Jump to content

שלושה אוהדי מכבי מאוכזבים מבן-שמעון

זיגפלד

Recommended Posts

ממש לא מעניין אותי כל הזיוני שכל האלה שלכם על המאבקי כוחות האלה

אני מעניינת אותי מקצועית על המגרש נטו

חוץ מזה לא מעניין אותי כלום לא השירים החדשים ולא הצעיף החדש של האולטרס או השחקן

אני מדבר מקצועית ותו לא

מה הוא אמר ומה אתה ענית...

איפה ראית בהודעה שלו "אולטראס" או "שחקן"? איפה ראית שירים ואיפה צעיף?

גם אותי, בנוסף לשירים ולצעיף, מעניינת הקבוצה מקצועית על המגרש, אז מה? זה נותן לי את הזכות לקבוע שבלם שנמצא שבועיים בארץ לא מתאים ולצאת בקמפיין בשם האוהדים נגדו?

יכול מאוד להיות שהוא באמת אפס. לא אשקר, גם אותי העניין מטריד, אבל זאת לא דרך ולא צורה. בסופו של דבר גם אם כן מדובר פה בשחקן טוב אתם גומרים אותו. זה נראה כאילו אתם תעשו הכל כדי לגמור אותו.

אין דבר כזה בעולם שאוהדים רואים שני משחקי אימון ויוצאים בקמפיין כנגד שחקן חדש ועל המאמן שהביא אותו באיומים שיחליף אותו. זה פשוט לא נורמלי.

איזה מאמן ירצה לבוא לאמן כאן אח"כ? נראה לכם שמאמן יכול לעשות את העבודה שלו בתנאים כאלה?

אני מאוד מכבד את אורי משיח ושי מזרחי ואת כל פועלם למען הקבוצה, אבל לא יכול להסכים עם הדרך הזו.

אני מסכים עם כל מה שנאמר בוידאו הזה

יש לנו הגנה מצחיקה ובן שמעון מתעקש עם הטומסיץ הזה

אני כבר אמרתי את זה ממזמן

וכן אני מבין יותר מבן שמעון ואני יודע שבן שמעון עושה טעות עם הטומסיץ הזה ושהוא יאכל את הכובע שלו

מה גם שהוא אמור להיות הבלם המוביל ליד צמד הזבלים מישאלוב ושטרית זה כבר באמת בדיחה

מילא אם הוא היה הבלם מספר 2 בקבוצה אז יכול להיות שליד בלם מנוסה הוא עוד היה איכשהו מסתדר (וגם זה ממש לא נראלי)

אבל בסדר שבן שמעון יתעקש ואתם לא תתערבו בעניינים מקצועיים ובמחזור 8 תלכו למשחקים ותגידו שאתם מעודדים לנשמה כי כבר הלכה לנו העונה

בסך הכל אנחנו רוצים להקדים תרופה למכה כי חשובה לנו (ולי בלבד) היכולת המקצועית של הקבוצה

וכמו שברמן אמר מי שלא טוב לא צריך לשחק במכבי

ואתה מאמן את?

אתה פשוט בדיחה.

מה זה קשור לנושא הזה בכלל?

על מה מדברים ועל מה אתה עונה?

למה להסית את הדיון?

ובשאר הדברים אני לא אתעסק אני רק אזכיר לכל מי ששמע את הדברים שלי (אורי שי וצברי :rolleyes:):

תירגעו,, זה הכל הפגרה, מחרתיים יהיה בלאגן אחר....פשוט מדי פעם תנצלו את החודשיים האלה לפגרה ותעשו דברים אחרים....איך קוסמן אומר? "אתם צריכים לזיין יותר..." בהצלחה עם זה.

די כבר לעזאזל איתכם תפסיקו עם הריב הדפוק הזה! זה הדבר הכי גרוע שיכול להיות עכשיו זה מזכיר דברים כ"כ גרועים בבקשה כולנו אחים, אמורים לאהוב אחד את השני ואם זה לא ככה אין טעם לעודד את הקבוצה כי אז זה לא שווה כלום.

איזה טעם לפגם?

