Jump to content

מזל טוב לאחד האנשים הטובים

נועם שוהם

Recommended Posts

אני יושבת לי פה, כבר יום וחצי מנסה להנחית על עצמי את המוזה שאולי לשם שינוי תוציא ממני את הברכה שבאמת מגיע לך לקבל. כל כך מנסה להימנע מלהגיע למצב כמו בשנה שעברה, שכל מה שקיבלת היה מזל טוב קטן וזהו. באמת שאני לא יודעת למה כל כך קשה לי לכתוב לך כמו שצריך. לא יודעת מאיפה נחת עליי המחסום הזה שלא מאפשר לי להביא ולו במעט את מה שאני רוצה להעביר לך. וכל מה שבעצם הצלחתי לעשות כאן הוא למשוך כמה שורות עלובות בשביל ליצור איזושהי התחלה.

ואיך בכלל אפשר להתחיל משהו שאני לא זוכרת איך הוא התחיל? :/

אני יודעת שזה הכי מבאס בעולם לשמוע שמישהו שכביכול קרוב אליך לא זוכר משהו כל כך משמעותי. אבל אולי יותר משמעותי זה איך שהדברים המשיכו ומה נוצר בעקבות דבר אחד שחיבר בינינו?

ונכון שאנחנו בקשר לעיתים די רחוקות, באשמתי כמובן. אבל זה לא משנה את העובדה שהרווחתי אותך- בן אדם כל כך נדיר. אכפתי, מתחשב, דואג. באמת שאין לי מילה אחת רעה להגיד עליך.

זיו, אני יודעת שמאוד קשה לך לראות את זה מהכיוון שלי, כי אני בקושי מראה לך את זה- אבל תדע שמעבר לכמות הערכה האדירה שיש לי כלפיך, אני אוהבת אותך המון. ולא מגיע לך לקבל יחס כזה קריר מצידי. כי אתה תמיד דואג לי ושואל ומתעניין ומשתף, ואין לי הסבר לזה, אבל יוצא שאני כאילו עושה לך טוב שאני פה. אז ממש חשוב לי שתדע שזו לא הכוונה למרות שזה מה שיוצא. תדע שאני ממש לא לוקחת אותך כמובן מאליו, גם כשזה נראה ככה. אתה באמת יחיד ומיוחד בשבילי.

אתה זיו הקטן שלי.

זה שבגיל 15 אמר לבחורה בת 19 שיש לה קול של ילדה בת 3.

זה שדיבר איתי כשסגרתי מיליון שבתות בצבא.

זה שהקפיץ לי את הפיוזים כל פעם כשסיפר שהוא שוב רב עם אמא וברח.

זה שגרם לסף החרדה שלי להגיע לגבהים שהוא לא ידע על קיומם, בכל פעם שזה קרה,

בכל פעם שדנה נשמע מוטרדת וביקשה ממני "תדברי איתו".

בכל פעם שהרגשתי שהלב העדין שלך שבור.

בכל פעם, גם כשאמרת שהכל בסדר.

מפתח המרחק פתח לי שער של געגועים

והפחד השואל בי האם את שלי

אל תעזבני את המלאך שלי

לפעמים אני לא מבין אותך את עוברת שינוי

לפעמים אני בורח לא להיות תלוי

אבל חוזר אלייך את המלאך שלי

אני נווד זרוק שהתאהב לו בנסיכה

בין כל היפות האלו את היית שונה

אני שלך לנצח את המלאך שלי

ואתה זיו, באיזשהו מקום אתה מלאך בשבילי.

זה שידע להגיד לי שהוא מתגעגע

זה שישלח לי תמונות וידע לראות בן יופי שאני לעולם לא אצליח למצוא

אתה זיו- הנוגה, הקטן, המרגש. שיודע ללחוץ ויודע להרפות. שיודע להיות פה ויודע לכבד את הרצון לשמור מרחק כשצריך.

זה שלא פעם הפתיע אותי ועוד יפתיע לא מעט.

זיו, אני אגיד את זה באותו משפט, אחד אחרי השני:

סליחה. ותודה.

תודה שאתה פה, תודה שאתה דואג, תודה שעדיין אכפת לך. וסליחה שאני אפילו לא מצליחה להודות לך כמו שצריך.

שיהיה לך המון מזל טוב ילד.

שרק תהיה לי בריא ומאושר.

ולא תשתנה לעולם.

