Jump to content

החלטת השחקן ה-12 לגבי ההגעה למשחק גביע הטוטו ביום שני

Recommended Posts

בגלל אנשים כמוך עוד כמה שנים יעלה פה 200 שקל כרטיס לדרבי.

בגלל אנשים כמוך..

אפשר לחשוב מה כבר אמרתי...

למשחק הזה ספציפי אני מוכן לשלם את המחיר הגבוה יחסית לכרטיס בגביע הטוטו

אחרי המשחק הזה נדבר

שמעו אולי זה סתם מפעל כן..

אולי זה היה יכול להיות מפעל עם טיפה משמעות אם אבי לוזון המטומטם הזה לא היה מבטל את ההצעה שמי שתזכה בגביע הטוטו היה מגיע לאופ"א

אבל אבי לוזון זה בנאדם מפגר שלא חושב... תאמינו לא אם זה היה קורה כל קבוצה הייתה מתיחחסת לזה כמו לגביע המדינה...

תשמעו אני לא מבין על מה כולכם מזיינים תמוח

נכון שהמחירים מופקעים וזה בזיון

נכון שזה גביע הטוטו שזה מפעל נחות וחסר משמעות (דווקא השנה יש לו,אבל לא משנה)

גם אם הכרטיס היה עולה 100 שקל הייתי בא!

לא אכפת לי איזה משחק זה סוףסוף יש משחק רשמי של מכבי שכל הקיץ אני משתגע רק לבוא ולקפוץ ולעודד

אז יאללה בואו כולנו נמלא את וינטר ונראה לקבוצה שאנחנו שם. אחרי המשחק הזה אפשר להחרים את גביע הטוטו רק תנו לי משחק אחד

תאמין לי שגם אני מאוד אוהבת לקפוץ ולעודד אבל...ה"לקפוץ" וה"לעודד" זה לא הדבר הכי חשוב במשחק כדורגל...

אז כן אתה בא לתמוך בשחקנים שלך ולראות גם את הקבוצה שלך משחקת אבל...

ואם אתה מוכן לשלם גם 300 שקל על משחק גביע הטוטו מסכן אז אתה פראייר...

כולנו הוצאנו ועדיין מוצאים הרבה מאוד כסף על הקבוצה הזו...אבל יש דברים שעוברים גבולות...

בכל מקרה בקשר לנושא..

אין הבדל כל כך בין 50 ל60 ובין 30 ל40...זה עניין של עיקרון..

מפעל שאמור למשוך כמה שיותר צופים אמור להוריד מחירים ולא להרחיק את הקהל עוד יותר...שגם ככה רובו חושב שהמפעל הזה דיי מיותר...

אבל החרמה של בודדים לא תעזור כאן...אלא רק אם וכאשר היתה החרמה של הכלל...

בגלל אנשים כמוך..

אחרי המשחק הזה נדבר

אני פשוט מנסה להבין מה ההבדל בין המשחק הזה לדוגמא לבין המשחק באשדוד לפני כמה ימים?

שהוא כביכול רשמי?

זה משחק אימון לכל דבר...

שלא תבין, אני מאמינה שאם בסוף לא תהיה החרמה כוללת גם אני אגיע בסופו של דבר למשחק...(אז יש מצב שגם אני פראיירית...)

אבל תסכים איתי שלמרות שזה כביכול על הנייר משחק "רשמי" השחקנים לא יגיעו עם אותה מוטיבציה כמו למשחק ליגה...

ההרכב יתכן ויהיה נתון להרבה שינויים (ניסיון של אופציות שונות בהרכב ...בכל זאת עדיין לא התחילה העונה בליגה )

וגם האווירה הכללית תהיה כמו אווירה של משחק אימון...ככה זה היה תמיד ויהיה תמיד בגביע הטוטו...

בגלל אנשים כמוך..

אחרי המשחק הזה נדבר

כן בגלל אנשים כמוך..

בגלל שאתה כותב שאתה תשלם 100 שקל לגביע הטוטו, וזה לא רק אתה יש הרבה כאלה..

כמו שאמרתי בגלל אנשים כמוך עוד כמה שנים הכדורגל שלנו יהיה כמו אנגליה, לעשירים בלבד..

חבל שיש אנשים שחושבים כמוך..

