Jump to content

שלושה אוהדי מכבי מאוכזבים מבן-שמעון

זיגפלד

Recommended Posts

קודם על לפני הכל מגן שמאלי לא מעניין אותי 250 אלך דולר למארגשווילי או שביתר לא משחררים את דנין או שאי אפשר להביא את ברנשטיין

שיביאו מגן שמאלי

אחרי זה שיביאו בלם טוב לצד טומאסיץ' שאני אישית מאמין בו ואם לא ילך איתו יחיאל ישחק

כמו שאמרו תנו עוד השקעה קטנה ואולי מכבי תחזור להיות מפחידה כמו פעם

חחח אז ממי אתה כן מודאג? מקרייב עשה לו בצפר ..הוא לא הגיע לשום כדור לא הראה שום דבר שיגרום לנו אולי לחשוב שטעינו גם אני אמרתי יאללה תנו לו עוד צ'אנס זה עיניין של שבוע -שבועיים עד שהוא התאקלם אבל חלאס אנשים לא מפגרים אנשים רואים שהוא בלם אפ0

היחידי שמקרייב עשה לו בצפר זה מישאלוב.

חחח אז ממי אתה כן מודאג? מקרייב עשה לו בצפר ..הוא לא הגיע לשום כדור לא הראה שום דבר שיגרום לנו אולי לחשוב שטעינו גם אני אמרתי יאללה תנו לו עוד צ'אנס זה עיניין של שבוע -שבועיים עד שהוא התאקלם אבל חלאס אנשים לא מפגרים אנשים רואים שהוא בלם אפ0

לא נורא, כשתיגדל תבין כדורגל.

ראית בכלל מה קורה ב "אין" אגף שמאל שלנו ?

לדוגמא בגול השני טומסיץ רץ ושומר על שמאל כל הזמן, כי אם הוא יוצא לשחקן השחקן בועט קדימה רץ משאל ומוצא את עצמו מול השוער לבד. ( ולמה האחרים יצאו קדימה באיחור זאת שאלה אחרת של תיאום/חוסר תיאום ) בהגנה.

"הצבר"

אתה לא אמיתי, נכון ?

מקרייב לא נשמר בכלל על ידי טומאסיץ' אלא מושיקו (כמו גם שנה שעברה ב2-0 בבלומפילד שמושיקו סגר אותו לחלוטין להבדיל מיום שבת).

מי שראה ת'משחק כמו שצריך ראה שטומאסיץ' הרבה יותר טוב ממושיקו כרגע.

הוא משתפר מרגע לרגע.

עזבו אותו בשקט.

וואי אחי כנראה שאתה עם הגב למגרש כל המשחק אז אתה לא רואה מה הולך שם..

טומאסיץ משאיר חורים.. כדורים עוברים ליד הרגל שלו והוא חולם.. טעויות של ילד קטן..

בקיצור אפס.

עכשיו אתה נהיית כמו אלה שמתלוננים על בן שמעון לפני הליגה.

תסחף עוד טיפה ?

אני נסחף בכוונה, אולי זה יגרום לאנשים להכנס לפרופורציות.

וואי אחי כנראה שאתה עם הגב למגרש כל המשחק אז אתה לא רואה מה הולך שם..

טומאסיץ משאיר חורים.. כדורים עוברים ליד הרגל שלו והוא חולם.. טעויות של ילד קטן..

בקיצור אפס.

א' - ראיתי את כל המשחק.

ב' - הטעות היחידה שלו הייתה שהוא לא לקח ת'כדור שהגיע לעידן שדה ולרוע מזלו יצא לילד הזה בעיטה של אחד למיליון ולכן כולם מאשימים אותו, הרי אם היינו מנצחים 1-0 או מסיימים 1-1 (שהגול היה כיסוי לקוי של מושיקו) אף אחד לא היה מדבר עליו, אז חלאס.

ג' - שוב להגיד לכם שגם פולוקארוב התחיל גרוע (ולהבדיל מטומאסיץ' הוא התחיל את הליגה גרוע!!!!!)?

עזבו רגע בצד את היכולות שלו,תסתכלו עליו במהלך המשחק.הוא פשוט בהלם,לא יודע מה הולך לידו.

אני מצפה מבלם שמגיע מאירופה לכוון את כולם,להוציא אותם קדימה ולא לעמוד ולחכות לכדורים.ושוב אני שואל,בעונה שעברה שביזארה הגיע הוא שיחק עם הגנה של אינטר?לא,הוא שיחק בדיוק עם אותם שחקנים.פשוט מהרגע שהוא הגיע הוא ארגן את ההגנה.

א' - ראיתי את כל המשחק.

