Jump to content

שלושה אוהדי מכבי מאוכזבים מבן-שמעון

זיגפלד

Recommended Posts

אין לי משהו נגד אורי משיח, וכל אוהד מכבי שהיה מציג ראיון כזה הייתי יוצא עליו באותה צורה בידיוק.

1.זאת חוצפה לבוא בטענות ולהספיד שחקן שלא עשה משחק אחד רישמי בליגה.

2.יש דרכים אחרות לצאת נגד מאמן, ולא בראיון כזה מגוחך שגם ככה ספק אם המסר שניסו להעביר שם בכלל יגיע לאוזניו של רן בן שמעון.

אין לי משהו נגד אורי משיח, וכל אוהד מכבי שהיה מציג ראיון כזה הייתי יוצא עליו באותה צורה בידיוק.

1.זאת חוצפה לבוא בטענות ולהספיד שחקן שלא עשה משחק אחד רישמי בליגה.

2.יש דרכים אחרות לצאת נגד מאמן, ולא בראיון כזה מגוחך שגם ככה ספק אם המסר שניסו להעביר שם בכלל יגיע לאוזניו של רן בן שמעון.

ספק אם הביצה השמאלית של רב"ש תרעד מפחד גם אם המסר יגיע אליו.

בן ודן, אתם יכולים רק להעריך את העובדה שאני לא ניצלתי את הפורום להגיד באמת מה אני חושב על מה שקורה, אני מעדיף להגיד את זה למי שצריך ולא תמיד בצורה נעימה.

היה מצב שאני ואיציק קוסמן ושי מזרחי ,היינו בנתק, ורק בגלל אנשים שגידלתי בשחקן ויתרתי על הכבוד שלי, והלכתי לעשות סוף לכל הקללות והלכלוכים מאחורי הגב של שני הצדדים.

נפגשנו, אמרנו מה שצריך, הסכמנו על מה שצריך, וזה ישאר בינינו.

לשטן הקטן הזה אני לא אתייחס, אני לא אתחיל לפתוח פה נושאים, ולספר איך כולכם נראיתם לפני 10 שנים ומי התחיל את כל המהפכה, ולא מדובר על העידוד או ארגונים.

בעבודת נמלים בניתי ביחד עם חברים טובים מפעל חיים ושאני ראיתי שאנשים שהלכו אחרי, מתחילים לעשות דברים מאחורי הגב ולחתור תחתי כדי להיות מספר 1, הלכתי אחורה.

אני אף פעם לא איימתי ולא נגררתי למלחמות, תמיד האנשים שהם הלב של כל מה שיש פה, נמצאים באמצע ורק בגללם לא סגרתי חשבונות עם מי שצריך.

מי שיגיד אחרת הוא שקרן מסריח, אני יכול לפתוח את כל הסיפורים איך ומה ומי וכל אחד ולעשות את כולם כאלה קטנים, לאור העובדה שהקרבתי את החיים שלי בשביל אוהדי מכבי, איכות החיים, ותמיד נתתי לאחרים על חשבון עצמי, כל מה שהקמתי לא לקחתי כלום לעצמי, לא האתרים לא ארגונים, שום דבר, אני כבר 3ה שנים באמצע, וחלק מהעובדה שאני מוותר לבוא למשחקים זה לא ליצור קנאה ושנאת חינם בין האנשים המפולגים שאוהבים אותי, אין לי כח שיגידו "אורי ישב עם ה... ואורי דיבר עם ה,,,,,

אין אחד שלא עזרתי לו והייתי איתו טהור, ואנשי השחקן יודעים טוב כמו האולטראס שאם הייתי רוצה כח , היום היינו אני ושי עם ארגון פי 2 יותר גדול מהשחקן והאולטראס ואף גוק מסריח לא היה פותח עלי את הפה, מה עוד שהפורום הזה הוקם אחרי התייעצות והסכמה שלי, כל העולם היה באתר האולטראס, היילו הל היה מאוחד עם האולטראס

ואז באו מלא גוקים קטנים שהפיצו שנאה וחירחרו, ואני הייתי כבר בן 34 לא היה לי כוחות נפשיים לדברים האלה יותר, לפשר ולפשר

אני מהבוד לשחקן ולאולטראס ולילדים שלי לא פותח את הפה, ולא שומר על הכבוד שלי, אבל אות הקין תלווה רבים ממכם כל החיים חבורת בוגדים.

