Jump to content

שלושה אוהדי מכבי מאוכזבים מבן-שמעון

זיגפלד

Recommended Posts

די כבר עם "האתה אומר הזה"

מה אתה לא יודע לקרוא ? הדברים היו כתובים בעיתון מספר פעמים ( ההנהלה נ' טומסביץ, בן שמעון מתעקש.... בלה בלה בלה ) אם זה המצאה של התקשורת למה לא ראינו שום הכחשה ?

אם ההנהלה נגד הקמפיין המתוכנן הזה למה הם תומכים באנשים ובאתרים האלה ( תראה את הבנר למטה ) בשלוש בשלוש שיחות טלפון הנהלת הקבוצה יכולה להפסיק את הקמפיין הזה. ( אפשר גם באחת משניידר ) .

ואם הם לא "ממש מעורבים" אלה רק פאסיבים. יש לי רק דבר אחד להגיד.

מי שפאסיבי אוכל בתחת :yellow_cool1:

"הצבר"

אז אולי ההנהלה לא הכי מרוצה מטומאסיץ' ואולי הם אפילו תומכים במהלך הזה, אבל יש הבדל ענק בין לשלוח אוהדים שיהיו נגד מאמן ו\או שחקן בקבוצה לבין להסכים עם אותם דעות של אנשים.

הרי ההנהלה לא מפגרת, שניידר גם ככה לא משחרר יותר כסף (איפה אנחנו ואיפה ביזרה עם הסכומים שהוא דורש), אין תחליף יותר טוב מטומאסיץ'.

אז למה הם לא מפסיקים את זה ? שיחת טלפון אחת ולא היית שומע יותר כלום בנושא טומסיץ.

"הצבר"

יש להם דברים לעשות הם לא מחפשים כל היום להתקשר לאוהדים ולהגיד להם להפסיק להתעסק בטומאסיץ'

זה נראה לך הגיוני שההנהלה תתקשר לאוהדים ותגיד להם להפסיק את המחאות ?

אז למה הם לא מפסיקים את זה ? שיחת טלפון אחת ולא היית שומע יותר כלום בנושא טומסיץ.

"הצבר"

אולי הם פשוט לא יתחילו להגיב לכל מה שאוהד כזה או אחד אומר ברחוב\לאתרים נחותים?

• מנהלים ראשיים
יש להם דברים לעשות הם לא מחפשים כל היום להתקשר לאוהדים ולהגיד להם להפסיק להתעסק בטומאסיץ'

כן, וזה קורה לפעמים

לא, אני בטוח שONE וספורט 5 יותר טובים!

וכן אני מעדיף להאמין לאתר הזה

כן, וזה קורה לפעמים

לא, אני בטוח שONE וספורט 5 יותר טובים!

וכן אני מעדיף להאמין לאתר הזה

אין אתרי ספורט בארץ 'טובים'.

יש אתרי ספורט יותר פופולארים ואם הציבור בוחר להכנס אליהם כנראה שהם עדיפים על האתר הזה.

אז אולי ההנהלה לא הכי מרוצה מטומאסיץ' ואולי הם אפילו תומכים במהלך הזה, אבל יש הבדל ענק בין לשלוח אוהדים שיהיו נגד מאמן ו\או שחקן בקבוצה לבין להסכים עם אותם דעות של אנשים.

האנשים האלה מזוהים עם ההנהלה, אם ההנהלה לא מגיבה ואפילו נותנת "קטנה" בתקשורת איזה מסר אתה חושב עובר לכל המקורבים/שחקנים/אוהדים .

לא צריך להתקשר במיוחד הם מדברים מספיק פעמים.

זה לא אוהד כזה או אחר, זה אנשים שמזוהים עם ההנהלה .

ולא הודעה באתר כזה או אחר, מדובר על קמפיין שמתנהל כבר חודש.

תמשיכו להאשים את מי שאתם רוצים

תמשיכו להתעלם מהמציאות, אפילו שבכל מקום הדברים כתובים (לרבות הודעות בתקשורת )

תמשיכו לשחק ראש קטן ולהאשים את השליחים.

