Jump to content

כרטיס נוער לגביע הטוטו - כמות בלתי מוגבלת

הצבר

Recommended Posts

הבהרה לאנשים שמתקשים בקריאה

אם אתם כבר הולכים למשחק הזה בגביע השוקו.

תדעו שלא צריך לרכוש מראש כרטיסי נוער

הובטח לנו שיצאו 1000 כרטיסי נוער אבל.......... במידה ויגמרו כרטיסי הנוער (לא שזה גיוני) אז הפתרון הוא שכל שני צעירים/חיילים יכנסו עם כרטיס מבוגר אחד.

זאת הבטחה אישית שקיבלנו משינו זוארץ :

כל צעיר/חייל יהנה מההנחה ואם יגמרו הכרטיסים כל שני חיילים/צעירים יוכלו להכנס עם כרטיס אחד.

במידה ויהיו בעיות אשמח עם תעדכנו אותי בזמן אמיתי.

"הצבר"

* הערה ראשונה : אם במקרה רימו אתכם (קודם כל מגיע לכם :thumbs: ) דבר שני תשמרו את הכרטיס, זה חשוב

** הערה יותר חשובה : דעתי האישית היא שבמחירים המוגזמים האלה צריך לשלוח אותם ל 1000 עזזל ולא ללכת.

יש מצב שיכנסו כושי מטר 90 בתור נוער? (:

תנסה להרכנס בתור אישה

שים פאה ושני בלונים ואתה בלנקו בפנים בלי בעיות.

מקסימום אם הסדרן בכניסה מנסה לשאול אותך משהוא תעשה לו עם הריסים ותגיד "חומד אפשר את הטלפון שלך". :thumbs:

מהלחץ הוא מכניס אותך ואת כל מי שלידך בכלל בלי לבדוק כרטיס רק שתהיה כבר בפנים.

"הצבר"

המחירים אולי לא נשמעים לרובכם הרבה - אבל ביחס לגביע הטוטו זה פשוט המון,

בוא נתחיל מזה שגם לליגה העלובה הזאת, עם הרמה העלובה הזאת - זה פשוט חוצפה לקחת מחירים כאלו -

בטח שאתה מעמיד את זה ביחס למצב הכלכלי של רוב המדינה, שמה לעשות לרובם אין חברות הייטק או אבא עשיר..

לפני כמה זמן הייתי בחצי גמר גביע הטוטו (מכבי - אשדוד), כרטיס עלה אם אני לא טועה 20 ש"ח, אולי קצת יותר אבל אני לא חושב, תמורת הצגה כפולה (המשחק השני היה חיפה-הפועל, ולא נשארתי לראות אותו כמובן).

לפני קצת יותר זמן הייתי בחצי גמר גביע המדינה (מכבי - פ"ת) ובגמר (מכבי - הרצליה), כרטיס לחצי גמר עלה 30 ש"ח (הצגה כפולה), לגמר 25 ש"ח.

הכל כרטיסי נוער מן הסתם..

איך יכול להיות שכרטיס לשלב הבתים במפעל הנחות הזה עולה 30-60 ולא מחרימים את המשחק?! אני באמת לא מבין.

תנסה להרכנס בתור אישה

מקסימום אם הסדרן בכניסה מנסה לשאול אותך משהוא תעשה לו עם הריסים ותגיד "חומד אפשר את הטלפון שלך". :yellow_cool1:

"הצבר"

חחחחחחחחחחח חזק...

תנסה להרכנס בתור אישה

מקסימום אם הסדרן בכניסה מנסה לשאול אותך משהוא תעשה לו עם הריסים ותגיד "חומד אפשר את הטלפון שלך". :)

"הצבר"

אולי תבוא איתי ונכנס כזוג לסביות חובבות כדורגל (:

אולי תבוא איתי ונכנס כזוג לסביות חובבות כדורגל (:

זוג לסביות ? השתגעת כל שוטר/סדרן/מנהל איצטדיו וכד' ירצה לשלוח אותנו ל Strip search

"הצבר"

נוער עולה 30 מבוגר 60, בעיקרון מוציאים כמות בלתי מוגבלת של נוער אבל אם לא אז תוכל לקנות עם עוד מישהו כרטיס מבוגר ותוכלו להיכנס ביחד

מה זאת אומרת עם עוד מישהו כרטיס מבוגר?

לא יתנו לי לקנות נוער אם אני בן 20...

ואגב,באיזה שער השחקן יושב בוינטר?

תקנה נוער, לא יעשו בעיות.

אם מבקשים ת"ז, תגיד אין לי.

תקנה נוער, לא יעשו בעיות.

אם מבקשים ת"ז, תגיד אין לי.

חחחחחחחחחחח אם סדרנים של מכבי פתח-תקווה מכניסים אותו עם כרטיס נוער/חייל כשהוא לא מראה להם תעודת זהות או חוגר, אני חותך ת'זין.

נגד כל קבוצה אחרת במשחקי חוץ אני קונה נוער/חייל למרות שהתשחררתי כבר (כמובן אם אני מספיק לקנות לפני שנגמר) חוץ ממכבי פתח-תקווה.

זה ידוע שהסדרנים של מכבי פתח-תקווה תמיד מקפידים בעניין הזה.

אתן לך דוגמא אישית: בעונת הגלאקטיקוס היה משחק באורווה נגדם, קניתי כרטיס נוער/חייל אבל באתי בלי החוגר - הסדרנים שלהם בשום פנים ואופן לא הסכימו להכניס אותי, אמרו לי תביא חוגר אם לא תקנה מבוגר. לא היתה לי ברירה אחי הקפיץ לי מהבית ת'חוגר, נכנסתי דקה 15 למשחק.

בחוץ היו עוד חיילים עם מצב דומה, הם נאלצו לקנות מבוגר/להחליף עם ילדים מנוער למבוגר.

אחרי שנה (2006/2007) - ראיתי אנשים עם אותה בעיה בכניסה, הסדרנים לא הסכימו להכניס אותם עם כרטיס נוער/חייל כי לא היה להם תעודת זהות/חוגר.

אני כבר למדתי ת'לקח מעונה לפני כן והבאתי חוגר.

אני היום קונה מבוגר, אין מה לעשות.

תגיד בקופה שאתה בן 20 ושכחת את החוגר בבית, אם יגידו לך שאתה חייב לקנות מבוגר תקנה מבוגר, אם יגידו לך שהם רק רוצים ת.ז בשביל לראות שאתה באמת 20 תראה ת.ז.