Jump to content

כולה גביע השוקן , יש לנו קבוצה מ-ע-ו-ל-ה

קובי השועל

Recommended Posts

אם היית מצחיק אותנו אולי באמת היינו מפסיקים... :whistling:

ועכשיו ברצינות, אמרתי ששיחקנו טוב אבל התירוץ גרוע.

שבועיים לפני המשחק הראשון בליגה זה נראה לך תירוץ רציני?!

שנייה אני כותב בשבילך משהו, בינתיים אתה זה שמנסה להצחיק ולא מצליח(לפי המשפט הראשון כאן)

אני אמרתי בדיוק מה שאתם נותנים להבין, באים בטענות לרב"ש כאילו הוא שנתיים במכבי והקבוצה על הקרשים, אז אולי באמת תשירו לו תתפטר וזהו.

לא זה לא תירוץ רציני אבל עוד פעם מה אנחנו יכולים לעשות?

לבקש שקל מכל אוהד מכבי, להכפיל לברנשטיין את המשכורת ולהחזיר את ביזרה?

די, אין מה לעשות, תאמין לי שאני יותר עצבני ממך, אם שמת לב אני תמיד מגיב רגיל והיום מאז שחזרתי מהמשחק אני רק יוצא על אנשים.

אין מה לעשות זה מעצבן, אבל אנחנו לא יכולים לעשות כלום.

היו מביאים העונה 2 בלמים רציניים ומגן שמאלי ורצים לאליפות, למה לחכות עוד עונה?

לא יודע גם לגאיידמק זה לקח אפילו שנתיים, אבל יש מצב שאתה צודק למה לא במכה אחת פשוט אי אפשר להבין את ההנהלה נראה חשאי ומסווג אש, סליחה על הזלזול אבל כולה קבוצה במדינת ישראל...

לא יודע גם לגאיידמק זה לקח אפילו שנתיים, אבל יש מצב שאתה צודק למה לא במכה אחת פשוט אי אפשר להבין את ההנהלה נראה חשאי ומסווג אש, סליחה על הזלזול אבל כולה קבוצה במדינת ישראל...

גאיידמק נכנס באמצע העונה - לקח את בית"ר עד לצמרת ועונה אח"כ כבר לקח אליפות - זאת אומרת בעונה הראשוה שהוא פתח אותה והכין את הקבוצה והכל הוא לקח אליפות - לא לקח לו שנתיים ולא בולשיט , הוא בא ויישר לקח את התואר .

לגאידמק לא לקח שנתיים להביא לבית"ר אליפות(העונה הראשונה שלו שם זה כמו העונה הראשונה של שניידר במכבי, שניהם לא הגיעו בזמן כדי להעמיד קבוצה חזקה מתחילת העונה).

גאיידמק נכנס באמצע העונה - לקח את בית"ר עד לצמרת ועונה אח"כ כבר לקח אליפות - זאת אומרת בעונה הראשוה שהוא פתח אותה והכין את הקבוצה והכל הוא לקח אליפות - לא לקח לו שנתיים ולא בולשיט , הוא בא ויישר לקח את התואר .

חחח תמיד יהיה לי את התירוץ שאנחנו מתמודדים מול גאיידמק עצמו, זה שפתח את כל המשחק...

למרות שאם לא נהיה לפחות מקום שני זה יהיה היסטריה וביזיון!! :whistling:

אין לי מושג מה כולם רוצים מטומאסיץ'. הוא היה טוב מאוד היום וחיפה הרבה פעמים על השטויות של מישאלוב שהוא הבעיה האמיתית שלנו בהגנה.

הגיע הזמן לרדת מטומאסיץ' באמת שהוא בלם טוב.

לבקש שקל מכל אוהד מכבי, להכפיל לברנשטיין את המשכורת ולהחזיר את ביזרה?

אין מה לעשות זה מעצבן, אבל אנחנו לא יכולים לעשות כלום.

להחזיר את ביזרה?!