ב' - הטעות היחידה שלו הייתה שהוא לא לקח ת'כדור שהגיע לעידן שדה ולרוע מזלו יצא לילד הזה בעיטה של אחד למיליון ולכן כולם מאשימים אותו, הרי אם היינו מנצחים 1-0 או מסיימים 1-1 (שהגול היה כיסוי לקוי של מושיקו) אף אחד לא היה מדבר עליו, אז חלאס.

ג' - שוב להגיד לכם שגם פולוקארוב התחיל גרוע (ולהבדיל מטומאסיץ' הוא התחיל את הליגה גרוע!!!!!)?

ליגה.. גביע טוטו.. מזה משנה..

אתה חושב שאיך שתתחיל הליגה הוא פתאום ישתפר? הוא יציג את אותה יכולת.. אל תצפה למשהו אחר

מסכים איתם במאה אחוז אבל הטענה שלי היא לא רק כלפי טומאסיץ' מי זה שטירית?! ונגיד שפונגין נפצע.. אין לו מחליף לעזאזל מישאלוף גם לא מי יודע מה אבל עדיף על פני טומאסיץ למרות שמישאלוף קשר אחורי לא יודע מה יהיה עם הקבוצה אם לא יתחזקו בהגנה

לא נורא, כשתיגדל תבין כדורגל.

ראית בכלל מה קורה ב "אין" אגף שמאל שלנו ?

לדוגמא בגול השני שאם טומסיץ יוצא לשחקן 3 שניות קודם הוא שובר שמאלה ומוצא את עצמו מול שוער ?

"הצבר"

אולי לא הסברתי את עצמי טוב...לא כל המשחק הוא עשה לא בצפר הייתה איזה פעם אחת שמקרייב היה בזווית שאי אפשר לבעוט אז הוא עשה כאילו הוא הולך לבעוט וטומסיץ' הרים תרגל כמו זונה והוא עבר אותו ככה סוגרים אותו....וגם התכוונתי לזה שכדורים עברו לידו והוא חלם ואני לא מאלה שאומרים תנו לו צ'אנס עד הליגה וזה ראינו מה הוא שווה מה פתאום הוא יהפוך להיות בלם טוב ? לא ניראה לי

אתה חושב שאיך שתתחיל הליגה הוא פתאום ישתפר? הוא יציג את אותה יכולת.. אל תצפה למשהו אחר

כן.

למה לא לצפות?

אז מה שאתה אומר, שכל זר שמתחיל גרוע להעיף אותו ?

איזה מזל שאתה לא קובע, אחרת מי יודע איפה אובארוב היה משחק במשך 9 שנים ומסיים ת'קריירה.

מסכים איתם במאה אחוז אבל הטענה שלי היא לא רק כלפי טומאסיץ' מי זה שטירית?! ונגיד שפונגין נפצע.. אין לו מחליף לעזאזל מישאלוף גם לא מי יודע מה אבל עדיף על פני טומאסיץ למרות שמישאלוף קשר אחורי לא יודע מה יהיה עם הקבוצה אם לא יתחזקו בהגנה

כמו שזה נראה לא יגיע עוד שחקן.כבר חודש וחצי רשום בתקשורת שמכבי רוצים מגן שמאלי.

ברנשטיין לא יגיע,דנין בבביתר ומגרלשווילי רוצה יותר מידי.אבל מה שיותר חמור זה שרן בן שמעון מציב את ליאור זאן' בתור מגן שמאלי :wub: . רעבק,אין אף שחקן עם רגל שמאל נורמלית בסגל? כל אחד עדיף עליו.

לא,לא הבנו.

בעונה שעברה שביזארה הגיע הוא שיחק עם הגנה אחרת? ולו לא נתנו זמן להתאקלם,הוא הגיע בשיא הלחץ של הקבוצה וישר ראית שינוי בהגנה.

כמה זמן טומאסיץ צריך לקבל? מחזור 2 אנחנו בטדי ורק מהמחשבה שהוא ישמור על יצחקי או תמוז בא לי לבכות.

ביזארה הגיע לקבוצה ששיחקה בונקר על מתפרצות ככה שהיה לו קל לתפקד, מעבר לכך ההגנה שלנו הייתה מסננת גם איתו.

מי שהשאירו אותנו ליגה בעונה שעברה הם מסודי ואסוס.

קצת סטטיסטיקה לחובבי ביזארה, מישאלוב:

עם הגנה של ביזארה-מישאלוב ספגנו 20 שערים ב16 משחקים (מתאים לקבוצת תחתית).

עם הגנה של מישאלוב-ג'אן ספגנו 3 שערים ב2 משחקים.

