Jump to content

שלושה אוהדי מכבי מאוכזבים מבן-שמעון

זיגפלד

Recommended Posts

איך באלי שטומאסיץ' יתגלה כבלם מעולה ואתה כל כך תטעה

איך בא לי שטומאסיץ' יתגלה כבלם מעולה ומכבי תיקח אליפות.

על מה כל הרעש מסביב?

[ולמען הסר ספק, השאלה הזאת היא צינית. קראתי את הנושאים הרלוונטיים]

טוב אממ אני בא כאן ממקום של..

''הנוער''? אם ככה ניסחתם את זה?

אז אתה צודק, רוב הילדים שאני רואה במגרשים מתארים את מה שנאמר כאן על חוסר כבוד חוסר ערכים וחיות אחרות.

קודם כל אני אתחיל ואגיד שאותו נוער לא מתקלקל ע''י צבר, אני באופן אישי לא מכיר את הבן אדם ורק מתגובות שלו למדתי לא מעט.

הסכסוך שלך עם איציק זה אני לא יודע ואני לא מעוניין לדעת אני רק יכול להגיד לך שכמו שצבר אמר בשיחה אחת זה יסתדר.

ההערכה שלי אליך בתור אוהד מכבי היא גדולה מאוד, ואמנם מגיע לך קרדיט ואפילו הרבה, אבל אל תגזים.

עוד דבר שאני יכול להגיד לך, דווקא ה''נוער'' ששייך לארגון הזה בנוי על ערכים הרבה הרבה יותר טובים מאשר נוער באירגונים אחרים או סתם נוער שבא למשחקים ורואה אנשים מקללים ( :flowers: ) אז הוא מצטרף בחדווה ואחר כך גם חס וחלילה אומר דברים כאלה לאימא שלו.

והנוער של השחקן הוא דבר מדהים.

סתם לשם דוגמא, אני, שאני כותב כאן כמעין סוג של מייצג, הכי קטן מבין כולם (בן 14)

אז תחשוב איך בני ה16 וה17 מתנהגים (כמו בני אדם, לרוב)

לשאלות שעלו כאן. אין נרגילות, אין סיגריות, כמעט ואין שתייה, כולנו מדברים יפה להורים. אף אחד עוד לא ישב במעצר. אז כנראה שבשחקן עושים משהו אחד כן טוב אה?

אני באמת שלא מבין מה כל העניין הזה שנעשה פה, על פארש אתם רבים, באמת שפארש.

אני אמנם לא יודע בן כמה אתה אבל אני מניח שיותר מכפול מגילי ואני אומר לך וכל מי שמעורב בפרשה המוזרה הזאת, די!

תקראו את התגובה של בן ותבינו למה אתם יכולים לגרום.

שנאת חינם ומלחמות אחים זה שניים מהדברים הכי גרועים ונוראיים שקיימים בעולמנו.

בבקשה, אני מתחנן, אל תכניסו את זה למכבי

מי יתן וב31 למאי נשב כולנו, צעיר לצד מבוגר, אולטראס לצד שחקן, צבר לצד אורי ונחגוג. לא נריב, נחגוג.

שנה טובה ומוצלחת שיהיה לכל אוהדי מכבי באשר הם, ארגון או לא ארגון, פרט או רבים.

טל כוכבי

מי יתן וב31 למאי נשב כולנו, צעיר לצד מבוגר, אולטראס לצד שחקן, צבר לצד אורי ונחגוג. לא נריב, נחגוג.

:thumbs:

בבקשה, אני מתחנן, אל תכניסו את זה למכבי

טל כוכבי

מוריד את הכובע, מהפה שלך לה'.

ואתה עוד רוצה להיות מנהיג ?

תסתכל פעם בראי, תראה את ההתנהגות שלך, חוסר האחריות, חוסר הדרך, חוסר הכבוד הקפריזות שמובילות אותך לקפוץ ולעשות דברים וזה לפני שסופרים את רדיפת הכבוד, רדיפת הפרסמום, הפתולגיה של השקרים והאגו אני ואני ואני ואני.

ככה אי אפשר להנהיג אפילו דיקטטורה ובטח ובטח שלא אוהדים שבאים מאהבה ובצורה וולנטרית.

ותמשיך להאשים בכשלנות שלך ובמריבות שלך את כל העולם ובעיקר אותי אתה יודע כמוני מה אומרים על זה הרופאים.