אני מעדיף את סבתא שלי בהגנה!

אתה רציני?!

סתם אפס!!

די, אין מה לעשות, תאמין לי שאני יותר עצבני ממך, אם שמת לב אני תמיד מגיב רגיל והיום מאז שחזרתי מהמשחק אני רק יוצא על אנשים.

פי ממש מטורף אתה!

שנייה אני כותב בשבילך משהו, בינתיים אתה זה שמנסה להצחיק ולא מצליח(לפי המשפט הראשון כאן)

אני אמרתי בדיוק מה שאתם נותנים להבין, באים בטענות לרב"ש כאילו הוא שנתיים במכבי והקבוצה על הקרשים, אז אולי באמת תשירו לו תתפטר וזהו.

אם אין לך מה להגיד פשוט שתוק.

להחזיר את ביזרה?!

אני מעדיף את סבתא שלי בהגנה!

אתה רציני?!

סתם אפס!!

פי ממש מטורף אתה!

אם אין לך מה להגיד פשוט שתוק.

אם היית שווה תגובה הייתי עונה לך.

כן רק שלגאידמק לא היו מתחרים...

והוא קנה את כל הליגה, כי לאף אחד לא באמת היה סיכוי להתחרות עם הכסף הגדול שלו

כן רק שלגאידמק לא היו מתחרים...

והוא קנה את כל הליגה, כי לאף אחד לא באמת היה סיכוי להתחרות עם הכסף הגדול שלו

ואיך זה משנה לשניידר? הוא לקח את כל מי שרצה (בוזגלו,ישראלביץ',יבוריאן וכו') - חוץ מבן יוסף (וזה דווקא יצא טוב שלא הגיע) ובקונוטציה מסויימת טוטו תמוז...

ככה שזה שיש את גאיידמק ובית"ר ממש לא שינה משהו בקטע הזה..

הגנה שחייבת שידרוג.

מה גם שבהתקפה אפשר להבין את החוסר תיאום, אבל אם יודעים שיש חוסר תיאום למה מוסרים 20 פעם במקום לבעוט כבר לשער.

כמה מצבים לגולים אנחנו מפספסים בגלל זה.

ואיך זה משנה לשניידר? הוא לקח את כל מי שרצה (בוזגלו,ישראלביץ',יבוריאן וכו') - חוץ מבן יוסף (וזה דווקא יצא טוב שלא הגיע) ובקונוטציה מסויימת טוטו תמוז...

אתה חושב שרב"ש לא היה רוצה להביא את בנאדו, יצחקי ועוד כמה מבית"ר?

הוא פשוט לא חושב על זה כי הוא יודע שאין סיכוי שזה יקרה.

כשארקדי הגיע לא היתה מולו בית"ר, הוא לקח מחיפה והפועל את כל מי שרצה.

• מנהלים ראשיים

מזל שאנשים פה לא מנהלים את הקבוצה.

הקבוצה מצויינת.

סוף סוף יש שלד ויש שיטת משחק.

ולא יבריץ' מעיף כדורים לקמנאן.

רודי עושה תנועה, יבוראין רץ.. דולי מארגן תמשחק.. גיז'רמו מגיע ל 16.

דברים ששנה שעברה היינו רואים אחת ל..

בסה"כ מדובר במשחק אימון.

מי שחשב עד היום שההגנה של מכבי מושלמת וסגורה אז טעות בידיו.

וטוב שהוא התבדה רק עכשיו ולא באמצע העונה.

ההגנה לא סגורה.

ובלי קשר.. מכבי עלתה היום ללא שפונגין ומאור בוזגלו (ששניהם יחדיו נכס אדיר לקבוצה).

ככה ש.. בואו נהיה רגועים.

המשחק היום היה הרבה יותר בישבלנו.. בשביל לחזור לאווירה ובעיקר ליציע.

שער 11 מאוחד.. שלם. גוף אחד קול אחד.