הבעיה מתחילה בזה שגולשי הפורום לא רואים בעיה בהגנה ובשחקן המדובר

אז ברור שראיון בתקשורת שנוגד את דעתם יוביל ל-9 עמודים כאלה

אבל, כאמור מעבר ל-300 אנשים, מעבר לאינטרנט אוהדי מכבי זה ציבור רחב

ובהחלט ייתכן שהדעה של האנשים שהתראיינו משקפת את דעת רוב הקהל

כולנו מסכימים שלגבי נושא שיש תמימות דעים (כמו קלינגר, לוני ושאר ירקות)

לא הייתה בעיה עם כל ראיון או הבעת דעה נגדם

אז בנושא הזה, ייתכן בשל ממוצע הגילאים,ייתכן הבנת כדורגל, אין תמימות דעים

ומכאן מתחילה הבעיה

אז הרעיון הוא להגדיל ראש, להבין שלמכבי יש עשרות, מאות אלפי אוהדים

וייתכן ודעת המתראיינים משקפת את דעתם

ואחרי כל זה וגם אם זה נכון, אין שום צדק וסיבה לצאת נגד שחקן ומאמן עוד ליפני משחק 1 רישמי בליגה.

לא משנה כמה תתווכחו פה.

גם המאמן של נבחרת בולגריה מנסה להוכיח משהו למישהו? נו תעשו לי טובה.

ואתה מאמן את?

אתה פשוט בדיחה.

מה זה קשור לנושא הזה בכלל?

על מה מדברים ועל מה אתה עונה?

למה להסית את הדיון?

ובשאר הדברים אני לא אתעסק אני רק אזכיר לכל מי ששמע את הדברים שלי (אורי שי וצברי :)):

תירגעו,, זה הכל הפגרה, מחרתיים יהיה בלאגן אחר....פשוט מדי פעם תנצלו את החודשיים האלה לפגרה ותעשו דברים אחרים....איך קוסמן אומר? "אתם צריכים לזיין יותר..." בהצלחה עם זה.

הכוונה היית שאם בן שמעון חושב שטומסיץ שחקן טוב אז כן לכל הבלבלנים שתמיד יוצאים עם המשפט הקבוע שלהם

"בן שמעון מבין יותר ממך" אז לא הוא לא מבין יותר ממני בקשר לטומסיץ

ובקשר לחלק השני של ההודעה שלך

סבבה פה אתה צודק תמשיכו להתווכח בשטויות שלכם

ואחרי ההסבר המלומד שלך...

את מי אתה מאמן?

כי לטענה שלך "אני מבין יותר ממנו" אין בסיס בהתחשב בעובדה שהוא היה שחקן כדורגל כעשר שנים (בבוגרים) והוא מאמן לא רע בכלל בעל תעודה.

אני לא רואה שאתה מאמן שום דבר.

ככה ש....

ואיפה ראית אותי מתווכח?

אם לא טוב לך אתה יכול להמשיך לשבת בבית שלך ולא להגיב.....

גם אותי, בנוסף לשירים ולצעיף, מעניינת הקבוצה מקצועית על המגרש, אז מה? זה נותן לי את הזכות לקבוע שבלם שנמצא שבועיים בארץ לא מתאים ולצאת בקמפיין בשם האוהדים נגדו?

יכול מאוד להיות שהוא באמת אפס. לא אשקר, גם אותי העניין מטריד, אבל זאת לא דרך ולא צורה. בסופו של דבר גם אם כן מדובר פה בשחקן טוב אתם גומרים אותו. זה נראה כאילו אתם תעשו הכל כדי לגמור אותו.

אין דבר כזה בעולם שאוהדים רואים שני משחקי אימון ויוצאים בקמפיין כנגד שחקן חדש ועל המאמן שהביא אותו באיומים שיחליף אותו. זה פשוט לא נורמלי.

איזה מאמן ירצה לבוא לאמן כאן אח"כ? נראה לכם שמאמן יכול לעשות את העבודה שלו בתנאים כאלה?

אני מאוד מכבד את אורי משיח ושי מזרחי ואת כל פועלם למען הקבוצה, אבל לא יכול להסכים עם הדרך הזו.

:)

ביזארה 3 דרגות מעל טומאסיץ? איך החלטתם את זה בדיוק? תנו לו 5 משחקים רשמיים לפניי שאתם שופטים אותו, פשוט נמאס מהאי סבלנות הזאת.

וזה חוץ מהדעה שלי על ביזארה, שאני חושב שהוא פשוט בלם בינוני ובשביל הסכום שהקבוצה שלו ביקשה הוא פשוט לא היה שווה את זה וטוב שהוא לא נשאר. ולמה אתם עדיין חיים בסרט שמכבי תביא עוד בלם? זה מה יש ועם זה נסתדר עד ינואר.

מתיימרים להיות מנהיגים אבל רבים כמו ילדים בכיתה א'.

ביזארה 3 דרגות מעל טומאסיץ? איך החלטתם את זה בדיוק? תנו לו 5 משחקים רשמיים לפניי שאתם שופטים אותו, פשוט נמאס מהאי סבלנות הזאת.

