Jump to content

עוד שבוע זה קורה..

ערן נחושתן

Recommended Posts

היא חוזרת. אחרי כל כך הרבה זמן,אחרי חודשיים של מלפפונים,אחרי חודשיים של גוגוע וכל כך הרבה נושאים מיותרים בפורום,אחרי גביע השוקו :please: . עוד שבוע היא חוזרת! ליגת העל חוזרת! מכבי חוזרת!

והכי חשוב- הקהל הכי טוב בארץ חוזר בגדול. התפאורות,השירים,הטירוף ודור מלול :) .

הריגושים אחרי שרודי עובר 3 שחקנים על הקו,השמחה אחרי גול של יאניק ,העצב והתסכול אחרי עוד תיקו עם אשדוד או הפסד לקופים אחרי גול מסריח של אלון חרזי :wub:

בתקופה האחרונה האווירה בפורום היא מגעילה.אנשים כבר לא נהנים להיכנס לפורום בגלל כל הזבל שיש פה. כל כך הרבה נושאים מלאים בקללות ובשקרים וגועל נפש.אבל עכשיו כבר אף אחד לא יתעסק בזה והכל בגלל סיבה אחת:

--מכבי תל אביב יוצאת בעזרת השם לדרך חדשה!! בלי לוני הבן זונה או רוני מאנה הנוכל ובלי נגרים כמו ארז מסיקה ועומר פרץ. מכבי יוצאת לדרך חדשה עם שחקנים שמוכנים לקרוע את התחת בשביל המועדון ובעלים שבא בשביל מטרה נקייה. מכבי שבאה עם מאור בוזגלו וג''ירמו ישראלוביץ',והדבר העיקרי- מכבי שהחזירה לעצמה את כוח ה-ה-ר-ת-ע-ה!

עוד שבוע בני יהודה תגיע לבלומפילד עם הראש בתוך המכנסיים מרוב פחד כי היא תדע שהיא באה לשחק נגד הקבוצה הכי טובה בארץ.

ואנחנו כקהל-מטרה אחת יש לנו,לעזור לה לאותה מכבי לעשות את זה.ניתן את כל הגרון בשבת נקרע את הנשמה בשביל החיים שלנו.

יש לכם שבוע להפנים שהגיע הזמן לתת את הכל.

לילה טוב :)

חייבים לתת להכח 2 לפחות כדי להגיע לבלומפילד מול בני יהודה באיצטדיון מלא וביטחון גבוה ולנצח.

אחרי זה בטדי נגיע עם ביטחון ואז נראה איך בית"ר תהיה

חייבים לתת להכח 2 לפחות כדי להגיע לבלומפילד מול בני יהודה באיצטדיון מלא וביטחון גבוה ולנצח.

אחרי זה בטדי נגיע עם ביטחון ואז נראה איך בית"ר תהיה

מצידי שישחקו כמו מחצית ראשונה עם אשדוד ו1-0 קטן.

אחחח זה מגייעעעעע

חובה אבל חובה לפתוח בטירוף עם בני יהודה !!

20 דקות ראשונות עידוד כאילו משחק אליפות..ותאמינו לי מכבי תבקיע ורק ככה נפתח עם 3-0 חלק נגרום לכולם להבין שהנה זאת מכבי..לגרום לשחקנים של בני יהודה להשתין במכנסים בתחילת המשחק

ואז..ואז...

טדי..מי יודע אולי סכנין לא תפסיד לבית"ר..שבכל מקרה מתחילה עם 2-

ממלאים את היציע הצפוני מגיעים באטרף..מעודדים כמו במשחק המטורף בטדי..המשחק הראשון בו נמני פגש את מכבי...(דמעות רק להזכר...)

גורמים לאפסים הירושלמים להבין שהשנה הם מקבלים בראש...טירוף בקהל..כל טדי שומע רק את השירים המדהמים של שער 11

שיתוף פעולה מטורף בין האולטראס לשחקן...ניצחון משכנע...דולי ג'ונסון ואסוס מתחרים מי משפיל יותר את בואטנג...

בוזגלו קמאנן ישראלביץ רודי יבוריאן גורמים לקאלה להצטער שהוא לא במכבי..דראגו עם עצירה אחת גדולה..

נשמע מטורף..נשמע חלומי...

אבלללל לא כל כך דימיוני !!!

תלוי הרבה בטירוף שלנוווו

יאללללהה זה עוד יקרה !!!