סבבה, באמת שאין לי מה להגיב יותר בנושא.

* אני גם לא מאשים את ההנהלה - הם מנהלים הם אלה שצריכים לדאוג למאמן לשקט תעשייתי וסביבת

עבודה. אבל אם ההנהלה בוחרת לא לעשות זאת גם זאת זכותה של ההנהלה.

"הצבר"

טומאסיץ שחקן שצריך הגנה סבירה לידו כדי שיצליח, שימו כל בלם בארץ עם הצמד ג'אן-מישאלוב ותקבלו הגנה חלשה. אנשים מתקשים להבין את זה...

דרך אגב, טומאסיץ כנראה פותח במדי בולגריה נגד בוסניה ביום רביעי.

אז רע מאוד אם ככה... היו צריכים להביא בלם מספיק טוב שישדר ביטחון ויחזיק את ההגנה.

כי באף קבוצה בארץ ההנהלה לא מטפחת את רודפי הפרסום והתקשורת אלה מנדה אותם .

"הצבר"

שוטר מי שצוחק אחרון.

אתה לא אוהד מכבי ולא היית, אף אחד לא מכיר אותך מלפני 2004

אז תן גז ותמשיך לחיות בפארנויות, ותעבוד על ילדים מהשחקן או מהפורום.

בחיים לא ראיתי אותך לפני 2004, אתה עכביש מסריח ונחש שרק מסכסך, יאלה צא למשימת בילוש.

ולכל השאר שיהיה יום טוב , ביקורת זה דבר בריא.

עמוס, מילא לחפש אותי כמו תמיד וללכת אחורה, תהיה בריא, אני בניגוד אליך ולאחרים, לא שותק ,ונותן להגנה להרוס עונה מבטיחה,

גם על ראזיץ ירדתם עלי וצדקתי.

יולי שפירא = קומבינה=הורדת נקודות. כבר שכחתם....

אני שוב יגיד אתם לא דוברי אוהדי מכבי

מי אתם בכלל שתייצגו אותנו?

כול היום אתם בוכים אני נגעל ממכם

וואלה? אז הם היום בוכים על קומבינה ומה יקרה אם וכאשר יורידו לנו נק' על זה? אתה תילך להתאחדות ותעשה בלגן? או שתבוא לבכות פה בפורום?

אביב אולי "הקומבינה"נכונה ואולי לא,

אבל זה צורם ודי מרגיז שרק אחרי הפסד אימון או טוטו (כרגע)

יוצאים מהחורים,

אנשים שתמיד מחאו שיום הם האוהדים הכי נאמני ויום אחד האוהדים הכי מוחאים.

חלאס קצת אוויר לנשימה מה יש

לא שאני בעד היציאה לתקשורת אבל אפשר להבין אותם... בנו קבוצה כ"כ טובה השנה וחבל מאוד אם היא תיפול בגלל בעיות שאפשר לתקן.

אורי נשמה, מישהו אמר שאתה לא צודק? הנושא הוא לא על טומאסיץ בכלל. רואים שהוא לא בלם שיביא אותנו למשהו. אני גם לא בטוח שביזרה כן. אתה רוצה להפוך את זה לנושא ביקורת מקצועית? סבבה. אם כבר ביקורת אז תבקר את כולם, גם את אלו שאנחנו אוהבים יותר. למה בן-שמעון מחכה חודשיים למגן שמאלי ובסוף פותחים את העונה עם שטרית?!

אביב אולי "הקומבינה"נכונה ואולי לא,

אבל זה צורם ודי מרגיז שרק אחרי הפסד אימון או טוטו (כרגע)

יוצאים מהחורים,

אנשים שתמיד מחאו שיום הם האוהדים הכי נאמני ויום אחד האוהדים הכי מוחאים.

