Jump to content

גביע הטוטו מחזור 3

Miroslav salto Klose

Recommended Posts

אז הינה ההרכב בלי רודי

עדיף לנצח היום עם רודי, ולבוא אולי עם מוטיבציה נגד בני יהודה

מאשר להפסיד היום בלי רודי ולהפסיד במשחק הליגה הראשון

אז הינה ההרכב בלי רודי

עדיף לנצח היום עם רודי, ולבוא אולי עם מוטיבציה נגד בני יהודה

מאשר להפסיד היום בלי רודי ולהפסיד במשחק הליגה הראשון

שטויות אחי, אם אתה אמור לשחק במשחק הקרוב בלי השחקן הטוב ביותר שלך, עדיף שתתרגל את זה, ועם הגנה כזאת, רודי לא רודי את הגולים אתה כבר בטוח תקבל.

איכס.. שורקים בוז לטומאסיץ',אומנם אלה היו אולי 5 אנשים, אבל עדיין גועל נפש :thumbdown:

אני מבין שלא צריך לשרוק בוז לצהוב אבל זה שהוא במכבי עדיין זה מתחל להסריח

תגידו אני מדמיין או שהעונה הזאת היא הפעם הראשונה שרוב האנשים לוקחים את גביע הטוטו ברצינות?! (לפחות עד שתתחיל הליגה כמובן)

גם הנושאים פה בפורום, גם בכלל שיחות שלי עם חברים, גם ההשפעה על מכירות המנויים וגם בתקשורת, כמו שרף הטמבל שאמר לפני החילוף שהיה "לא היה צריך לספוג גול כדי להבין שייני לא צריך לשחק עכשיו בתור מגן, הוא אף פעם לא היה מגן, למה הוא שם אותו עכשיו? ז'אן גם לא אידאלי אבל הוא לפחות עם ניסיון".. איפה אפשר לצבור ניסיון יותר טוב מהטוטו?

תפסיקו כבר עם זה גביע הטוטו , בסדר זה גביע הטוטו . אבל שבוע הבא בני יהודה מחזור ראשון

תפסיקו לשקר לעצמכם ! זה לא תירוץ! במשחקי ידידות הסכמתי ,חיכיתי, אבל שבוע ליפני זה כבר לא תירוץ !

תראuו איך הם עומדים לווווווווווווווו תצאו אליו אתם שתיים כוס אמק מחכים שהוא יבעט אולי יפגע בהם בדרך

תפסיקו כבר עם זה גביע הטוטו , בסדר זה גביע הטוטו . אבל שבוע הבא בני יהודה מחזור ראשון

תפסיקו לשקר לעצמכם ! זה לא תירוץ! במשחקי ידידות הסכמתי ,חיכיתי, אבל שבוע ליפני זה כבר לא תירוץ !