שחר, כמו שאמרת שיש קבוצה של "בני ה-24 וסביבותיה" שנדפקים - אתה צודק לגמרי.. אני בדיוק באותו מצב כמוך..

אבל בגלל זה יש גוף שנקרא (חלקנו לפחות) - סטודנטים!

ובחלק נכבד מהמגרשים בארץ (חוץ מהאורווה ובלומפילד האמת) - אפשר להיכנס עם כרטיס נוער - גם לסטודנטים שמראים תעודת סטודנט..

מישהו/צבר - יודע אולי האם זה תקף לגבי המשחק הזה? האם סיכמו איתם משהו לגבי האוכלוסיה של הסטודנטים? כי צבר, כאלה יש דווקא הרבה מאוד בפורום..

ומי שאין לו כרטיס סטודנט? ואם פ"ת לא מוציאה (ואין לי מושג אם היא מוציא וזה גם לא רלוונטי עבורי) כרטיס סטודנט?

ומי שבדיוק סיים את שנת הלימודים האחרונה שלו?

ומי שהוא ממש, אבל ממש מבוגר, ולא מרוויח 20 אלף שקל בחודש?

ווידוי קטן- אני מאמין שאם אני ארצה אני אכנס בכרטיס של נוער (מתגלח או נופל על אלו שלא בודקים את העניין). אם אני ממש מתאמץ יש גם סיכוי שאת המשחק הזה אני רואה חינם.

אבל אם אני עושה כזה דבר אני בוגד בעיקרון הפשוט- 60 שקלים למשחק הזה זאת גנבה שלא תעלה על הדעת.

אם אני עושה כזה דבר אני סוציומט שיורה בכל מי שלא יכול לקמבן את העולם ברגל. אני גם יורה לעצמי ברגל לעתיד.

צברי, 5 שנים ישבתי בשער 8. אני מכיר טוב את הקהילה הבוגרת הזאת של המבוגרים שלא גולשת פה בפורום ואני האחרון שחי בבועה הזאת של שער 11.

וזאת בדיוק הנקודה שלי- כל מי שפה וכותב שהוא מגיע למשחק, הולך לשלם 35 שקלים כרטיס (מאמין שבפורום אמצא מקסימום 5 אנשים שקונים מבוגר\ כרגע לא מצאתי אפילו אחד).

ולי מפריע שאדון צברי בוחר לא ללכת למשחק כי יקר לו. לי מפריע שאכי בוחר לא ללכת למשחק כי יקר לו. מפריע לי שקוסטה או חבושה או תומר או מנש בוחרים לא ללכת למשחק כי המחיר יקר. מפריע לי שמשהו צריך בכלל לעשות את השיקול הזה.

כי פה בפורום 70% נמצאים תחת הקטגוריה של נוער ועוד 20% שמתכוונים לקנות נוער למרות שהם לא נוער.

והם גם אלה שירשמו לך "מי שרוצה שילך ומי שלא רוצה שלא ילך".

הם רק לא מבינים שיום אחד הפרצוף שלהם ישתנה ואז הם יבינו שזה גם הבור שלהם, שזה המחיר שהם בעצמם קבעו.

הם יגדלו וכרטיס נוער לא יהיה רלוונטי עבורם ואז הם יבינו שיקר להם כי כשהם היו צעירים, את המבוגרים זיינו במחיר והם לא היו שם לשכב על הגדר עבורם.

ולמי שאמר שהורידו את המחירים.

מכירים את הבדיחה?- איש אחד מתקשר לחבר שלו ואומר לו: "סבתא ש'ך מתה, סבא ש'ך מת, אמא ש'ך מתה, אבא ש'ך מת, אחותך מתה, אח שלך מת... סתם, רק סבתא שלך מתה"

הורידו את המחירים מיקר מאוד מאוד - ליקר מאוד.

בשנה שעברה, אחרי תקרית הכוס והרדיוס החרמתי באופן עצמאי את המשחק באורווה והבטחתי לעצמי שפ"ת לא תראה ממני שקל.

האמת היא שמדהים ששכחתי מזה לגמרי.

אבל מה שמדהים אותי יותר זה שהם דאגו להזכיר לי את זה בהקדם האפשרי.