חלאס קצת אוויר לנשימה מה יש

אני חושב בדיוק כמוך ואפילו יותר אבל תן קצת כבוד במילים שלך

בסה"כ זאת זכותם ללכת , להתראיין ולהגיד מה בא להם לא?

נכון זה מדינה דמוקרטית

אבל עדיף להיות חכם מאשר צודק

קצת שקט בתקופה קריטית לא יזיק

הרי זה ברור שבן שמעון לא פתאום יבוא יגיד:"שמע אורי אתה צודק אני מביא בלם אחר"

המועד לא נכון לא טוב ובטח שלא מועיל

ככה שאם כל הזכות שלהם שיחכו לרגע מתאים ולא כרגע

אורי, האם לא קראת פה לפיוס, לפני שלושה שבועות ויציאה לדרך חדשה? מה השתנה מאז?

האם גם לנו(בנוסף ללוני) יש חלק בהרס שקרה כאן בעשור האחרון??? כי יש תחושה של חרקירי באוויר.

האם זאת האווירה שרבש אמור לעבוד בה?

האם זה הכישלון הראשון בעולם בזר(אם וכאשר)? על מה הרעש הגדול?

האם לא כדאי לתת קרדיט למאמן שמונה על מנת לקבל החלטות כאלה?

שלח לי שקט בקופסה, מארץ רחוקה.

לנצח בצילנו.

שוטר מי שצוחק אחרון.

בחיים לא ראיתי אותך לפני 2004, אתה עכביש מסריח ונחש שרק מסכסך, יאלה צא למשימת בילוש.

עמוס, מילא לחפש אותי כמו תמיד וללכת אחורה, תהיה בריא, אני בניגוד אליך ולאחרים, לא שותק ,ונותן להגנה להרוס עונה מבטיחה,

שאלה:

גם מאמן נבחרת בולגריה הוא חלק מהקומבינה?

אחרת אני לא רואה סיבה למה הוא זימן את טומאסיץ' לנבחרת, טופוזאקוב לדוגמא לא זומן.

ומי מינה אותך להיות מבקר? ממתי אתה מבין יותר מהצוות המקצועי בכדורגל? מי אתה שתקבע מי טוב למכבי ומי לא?

בוא אני יגלה לך סוד, רן בן שמעון מבין כדורגל יותר ממך (וגם יותר ממני), אם הוא חושב שטומאסיץ' מתאים זה מה שיהיה, ואם הוא ייכשל הוא יילך הביתה.

הוא נכשל? לא. לא כרגע, בסוף העונה נדע את התשובה, עד אז כולנו (האוהדים השפויים) רוצים שקט, שקט כדי שהקבוצה תתחבר.

ועוד דבר, טומאסיץ' היה בסדר גמור במשחק האחרון, אבל כנראה שנוח לאוהדים מסוימים להנעל על שחקן אחד ולא לעזוב אותו.

איך אתם רוצים שטומאסיץ' יהיה טוב אם כולכם רק מחכים לטעות שלו? אולי עדיף לעודד אותו ולשפר לו את הבטחון?

מי יודע, אולי בלם נבחרת בולגריה ולבסקי סופיה לשעבר יתגלה כשחקן מצויין. למה לא לתת לו צ'אנס? כי הוא קרואטי?

שוטר מי שצוחק אחרון.

תגיד אורי, יש סיבה שאתה חושב שאתה יותר אוהד ממישהו אחר?

אני מתגורר בלוס אנג'לס כבר 7 שנים, לא הייתי במשחק של מכבי מאז שעזבתי (בערך גיל 15)... זה עושה אותי פחות אוהד ממך או מכל אוהד אחד שנמצא בארץ והולך למשחקים? לא אוהב הסנוביות הזאת, וזה לא קשור בכלל שאני לא יודע (וממש לא מעניין אותי האמת) מה יש לך עם צברי. זה שאתה יוצא למצלמות עושה אותך יותר אוהד?