עובדתית מכל הריבים שלך רק אחד הוא עם בן אדם שאני מכיר וגם בריב הזה קצת קשה להבין איך אני אשם בזה שאתה הולך ומלכלך עליו ממציא עליו שקרים ולא מפסיק לטנף עליו כבר שנתיים ( באמת כל הכבוד להשפעה שלי עליך :) ) אמרתי לך כבר קודם בשביל להשלים איתו כל מה שאתה צריך זה להפסיק את ההתנגות שלך, אבל אתה לא מסוגל כי אז זה יהיה סוג של השלמה מצידך שהוא המנהיג והוא זה שיש לו דרך ולא אתה. ( ואת זה אתה נפשית לא מסוגל לעכל )

אז תאשים אותי, אני השטן אני הנחשים אני אשם. אם זה מה שעושה לך טוב :flowers:

לגבי השקרים שלך, מזמן הפסקתי להתייחס רוב האנשים פה יודעים לזהות פתולוגיה והיסטריה.

ומי שלא מסוגל ומאמין לשטויות שלך......... אז שיאמין הכבוד והאגו שלי לא נבנו מעולם מהפעילות ההתנדבותית שלי פה.

רק לגבי שקר אחד אני אגיב, כי הוא קשור לאנשים אחרים :

שני אנשים יצרו איתי קשר בעקבות התגובות שלי, ושניהם קיבלו הסברים.

רק מי שלא יודע לקרוא מסוגל להבין שיצאתי על האנשים שהופיעו בכתבה, אני טענתי קודם וטוען גם אכשיו שאם ההנהלה מאפשרת ( ואפילו תומכת תמיכה שבשתיקה ) אז זאת זכותה של ההנהלה למרות שאני לא אוהב את הדרך.

"פחדן" ?

ממה יש לי לפחד בדיוק ?

אחד מהם אני לא מדבר איתו מטוב ועד רע כבר כמה שנים ועדיין אם הוא נפגע מגיע לו הסבר כי לא הייתה לי כל כוונה לפגוע בו ואני חושב שגם הוא מבין את זה.

השני : השני יודע שאני אוהב ומעריך אותו מאוד וזה למרות שאני חושב שההתנגות שלו לא נכונה. למרות כל מה שהוא אומר עלי, ולמרות שהוא תמיד יתן לך גב ולמרות שהוא שונא אותי בגלל היחסים שלי איתך אין לי שום דבר נגדו.

אני אשמח לראות איפה בדיוק לכלכתי עליו באשכול הזה ( או באחרים ) וזאת כמובן כשברור שאני לא מסכים עם הדרך .

מחוסל ? בניגוד לך אין לי שום אינטרס ואני לא מחפש שום מעמד לכן אין בדיוק מה לחסל.

"הצבר"

אנשים זבל שקרנים כמוך, שהיו קטנים קיבלו מכות מכל הבית ספר ושנהיו גדולים יצאו למסע להחזרת הכבוד האבוד שלהם.

אתה פסיכופת, חולה שליטה, קנאי, בהולנד לקחת אוטו עם אנשים ומירמרת להם את החיים מהשטלתנות שלך

אתה מייקל דאגלס בבדרך למטה,

פחדן עלוב, דמגוג,

שי מזרחי יראה אותך, אתה תתחיל ליילל כמו חתול "זה לא אני לא התכוונתי"

אנשים זבל כמוך מכירים רק לצערי פיצוצים בכל הגוף, ואחרי זה הם מקבלים את החשק שלהם, וחוזרים כמו הפנתרים המצויירים האלה מהקרטון.

ספר לכולם מי היית, איך חיפשת פגישה איתי ועם איציק לפני שנתיים, איך היית מאיים בפורום בחרטות שלך

הטעות שאמרתי לשניר להביא אותך לפגישה ביילו

יא אפס חבל שאביב לא חנק אותך עד המוות

העיקר קנית 15 במבה וקנית את החברים" שלך

אתה 0

יומך יגיע והמכה תהיה גדולה

יא זבל אנושי

חצי שנה לא ראיתי שמעתי או התווכחתי איתך

לא התייחסתי לא עניתי בפורום

נולדה לך בת שלחת לי הודעה

על מה ולמה?

על מה ולמה מבן אדם שנכוויתי ,יצאתי טוב לב ואיחלתי לך מזל טוב?

אתה בן אדם?

