Jump to content

שלושה אוהדי מכבי מאוכזבים מבן-שמעון

זיגפלד

Recommended Posts

שמע אתה מביא בלם זר, הוא לא מראה אפילו ניצוץ קטנציק של בלם נורמלי והמאמן אומר "יהיה טוב זה רק גביע טוטו, הוא ישתפר כן כן הוא ישתפר.. הליגה עוד לא התחילה.."

לא אוהב את הגישה הזאת..

לא ענית על השאלה.

איך אתה מצפה מהאוהדים שיתנו לו ביטחון ושיתנו לו צ'אנסים כולם יודעים שהקהל של מכבי זה הקהל הכי מלחיץ בארץ וכולם יודעים שמכבי זה סיר לחץ אחד גדול ...אוהדים רואים את המשחקים ורואים שההגנה ניראת כמו שנה שעברה מה אתה מצפה שיהיו רגועים ויתנו לו ביטחון ???

הקהל הכי מלחיץ ?

טעית בכתובת.

אם הקהל הזה היה הכי מלחיץ בארץ היית יורד שנה שעברה לא ליגה אלא 4 ליגות.

טומאסיץ שחקן שצריך הגנה סבירה לידו כדי שיצליח, שימו כל בלם בארץ עם הצמד ג'אן-מישאלוב ותקבלו הגנה חלשה. אנשים מתקשים להבין את זה...

דרך אגב, טומאסיץ כנראה פותח במדי בולגריה נגד בוסניה ביום רביעי.

איך אתה מצפה מהאוהדים שיתנו לו ביטחון ושיתנו לו צ'אנסים כולם יודעים שהקהל של מכבי זה הקהל הכי מלחיץ בארץ וכולם יודעים שמכבי זה סיר לחץ אחד גדול ...אוהדים רואים את המשחקים ורואים שההגנה ניראת כמו שנה שעברה מה אתה מצפה שיהיו רגועים ויתנו לו ביטחון ???

כן.

אפשר לחשוב איזה הישגים קיבלנו ב-12 שנה האחרונים עם הסיר לחץ הזה... אולי הגיע הזמן לשנות את הגישה קצת במקום לקלל שחקנים כל היום?

90% מהשחקנים פה לא מחזיקים יותר מעונה אחת, וחבל.

ורק כדי לחדד, זאת הודעה שנכתבה לפני קצת פחות מחודש:

מגיע לנו אחרי כל הסבל.

בואו למגרש, נקיים נטו, רוצים נצחון של מכבי, בלי פוליטיקה, בלי שנאה בלי משקעים ובלי להסתכל ימינה ושמאלה, אין מקום היום לדיקטטורה לא במגרש ולא ביציע, בואו להחזיר את האהבה ותכניסו לראש שכולנו כלים בשביל שמכבי תצליח, אם צריך לעודד או לקלל או להתעצבן או לבכות, או להאיר את עמוד האש לפני המחנה, ולהציע את עזרתנו לטובת מכבי, בסופו של דבר הכל יסתדר, ומי שבא נקי ולא מתוסכל הוא בעל סיכוי גדול יותר להגשמת מאוייו וחלומותיו

אז למרות שהמחירים מאכזבים, ולמרות שאין מגן שמאלי ולמרות שתומאסיץ לא מובן מה בן שמעון התעקש ולמרות ולמרות ולמרות....

יש דברים טובים וכוונות טובות ובעל בית שרוצה להצליח, בואו ניתן רוח וכח ונדע לעזור למכבי בשכל, לבוא למגרש ולשים כל אחד את המשקעים והריבים בצד, אוהד גדול אמר פעם בפגישה של חוג, "איך נעשה מחאה,אנחנו חיים ממכבי, חיים מלבוא למגרש, כל החברויות התחילו ממכבי, כל שמחת החיים זה מכבי"

ואני כותב הכל ברגע של השראה, אולי אני לא צודק בהשקפה הזאת, אולי אני תמים ויבדו עלי, אבל אני מנסה לבוא מאפס אפס נקי ולוקח אפשרות שהכל יהיה רע ושאני ייפגע ואכעס. אבל האמונה אומרת שללכת עם זה כי זה בא מהלב.

אז אחים שלי, אני בן אדם כמוכם, גם אני עשיתי טעויות ופגעתי ומאוד נפגעתי, אבל אין כמו שהכל טהור, ואני מאחל לכולם שנה טובה ושהאהבה תחזור בתוך תוכנו, ביציע ולמכבי.

יש לי הפעם רק סיסמא אחת ולא קלישאות....

מ כ בי

http://www.12p.co.il/forum_new/index.php?s...c=88412&hl=

א' - ראיתי את כל המשחק.