וזה חוץ מהדעה שלי על ביזארה, שאני חושב שהוא פשוט בלם בינוני ובשביל הסכום שהקבוצה שלו ביקשה הוא פשוט לא היה שווה את זה וטוב שהוא לא נשאר. ולמה אתם עדיין חיים בסרט שמכבי תביא עוד בלם? זה מה יש ועם זה נסתדר עד ינואר.

מתיימרים להיות מנהיגים אבל רבים כמו ילדים בכיתה א'.

צודק. ביזרה היה מאד בינוני, לא יודע מה עושים ממנו. נתן כמה משחקים טובים בהתחלה ואח''כ נחלש.

הכוונה היית שאם בן שמעון חושב שטומסיץ שחקן טוב אז כן לכל הבלבלנים שתמיד יוצאים עם המשפט הקבוע שלהם

"בן שמעון מבין יותר ממך" אז לא הוא לא מבין יותר ממני בקשר לטומסיץ

ובקשר לחלק השני של ההודעה שלך

סבבה פה אתה צודק תמשיכו להתווכח בשטויות שלכם

איך באלי שטומאסיץ' יתגלה כבלם מעולה ואתה כל כך תטעה

עזוב אחי בא לך או לא שורה תחתונה כל משחק של מכבי עד עכשיו טומאסיץ עשה טעות

אם אנחנו רוצים להאבק בצמרת זה לא מתאים לנו יש בלם מצויין על הספסל בשם יחיאל תן לו לשחק

עזוב אחי בא לך או לא שורה תחתונה כל משחק של מכבי עד עכשיו טומאסיץ עשה טעות

אם אנחנו רוצים להאבק בצמרת זה לא מתאים לנו יש בלם מצויין על הספסל בשם יחיאל תן לו לשחק

הוא עשה טעות כל משחק שהוא עלה בגלל אוהדים כמוך.

שמעו מה שאמרתי, טומאסיץ' עם מישאלוב הגנה על הפנים.

אבל לאומת זאת טומאסיץ' עם יחיאל הגנה בין הטובות בארץ.

יחיאל מביא ביטחון, יחיאל צריך להיות מנהיג בהגנה...

אבל הבעיה שרב''ש סומך על מישאלוב ואין לי מושג למה ;)

אז שלא יעלה יעשה מצווה

בטח הוא יראה אוהדים כמוך ויטרוף תמגרש

את זה אתה אמרת.

אני לא מתיימר לחרוץ לו את הגורל לכאן או לכאן, אתה כן.

ואיפה ראית אותי מתווכח?

אם לא טוב לך אתה יכול להמשיך לשבת בבית שלך ולא להגיב.....

מה אתה גנוב?

אמרתי שאתה צודק מה יש לך

לא אמרתי שאתה מתווכח

אתם לא מבינים את הבעיה... במקום לתמוך בו ולתת לו ביטחון אתם רק מורידים לו אותה כל משחק עוד יותר, ופה הבעיה. הבלם הכי טוב בעולם לא יכול יצליח לשחק בנסיבות כאלה, שחקן בלי ביטחון לא שווה לשיט (קחו את שטרית לדוגמא..)

ומישאלוב משחק במקום יחיאל כי יחיאל כנראה פשוט לא טוב ממנו כרגע (וזה אומר הרבה על היכולת הנוכחית שלו לעומת מה שהיא הייתה בעונה עם אלי כהן..) אני לא רואה את יחיאל חוזר לשחק כמו באותה עונה.

אתם לא מבינים את הבעיה... במקום לתמוך בו ולתת לו ביטחון אתם רק מורידים לו אותה כל משחק עוד יותר, ופה הבעיה. הבלם הכי טוב בעולם לא יכול יצליח לשחק בנסיבות כאלה, שחקן בלי ביטחון לא שווה לשיט (קחו את שטרית לדוגמא..)

עזוב אחי, ניסיתי...

כמו לדבר לקיר.

כל אותם אוהדים לא מבינים שהם יורים לעצמם ברגל.

מה שמדהים זה איך אתה ועוד תגובות כאלה מסיתים את הנושא לטינוף וליהוט היצרים

בכותרות כמו: גניבת דעת, דמגוגיה, שליחי נימני, הנהלה אויבת למאמן

הנושא היה "שלושה אוהדי מכבי מאוכזבים מבן שמעון"

למרות שגם זו לא כותרת נכונה

"שלושה אוהדי מכבי מביעים הערכה לרן בן שמעון וקוראים לו לחזק את ההגנה"

לוויכוחים ולהתפתחות של הנושא הזה אחראיות התגובות הנ"ל

שפוגעים בקבוצה שלי אני אגיב. הטימטום שחוגג פה על בלם לפני פתיחת הליגה, הוא מגמתי וחסר פורפורציה. שיכרון הכח עלה פה לאנשים לראש. לא קיים בשום מקום אחר בעולם!!! מה שקורה פה.