הרבה חיוכים ובעיקר שמח. :unsure:

אתה חושב שרב"ש לא היה רוצה להביא את בנאדו, יצחקי ועוד כמה מבית"ר?

הוא פשוט לא חושב על זה כי הוא יודע שאין סיכוי שזה יקרה.

כשארקדי הגיע לא היתה מולו בית"ר, הוא לקח מחיפה והפועל את כל מי שרצה.

תאמין לי שלא צריך את יצחקי (בלי קשר לזה שבן שמעון פיתח תחביב של כל מאמן מכבי בשנים האחרונות לשחק עם חלוץ בודד ) - יותר פוזה משחקן כדורגל נטו -

כמובן כשרואים את ההגנה שלנו היום לא הייתי מתנגד לבנאדו על אף גילו המתקדם - אבל עדיין,

בוא נגיד ככה מהשוק הישראלי מכבי די מיצתה את מה שאפשר היה להביא (לדעתי אפשר היה להביא את הבלם הזה הישראלי הצעיר יחסית מקרית שמונה ברח לי השם לו, להביא את נאור פסר ממכבי פ"ת ,להביא את חיימוביץ (זה קשור לזה שבן זקן בן זונה ולא לגאיידמק) - והיינו נראים אחרת לגמרי)

מזל שאנשים פה לא מנהלים את הקבוצה.

הקבוצה מצויינת.

סוף סוף יש שלד ויש שיטת משחק.

ולא יבריץ' מעיף כדורים לקמנאן.

רודי עושה תנועה, יבוראין רץ.. דולי מארגן תמשחק.. גיז'רמו מגיע ל 16.

דברים ששנה שעברה היינו רואים אחת ל..

בסה"כ מדובר במשחק אימון.

מי שחשב עד היום שההגנה של מכבי מושלמת וסגורה אז טעות בידיו.

וטוב שהוא התבדה רק עכשיו ולא באמצע העונה.

ההגנה לא סגורה.

ובלי קשר.. מכבי עלתה היום ללא שפונגין ומאור בוזגלו (ששניהם יחדיו נכס אדיר לקבוצה).

ככה ש.. בואו נהיה רגועים.

המשחק היום היה הרבה יותר בישבלנו.. בשביל לחזור לאווירה ובעיקר ליציע.

שער 11 מאוחד.. שלם. גוף אחד קול אחד.

הרבה חיוכים ובעיקר שמח. :unsure:

אל תשכח את שיטרית שכמה שהוא עגלה הוא עדיף על ז'אן לדעתי ז'אן אחד הנגרים הכי גדולים שהיו פה בהגנה הרבה יותר מגזל או מסיקה בהתקפה הוא דווקא טוב

עם שפונגין , בוזגלו , מגן שמאלי ובלם זר חדש (במקום יבוריאן שיתאזרח) שיגיע בטח בינואר נהיה קבוצה מעולה .

זה משנה, גאידמק קנה את כל השחקנים המובילים בכל הליגה וככה רוב הקבוצות נחלשו, אבל בעצם חיזק את עצמו, וככה לא היו לו מתחרות אמיתיות.

שניידר ,קנה רק 3 שחקנים מהליגה (מובילים אבל לא מקבוצות שבעצם יכולות להתחרות על אליפות)+ יש אוליגרך שמשקיע יותר ממנו וזה בעצם יוצר תחרות יותר קשה.

אל תשכח את שיטרית שכמה שהוא עגלה הוא עדיף על ז'אן לדעתי ז'אן אחד הנגרים הכי גדולים שהיו פה בהגנה הרבה יותר מגזל או מסיקה בהתקפה הוא דווקא טוב

עם שפונגין , בוזגלו , מגן שמאלי ובלם זר חדש (במקום יבוריאן שיתאזרח) שיגיע בטח בינואר נהיה קבוצה מעולה .

לא המקום תסלחו אבל אחי בחתימה זה איך לא קלטת...