ב' - הטעות היחידה שלו הייתה שהוא לא לקח ת'כדור שהגיע לעידן שדה ולרוע מזלו יצא לילד הזה בעיטה של אחד למיליון ולכן כולם מאשימים אותו, הרי אם היינו מנצחים 1-0 או מסיימים 1-1 (שהגול היה כיסוי לקוי של מושיקו) אף אחד לא היה מדבר עליו, אז חלאס.

ג' - שוב להגיד לכם שגם פולוקארוב התחיל גרוע (ולהבדיל מטומאסיץ' הוא התחיל את הליגה גרוע!!!!!)?

תקשיב, אתה חייב להבין שלא כל יומיים יש מקרים כמו פולוקארוב\אובארוב. אני יכול לתת לך שמונה עשרה אלף דוגמאות של שחקנים שהתחילו גרוע ובמפתיע גם המשיכו כך.

לא צריך יותר מטעות אחת של בלם במשחק כדי שכל 2 משחקים תקבל לפחות גול אחד וזה רק בגלל הבלם הזה. וזה בינתיים הממוצע של טומאסיץ.

טומאסיץ לא בלם טוב, לא היה ולא יהיה אין מה לעשות. הוא סוס מת. יותר נכון חמור מת.

בנוסף, יש לקבוצה שלך מטרה. אתה לא משחק בשביל טומאסיץ אלא בשביל לקחת אליפות. הגיע בלם זר ומחובתו להרשים אותך. יש היגיון שאחרי שנת התאקלמות או חצי שנה הוא יהיה יותר טוב.

אבל עדיף להביא שחקן שירשים אותך כבר עכשיו ואז לפחות לא תגיד לעצמך איזה אידיוט אני הוא היה גרוע והאמנתי בו סתם! למה להביא זרים למבחנים?! שיחתימו אותם שיתנו להם שנה להוכיח את עצמם!

עלית בעצמך על הנקודה, 2 מהשחקנים החלשים שלך (הכי חלשים) בעונה שעברה נשארו בהגנה (ג'אן, מישאלוב), עד שזה לא יטופל אף אחד מאיתנו לא יידע אם טומאסיץ בלם איכותי או לא.

אגב, לא ציינתי את יבריץ למרות שהוא בינוני יכול להיות שעם הגנה טובה יותר הוא יתפקד בצורה טובה יותר.

]הקהל הכי מלחיץ ?

טעית בכתובת.

אם הקהל הזה היה הכי מלחיץ בארץ היית יורד שנה שעברה לא ליגה אלא 4 ליגות.

לא טעיתי בכתובת ...לא התכוונתי לזה במובן הרע של להלחיץ ....אתה יכול להגיד שהקהל של מכבי הוא לא קהל לחוץ שמדובר בעונה שאנחנו אמורים להתמודד על אליפות ...??? זה שהקהל של מכבי הוכיח השנה שהוא קהל מצויין בזה שהוא לא הלחיץ את המערכת ועודד את הקבוצה זה עדיין לא אומר שהוא לא קהל לחוץ ומלחיץ אין מה לעשות ככה זה כשאתה אוהד את הקבוצה הכי גדולה בארץ מבחינת הישגים , אוהדים ותקשורת

איכס.

מבלי לשמוע בכלל את הטענות שלהם, פשוט גועל נפש.

השנים האחרונות הוציאה אותם מפרופורציות, הם שכחו שהם בסה"כ אוהדים. הזכויות שלהם במכבי מסתכמות ב X ש"ח שהם הוציאו על המנויים במשך השנים, בדיוק כמוני ועוד אלפי אנשים.

זה בכלל לא משנה אם שלחו אותם ומי שלח אותם, למה הם חושבים שיש להם זכויות יתר?

למה באף קבוצה אחרת בארץ לא שומעים על דברים כאלו?

בזיון.

כל אחד חושב שהוא מבין יותר טוב ממי שבראש המערכת, ופה הבעיה. אנשים יצאו מפרופורציות.. אנחנו בסך הכל אוהדים.

אורי משיח כבר חודש מוביל את המתקפה הלא מובנת הזאת על טומאסיץ, באמת שהוא לא הבלם (או הזר) הראשון שלא נראה טוב, ו-וואלה זאת הפעם הראשונה שאני רואה דבר כזה...פשוט בושה וחרפה.

רוב הזמן אני מאוד מעריך את מה שיש לו לומר, אבל הפעם הם עברו את גבול הטעם הטוב.

האוהדים הורסים את הקבוצה, יש לנו קבוצה טובה אפילו משחק אחד רישמי בליגה לא היה ואתם בשלכם.

ננעלתם על זה שטומאסיץ' גרוע, ננעלתם על זה שמושיקו בלם בינוני מינוס, ננעלתם על זה ששיטרית עושה חורים בהגנה וכבר התחלתם לצאת על רן בן שמעון.