אני רואה כאן רוח טובה זה טוב, אני לא אוהב את השליליות הזאת...

אני מקווה בעז"ה שיהיה עונה מצויינת ונהיה מרוויחים גדולים, יאללה השנה שער 11 כולם להשתגע...

עכשיו שבוע של...

שירים בבית!

סירטוני ווידיאו של מכבי!

משחקי אליפות!

ניצחונות דרבים!

כולם היום ובכל מכל לזמזם את השירים החדשים המעולים

והישנים הנוסטלדים והמדהימים!

כל היום השבוע רק מכבי בראש!

צריך להגיע לפתיחת הליגה בטירוף!!!

לא טוב בכלל.

העונה האחרונה היתה כבדה מדי, עוד לא התאוששתי.

לא יודע מה איתך אבל אני היתאוששתי ממזמן ואני בטוח שכמעט כולם

לדעתי מי שהולך לספק לנו הרבה רגעים של אושר העונה יהיה רודי חדד.

כבר ממשחקי האימון וגביע הטוטו אפשר לראות שחקן שונה מהעונה שעברה,משחקן שהיה משחק רוב המשחק עם עצמו על הקו ומאבד כדורים סתמיים

לשחקן שמסיים את המשחק עם חולצה נוטפת זיעה.

בעמדת הבלמים כמובן שלדעתי אבי יחיאל חייב לחזור כמה שיותר מהר להרכב ולהנהיג את ההגנה כי כמו שזה נראה כרגע כל העסק גדול על טומאסיץ'..(כרגע)

לקישור הגיעו מאור בוזגלו שלא צריך להוסיף הרבה על השדרוג שהוא מהווה לקבוצה אך יחד עם זאת נראה שמקומו של גיז'רמו לא בהרכב הפותח

עם כל הכבוד שהוא שחקן מאוד כישרוני אני לא חושב שהוא צריך לתפוס את מקומו של יאניק בחוד יחד עם איליה יבוריאן שזה יכול להיות החוד הקטלני בארץ

וממש לפני שאנחנו שוכחים את שחקני הבית שלנו בגלל בואו של אלכס שניידר להזכיר לכם שלנעליו של גיז'רמו בהרכב הפותח יכול להשתלב מצוין דור מלול(והפעם ברצינות..) שנתן לכך את הדוגמא הכי טובה בגביע הטוטו מול מכבי פ''ת שהוא רק עלה וכבר בישל גול ליאניק קמנאן.

שתהיה לכולנו עונה צהובה ולהתחיל להתחמם למחזור ה1

אווווווו התרנגול חולההההה :wub:

אחחח זה מגייעעעעע

חובה אבל חובה לפתוח בטירוף עם בני יהודה !!

20 דקות ראשונות עידוד כאילו משחק אליפות..ותאמינו לי מכבי תבקיע ורק ככה נפתח עם 3-0 חלק נגרום לכולם להבין שהנה זאת מכבי..לגרום לשחקנים של בני יהודה להשתין במכנסים בתחילת המשחק

ואז..ואז...

טדי..מי יודע אולי סכנין לא תפסיד לבית"ר..שבכל מקרה מתחילה עם 2-

ממלאים את היציע הצפוני מגיעים באטרף..מעודדים כמו במשחק המטורף בטדי..המשחק הראשון בו נמני פגש את מכבי...(דמעות רק להזכר...)

גורמים לאפסים הירושלמים להבין שהשנה הם מקבלים בראש...טירוף בקהל..כל טדי שומע רק את השירים המדהמים של שער 11

שיתוף פעולה מטורף בין האולטראס לשחקן...ניצחון משכנע...דולי ג'ונסון ואסוס מתחרים מי משפיל יותר את בואטנג...

בוזגלו קמאנן ישראלביץ רודי יבוריאן גורמים לקאלה להצטער שהוא לא במכבי..דראגו עם עצירה אחת גדולה..

נשמע מטורף..נשמע חלומי...

אבלללל לא כל כך דימיוני !!!

תלוי הרבה בטירוף שלנוווו

יאללללהה זה עוד יקרה !!!

נשמע מטורף .

לא מאמין שזה קורה לאופטימיסט כמוני, אבל -

נראה לי שאני לא מעוניין בפתיחת הליגה... :wubyellow3:

כל עוד אין לנו מגן שמאלי, עדיף שתתעכב קצת...