אתה קנאי אובסיסיבי

כל מילה כל טור שלי אתה הראשון שקופצ

מוציא תגובות בדויות באתרים נגדנו

שם המשחק? הגבת שם וליכלכת

אתה רוצה שאני וקוסמן נלך מכות ושתהיה מלחמה, שיהיה עוד שנאה

אתה חושב שאתה יכול להמליך אותו?

אתה תמליך גם נעל, העיקר שאורי משיח יעלם מהדרך שלך. זו האמת.

אתה וכל הצבועים שחיו ממני שנין וקראו לי אבא.

אני מספיק חזק. ולא ב200 איש שהרעלת.

תבין, ןזו האמת, אתם לא יכולים להחליף אף אחד או להנהיג אף אחד, כי מנהיג אמיתי צריך להתחיל מלמטה ולהיות באמצע.

וזה בקטנה

מה שאתה עושה לקוסמן יפגע פגע ופוגע בו

זה כמו , לצערי, הנסיון להמליך את ברוך דגו במקום אבי נימני , ואני חס וחלחילה לא משווה ,אלא מראה נקודה, שאתה ואני מקווה שלא איציק, רוצה לבאינטרס, להמליך מישהו חדש במקום מישהו ושיהיה לו את הכוחות שלו

וזה נידון לכשלון וכולם יודעים למה.

,איציק הוא מנהיג השחקן.

והוא בן אדם שעשה דברים גדולים, ויותר מזה אני לא אכנס כי סיכמתי עם איציק שדברים ישארו בינינו.

כל השימוש בשם איציק זה להראות לך ,יא נוכל ,את הנקודה למה אתה בא ממקום רע ואלהים ישלם לך.

לא תוכלו בחיים להגיע לגרב של מה שעשיתי ומי שאני.

ויקפצו כל הכפויי טובה ומכחישי אמת בפורום.

אדון מכביה, אתה פרווה, איפה היית 30 שנה אני לא מכיר אותך

איפה היית שהיה קשה?

בשנות ה80

אני בניגוד אליך שלא נותן כבוד לאוהד שעשה והעיף לך את הנבלה הזאת מהקבוצה אחרי 12 שנה, לא רק כותב במחשב

אז אין לי כבוד למי שלא נותן כבוד.

מכבי מתה שלוני הרס ואנשים כמוך נתנו לזה לקרות

רק אני והחברים באולטראס מכבי הישן והטוב החלטנו להילחם.

נשבר לי מכולכם.

ומי שנפגע שלא ידבר איתי זה לא מזיז.

רק תסתכלו בראי ותזכרו מי גידל את כולכם ומי הרים לכם את הבטחון.

בטח לא צברי אוהד של שנתיים וחצי ,או שוטר של שנתיים וחצי.

למעלה מחכים לך, אתה בכלל לא יהודי ,חתונה אזרחית יא אפס

אורי חאלאס עם השטויות.

זה כל מה שאני אגיד.

ראבאק שיקחו לכם כבר את המחשבים והמקלדות מהידיים.

נהיית יותר גרוע ממני.

קודם כל הכתיבה שלך מזעזת, אתה מדבר על אנשים כאילו הם רוצחים ואנסים.

ואורי, אולי במקום ללכלך תסביר לי סוף סוף מי אתה שתקבע מי טוב למכבי ומי לא (מבחינה מקצועית).

עברת קורס מאמנים? היית שחקן כדורגל מקצועני?

ועוד דבר, שמעת פעם על אוהדים שמעבירים ביקורת על שחקנים ומאיימים על מאמן (!) עוד לפני שהתחילה הליגה? אתה שמעת דבר כזה? כי אני לא.

ואם אנחנו היחידים בעולם שמתנהגים ככה, כנראה שהבעיה היא אצלנו ולא אצל שאר העולם.

ולמה אחרי משחק טוב של טומאסיץ', שמשתפר ממשחק למשחק, אתה וחבריך מחליטים לצאת במסע צלב כנגדו בתקשורת? מה הוא שחקן של הפועל?

טומאסיץ' טוב יוכל לסחוב אותנו לצמרת ואפילו לאליפות, טומאסיץ' רע ואנחנו מרכז טבלה ומטה.

אז אולי במקום לגרום לו בכוח להיות רע, בוא ננסה לעזור לו להיות טוב.

הוא לא צריך עזרה מקצועית, הוא יודע כדורגל, הוא צריך צ'אנס. הוא צריך תקופת התאקלמות לארץ, למועדון, ללחץ שיש במכבי.

