Jump to content

גביע הטוטו מחזור 3

Miroslav salto Klose

Recommended Posts

תפסיקו כבר עם זה גביע הטוטו , בסדר זה גביע הטוטו . אבל שבוע הבא בני יהודה מחזור ראשון

תפסיקו לשקר לעצמכם ! זה לא תירוץ! במשחקי ידידות הסכמתי ,חיכיתי, אבל שבוע ליפני זה כבר לא תירוץ !

זה באמת ניראה רע, סליחה מאוד רע וגם לא ניראה לי שיביאו מגן שמאלי.

נקווה לטוב

מישאלוב באמת חלש אבל אני עדיין חושב שאפילו שתרכיב שחקן מהיר יותר וטוב יותר טומאסיץ' לא יהפוך להיות הרבה הרבה יותר טוב.

בהזדמנות של הקורה של בדש היה ניתן לראות איך בחצי הטיה זורקים אותו הצידה,אין לו כדורגל בסיסי של סגירה אלכסונית והוא לא משתמש ביתרונות שלו כמו הגובה והחוזק והניסיון אלא מבליט עוד יותר את החסרונות שלו כמו האיטיות,גמלוניות אין קץ וחוסר הנהגה.

מאוד מאוד תמוהה לשחקן כ"כ מנוסה ששיחק גם בלבסקי סופיה ומשחק בנבחרת בולגריה.

על השחקנים עצמם אני לא ממש כועס,זה מה שהם יודעים,מפריע לי שכל ההגנה היא מאולתרת.

מישאלוב היה קשר אחורי ועכשיו הוא בלם יותר גרוע משהוא היה בלם אחורי ותאמינו לי זה באמת גרוע

ייני לא היה ולא יהיה מגן,הוא קשר אחורי שבשל גופו הצנום והרך לא מסוגל לשחק שם

ג'אן לא שחקן כדורגל בכלל

מנשורוב סביר מאוד,קשה לשפוט כי לא שיחקו בכלל על הצד שלו.

וטומאסיץ' לפי דעתי הוא ברירת מחדל.

ולמתעקשים שתי הגולים הם מאגף ימין כשבגול השני שיתוף מלא של מישאלוב ב"עזרה"

אוי ואבוי עוד שבוע מתחילה הליגה

למה הוא לא שם את מלול מגן ימני ויחיאל בלם

אני לא מבין תמאמן הזה

או עומר ורד.

בן שמעון מבין כדורגל, מוזר שהוא לא רואה שייני ומישאלוב עלו לו בגול (מישאלוב כל משחק עולה לנו בגול), ג'אן כמעט עלה ב-2, מנשרוב עלה לו בגול (הספיקו לי משחק אימון + המשחק מול אשדוד שחגגו עליו כדי להבין שהוא לא שחקן).

אם לא נביא 2 בלמים זרים (טומאסיץ לא יצליח, הוא סומן ע"י הקומץ ולא שחקן שמסוגל לשחק תחת לחץ שכזה) ומגן שמאלי ישראלי, הלכו שאיפות הצמרת.

אם הם ידעו שאבי יחיאל זה לא זה אז היו צריכים להביא בלם אחר ולשחרר אותו... יחיאל לא יכול לשבת על הספסל כל העונה כשההגנה נראית ככה. אם הוא לא מספיק טוב, שישחררו אותו ויביאו מישהו אחר (עם כל הצער שבדבר..)

או עומר ורד.

בן שמעון מבין כדורגל, ייני ומישאלוב עלו לו בגול, ג'אן כמעט עלה ב-2, מנשרוב עלה לו בגול (הספיקו לי משחק אימון + המשחק מול אשדוד שחגגו עליו כדי להבין שהוא לא שחקן).

אם לא נביא 2 בלמים זרים (טומאסיץ לא יצליח, הוא סומן ע"י הקומץ ולא שחקן שמסוגל לשחק תחת לחץ שכזה) ומגן שמאלי ישראלי, הלכו שאיפות הצמרת.

חחח 2 בלמים זרים אחי? מגן שמאלי? זהו,עם לא יקרה איזה נס ויבוריאן לא יקבל אזרחות ביום יומיים הקרובים ( ונניח שלמכבי יש איזה שם של זר ברשימות) זה הסגל של מכבי עד ינואר ( וזה עצוב מאוד).

כנראה לא בכושר משחק, אין הסבר אחר.

אז שישחררו אותו.רעבק,לפחות שיתן לו מחצית לראות איך הוא מתפקד ( אימונים הם לא מדד לכלום).

כנראה לא בכושר משחק, אין הסבר אחר.

נמאס כבר מהחרטות האלה של כושר משחק, כבר בסוף שנה שעברה הוא שיחק.

יחיאל עדיף על מישאלוב, עם או בלי כושר משחק.

להביא את בן יוסף בכל הכוח, ואם לא בן יוסף אז להריץ את יחיאל יזחור לכושר...ואם יחיאל לא חוזר לכושר אז לתת לז'אן לשחק בלם כמו שהוא עושה הצטיינות באולימפית.

קמאנאן לא משחק חלוץ , אלא כנף שמאלי

וככה אגב אתה מפסיד פעמיים

אחד אתה מפסיד את קאמאנאן כי הוא לא יעזור לך בכלל על הכנף הוא לא יכול לעבור אף שחקן בכידרור

ואתה מפסיד שחקן טבעי כמו מלול שיכול לשחק שם ולהואיל יותר.

וככה אגב אתה מפסיד פעמיים

אחד אתה מפסיד את קאמאנאן כי הוא לא יעזור לך בכלל על הכנף הוא לא יכול לעבור אף שחקן בכידרור

ואתה מפסיד שחקן טבעי כמו מלול שיכול לשחק שם ולהואיל יותר.

רודי משחק או לא משחק בשבת , היה צריך לשחק היום ! הינו צריכים לבוא במוטיבציה לשבת .

אולי עוד יהיה משהו ,נחכה נראה