וצברי, יא פחדן מסריח, אתמול כבר הוכחת איזה סירחון של בן אדם אתה, "לא התכוונתי אליך" ולא התכוונתי אליך"

אתה שקרן ודמגוג מסריח, אין אמון בחולה נפש כמוך, אתה מחוסל.

יום אחד כולם פה יבינו מי זה ומה זה השריטה שנקראת אלון צברי, סכסכן ופלגן, אתה קנית חברות עם אנשים בגלל סכסוכים.

מה שרשמת לא מזיז לי, איציק ואני נפגשנו ממזמן, ואמרנו מה שצריך, כל אחד מאיתנו שומר את הדברים בפנים, אתה רשמת דברים כמו חוקר במשטרה כל המטרה שלך שאני אפתח על קוסמן בפורום ואז עוד שנאה ועוד שנאה.

אני מתעב אותך.

לגבי עמוס וכל החברה, רק בריאות, הייתי אוהד מכבי לפני שחלק נולדו, וברור שלא ראיתם את הוידיאו עד הסוף, אמרתי דברים פשרניים ומקובליםפ, לא הייתה התססה או בכי, זכותי להגיד מה שאני רוצה איפה שאני רוצה, לכם אין טיפת כבוד לאנשים שטיפה יותר מנוסים ממכם.

תתעוררו אתם וכל הפורום המזדיין שנהייה פה, אתם חיים בבועה, רב האוהדים לא מכינים תפאורה ולא מאורגנים, אבל חושבים כמונו, רק אתם חיים במדינת לה לה לנד:

אסור לקלל אסור להביע דיעה מקצועית.

ומי שמדבר נגד בלם והגנה מצחיקה, הוא סוג ב

אתם סוג א

כולם סוג ב

ומי שהביא את התרבות הזאת ומשליט אותה הוא דיקטטור ברגע שהוא משדר ככה לאחרים.

אני ואלפים אחרים נהייה ככה אוהדי מכבי.

לא תשנו אותנו

אנחנו הצודקים.

אין הגנה אין בלם. ביזרה היה 3 דרגות מעל.

זכותנו להגיד את זה.

וכל מי שרוצה לבוא אלי בפנים אני בבית עובד 13

או ביום ראשון אני יבוא לוינטר לראות מי גבר ומי נמושה.

ואל תאכלו חומוס צבר זה מריח נחשים.

אורי אני גם חושב כמוך שטומאסיץ ' הוא חרא בלם וביזארה היה 30 רמות מעל לא 3, וכן אני גם חושב שעדיף לוותר עליו עכשיו כי בינואר יהיה מאוחר אבל בכל זאת לא צריך להתראיין מול מצלמות ולנסות וליגרום איזה התקוממות או משהו כזה, בכלל אני לא חושב שהתדמית שנוצרה לך בתור מייצג הקהל טובה לך, היא לא טובה לאף אחד, איך בן אדם אחד לא משנה מי יכול לייצג קהל כל כך ענקי?

אני לא בדיוק מוויתקי היציע אבל אני כן שמעתי סיפורים ומכיר את הדאגה שלך למועדון ולקהל, אבל אני חושב שאתה ועוד רבים אחרים לוקחים את כל העסק הזה יותר מדיי ברצינות.

יש מאמן חדש ולדעתי גם מוכשר מאוד וצריך לתת לו צ'אנס, אני לא רואה היגיון בסוג של מחאה כנגד שחקן בשלב כל כך מוקדם של העונה ובשלב כל כך מוקדם של הנהלה חדשה (אם המטרה של כל העסק היא אכן סוג של מחאה כנגד טומאסיץ' או משהו כזה)

בגדול, אני חושב שכולם צריכים להירגע זה לא לבריאות של אף אחד וזה מוציא את האוויר מהמפרשים לצעירים יותר כמוני לבוא למגרשים כשאני רואה את "מנהיגי היציע" רבים בצורה כזאת, זה מראה על חולשה וזה חבל

תחשבו על זה

אורי, אתה חי בסרט.

