Jump to content

מישאלוב - נקודת תורפה?

itanar

Recommended Posts

תגידו, יש סיבה שאנשים תומכים כ"כ בשפונגין אבל לא בשטרית? הם היו באותה רמה גרועה שנה שעברה, אני לא מבין למה שפונגין מקבל חסד אבל את שטרית אוטומטית שרפו. חלאס להיות מושפעים, זה הכל בטחון... אנחנו ראינו איך שטרית עלה ביכולת בעונה עם אלי כהן, בהתחלה הוא נראה גרוע וכולם יצאו עליו ואז הוא התחיל לצבור בטחון ונהיה אחד מהמגנים הכי טובים בארץ... אולי תתמכו בו קצת ותקבלו את אותו מטבע בחזרה?

וזה לא אומר שלא צריך להביא מגן שמאלי להתחרה איתו על המקום, אבל אני עדיין לא מבין את השנאה הזאת.

אמרתי לך את זה גם פעם, שיטרית ספג מהצד שלו פי כמה וכמה יותר גולים העונה מאשר שפונגין בשלו.

גם שפונגין לא איבד את הראש כמו שיטרית במהלך העונה, הוא הראה קצת חוכמת משחק ואחריות, מה שלשיטרית אין.

מישאלוב אחלה אינסטלטור סותם חורים ,בקבוצה טובה הוא צריך להיות בקצה קצה הספסל ,מקסימום משלים לאחד באמצע לפני משחק

בקבוצה בינונית ,הוא מחליף ראשון ובקבוצה גרועה הוא שחקן הרכב- עכשיו תחליטו איזו קבוצה אתם רוצים להיות

ואני חשבתי שלהגדיר קבוצה גרועה\טובה\בינונית נמדדת על פי 11 שחקנים.

ולא שחקן בודד.

ולנושא:מרכז הגנה טוב אפשר להעמיד בטקטיקה ותיאום עם נגיעה של מאמן.

משאלוב ממושמע מאוד טקטית לא תיהיה בעיה ליצור איתו הגנה יציבה לדעתי.

הכל עניין של זמן ותרגול.

ואני חשבתי שלהגדיר קבוצה גרועה\טובה\בינונית נמדדת על פי 11 שחקנים.

ולא שחקן בודד.

ולנושא:מרכז הגנה טוב אפשר להעמיד בטקטיקה ותיאום עם נגיעה של מאמן.

משאלוב ממושמע מאוד טקטית לא תיהיה בעיה ליצור איתו הגנה יציבה לדעתי.

הכל עניין של זמן ותרגול.

בקבוצה טובה שחקנים לא טובים לא משחקים.

לא חכם? הוא צודק

תגיד, עמית לוי משתלב באיזה הרכב חלומות שלך? והנחמנים? ואבו סיאם?

תן חיבור טוב ועם שחקנים בינוניים אפשר לעשות אחלה דברים.

אמרתי לך את זה גם פעם, שיטרית ספג מהצד שלו פי כמה וכמה יותר גולים העונה מאשר שפונגין בשלו.

גם שפונגין לא איבד את הראש כמו שיטרית במהלך העונה, הוא הראה קצת חוכמת משחק ואחריות, מה שלשיטרית אין.

בסדר, אבל אתה לא חושב שזה הכל בטחון? (או במקרה של אורי, חוסר של?)

רוצה קצת היסטוריה? עמית לוי היה דבר אחד שומר אישי -פעם שיחקו כך הוא עלה שמר אישית על סיני ושיתק אותו זה מה שהיה...

הנחמנים שחקנים עדיין טובים מהמגינים שיש היום ( בצד שמאל )

אבו סיאם שחקן חלש ששיחק בקבוצה בינונית... לא היינו יותר מזה...

אף אחד מהם לא היה שחקן חלש שענד את סרט הקפטן....

במקרה של אורי זה בעיקר ביטחון, וגם את זה רשמתי בעבר.

אבל שחקן כזה צריך לעשות סוייץ' ענק בראש ליפני שהוא מגיע לקבוצה כמו מכבי (או עולה לבוגרים שלה).

אין שחקן יותר חסר ביטחון משטרית בליגה, על כל נגיעה שלו בכדור אתה רואה את האי שקט שיש בו ואת הפחד הזה שהקהל יעשה לו בפעם ה-10000 'אווווווו'.

על עוד טעות או איבוד כדור וסגירה רעה.

שיטרית בצורה כזאת לא יכול להצליח במכבי, הוא צריך להשתפשף בקבוצה קטנה בלי לחץ ובלי ציפיות גדולות לפחות שנתיים לצבור את הביטחון שכ''כ חסר לו ולחזור למכבי.

את הכישרון יש לו, כולנו ראינו, אין מצב שהשחקן של ליפני שנתיים הוא לא אותו השחקן של עכשיו.

הכישרון שווה לתחת כשאין ביטחון.

מכבי כ''כ לא בריאה לקריירה שלו, הוא יעשה נכון עם יעזוב.

חוץ מהטעות שלו נגד אשדוד, אני לא זוכר טעות שלו בזמן המאוד רחוק.

אולי אני מושפע מזה שאני מת על השחקן הזה ועל ההקרבה שלו, אבל לדעתי הוא השתפר מאוד והוא יכול להיות בלם פותח העונה בלי בעיה בכלל.