תן לו כמה מחזורי ליגה, אם לא תהיה מגמת שיפור אז תבוא בתלונות. לא לפני שהתחילה הליגה.

ואני יסיים עם משפט חכם שמישהו אמר פה בפורום:

תפקיד ההנהלה לנהל, תפקיד המאמן לאמן, תפקיד השחקנים לשחק, ותפקיד האוהדים לעודד (ואם לא לעודד אז לפחות לא לצאת כנגד הקבוצה).

אני לא חושב שקלטת את זה עדיין...

אורי משיח

באמת שנסיתי שלא להתערב בענין הזה

אבל יש לי שאלה קטנה,אתה באמת חושב לפני שאתה שולח את כל ההודעות האלה?

יש לך מושג כמה הצלחת להוריד "מהכבוד" שאתה כ"כ דורש אותו?

בוא אני יספר לך משהו קטן.

כשהייתי בן 6-7 הלכתי עם סבא (ז"ל) ברחוב,פתאום ראיתי בצד השני של הכביש אישה זקנה עם 2 שקיות של סופר,

בקשתי מסבא שלי שיחכה לי דקה,והלכתי לעזור לאותה הגברת,כשסייימתי חזרתי הביית עם סבא,ורציתי לאמא שלי בגאווה מטורפת ולא הפסקתי להשוויץ.

"אני עשיתי ככה,אני עשייתי ככה.

אחרי כמה דקות סבא קרא לי,ואמר לי כך," אני ממש גאה במה שעשית ובמה שבטח גם תעשה,אבל חמוד, תדע לשמור על צינעות,כי זה הדבר החשוב ביותר".

למדתי הרבה מהסבא הזה,אולי כדי שגם אתה.

Guest הכל בשביל מכבי

איך תמיד אתם עושים מזבוב פיל זה לא יאמן, כמעט ואין חשיבות לכלום ממה שרשום פה או נאמר שם לרוב האנשים בבלומפילד

מנהיגי אוהדים זה המצאה של התקשורת

זוכרים ששרפו צמיגים בקריית שלום אחרי קריית שמונה? בואו נתן לכם דוגמא יותר טובה

שנים שאותם אנשים רצו להעיף את קלינגר ולא הצליחו

רק כשכל הקהל באמת רצה להעיף אותו ו10 אלף צופים קראו לו "קלינגר הביתה" באותו משחק נגד נתניה הוא קם והלך

בקיצור, פשוט תראו את התגובות בטלספורט ותראו כמה שמה שהם אמרו פשוט זעיר לא משפיע ולא ממש מעניין

לא משנה כמה שנים אתה אוהד מכבי וכמה אתה מוכר וכמה אתה מוערך, אתה עדיין רק 1, וברוך השם הקהל של מכבי זה לא הקהל שת בית"ר של זאבי, לומדים מטעויות של אחרים

חוץ מעל ילדים בני 15, שיסלחו לי אותם ילדים שבאמת באים לראות את מכבי מאהבת אמת, אתם לא משפיעים על אף אחד. בטח שלא על הנהלת מכבי, אחרת מזמן היו מחזירים את קשטן.

תגיד אורי, יש סיבה שאתה חושב שאתה יותר אוהד ממישהו אחר?

אני מתגורר בלוס אנג'לס כבר 7 שנים, לא הייתי במשחק של מכבי מאז שעזבתי (בערך גיל 15)... זה עושה אותי פחות אוהד ממך או מכל אוהד אחד שנמצא בארץ והולך למשחקים? לא אוהב הסנוביות הזאת, וזה לא קשור בכלל שאני לא יודע (וממש לא מעניין אותי האמת) מה יש לך עם צברי. זה שאתה יוצא למצלמות עושה אותך יותר אוהד?

אתם מתנפלים ומתנקלים לבלם שעוד לא שיחק משחק ליגה אחד, ועוד אתה מבקש ביזארה במקומו?... מה כבר שכחת שהבן אדם הוא לא מציאה כזאת גדולה וחווינו את זה טוב על בשרנו ב6-7 מחזורים האחרונים של הליגה שנה שעברה?