הריאיון הזה נעשה מטעמים פסולים.

ממש לא מטעמי טיב ההגנה.

אתה מספיק חכם בשביל להבין שלא מתראיינים בפומבי נגד שחקן אחרי 2 משחקי טוטו ו-2 משחקי אימון. שבועיים לפני המחזור הראשון (!!!) בליגה.

ולכן אין טעם להעמיד פנים שזה המצב.

ואתה עוד רוצה להיות מנהיג ?

תסתכל פעם בראי, תראה את ההתנהגות שלך, חוסר האחריות, חוסר הדרך, חוסר הכבוד הקפריזות שמובילות אותך לקפוץ ולעשות דברים וזה לפני שסופרים את רדיפת הכבוד, רדיפת הפרסמום, הפתולגיה של השקרים והאגו אני ואני ואני ואני.

ככה אי אפשר להנהיג אפילו דיקטטורה ובטח ובטח שלא אוהדים שבאים מאהבה ובצורה וולנטרית.

ותמשיך להאשים בכשלנות שלך ובמריבות שלך את כל העולם ובעיקר אותי אתה יודע כמוני מה אומרים על זה הרופאים.

עובדתית מכל הריבים שלך רק אחד הוא עם בן אדם שאני מכיר וגם בריב הזה קצת קשה להבין איך אני אשם בזה שאתה הולך ומלכלך עליו ממציא עליו שקרים ולא מפסיק לטנף עליו כבר שנתיים ( באמת כל הכבוד להשפעה שלי עליך :whistling: ) אמרתי לך כבר קודם בשביל להשלים איתו כל מה שאתה צריך זה להפסיק את ההתנגות שלך, אבל אתה לא מסוגל כי אז זה יהיה סוג של השלמה מצידך שהוא המנהיג והוא זה שיש לו דרך ולא אתה. ( ואת זה אתה נפשית לא מסוגל לעכל )

אז תאשים אותי, אני השטן אני הנחשים אני אשם. אם זה מה שעושה לך טוב :flowers:

לגבי השקרים שלך, מזמן הפסקתי להתייחס רוב האנשים פה יודעים לזהות פתולוגיה והיסטריה.

ומי שלא מסוגל ומאמין לשטויות שלך......... אז שיאמין הכבוד והאגו שלי לא נבנו מעולם מהפעילות ההתנדבותית שלי פה.

רק לגבי שקר אחד אני אגיב, כי הוא קשור לאנשים אחרים :

וצברי, יא פחדן מסריח, אתמול כבר הוכחת איזה סירחון של בן אדם אתה, "לא התכוונתי אליך" ולא התכוונתי אליך" אתה שקרן ודמגוג מסריח, אין אמון בחולה נפש כמוך, אתה מחוסל.

שני אנשים יצרו איתי קשר בעקבות התגובות שלי, ושניהם קיבלו הסברים.

רק מי שלא יודע לקרוא מסוגל להבין שיצאתי על האנשים שהופיעו בכתבה, אני טענתי קודם וטוען גם אכשיו שאם ההנהלה מאפשרת ( ואפילו תומכת תמיכה שבשתיקה ) אז זאת זכותה של ההנהלה למרות שאני לא אוהב את הדרך.

"פחדן" ?

ממה יש לי לפחד בדיוק ?

אחד מהם אני לא מדבר איתו מטוב ועד רע כבר כמה שנים ועדיין אם הוא נפגע מגיע לו הסבר כי לא הייתה לי כל כוונה לפגוע בו ואני חושב שגם הוא מבין את זה.

השני : השני יודע שאני אוהב ומעריך אותו מאוד וזה למרות שאני חושב שההתנגות שלו לא נכונה. למרות כל מה שהוא אומר עלי, ולמרות שהוא תמיד יתן לך גב ולמרות שהוא שונא אותי בגלל היחסים שלי איתך אין לי שום דבר נגדו.

אני אשמח לראות איפה בדיוק לכלכתי עליו באשכול הזה ( או באחרים ) וזאת כמובן כשברור שאני לא מסכים עם הדרך .

מחוסל ? בניגוד לך אין לי שום אינטרס ואני לא מחפש שום מעמד לכן אין בדיוק מה לחסל.