אוהבת אותך :hooligan:

ילד, אח שלי הקטן(!!!!!!),

[כנראה שעכשיו תורי, אה? :) ]

מצאתי את עצמי כבר ביום שני חושבת על לכתוב לך כבר ברכה ואז אמרתי לעצמי שאני אצטרך כ"כ הרבה זמן, וכ"כ הרבה שירים ברקע, וכ"כ הרבה לתת מעצמי כך שדחיתי את זה ביום, ואז יצאתי לטיול הזה בספונטיות לגמרי ואז מצאתי את עצמי יושבת בתחנת רכבת ב7 וחצי בבוקר [אחרי שלא ישנתי בכלל במהלך הלילה ואפילו קבלתי את פניו של השליח של העיתון בבוקר] וחושבת "לעזאזל, אני לא אהיה ביום הולדת של זיו! אני לא אוכל לפתוח לו נושא!", בסוף פתחו לך נושא, אמנם לא אני.. אבל העיקר שהוא נפתח, כי אני לא יודעת מה הייתי עושה אם הייתי חוזרת ומוצאת שאין נושא לאדם שמגיע לו אולי הנושא יום הולדת הכי טוב אי פעם.

זיו, זיו שלי!

יאללה.. אני סתם עוברת עכשיו על ההסטוריה ואני נדהמת כל פעם מחדש, רק לפני 9 חודשים נכנסת אל תוך חיי, 9 חודשים שפשוט נראה שהיית כל חיי ואף פעם באמת לא ידעתי למצוא אותך.

בשיחה הראשונה שלנו, כתבת שצרפת אותי מהפורום של השחקן, עד היום אני לא יודעת מה גרם לך להוסיף אותי אבל אני יודעת שאני מודה על ההחלטה הזאת שלך כל רגע ורגע.

שאלת בת כמה אני, כאילו זו שיחה פשוטה ביותר, ואז אני שאלתי בן כמה אתה ואז זרקתי סתם משפט לאוויר-"אז תהיה אחי הקטן" ואתה החזרת שזה יהיה כבוד ענק עבורך, לא האמנתי לרגע כמה משפט שנאמר בסה"כ בשורה החמישית להיכרותי איתך יהיה כ"כ משמעותי עבורי היום, כמה הוא יהיה אמיתי היום, כמה רלוונטי, כמה נכון וכמה קרוב.

היינו מדברים על שטויות לפעמים, היינו מדברים על הדברים הקטנים ביותר, ואולי, זה דווקא מה שעושה את זה לכ"כ מיוחד, זה שאני יודעת שאני יכולה לכתוב לך הכל, לדבר איתך הכל, לדעת שאני יכולה לשלוח לך sms מאוחר בלילה ואפילו אם יהיה לך בי"ס למחרת ותצטרך לקום ממש מוקדם אתה תתקשר או תתחבר ותהיה שם באמת בשבילי, הכי שאפשר, אתה תהיה איתי עד הבוקר אם רק אצטרך, אם רק אכתוב לך "זיו" בטלפון או שסתם אשלח שלוש נקודות, אני יודעת שתמיד תדאג לי ותמיד תהיה עבורי, בכל מצב.

אני זוכרת שאמרתי לך שכ"כ רציתי ללכת לדרבי ההוא ולא מצאתי כרטיס, ואתה אמרת שחבר שלך הזמין לשניכם ושאתה הולך ומשום מקום הצעת לי את הכרטיס שלך ואמרתי לך שממש לא אקח אותו ושזה כרטיס שלך ואתה פשוט זרקת לאוויר שהאושר שלי הרבה יותר חשוב מכל זה וכמה שאמרתי שזה לא נכון, עדיין הצלחת לנגוע בי עם המשפט, שכביכול סתם זרקת לאוויר, הוא בא משום מקום, אבל הוא היה שווה כ"כ הרבה.

אני אפילו לא יכולה להתחיל להסביר כמה....