בכמה משחקים עמית לוי שיחק? והנחמנים? לא יותר מעונה שתיים גג וגם זה היה בעונות שהכדורגל שלנו היה נראה כמו אתה יודע מה

היום יש לך קבוצות שחלוץ אחד יכול לעשות ממך צחוק במהלך אחד ואתה שם לי את מושיקו בתור בורג מרכזי

אל תזיין ת'שכל ותבוא לי בדוגמאות מפעם הוא לא שחקן

וגם עמית לוי לא שחקן וגם אייל נחמן לא היה שחקן

לא.

זה נובע מחוסר כישרון.

חוסר הכנה נכונה בנוער.

חוסר ידע בדברים בסיסיים.

לאבא שלי היה מאמן שאמר לכל שחקן לעשות מה שהוא יודע ורק את זה...גם אם זה לבעוט כדור החוצה.

לאורי שטרית אין לו מה לומר, שטרית חוץ מלעשות שטויות ולריב עם השופט לא עושה שום דבר.

והנחמנים לא נכנסים בכלל להשוואה עם מושיקו.

זה די מעליב להם.

לנחמנים היה קצת יותר כדורגל ממושיקו.

ואתה באמת משווה את סאלם למושיקו?

סאלם יודע לעצור כדור, לנגוח, להרים כדור תוך כדי ריצה, הוא מהיר יחסית למושיקו.

מה מושיקו יודע לעשות?

לקבל שוטים ולקום ישר.

אחלה בלם מחליף...לא יותר מזה.

אין לו מושג בלהיות בלם וגם בללם קדמי עדיף כבר את ז'אן

בלם חדש שלא מכיר את כל חוליית ההגנה בטח שמישאלוב זה לא הבאנקר בהרכב הזה כפי שמסתמן מאמן חלש ביותר לא רואה דברים כאלה

גם עם טומסיץ בינוני או סביר נזרום.. למה שהוא יהיה טוב ליד קשר אחורי אמיתי שילדים ב' משחק על המוטו שלו בחיים טל בנין חולם להיות דומה ובגלל שהוא שחקן נשמה דחקו אותו להגנה מסכן נהרס ככה כי הוא באמת חלש בעמדה הזאת.

קשר אחורי הוא יכול להיות מחליף קטלני אני עדיין זוכר תגול שלו בנתניה בעונה של אלי כהן ב1-1 בקופסא

ג'אן עוד יותר גרוע כבלם (לא יודע מה בן שמעון מוצא בו כשחקן כדורגל).

מישאלוב קשר אחורי בינוני שבמכבי הוסב לבלם, זה מתאים לקבוצה כמו הכח\מכבי פ"ת, לא מכבי ששואפת להתמודד בצמרת, אי אפשר להתמודד בצמרת עם שחקנים מוסבים שלא משחקים בעמדות הטבעיות שלהם.

גם נגד פ"ת ראינו שמישאלוב לא קורא טוב את המשחק, מוסר ליריב ולוקה בסגירות. כל כדור רוחב מול מישהו חזק ממנו יסתיים בגול של היריבה.

בנוסף והכי חשוב השילוב שלו עם יבריץ וטומאסיץ הוא רע.

ג'אן עוד יותר גרוע כבלם (לא יודע מה בן שמעון מוצא בו כשחקן כדורגל).

מישאלוב קשר אחורי בינוני שבמכבי הוסב לבלם, זה מתאים לקבוצה כמו הכח\מכבי פ"ת, לא מכבי ששואפת להתמודד בצמרת, אי אפשר להתמודד בצמרת עם שחקנים מוסבים שלא משחקים בעמדות הטבעיות שלהם.

גם נגד פ"ת ראינו שמישאלוב לא קורא טוב את המשחק, מוסר ליריב ולוקה בסגירות. כל כדור רוחב מול מישהו חזק ממנו יסתיים בגול של היריבה.

בנוסף והכי חשוב השילוב שלו עם יבריץ וטומאסיץ הוא רע.

בידוק ובגללל זה אני לא מבין את הויתר הבלתי נסבל על חיימוביץ כאילו אני מכבי ת"א איפה כוח ההתרעה? ששחקן יוותר על הצעה לטובת נתניה? מזהה הדבר הזה

אני לא מבין מה יש לכם,טומסאיץ' בלם גדול הוא פשוט צריך לקבל ביטחון ומישאלוב לא יתן לו את הביטחון שהוא צריך אלה יחיאל יתן לו את הבטחון.

עם יחיאל ואיגור זאת אחלה הגנה הבעיה שחסר מגן שמאלי...(בלי מגן שמאל היו חגיגות שם כי שטריות לא שחקן וג'אן זאת לא העמדה שלו...)

לא.

זה נובע מחוסר כישרון.

חוסר הכנה נכונה בנוער.

חוסר ידע בדברים בסיסיים.

היכולת הירודה שלו לא נובעת מחוסר ביטחון!?

אתה צריך להיות ממש עיוור כדי לא לראות את זה.

אתה רוצה להגיד לי ששיטרית שליפני שנתיים היה שחקן אחר?

כדורגל לא שוכחים.

אולי נעלמת החדות, אולי שחקנים יורדים בכושר ובכושר משחק, אבל אצל שיטרית זה ממזמן לא קשור לדברים האלה.