"הצבר"

על מה הנושא בכלל?

3 אוהדי מכבי שמאוכזבים (טעות בכותרת, בפרוש הם לא מאוכזבים מבן שמעון, אלא מההגנה של מכבי

ומההתעקשות של בן שמעון לא לשחרר את הבלם)

רוב התגובות מובנות, חלק רוצים שקט ולבוא בכיף למגרש, חלק מקווים לנס (פולאוקרוב, אוברוב)

וחלק גדול לא מבין כדורגל ונצמד לפרטים שוליים (נבחרת בולגריה וכו'. הפועל ב"ש?)

מה שעצוב הן התגובות המתסיסות מתחילת הנושא על ניסיון הפיכה, שליחי נימני, הנהלה שלא מוציאה ערומנים מהאש

ועוד כל מיני פנינים שהביאו לליבוי היצרים

תיכנסו לפרופרציות, כל אוהד יכול להביא דעתו על מצב הקבוצה, בטח ובטח אוהדים שאכפת להם

בלי להכנס לפועלם ומעמדם (לעומת זה של רוב המגיבים כאן)

תיכנסו לפרופרציות, כל אוהד יכול להביא דעתו על מצב הקבוצה, בטח ובטח אוהדים שאכפת להם

בלי להכנס לפועלם ומעמדם (לעומת זה של רוב המגיבים כאן)

כל אוהד יכול להביע דיעה אך כשאותם אוהדים בוחרים בוחרים לבטא את אכזבתם בתקשורת, עם כל ההשלכות המשתמעות מכך, יש בכך טעם לפגם.

כל אוהד יכול להביע דיעה אך כשאותם אוהדים בוחרים בוחרים לבטא את אכזבתם בתקשורת, עם כל ההשלכות המשתמעות מכך, יש בכך טעם לפגם.

איזה טעם לפגם?

הבעיה מתחילה בזה שגולשי הפורום לא רואים בעיה בהגנה ובשחקן המדובר

אז ברור שראיון בתקשורת שנוגד את דעתם יוביל ל-9 עמודים כאלה

אבל, כאמור מעבר ל-300 אנשים, מעבר לאינטרנט אוהדי מכבי זה ציבור רחב

ובהחלט ייתכן שהדעה של האנשים שהתראיינו משקפת את דעת רוב הקהל

כולנו מסכימים שלגבי נושא שיש תמימות דעים (כמו קלינגר, לוני ושאר ירקות)

לא הייתה בעיה עם כל ראיון או הבעת דעה נגדם

אז בנושא הזה, ייתכן בשל ממוצע הגילאים,ייתכן הבנת כדורגל, אין תמימות דעים

ומכאן מתחילה הבעיה

אז הרעיון הוא להגדיל ראש, להבין שלמכבי יש עשרות, מאות אלפי אוהדים

וייתכן ודעת המתראיינים משקפת את דעתם

איזה טעם לפגם?

ומכאן מתחילה הבעיה

הנקודה אינה תמימות הדעים שיש בנושא או הצורך בבלם אחורי במקום בלם קדמי, אלא ההתערבות של הקהל בנושאים לא לו.

איכותו המקצועית של בלם אינה נושא שאוהדי מכבי צריכים להתבטא תקשורתית לגביו, עם כל הכבוד לדאגה של הנוגעים בדבר. בטח כשמדובר בבלם שטרם שיחק משחק ליגה אחד.

כמו שנאמר פה, תפקידם של אוהדים לעודד, הנהלה לנהל ומאמן לאמן. נדרשות נסיבות קיצוניות במיוחד כדי שאחד מהם יחרוג מתפקידו המוגדר. המצב הנוכחי אפילו לא מתקרב להיות קיצוני.

איזה טעם לפגם?

ומכאן מתחילה הבעיה

דעת המתראיינים משקפת אולי את דעתם של 20% מאוהדי מכבי, וגם בגלל זה נוצרה כל המהומה.

הרי אם הם היו משקפים את דעתם של רוב אוהדי מכבי, אז כל הבלאגן הזה לא היה קורה בכלל.

שבועיים לפני המשחק הראשון להעביר ביקורת על המאמן ועל שחקן זר, שהגיע לארץ לפני חודש, לא נראה לי במקום.