ומי שיפגע בקבוצה שלי, יקבל תגובה. אני פה(מכבי), הרבה לפני הרוב כאן. לא חבר בשום אירגון ולא רואה ממטר כלום חוץ ממכבי.לא מכיר כאן אף אחד אישית, גם לא את "הפרשנים" הגדולים וכל הילדים חסרי הסבלנות, שאין להם מושג אמיתי על משברים וקשיים.

מה שקורה כאן זה חרקירי בפומבי.זאת לא השמעת דיעות לגיטימית ללכת כל יומיים לתקשורת ולטנף על הבלם(ובעקיפין על המאמן). זה רק יוביל לזה שהבלם ימשיך לא להרשים והמומחים יגידו- אמרתי לכם. אני לא חלק מהקרקס הזה, ותיהיו בטוחים שגם שניידר לא, אז תפסיקו לשחק באש ולקבור אנשים ואת הקבוצה. האחריות לכישלון היא עליכם באותה מידה.

לנצח בצילנו.

נ.ב

לא אני מטנף פה את- הסמל, את קבלת ההחלטות של שניידר(שמינה את רבש), את איכות עבודתו של רבש, או את ביטחונו של טומסיץ. טעית בכתובת אדוני, זה לא אני. אני מגן על שלמות המועדון שלי, תמיד- בקיץ , בחורף, בסתיו ובאביב.

זה היה מספיק ברור לך?

מה אתה גנוב?

אמרתי שאתה צודק מה יש לך

לא אמרתי שאתה מתווכח

תראה תא השורה האחרונה שלך בהודעה הקודמת שלך...

זה מה שהבנתי.

אם טעיתי מצטער.

יום טוב.

נ"ב בלי להכיר אישית המכבייה הוא איש גדול.

כדאי שהרבה מאוד יוזרים פה ילמדו ממנו דבר או שניים.

את זה אתה אמרת.

אני לא מתיימר לחרוץ לו את הגורל לכאן או לכאן, אתה כן.

אני מתיימר לחרוץ גורל כי כולם ראו מה השחקן הזה שווה...שווה לתחת!

אני חורץ גורל כי נשבר הזין (סליחה על הביטוי) לאכול חרא כל שנה

השנה מכבי נבנתה טוב ואין מקום לטעויות הוא לא טוב יגיד יפה שלום ונמצא מישהו אחר

מה עדיף שנגמגם בליגה ניצחון שם ניצחון פה בגלל ההגנה ואחרי זה יורידו אותו לספסל יחיאל יכנס במקומו ויחכו לינואר כדי לשחרר אותו

לא צריך לחכות כל כך הרבה צריך לעשות את זה חד ומהיר ...היו עד עכשיו 5 משחקים בארץ ב4 מהם היו לו טעויות ומזלנו שעוד לא התחלנו תליגה

אז אתה רוצה לחכות ותת לו זמן עד שמכבי תיאבק שוב פעם באמצע טבלה?תחכה אתה הרבה שחושבים כמוני לא מעוניינים לחכות

תראה תא השורה האחרונה שלך בהודעה הקודמת שלך...

זה מה שהבנתי.

אם טעיתי מצטער.

יום טוב.

נ"ב בלי להכיר אישית המכבייה הוא איש גדול.

כדאי שהרבה מאוד יוזרים פה ילמדו ממנו דבר או שניים.

הכוונה היית בתמשיכו להתווכח

לאנשים שהתווכחו בדיון הזה ולא לך

אני פשוט חשבתי שהנושא על הדעות של אותם שלושה אנשים שכבר חורצים גורלות לפני תחילת העונה

אבל אם הדיון פה זה על זה שאותם שלושה מדברים בשם כל שאר האוהדים ומציגים עצמם כראשי אוהדים

אז זה ממש לא מעניין אותי

עזוב אחי, ניסיתי...

כמו לדבר לקיר.

כל אותם אוהדים לא מבינים שהם יורים לעצמם ברגל.

הם עושים סאבוטאז' לקבוצה עוד לפניי שהעונה התחילה, זה פשוט עצוב לראות כמה מאות ילדים מושפעים שנתפסו על הקטע הזה של טומאסיץ (הרבה בגלל אורי וחבריו, דרך אגב... like it or not, but people look up to you אורי... והייתי כותב את זה בעברית אבל זה 8 בבוקר ואין לי כוח לחשוב איך מתרגמים חח) ופשוט הורסים לנו את העונה לפניי שהיא התחילה.

