Jump to content

פרטים לקראת המחזור השני בגביע השוקו

tur

Recommended Posts

ואף אחד לא מדבר על המחירים.

50 שקל לגביע הטוטו למבוגר.

ביזיון.

טוב שמישהו שם לב,לא שזה משנה לי בעקבות המנוי אבל עדיין מציק לראות כאלה דברים.

עכשיו לא יוצאים למחאה כי זה שניידר או כי יש לנו מנויים אז לא צריך?

העיקר עשיתם לי שעתיים הרצאה על זה שמי שקנה כרטיס ב-60 והוא בגיל נוער הוא בן אדם בלי עקרונות אבל אני בטוח במאה אחוז שיש כמות מוגבלת של כרטיסי נוער.

עכשיו לא יוצאים למחאה כי זה שניידר או כי יש לנו מנויים אז לא צריך?

העיקר עשיתם לי שעתיים הרצאה על זה שמי שקנה כרטיס ב-60 והוא בגיל נוער הוא בן אדם בלי עקרונות אבל אני בטוח במאה אחוז שיש כמות מוגבלת של כרטיסי נוער.

זה לא קשור,אין סיבה שמשחק בגביע מיותר כמו גביע הטוטו יקחו סכום כזה.

צריך להיות מחיר אחיד של 30-40 שק"ל.

לילה טוב.

סליחה על החפירה והבורות,אבל בדוק שהכוכבים האלה בצד זה לגביע?

כן..

איזה כייף...חוזרים הביתה :)

זה לא קשור,אין סיבה שמשחק בגביע מיותר כמו גביע הטוטו יקחו סכום כזה.

צריך להיות מחיר אחיד של 30-40 שק"ל.

לילה טוב.

בדיוק מה שאני אומר.

אז מה אתה רוצה?

סליחה על החפירה והבורות,אבל בדוק שהכוכבים האלה בצד זה לגביע?

כן.

ואף אחד לא מדבר על המחירים.

50 שקל לגביע הטוטו למבוגר.

ביזיון.

רציתי לכתוב שאני מקווה שאף אחד לא יקנה כרטיס במחיר הזה אבל נזכרתי שכולם פה חבורה של סוציומטים מזדיינים

רציתי לכתוב שאני מקווה שאף אחד לא יקנה כרטיס במחיר הזה אבל נזכרתי שכולם פה חבורה של סוציומטים מזדיינים

למה שלא יקנו ב-50 אם קנו ב-60?

ועוד במשחק שבו 90% מסודרים מראש עם המנוי...

גבול הסביר למה?

שוב, למה במשחק של חיפה נגד בית"ר משלמים 30 שקל ולמכבי צריך לשלם 50 כדי לראות משחק נגד אשדוד?

המחירים הם ב"גבול הסביר" כי זה בדיוק הגבול שבו אנשים עוד יקנו את הכרטיסים הנותרים (הלא רבים) שיהיו.

מעניין מה תהיה תגובה של אנשים פה כשמכבי תיסע לאשדוד.

למה שלא יקנו ב-50 אם קנו ב-60?

ועוד במשחק שבו 90% מסודרים מראש עם המנוי...

בוא נפתח לכם פורום תפרנים ונאסוף שם שקלים למבוגרים שלא יכולים להרשות לעצמם כרטיס ב50 שקל

אני שם 20

אחרי ההפסדים שלהם במשחקי אימון נגד אשדוד צריך לראות אותם מנצחים את אשדוד.

ועדיין...משחק אימון זה משחק אימון והציפיות ממשחק רשמי הן הרבה יותר גבוהות...(גם המטרות שונות).

ובכל זאת, אחרי המשחק אימון הדיי זוועתי שהיה באשדוד לפני שבועיים- חובה להוכיח אחרת...

אשדוד היא לא פ"ת...ההתקפה שלה הרבה יותר טובה ובכלל היא לא אפורה ומבולבלת כמו פ"ת...

במשחק הזה מכבי תצטרך לתת יותר וההגנה תצטרך לעמוד במבחן מול התקפה שהיא לא חלשה כמו זו שהיא נצבה מולה שלשום...

ועדיין...משחק אימון זה משחק אימון והציפיות ממשחק רשמי הן הרבה יותר גבוהות...(גם המטרות שונות).

ובכל זאת, אחרי המשחק אימון הדיי זוועתי שהיה באשדוד לפני שבועיים- חובה להוכיח אחרת...

אשדוד היא לא פ"ת...ההתקפה שלה הרבה יותר טובה ובכלל היא לא אפורה ומבולבלת כמו פ"ת...

במשחק הזה מכבי תצטרך לתת יותר וההגנה תצטרך לעמוד במבחן מול התקפה שהיא לא חלשה כמו זו שהיא נצבה מולה שלשום...

כמו שאמרתי לפניי המשחק מול פ"ת...

מנצחים 4:0, ריאלי. :thumbs:

זה משחק ממש חשוב, גם רשמי ראשון בבית, וגם התחלה של תפיסת כיוון וביטחון לקראת הליגה.

מקווה שישחקו שם כמו שצריך, יוכיחו את עצמם, ושיתחילו להתחבר ולקבל ביטחון כי בזכות זה אפשר לפתוח את העונה לא רע בכלל.

ומי שדיבר על החרמה -

המחירים הם באמת לא בסדר, אבל אחרי שלא מחרימים משחק שעלה 60 שקל, ואז רוצים להחרים משחק שיותר זול, זה לא ממש חכם (עם כל העצבות בדבר), ויותר מזה - הקהל ייצא לא ממש חכם מול ההנהלה. אם לא החרימו את המשחק בפ"ת, אין סיבה להחרים פה.

משחק חשוב מאוד, בעיקר כדי להוכיח שמה שהמשחק הבאמת טוב שהיה ביום שני לא היה מקרי.

פשוט נהנתי ביום שני מכל דקה ודקה במשחק, מקווה שככה הולכת להיות כל העונה.

גבול הסביר למה?

שוב, למה במשחק של חיפה נגד בית"ר משלמים 30 שקל ולמכבי צריך לשלם 50 כדי לראות משחק נגד אשדוד?

גם בחיפה המחירים היו 30 ו-50 אם כבר.

אין מה לעשות, אתם רוצים להיכנס חינם אז חבל. הסכמתי עם כל מה שהיה מוינטר ובמידה מסוימת אפילו הובלתי את זה, אבל כמה אפשר להתלונן? 50 שקל זה לא זול אבל זה כבר עוד בגבול הסביר, בארץ ההוצאות הרבה יותר גבוהות מההכנסות כל משחק ואני באמת לא מאמין שמישהו חושב שרק 30 שקל ומטה זה מחיר טוב לגביע הטוטו...

לפני שבועיים שבוטל המפעל כולם פה קפצו ובכו איך הם נדפקו עם גביע הטוטו סתם שילמו עליו במנוי. פתאום שכן משחקים אותו אז לכולם קל להגיד שהוא בכלל לא אמור לעלות כסף.

התקשרתי ללאן היום כדי לשאול אם המנוי יגיע לפני המשחק עם אשדוד הם אמרו שהוא יגיע רק שבוע הבא אז אמרו לי שאני יילך לקופות עם ת.ז שלי והם יביאו לי כרטיס מישהו יודע אם זה נכון?