היו המון זרים בכדורגל הישראלי שהתחילו בקרטוע והפכו במשך השנים לזרים מצויינים.

למה להספיד? למה להעביר ביקורת אחרי 2 וחצי משחקי אימון? למה לא לתת קצת שקט?

יש לך מושג איך מעשה כזה עלול להוריד לטומסיץ' את הבטחון לרצפה? זה נראה לך הוגן לעשות לו דבר כזה עוד לפני שהתחילה העונה?

אז כמו שאתה אומר, הרעיון הוא להגדיל את הראש, ולהבין שלמכבי יש מאות אלפי אוהדים, ובוודאות דעת המראיינים משקפת את דעת המיעוט של אוהדי מכבי ולא של הרוב.

חלק חושבים שהם צודקים וחלק שהם טועים,אף אחד לא אחראי אל אף אחד ועצם זה שחלק תומכים בהם מראה שיש להם טעם וזה לא משנה מי באמת צודק(את זה נגלה רק בהמשך).

בינתיים שכל אחד ילך בדרך שלו,הויכוח הזה חסר טעם וגורם רק לנזקים.

חלק חושבים שהם צודקים וחלק שהם טועים,אף אחד לא אחראי אל אף אחד ועצם זה שחלק תומכים בהם מראה שיש להם טעם וזה לא משנה מי באמת צודק(את זה נגלה רק בהמשך).

בינתיים שכל אחד ילך בדרך שלו,הויכוח הזה חסר טעם וגורם רק לנזקים.

הויכוח הזה הוא ממש לא מה שגורם לנזקים.

אף אחד לא אמר גם שטומאסיץ שחקן,בסה"כ אומרים שצריך לתת צאנ'ס ולא לשלוח אותו הביתה לפני משחק רישמי אחד

כל עוד המערכת משאירה ורוצה אותו.

מה החוכמה לכתוב על דרך חדשה ולא לקיים ?

לדעתי הם די משקפים את דעת האוהדים.

הם אמרו שההתקפה מצויינת והם נהנים לראות אותה ונהנים לראות מכבי משחקת התקפי ומבקיעה שלישיות, אבל הם גם אומרים שבמצב שלנו עם הגנה שמורכבת ממשה מישאלוף ואיגור טומסיץ' אז נצטרך להבקיע ארבעה שערים במשחק כדי לנצח, כי כל התקפה של הקבוצה היריבה תסתיים בשער. הם אומרים שיש צורך בשני בלמים ומגן שמאלי, ולהחזיר את ביזרה שלא חתום עדיין בשום קבוצה ומתאמן בקליארי כדי לשמור על כושר, ואני אומר להביא...ואם אפשר אז להביא גם את תומר בן יוסף מביתר או את גולן חרמון במקרה ויחיאל לא יחזור מהפציעה, כי מישאלוף וטומסיץ' פשוט לא מספיק טובים למכבי, ומישאלוף לא מספיק טוב גם להפועל לוד בליגה א

אני מסכים עם כל מה שנאמר בוידאו הזה

יש לנו הגנה מצחיקה ובן שמעון מתעקש עם הטומסיץ הזה

אני כבר אמרתי את זה ממזמן

וכן אני מבין יותר מבן שמעון ואני יודע שבן שמעון עושה טעות עם הטומסיץ הזה ושהוא יאכל את הכובע שלו

מה גם שהוא אמור להיות הבלם המוביל ליד צמד הזבלים מישאלוב ושטרית זה כבר באמת בדיחה

מילא אם הוא היה הבלם מספר 2 בקבוצה אז יכול להיות שליד בלם מנוסה הוא עוד היה איכשהו מסתדר (וגם זה ממש לא נראלי)

אבל בסדר שבן שמעון יתעקש ואתם לא תתערבו בעניינים מקצועיים ובמחזור 8 תלכו למשחקים ותגידו שאתם מעודדים לנשמה כי כבר הלכה לנו העונה

בסך הכל אנחנו רוצים להקדים תרופה למכה כי חשובה לנו (ולי בלבד) היכולת המקצועית של הקבוצה

וכמו שברמן אמר מי שלא טוב לא צריך לשחק במכבי

מדהים איך הויכוח מוסט לכיוון אחר לגמרי.