חח משעמם :unsure:

תאמין לי שלא צריך את יצחקי (בלי קשר לזה שבן שמעון פיתח תחביב של כל מאמן מכבי בשנים האחרונות לשחק עם חלוץ בודד ) - יותר פוזה משחקן כדורגל נטו -

כמובן כשרואים את ההגנה שלנו היום לא הייתי מתנגד לבנאדו על אף גילו המתקדם - אבל עדיין,

בוא נגיד ככה מהשוק הישראלי מכבי די מיצתה את מה שאפשר היה להביא (לדעתי אפשר היה להביא את הבלם הזה הישראלי הצעיר יחסית מקרית שמונה ברח לי השם לו, להביא את נאור פסר ממכבי פ"ת ,להביא את חיימוביץ (זה קשור לזה שבן זקן בן זונה ולא לגאיידמק) - והיינו נראים אחרת לגמרי)

אתה צודק יצחקי סתם שחקן שמוערך יותר מדי, אם עכשיו הוא במכבי אני שם אותו על הספסל(כמובן שאי מייחס אליו כקשר התקפי ולא כחלוץ)

אתה מתכוון ללביא מקריית שמונה? כי אם כן הו פשוט חור מהלך.

נאור פסר יכול להיות טוב לספסל, אני עדיין אומר שאם היו מביאים את חיימוביץ' וברנשטיין היינו רצים לאליפות.

דבר ראשון אני רוצה לפתוח בכמה מילים על החזרה למגרש.. היה ע-נ-ק!!

אולטראס משתף פועלה כל הזמן והיה פשוט כיף גדול להיות עם כולם ולחזור לדבר הענק הזה!

אני חוזר היום מהמשחק ומרוצה מאוד מסיבה אחת שדיי ברורה וידועה לכולם!

מכבי שיחקה פשוט מעולה. תוציאו את 2 המגנים ובמקומם שפונגין ושיטרית( :unsure: , שעדיף בהרבה על ז'אן)

תוסיפו לזה את בוזגלו , חכו ליחיאל שיחזור לכושר שיא ויש לנו פשוט קבוצה ענקיתת העונה.

אני בשיא הרצינות אומר את זה , יש לנו קבוצה שיכולה וצריכה לרוץ על כל התארים.

יש לנו שוער מצוין , בלם מצוין(טומסיץ' הוכיח את זה היום) , יש לנו קישור אחורי הכי טוב בליגה! , יש לנו קישור התקפי חלומי ויש לנו 2 חלוצים תותחים!

ויש 1 דור מלול :thumbs:

בקיצור ולעניין,

חברה לכו לשתות כוס XL טובה ותידעו שמצפה לנו עונה הכי טובה שיש!!

נמני :yahoo: רב"ש :yahoo: שעיה&בושינסקי :wubyellow3: - סידרו לנו חורף חם ביותר!

אם לא הייתי בפורום שלכם הייתי בטוח שמדובר בריאל מדריד אבל, ניחה...

השבוע רשמתי פה שרודי חדד שכונתי מפוזר בקיצור הורס את המשחק. כולם נכנסו בי.

ראיתי את המשחק ו-וואלה עקבתי אחריו כל המשחק. תאמינו לי הבן אדם הזה חושב הוא מינימום דנילסון כל התקפה מנסה לעבור 5-6 שחקנים, סתם טס למעלה בלי לחשוב בכלל מה הוא עושה. שכונה,שכונה שכונה.

אם אתם רוצים באמת להיות קבוצה רצינית תעיפו אותו לספסל וכמה שיותר מהר. הוא הורס לכם את המשחק..

בכללי אתם נראים לא רע בכלל אבל אין לכם תאכלס. כאשר אני אומר תאכלס הכוונה היא שאתם מנסים לשחק יותר מדי יפה. עוד פס ועוד פס וישראלביץ וגונסון וחדד שחקנים נחמדים אבל הם לא שחקנים שיכולים לתת גול משום מקום(למתקשים אין לכם שחקן סטייל נמני שיכול לבוא מקו אחורי ולתת גול)

כרגע אתם קבוצה נחמדה מאוד,כישרונית אבל חסר לכם רוע במשחק.