זה שמראים שה"ראשי אוהדים" (כויכול) יוצאים על המאמן ועל שחקן כזה או אחר זה כבר בלתי נסבל, הרי זה קורה כל שנה, כל עונה, כל חודש ואחריי כל הפסד... אולי הגיע הזמן שהראשי אוהדים הנכבדים יפסיקו להכנס לכל דבר קטן במועדון ולחשוב שהם שולטים בו? אם הייתם נותנים לטומאסיץ שקט תאמין לי שהוא היה נראה הרבה יותר טוב ממה שהוא נראה עד לאחרונה (ואני אומר עד לאחרונה כי הוא נראה יותר טוב ממשחק למשחק, ואנשים יכולים להמשיך לחיות בסרט..) וחוץ מזה, מה זה הגועל נפש הזה שאתם החלטתם ללכת על הקטע שלו כ"כ חזק? לא היה דבר כזה עם אף זר, אפילו לא יצאו ככה על ראזיץ. פשוט מחליא לראות איך האוהדים הורסים עוד עונה לפניי שהיא עוד התחילה. מי מינה אותכם למבקרים הראשיים של המועדון הזה? מי נתן לכם את הזכות לצאת ככה על האנשים במערכת לפניי שעברנו משחק ליגה אחד?

כנראה יש לכם צלקות שאף פעם לא יגלידו, אבל מספיק עם המזוכיזם וההרס העצמי הזה... אתם לא רואים אף אוהד של קבוצה אחרת בארץ יוצא על המאמן והשחקנים של הקבוצה שלו לפניי שהעונה התחילה... וכמו שאמרתי מקודם, המשפט הזה של "רק שחקנים טובים משחקים במכבי ת"א, שחקנים שהמאמן רוצה זה טוב לק"ש" פשוט מגעיל ודוחה... ממש מאמנים ומנג'רים מבוזבזים אתם, אולי תחליפו את רב"ש ותראו לנו כמה קל זה להביא בלם ברמה של קראבליו לישראל? be my guest.

כנראה שלא קראת את זה בפעם הראשונה שכתבתי.

ולהמשיך עם החזית הזאת על צברי עושה לך רק רע, תאמין לי.

נו טוףף כמה אפשר להתאפק..

אורי, אתה כועס עליי שאני אומרת לך את האמת הכואבת בפרצוף ובוחר כל הזמן לקחת את זה כמתקפות אישיות שנועדו להשפיל אותך..מכיוון שאתה בדיוק בתקופת כעס עליי על הרצאה שעשיתי לך (ואחרים אמרו לך שבסך הכל אמרתי לך את האמת ושאני צודקת), תרשה לי לעשות זאת על גבי הפורום ולא להתקשר לצעוק עליך.

הכבוד הזה שאתה כל כך רודף אחריו כל חייך, אם תשתה כוס מים ותירגע, תתיישב לקרוא את מה שכתבת פה בשלושה ימים האחרונים, תגלה שאתה הוא זה שרמסת אותו שוב ושוב ושוב, אורי.

תלמד לכבד את עצמך, אוליי תקבל בחזרה את הכבוד שפעם קיבלת מאחרים.

איבדת פרופורציות לחלוטין, אתה עושה מעצמך צחוק.

עצוב.

הבהרה: שיהיה לך ברור שהתגובה הזאת לא קשורה כלל וכלל לעובדה שדעתי שונה מדעתך בעניין האמבוש על טומאסיץ ומניעיו :flowers:

קודם כל הכתיבה שלך מזעזת, אתה מדבר על אנשים כאילו הם רוצחים ואנסים.

ואורי, אולי במקום ללכלך תסביר לי סוף סוף מי אתה שתקבע מי טוב למכבי ומי לא (מבחינה מקצועית).

עברת קורס מאמנים? היית שחקן כדורגל מקצועני?

ועוד דבר, שמעת פעם על אוהדים שמעבירים ביקורת על שחקנים ומאיימים על מאמן (!) עוד לפני שהתחילה הליגה? אתה שמעת דבר כזה? כי אני לא.

ואם אנחנו היחידים בעולם שמתנהגים ככה, כנראה שהבעיה היא אצלנו ולא אצל שאר העולם.

ולמה אחרי משחק טוב של טומאסיץ', שמשתפר ממשחק למשחק, אתה וחבריך מחליטים לצאת במסע צלב כנגדו בתקשורת? מה הוא שחקן של הפועל?

טומאסיץ' טוב יוכל לסחוב אותנו לצמרת ואפילו לאליפות, טומאסיץ' רע ואנחנו מרכז טבלה ומטה.

אז אולי במקום לגרום לו בכוח להיות רע, בוא ננסה לעזור לו להיות טוב.

הוא לא צריך עזרה מקצועית, הוא יודע כדורגל, הוא צריך צ'אנס. הוא צריך תקופת התאקלמות לארץ, למועדון, ללחץ שיש במכבי.