הסיפור הוא לא הבלם, או היחסים בין אנשים פה, אלא מה האינטרס שמניע את כל הפרופגנדה נגד הבלם...

דמגוגיה בגרוש וגניבת דעת.

הסיפור הוא לא הבלם, או היחסים בין אנשים פה, אלא מה האינטרס שמניע את כל הפרופגנדה נגד הבלם...

או טעויות (חוזרות) של ילדים בטרום נוער

או טעויות (חוזרות) של ילדים בטרום נוער

אני לא מבין איך אתה יכול לקבוע שהדיעה שלך היא הקובעת והנכונה, ושכל מי שלא חושב כמוך לא מבין בכדורגל והוא בטרום נוער.?

לכל אוהד יש זכות להביע דיעה, גם אם הוא בן 10, ויכול ליהיות שאותו אוהד צודק יותר ממך , ואין לזלזל בשום דיעה כאן.

וזאת בדיוק הבעיה, שעם כמה שאני אוהב את אורי ושי (והם יודעים את זה טוב מאוד כמה אני אוהב אותם) הם לא יכולים להביע דיעה מקצועית בשם כל אוהדי מכבי, בשמם הם יכולים בשם כל אוהדי מכבי לא.

ומכאן מתחילה הבעיה.

אני לא מבין איך אתה יכול לקבוע שהדיעה שלך היא הקובעת והנכונה, ושכל מי שלא חושב כמוך לא מבין בכדורגל והוא בטרום נוער.?

לכל אוהד יש זכות להביע דיעה, גם אם הוא בן 10, ויכול ליהיות שאותו אוהד צודק יותר ממך , ואין לזלזל בשום דיעה כאן.

וזאת בדיוק הבעיה, שעם כמה שאני אוהב את אורי ושי (והם יודעים את זה טוב מאוד כמה אני אוהב אותם) הם לא יכולים להביע דיעה מקצועית בשם כל אוהדי מכבי, בשמם הם יכולים בשם כל אוהדי מכבי לא.

ומכאן מתחילה הבעיה.

ממש לא מעניין אותי כל הזיוני שכל האלה שלכם על המאבקי כוחות האלה

אני מעניינת אותי מקצועית על המגרש נטו

חוץ מזה לא מעניין אותי כלום לא השירים החדשים ולא הצעיף החדש של האולטרס או השחקן

אני מדבר מקצועית ותו לא

ממש לא מעניין אותי כל הזיוני שכל האלה שלכם על המאבקי כוחות האלה

אני מעניינת אותי מקצועית על המגרש נטו

חוץ מזה לא מעניין אותי כלום לא השירים החדשים ולא הצעיף החדש של האולטרס או השחקן

אני מדבר מקצועית ותו לא

ואיך זה קשור להודע שאותה צטטת?

אם אותי מעניין השירים אין לי זכות להביע דיעה מקצועית?

מה שמדהים זה איך אתה ועוד תגובות כאלה מסיתים את הנושא לטינוף וליהוט היצרים

בכותרות כמו: גניבת דעת, דמגוגיה, שליחי נימני, הנהלה אויבת למאמן

הנושא היה "שלושה אוהדי מכבי מאוכזבים מבן שמעון"

למרות שגם זו לא כותרת נכונה

"שלושה אוהדי מכבי מביעים הערכה לרן בן שמעון וקוראים לו לחזק את ההגנה"

לוויכוחים ולהתפתחות של הנושא הזה אחראיות התגובות הנ"ל

מאבקי שליטה וכוח? על מה יש לשלוט ולמי יש את הכוח? 700 איש? נו, מילא.. יכולתם להתבזבז במקומות אחרים עם הרבה יותר כוח ואנשים (פוליטיקה, למשל)

אנחנו עוד לא איטליה

ולמי ששכח

אנשים באים לבלומפילד כדי לראות כדורגל

מי שאומר כל כך הרבה שהוא נלחם על הטוהר והתמימות בכדורגל- הם בדיוק האנשים שלקחו את אותה תמימות ונתנו לכדורגל פאן שאף אחד לא הכיר לפני (אולי במלחמות בין 10 איש, לא בין 700)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.