מזל שיש אותך

תמיד אתה מנגן תמיד שלם עם עצמך

ברוך אתה מלטף את מיתרי אהבתך

איזה מזל

מזל שיש אותך

אתה מבין אותי ואתה מראה לי את עצמי

מתלהב כמו ילד מתפנקת בך

ואז אני נשארת

בסוף כל לילה אני בא

את רזי צניעותך את נותנת לי ללמוד

וריחמת עלי כמו אם

וניצחת איתי הכל

מזל שיש אותך

אני שקועה בנסתר שבך אוהבת מה שגלוי

אני עבד לחוכמה שלך ואין בך כלום שפוי

איזה מזל

בסוף כל לילה אני בא

את רזי צניעותך את נותנת לי ללמוד

וריחמת עלי כמו אם

וניצחת איתי הכל

אני באמת יודעת, שעל כל דבר קטן, אוכל לפנות אליך, ואין אחד שידע להתמודד איתי יותר טוב ממך, אני יכולה לספר לך הכל ואתה לא תצחק, אתה זה שתבין ותסביר ותלמד אותי איך להמשיך הלאה, מדהים בכלל לחשוב איך אתה רק בן 17 ויש בך כ"כ הרבה בגיל הזה, כמה אני יכולה ללמוד ממך, כמה אני יכולה להקשיב לך, איך אתה יכול להבין אותי כ"כ בקלות, ועם זאת, להשאר בן אדם כ"כ מדהים כמו שאתה, לעזור לכ"כ הרבה אנשים ולהיות עבורם כ"כ הרבה, כי אתה לא עבורי כמו שאתה, אלא עבור כולם, לא משנה מה יגידו לך ואיך יתייחסו אליך אתה תדע להעמיד את כולם במקום ולהראות להם מה זה להיות באמת בן אדם, להראות להם את הטוב, להראות להם מי אתה ואין אחד שיוכל לעמוד בפניך ובפני כל הטוב שבך ולהשאר אדיש, אלא פשוט הוא יהיה חייב להתאהב בך, ככה סתם, עם כל הפשטות, דווקא מהפשטות שבך.

זיו, אח קטן ויקר שלי,

מה אוכל לאחל לך?

הרי אתה בן אדם כ"כ מדהים וטוב, פשוט תשאר כך, תשאר מה שאתה עבור כולם ועבור עצמך.

אני מאחלת לך שתדע לשמור על זה, ועל החיוך שלך.

אני מאחלת לך שתדע להעריך את כל מה שבך הרבה יותר,

שתאהב ותהיה נאהב כי זה כ"כ מגיע לך,

שתשמור את החיוך הכי קרוב, גם מבפנים,

שתשמור על עצמך,

שתפסיק לברוח מהבית ותהיה שלם עם הסביבה הזאת שלך,

שתמצא את מה שטוב עבורך,

פשוט שתהיה מאושר. כי זה הכי מגיע לך בעולם.

אוהבת אותך הכי הכי בעולם,

ואתה יודע שאני כאן עבורך תמיד, גם אם רק תשלח לי שלוש נקודות ואני אבין שמשהו קרה ואתקשר, כמו אז עם החבר שלך, כמו כל השעות המאוחרות בלילה.

הנה השיר שהבטחתי לך:

כשאתה חיוור מצער

מתחפר בשתיקתך

תן לי לדבר אליך

וללכת בין צלליך

להיות איתך

לא אשאל אותך מדוע

לא אחריד את בדידותך

זהירה, כמו מהססת

באותות חיבה וחסד

אדבר איתך.

יש בי כח, יש בי כח,

אל תחוס עלי

אל תפריע לקוצים שלך

לשרוט את רגלי.

כשאתה עייף עד מוות

לא נרדם בחשכה

בשעה שסיוטיך

מרדפים חלומותיך

אשאר איתך

על ידך אני נודדת

בין שנתך ליקיצתך

המילים שלי שבירות הן

וכפות ידי קטנות הן

אך הן לצידך.

כשאראה, או כשתאמר לי

חרש, חרישי

כי מתיך מתקבצים

גם אני ארכין ראשי

לא אשאל אותך מדוע

לא אחריד את בדידותך

זהירה, כמו מהססת

באותות חיבה וחסד

אדבר איתך

אתה זה שתדבר איתי הכי גלוי, הכי אמיתי, אתה זה שתמיד שם בשבילי, ככה אני רוצה להיות בשבילך, ככה תמיד, אדבר איתך, אליך, ב"נ:)

איתך תמיד,

ולא משנה מה אף אחד יגיד,

ולא משנה כמה ירצו לקחת אותך ממני[אתה בטח זוכר :) ].

אוהבת,

אחותך הגדולה.

:wub: :rolleyes: :flowers: :love4: :yahoo:

וזה עוד יצא קצר :)