אתם תקועים עם טומאסיץ עד ינואר לפחות, טוב? למה לא לעודד אותו ולנסות לעזור לו להוציא את המיטב? הקללות והבוזים החסרי פרופורציות האלה פשוט לא עוזרים לאף אחד... פשוט הורסים לעצמכם ולכולנו, וזה מרתיח.

תפסיקו לחשוב שאתם מעל המועדון, מעל המאמן, או מעל משהו... אתם כולה פאקינג אוהדים, אז תתחילו להתנהג כמו אוהדים ותנו לרב"ש לעשות את העבודה שלו. נתנו לו יותר מפעם או פעמיים לוותר על טומאסיץ (לפי התקשורת, יכול להיות שזה סתם ספינים אבל עדיין היה לו זמן להפטר ממנו אם הוא היה רוצה), טומאסיץ לא היה כאן אם לא הייתה סיבה מספיק טובה לרן להשאיר אותו (ואל תזיינו לא את השכל על קומבינות, הוא יודע טוב מאוד שהוא נמדד על גודל ההצלחה שלו במכבי, ואם היא ייכשל הוא גם ילך הביתה כמו אלי כהן וכמו כל מאמן אחר שלא הצליח פה..)

עוד לא הגיע משחק אחד רשמי, ואתם כבר הורגים את הבן אדם... תשימו את עצמכם בנעליים של טומאסיץ ל-5 שניות ותחשבו איך זה שקוטלים אותך עוד לפניי שעלית למשחק אחד רשמי.. כמה ביטחון היה לכם?

ופה אני יגמור לחפור, אם אתם לא מבינים את מה שמנסים להעביר לכם עד עכשיו אז אתם פשוט לא תבינו, ואין טעם להמשיך בדיון הזה... תמשיכו לסבול אם זה מה שאתם אוהבים, אנשים פה כ"כ התרגלו ללוני (או פשוט לא זכו לראות את מכבי בלי הבינוניות שלו אותו מר הרציקוביץ, למרות שיש פה כמה מאיתנו שחוו את מכבי של אז) שהם פשוט אוהבים לקטר ולבכות על הכל, גם אם אין סיבה כ"כ טובה... מחפשים את הרע בכל הטוב, כי ככה זה חייב להיות ופשוט אין מצב שפעם אחת לא יהיה בלאגן ותהיה קבוצה בריאה.

בכל מקרה, בין אם תמשיכו לקלל (וספק אם לא) את טומאסיץ או לא, אני מאכל לכם בתיאבון מראש כי כולכם תאכלו את הכובע לגביו (וכנ"ל לגביי עזרן, שאף אחד כבר לא סופר כאילו הוא לא היה מלך השערים לפניי עונה..)

אה ודרך אגב, אותי לא מייצג אף אחד... אני לא שייך לשום ארגון, ובטח ובטח לא יתן שאנשים כמו השלושה אנשים הנכבדים בוידאו (ואורי אין לך מושג כמה אני מעריך אותך אבל זה לא אומר שאני חייב להסכים עם כל מה שיוצא לך מהפה) ידברו בשבילי בלי להעביר ביקורת על מה שהם אומרים, בדיוק כמו שהם מעבירים ביקורת על הקבוצה. כן, זאת דמוקרטיה, אז תגידו מה שאתם רוצים... אבל זה לא אומר שאנשים ישבו בשקט, וזה לא אומר שאי אפשר לנהל דיון על מה שאמרתם בלי שתתעצבנו ותצאו על אנשים (ועוד על רקע אישי) בגלל שלא נעים לכם לענות על אותן שאלות וטענות.

הכוונה היית בתמשיכו להתווכח

לאנשים שהתווכחו בדיון הזה ולא לך

אני פשוט חשבתי שהנושא על הדעות של אותם שלושה אנשים שכבר חורצים גורלות לפני תחילת העונה

אבל אם הדיון פה זה על זה שאותם שלושה מדברים בשם כל שאר האוהדים ומציגים עצמם כראשי אוהדים

אז זה ממש לא מעניין אותי

אוקיי.

אבל השורה האחרונה מטרידה אותי.

כי זה חייב לעניין אותך כי זה יותר נזק מתועלת.

אבל כנראה שזה עדיין לא נוגע בתחת שלך אז זה לא כואב.

מי שלא בא קדימה, נזרק אחורה.

עדיף לקחת עמדה לכאן או לכאן מלהישאר חסר עמדה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.