אתם מתנפלים ומתנקלים לבלם שעוד לא שיחק משחק ליגה אחד, ועוד אתה מבקש ביזארה במקומו?... מה כבר שכחת שהבן אדם הוא לא מציאה כזאת גדולה וחווינו את זה טוב על בשרנו ב6-7 מחזורים האחרונים של הליגה שנה שעברה?

זה שמראים שה"ראשי אוהדים" (כויכול) יוצאים על המאמן ועל שחקן כזה או אחר זה כבר בלתי נסבל, הרי זה קורה כל שנה, כל עונה, כל חודש ואחריי כל הפסד... אולי הגיע הזמן שהראשי אוהדים הנכבדים יפסיקו להכנס לכל דבר קטן במועדון ולחשוב שהם שולטים בו? אם הייתם נותנים לטומאסיץ שקט תאמין לי שהוא היה נראה הרבה יותר טוב ממה שהוא נראה עד לאחרונה (ואני אומר עד לאחרונה כי הוא נראה יותר טוב ממשחק למשחק, ואנשים יכולים להמשיך לחיות בסרט..) וחוץ מזה, מה זה הגועל נפש הזה שאתם החלטתם ללכת על הקטע שלו כ"כ חזק? לא היה דבר כזה עם אף זר, אפילו לא יצאו ככה על ראזיץ. פשוט מחליא לראות איך האוהדים הורסים עוד עונה לפניי שהיא עוד התחילה. מי מינה אותכם למבקרים הראשיים של המועדון הזה? מי נתן לכם את הזכות לצאת ככה על האנשים במערכת לפניי שעברנו משחק ליגה אחד?

כנראה יש לכם צלקות שאף פעם לא יגלידו, אבל מספיק עם המזוכיזם וההרס העצמי הזה... אתם לא רואים אף אוהד של קבוצה אחרת בארץ יוצא על המאמן והשחקנים של הקבוצה שלו לפניי שהעונה התחילה... וכמו שאמרתי מקודם, המשפט הזה של "רק שחקנים טובים משחקים במכבי ת"א, שחקנים שהמאמן רוצה זה טוב לק"ש" פשוט מגעיל ודוחה... ממש מאמנים ומנג'רים מבוזבזים אתם, אולי תחליפו את רב"ש ותראו לנו כמה קל זה להביא בלם ברמה של קראבליו לישראל? be my guest.

אני לא מבין אותם. יש משהו במה שהם אומרים. אבל יש לי שאלה אחת בשביל מי שדיבר: מי למד קריירת אימון? אתם או רב"ש? מה אתם בכלל פותחים את הפה? זה מורכב לאמן קבוצת כדורגל ואתם לא מבינים כמה אתם לא יודעים לעשות את זה. מה אתם חושבים? שהוא מתעקש על טומאסיץ' בגלל כבוד?! אני מבטיח לכם שהוא עקב אחריו עוד כשאימן את ק"ש. אז גם עלי טומאסיץ' לא הותיר רושם, אבל תנו לו זמן. תנו לרב"ש זמן. תנו למכבי זמן. יודעים מה? תנו להם זמן עד אחרי המחזור השני בטדי. עד אז סתמו ת'פה.

אתם צודקים, אבל עם כל הכבוד אלייך אורי(ואתה לא מבין כמה שאני מכבד אותך) אתה לא נציג של כלל הקהל.

וטל ברמן, אתה בכלל עשית מעצמך דובר האוהדים ואתה ממש לא כזה.

אתם אוהדים כמו כולנו, זה שאתם קצת יותר מקורבים ומכירים קצת יותר אנשים בהנהלה לא עושה אותכם ליותר טובים מאף אחד אחר.

נמאס כבר סעמקערס עם כל הכבוד לכם אתם עוד תהרסו תקבוצה עם כל היציאות האלה... תנו לשחקן צ'אנס עובדה שהוא בנבחרת בולגריה עכשיו..

ומה קרה עברו 2 משחקים בגביע הטוטו אתם יוצאים ככה? תחכו עד מחזור 3 לפחות במקום לנסות להרוס.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.