נמאסתם כבר.

מגן שמאלי מנסים להביא.

מושיקו נתן שיפור בשנה האחרונה שאפחד בכלל לא חושב לציין.

טומאסיץ' עוד לא נחת וכבר העפתם אותו? חכו תנו לבחור צ'אנס מי שמע על קבוצה שהעיפה שחקן בגלל משחקי אימון? אפילו ברמות הגבונות ביותר אין צורת התנהלות כזאת.

רן בן שמעון מאמן ענק, הוא רוצה שהקבוצה תצליח יותר ממכם, אם היא לא תצליח הוא יודע שהקריירה שלו הולכת קיבינימט, מכבי זאת אמורה להיות הפריצה שלו בקריירת אימון.

למה נראה לכם שהוא ירצה לסכן את כל זה בגלל שחקן אחד!? אם הוא חושב שטומאסיץ' בלם שיכול להוביל את חוליית הקישור של מכבי מי אנחנו שנצא עליו בכלל?

עזבו את זה שממשחק למשחק טומאסיץ' מראה למה רן בן שמעון כן ממשיך לסמוך עליו, אבל מישהו פה בכלל חשב על לציין את זה!? לא! למה לא!? כי אורי משיח אומר שהוא בלם גרוע וככה הוא ישאר כל החיים שלו.

רק בגלל שאנחנו אוהדי מכבי שאפי כדורגל אנחנו מבינים יותר מכולם הרי שער 11 מורכב מאלפי מאמנים מבוזבזים, אנחנו יודעים לזהות ליפני כל מאמן מי שחקן טוב ומי לא שחקן טוב עוד ליפני שבכלל היה משחק אחד רישמי בליגה.

למה אתם לא מבינים!? ההרס הכי גדול של מכבי זה אנחנו עצמנו, ואם אנשים יפסיקו לחשוב שהם יכולים לנהל את מכבי מהיציע אז יהיה הרבה יותר טוב.

אני לא מבין על מה ההתעקשות שלכם גם, כאילו אלכס שניידר לא משחרר יותר כסף, מה שבאמת חסר לנו כרגע זה מגן שמאלי העפת טומאסיץ' לא עולה בכלל על הפרק אז חבל על המים שאתם מבזבזים על הנושא הזה.

עם כל הכבוד שאני מבין את הלחץ הזה והאי סבלנות של האוהדים שכ''כ רעבים לתארים, זה לא הגיוני ולא נורמאלי לצאת על מאמן עוד ליפני מחזור 1 בליגה.

אוהדי מכבי=הרס עצמי.

תכנסו לפרופורציות כבר.

למה באף קבוצה אחרת בארץ לא שומעים על דברים כאלו?

בזיון.

כי באף קבוצה בארץ ההנהלה לא מטפחת את רודפי הפרסום והתקשורת אלה מנדה אותם .

"הצבר"

האוהדים הורסים את הקבוצה, יש לנו קבוצה טובה אפילו משחק אחד רישמי בליגה לא היה ואתם בשלכם.

ננעלתם על זה שטומאסיץ' גרוע, ננעלתם על זה שמושיקו בלם בינוני מינוס, ננעלתם על זה ששיטרית עושה חורים בהגנה וכבר התחלתם לצאת על רן בן שמעון.

חלאס כבר מגן שמאלי מנסים להביא.

מושיקו נתן שיפור בשנה האחרונה שאפחד בכלל לא חושב לציין.

טומאסיץ' עוד לא נחת וכבר העפתם אותו? חכו תנו לבחור צ'אנס מי שמה על קבוצה שהעיפה שחקן בגלל משחקי אימון? אפילו ברמות הגבונות ביותר אין צורת התנהלות כזאת.

רן בן שמעון מאמן ענק, הוא רוצה שהקבוצה תצליח יותר ממכם, אם היא לא תצליח הוא יודע שהקריירה שלו הולכת קיבינימט, מכבי זאת אמורה להיות הפריצה שלו בקריירת אימון.

למה נראה לכם שהוא ירצה לסכן את כל זה בגלל שחקן אחד!? אם הוא חושב שטומאסיץ' בלם שיכול להוביל את חוליית הקישור של מכבי מי אנחנו שנצא עליו בכלל?

עזבו את זה שממשחק למשחק טומאסיץ' מראה למה רן בן שמעון כן ממשיך לסמוך עליו, אבל מישהו פה בכלל חשב על לציין את זה!? לא! למה לא!? כי אורי משיח אומר שהוא בלם גרוע וככה הוא ישאר כל החיים שלו.

רק בגלל שאנחנו אוהדי מכבי שאפי כדורגל אנחנו מבינים יותר מכולם הרי שער 11 מורכב מאלפי מאמנים מבוזבזים, אנחנו יודעים להות ליפני כל מאמן מי שחקן טוב ומי לא שחקן טוב עוד ליפני שבכלל היה משחק אחד רישמי בליגה.