הדבר היחיד שהיה טוב בביזארה זה שהוא היה עולה טוב בכדורים הנייחים.

לכל המתלוננים על טומאסיץ', יש לי שאלה.

אם אני עכשיו מראה לכם קלטת של מרטינוביץ' של שנה שעברה מה תגידו ? גרוע, נכון ?

אם אני מראה לכם קלטת של מרטינוביץ של לפני שנתיים מה תגידו ? מצויין, נכון ?

מה ההבדל ?

ביטחון.

אז במקום להוציא לו ת'ביטחון, תנו לו ביטחון.

מישהו מוכן להסביר לי מה היה כל כך גרוע בטומאסיץ' במשחק האחרון?

אני חושב שלא ראיתי את אותו משחק.

אני לא ממש מודאג לגביו, אני מודאג מזה שאגף שמאל פרוץ ושיחיאל צריך לחזור לכושר מהר כי מושיקו לא מתאים.

עזבו רגע בצד את היכולות שלו,תסתכלו עליו במהלך המשחק.הוא פשוט בהלם,לא יודע מה הולך לידו.

אני מצפה מבלם שמגיע מאירופה לכוון את כולם,להוציא אותם קדימה ולא לעמוד ולחכות לכדורים.ושוב אני שואל,בעונה שעברה שביזארה הגיע הוא שיחק עם הגנה של אינטר?לא,הוא שיחק בדיוק עם אותם שחקנים.פשוט מהרגע שהוא הגיע הוא ארגן את ההגנה.

זאת הטענה היחידה שלי לטומאסיץ כי מבחינת יכולת הוא בסדר גמור.

דווקא שמעתי שיש התקדמויות עם דנין

לא חושב שצריך לשחרר עכשיו את טומסיץ ואני מסכים עם בן שמעון ווואלה אני חושב שהוא האחרון שישחק משחקי כבוד הוא כ"כ לא איש כזה.. אבל אם לא מביאים חיזוק לאגף שמאל, חבל על כל ה-70 מיליון שקל האלו..

מה ההבדל ?

ביטחון.

שמע אתה מביא בלם זר, הוא לא מראה אפילו ניצוץ קטנציק של בלם נורמלי והמאמן אומר "יהיה טוב זה רק גביע טוטו, הוא ישתפר כן כן הוא ישתפר.. הליגה עוד לא התחילה.."

לא אוהב את הגישה הזאת..

ביזארה בלם בינוני מאוד, טומאסיץ בלם בינוני מאוד, מישאלוב בלם בינוני מאוד

שטרית חלש מאוד ושפונגין מגן טוב.

זה הכל, כל הדיבורים מסביב לא מעניינים. צריך להביא מגן שמאלי או את ברנשטיין

ואז להביא בלם זר בעזרת האזרחות של יבוריאן. או להביא מגן שמאלי זר ולהתחיל להכניס את יחיאל לעניינים.

בלי שום קשר חייבים להחליף את טומאסיץ בבלם זר אחר. ואני הראשון שצעק את זה פה, הרבה לפני משחקי האימון

וזה לא היה סתם ניחוש.

ותחסכו ממני את התגובות הציניות של כל הכבוד לך, או את התגובות של "חכה תראה במחזור ה15 הוא יציל כדור מהקו"

מישהו מוכן להסביר לי מה היה כל כך גרוע בטומאסיץ' במשחק האחרון?

אני חושב שלא ראיתי את אותו משחק.

אני לא ממש מודאג לגביו, אני מודאג מזה שאגף שמאל פרוץ ושיחיאל צריך לחזור לכושר מהר כי מושיקו לא מתאים.

אני יגיד את זה עוד 10 פעמים אם צריך... נתפסו כמה אנשים עם הרעיון הזה שהוא גרוע בגלל כמה טעויות, ומאז לא יורדים מהבן אדם. במקום לתת לו ביטחון, כל יום הם מזיינים את השכל על כמה הוא נפילה וזה רק מוריד לו את הביטחון עוד יותר.

הלוואי שהוא יגרום לכולם לאכול את הכובע הענק שלהם, כולם תופסים תחת פתאום על רב"ש כאילו הוא לא מבין כדורגל והם כן, יאללה יאללה.

מה ההבדל ?

ביטחון.

איך אתה מצפה מהאוהדים שיתנו לו ביטחון ושיתנו לו צ'אנסים כולם יודעים שהקהל של מכבי זה הקהל הכי מלחיץ בארץ וכולם יודעים שמכבי זה סיר לחץ אחד גדול ...אוהדים רואים את המשחקים ורואים שההגנה ניראת כמו שנה שעברה מה אתה מצפה שיהיו רגועים ויתנו לו ביטחון ???

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.