחר אנחנו נהפוך לסוג של הפועל כפר סבא

לא מספיר מהיר, לדדי וליואב זיו הייתה מהירות ולאו דווקא טכניקה שהפכה אותם לכאלה מגנים גדולים משחקני התקפה בינוניים, אם כבר להפוך ממישהו מגן, זה להפוך מגן שמאלי אז רק מיניב עזרן, נראלי הוא יהיה מגן שמאלי מצויין.

פשוט בושה שלזה הגענו.. שוברים את הראש את מי להפוך למגן.. ישראלביץ מלול או עזרן.

קבוצה ללא הגנה. אין מגן שמאלי ובטח שאין מחליף לעמדה הזו.. שפונגין בתקופה רעה וגם פצוע.. גם מחליף למגן ימני אין..

שלא נדבר על בלמים.. קבוצת כדורגל ללא בלמים. מישאלוף וטומאסיץ פשוט לא הולך ביחד.. והאמת שלא ילך גם.. למרות מקרי העבר עם אובארוב ופולוקארוב.. זה לא המקרה.

מה שעצוב זה שעד לפני שבוע הייתי אופטמי.. אבל שנשארו 6 ימים למחזור הראשון.. את מי נביא? וגם אם תביא (למרות שזה נראה שלא מתכוונים להביא אף אחד) יקח זמן עד שיתחברו.

חודשיים פגרה ואין הגנה, ולא רק שחקן אחד ממש אין הגנה

עצוב.

בדיוק מה שבאתי להגיד.