תן לו כמה מחזורי ליגה, אם לא תהיה מגמת שיפור אז תבוא בתלונות. לא לפני שהתחילה הליגה.

ואני יסיים עם משפט חכם שמישהו אמר פה בפורום:

תפקיד ההנהלה לנהל, תפקיד המאמן לאמן, תפקיד השחקנים לשחק, ותפקיד האוהדים לעודד (ואם לא לעודד אז לפחות לא לצאת כנגד הקבוצה).

אני לא חושב שקלטת את זה עדיין...

יא חתיכת זבל מי אתה בכלל? מי מכיר אותך? כל מה שאתה יודע זה לדבר בפורום.. מתי אתה עשית משו ביציע? אתה השטן !

חסכתי לך זמן לחכות לתגובה מאורי.

למעלה מחכים לך, אתה בכלל לא יהודי ,חתונה אזרחית יא אפס

מוזר, אני דווקא זוכר שבחתונה שלי היה רב כשר למהדרין ( אחד שגם משרת כמג"ד בצה"ל ! ) :flowers:

כמה חברים מאוד טובים שלך היו בחתונה שלי יכולת לשאול אותם במקום סתם לשקר ולזרוק בוץ.

מצד שני......... אתה יודע תמיד הכל יותר טוב. אפילו מה היה בחתונה שלי וגם אם לא, מה זה בשבילך עוד שקר קטן אחד או עוד עלילת דם חסרת אחריות על אדם כזה או אחר.

?

"הצבר"

אחחח...

לויכוח הזה כבר אין קשר לטומסיץ' או לרב"ש, זה כבר נהפך לעניין אישי.

סגרו את הנושא כבר, אין לו שום טעם להשאר פתוח. לקלל אפשר גם בפרטי.

וואי זה ממש נראה גרוע...

אני עוקב אחרי הנושא הזה אולי 3 ימים ולא מבין מה הקטע שלכם, אני גם לא הגבתי אבל פשוט הכל פשוט מתפוצץ פה...

אני עשיתי מנוי כדי לראות את מכבי משחקת ולהנות בקרב האוהדים, אבל ברגע שאתם מקימים מחנות וחזיתות ופילוג ריצני בקרב האוהדים, כבר לא שווה להיות אוהד.

אנחנו אמורים להיות גוף אחד, ולא אולטראס והשחקן, צריך להיות ארגון אחד ולא מאה,

ולאוהדים לא אמור להיות יו"ר או איזה מנהל או מנהיג מה אנחנו קבוצה? צבא? עם? מדינה? אנחנו פאקינג אוהדים,

לא צריך להיות בכלל מנהיגים ואם אתם רוצים לשלוח מישהו שייצג אותנו בכללי בפני המועדון אז אנחנו צרכים לבחור,

וגם שהפה של האוהדים לא יהיה בשליטתו, שיגיד מה שהאוהדים באמת חושבים ולא מה שהוא חושב על דעת עצמו.

ותסלחו לי אם אני אומר את זה אבל אוהד לא נמדד על ותק, אוהד הוא אוהד באותה מידה גם אם הוא התחיל לאהוד את מכבי מהיום,

אף אחד פה לא יקרא לעצמו המנהיג של האוהדים למה אף אחד לא בחר שהוא יהיה כזה.

אני רוצה להיכנס לאיצטדיון בראש שקט אני לא רוצה לדעת שיש מריבות ומחנות ופילוגים למיניהם,

זה נותן הרגשה מאוד לא נעימה, האוירה מתוחה בקרב האוהדים, ולראות משחק כבר עוד מעט יהיה עדיף לראות מהטלוויזיה...

אנשים זבל שקרנים כמוך, שהיו קטנים קיבלו מכות מכל הבית ספר ושנהיו גדולים יצאו למסע להחזרת הכבוד האבוד שלהם.

אתה פסיכופת, חולה שליטה, קנאי, בהולנד לקחת אוטו עם אנשים ומירמרת להם את החיים מהשטלתנות שלך

אני בכלל לא אכנס לריב המטופש הזה

אני רק אגיב למשפט הזה, שהוא לא יכול להיות יותר רחוק מהמציאות

אם כבר מישהו השתלט על מישהו, זה אייל ואני על השאר

אז אני לא יודעת מאיפה הבאת את המידע הזה, אבל הוא פשוט לא נכון

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.