אין את התחושה שהגול באוויר כמו שיש בבית"ר בשנתיים האחרונות או אצלינו באליפויות..

שתהיה אצלכם התחושה שמה שלא יהיה הגול יגיע - אתם תיהיו במצב להאבק על אליפות.

בכללי אתם נראים לא רע בכלל אבל אין לכם תאכלס. כאשר אני אומר תאכלס הכוונה היא שאתם מנסים לשחק יותר מדי יפה. עוד פס ועוד פס וישראלביץ וגונסון וחדד שחקנים נחמדים אבל הם לא שחקנים שיכולים לתת גול משום מקום(למתקשים אין לכם שחקן סטייל נמני שיכול לבוא מקו אחורי ולתת גול)

אין את התחושה שהגול באוויר כמו שיש בבית"ר בשנתיים האחרונות או אצלינו באליפויות..

בד"כ אני מצטט וכותב פה משהו משעשע.

היום הבחור צודק.

הנעת כדור יפה לא שווה כלום אם בסופה אסוס מאבד כדור ומוציא את אשדוד למתפרצת שמסתיימת בראש של מקרייב וברשת של יבריץ'.

ההבנה של אנשים פה בכדורגל יותר נמוכה מישראלביץ'.

ככה אי אפשר להתחיל עונה זה בטוח...

אבל, אם יבוא מגן שמאלי סביר ומעלה, וימשיכו לעבוד חזק על ההגנה ולהחזיר כמה שיותר מהר את אבי יחיאל, אנחנו הופכים לקבוצה הכי חזקה שהייתה למכבי מאז עונת הדאבל

אם לא הייתי בפורום שלכם הייתי בטוח שמדובר בריאל מדריד אבל, ניחה...

השבוע רשמתי פה שרודי חדד שכונתי מפוזר בקיצור הורס את המשחק. כולם נכנסו בי.

ראיתי את המשחק ו-וואלה עקבתי אחריו כל המשחק. תאמינו לי הבן אדם הזה חושב הוא מינימום דנילסון כל התקפה מנסה לעבור 5-6 שחקנים, סתם טס למעלה בלי לחשוב בכלל מה הוא עושה. שכונה,שכונה שכונה.

אם אתם רוצים באמת להיות קבוצה רצינית תעיפו אותו לספסל וכמה שיותר מהר. הוא הורס לכם את המשחק..

כרגע אתם קבוצה נחמדה מאוד,כישרונית אבל חסר לכם רוע במשחק. אין את התחושה שהגול באוויר כמו שיש בבית"ר בשנתיים האחרונות או אצלינו באליפויות..שתיהיה אצליכם התחושה שמה שלא יהיה הגול גיע אתם תיהיו במצב להאבק על אליפות..

טוב אני ישבתי ביציע והיה לי אחושרמוטה אווירה שבא הגול אבל מה לעשות שהמזל פוגע, היה לנו איזה מיליון התקפות עם משקופים ומסירות רוחב שהחטיאו את הנמען בחצי סנטימטר אז די לזבל...

לילה טוב אני כבר מת פה מעייפות...

:thumbs:

דיעה זה כמו חור תחת. לכל אחד יש.

ע"פ המשחק הזה וואלה אתה צודק. אבל בכללי אתה טועה. למה? כי השחקנים שציינת כן יכולים לתת גולים משום מקום הבעיה שכרגע במקום לבעוט לשער הם ניסו פסים יפים ומשחק יפה כשהם בכלל לא מתואמים. זאת הטעות שלהם היום. אבל עוד כמה משחקים והפסים האלה יביאו גולים ואתה תראה את הרוע הזה שאתה מדבר עליו ואוולה גם תריח אותם באויר כמו שצריך אני מבטיח לך.