למה אתם לא מבינים!? ההרס בכי גדול של מכבי זה אנחנו עצמנו, ואם אנשים יפסיקו לחשוב שהם יכולים לנהל את מכבי מהיציע אז יהיה הרבה יותר טוב.

אני לא מבים על מה ההתעקשות שלכם גם, כאילו אלכס שניידר לא משחרר יותר כסף, מה שבאמת חסר לנו כרגע זה מגן שמאלי העפת טומאסיץ' לא עולה בכלל על הפרק אז חבל על המים שאתם מבזבזים על הנושא הזה.

עם כל הכבוד שאני מבין את הלחץ הזה והאי סבלנות של האוהדים שכ''כ רעבים לתארים, זה לא הגיוני ולא נורמאלי לצאת על מאמן עוד ליפני מחזור 1 בליגה.

אוהדי מכבי=הרס עצמי.

תכנסו לפרופורציות כבר.

לקחת שלושה אוהדים ולהחשיב אותם כדעת קהל זה פשע שבתגובה הזאת אתה משתתף בו לא פחות מאותם שלושה.

כי באף קבוצה בארץ ההנהלה לא מטפחת את רודפי הפרסום והתקשורת אלה מנדה אותם .

"הצבר"

אולי אנחנו צריכים לנדות אותם?

אחרי הכל מי שנפגעים מכל זה זה אנחנו.

ממש לא בא לי עוד עונה של סבל, בטח לא בגלל שכמה אוהדים חסרי סבלנות עם אינטרסים לא ברורים החליטו לעשות רעש ובלאגן.

פשוט הגעיל אותי המשפט ש"במכבי משחק מי שטוב, לא מי שהמאמן רוצה.. זה בשביל ק"ש"... כמה תחת צריך לתפוס בשביל להגיד משהו כ"כ מטומטם. אפשר לחשוב שבמכבי רק משחקים שחקנים בקנה מידה של ג'ון טרי.

ממש לא בא לי עוד עונה של סבל, בטח לא בגלל שכמה אוהדים חסרי סבלנות עם אינטרסים לא ברורים החליטו לעשות רעש ובלאגן.

למי ?

"הצבר"

למי ?

"הצבר"

התכוונתי שאני לא יודע מה האינטרסים של האוהדים בקמפיין ההסטה נגד טומאסיץ', כמו שאני לא יודע מה הסיבה להקמת הקמפיין.

כל הסיפור הזה מסריח.

ושוב, למה שאנחנו לא נעשה משהו? מי הם שיקבעו מי מתאים למכבי ומי לא?

(ואם ההנהלה באמת קשורה לכל זה, אז באמת שאין מילים).

לקחת שלושה אוהדים ולהחשיב אותם כדעת קהל זה פשע שבתגובה הזאת אתה משתתף בו לא פחות מאותם שלושה.

הלוואי וזה היה רק 3 אוהדים, תעבור פה על ההודעות בפורום ותבין שזה הרבה מעבר לזה.

האינטרסים שלהם ברורים, הם רוצים בהצלחת הקבוצה רק שהם טועים בדרך להשיג זאת.

שיכתבו בפורומים השונים כמה טומאסיץ אפס (והוא לא) וכמה שהייתה קומבינה של רב"ש (אתם חושבים שהוא לא רוצה להצליח?) אבל אסור להם לצאת עם זה לתקשורת כאילו הם מייצגים את דעתם של המוני האוהדים בצהוב. משיח קורא בכתבה להחזיר את ביזארה שיושיע אותנו כשהעובדות אומרות שספגנו כמעט אותו מספר שערים איתו ובלעדיו.

האינטרסים שלהם ברורים, הם רוצים בהצלחת הקבוצה רק שהם טועים בדרך להשיג זאת.

שיכתבו בפורומים השונים כמה טומאסיץ אפס (והוא לא) וכמה שהייתה קומבינה של רב"ש (אתם חושבים שהוא לא רוצה להצליח?) אבל אסור להם לצאת עם זה לתקשורת כאילו הם מייצגים את דעתם של המוני האוהדים בצהוב. משיח קורא בכתבה להחזיר את ביזארה שיושיע אותנו כשהעובדות אומרות שספגנו כמעט אותו מספר שערים איתו ובלעדיו.

אני לא בטוח מה הם רוצים יותר, הצלחת הקבוצה או פרסום והעצמת כוחם.

צברי, אני חייב להבין, אם אתה יודע, או חושב שאתה יודע, למה לא להגיד מפורשות את מה שאתה חושב?

כשאתה אומר הנהלה, אתה מתכוון לשעיה? בושינסקי? נמני? טוויטו? או שניידר?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.