אני יכול לקנות כרטיס נוער ולהכנס עם תעודת סטונדט

אני בוחר שלא לעשות את זה. למה? בשביל אלה שצריכים לשלם 60 שקל.

לומר "לא איכפת לי מה המחיר בשבילך, לא איכפת לי כמה אתה משלם, העיקר שאני משלם פחות" זו הקטנת ראש וזריקת זין על חברים.

סיפור חיי בשורה אחת :wubyellow3:

"הצבר"

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

סורי, הייתי חייבת !!!

חחחחחחחחחחחחחחחחחח

:D :clap:

ומי שאין לו כרטיס סטודנט? ואם פ"ת לא מוציאה (ואין לי מושג אם היא מוציא וזה גם לא רלוונטי עבורי) כרטיס סטודנט?

ומי שבדיוק סיים את שנת הלימודים האחרונה שלו?

ומי שהוא ממש, אבל ממש מבוגר, ולא מרוויח 20 אלף שקל בחודש?

ווידוי קטן- אני מאמין שאם אני ארצה אני אכנס בכרטיס של נוער (מתגלח או נופל על אלו שלא בודקים את העניין). אם אני ממש מתאמץ יש גם סיכוי שאת המשחק הזה אני רואה חינם.

אבל אם אני עושה כזה דבר אני בוגד בעיקרון הפשוט- 60 שקלים למשחק הזה זאת גנבה שלא תעלה על הדעת.

אם אני עושה כזה דבר אני סוציומט שיורה בכל מי שלא יכול לקמבן את העולם ברגל. אני גם יורה לעצמי ברגל לעתיד.

צברי, 5 שנים ישבתי בשער 8. אני מכיר טוב את הקהילה הבוגרת הזאת של המבוגרים שלא גולשת פה בפורום ואני האחרון שחי בבועה הזאת של שער 11.

וזאת בדיוק הנקודה שלי- כל מי שפה וכותב שהוא מגיע למשחק, הולך לשלם 35 שקלים כרטיס (מאמין שבפורום אמצא מקסימום 5 אנשים שקונים מבוגר\ כרגע לא מצאתי אפילו אחד).

ולי מפריע שאדון צברי בוחר לא ללכת למשחק כי יקר לו. לי מפריע שאכי בוחר לא ללכת למשחק כי יקר לו. מפריע לי שקוסטה או חבושה או תומר או מנש בוחרים לא ללכת למשחק כי המחיר יקר. מפריע לי שמשהו צריך בכלל לעשות את השיקול הזה.

כי פה בפורום 70% נמצאים תחת הקטגוריה של נוער ועוד 20% שמתכוונים לקנות נוער למרות שהם לא נוער.

והם גם אלה שירשמו לך "מי שרוצה שילך ומי שלא רוצה שלא ילך".

הם רק לא מבינים שיום אחד הפרצוף שלהם ישתנה ואז הם יבינו שזה גם הבור שלהם, שזה המחיר שהם בעצמם קבעו.

הם יגדלו וכרטיס נוער לא יהיה רלוונטי עבורם ואז הם יבינו שיקר להם כי כשהם היו צעירים, את המבוגרים זיינו במחיר והם לא היו שם לשכב על הגדר עבורם.

ולמי שאמר שהורידו את המחירים.

מכירים את הבדיחה?- איש אחד מתקשר לחבר שלו ואומר לו: "סבתא ש'ך מתה, סבא ש'ך מת, אמא ש'ך מתה, אבא ש'ך מת, אחותך מתה, אח שלך מת... סתם, רק סבתא שלך מתה"

הורידו את המחירים מיקר מאוד מאוד - ליקר מאוד.

בשנה שעברה, אחרי תקרית הכוס והרדיוס החרמתי באופן עצמאי את המשחק באורווה והבטחתי לעצמי שפ"ת לא תראה ממני שקל.

האמת היא שמדהים ששכחתי מזה לגמרי.

אבל מה שמדהים אותי יותר זה שהם דאגו להזכיר לי את זה בהקדם האפשרי.

למרות שאני תמיד רבה איתך על המשחקים האלו שאתה מפקיר ולא מגיע אליהם (:

מה אני אגיד לך..

צודק...

אבל שוב לדעתי חוץ מהרגשה אישית / קנס לכיס...רק החרמה כוללת יכולה לעזור במקרים כאלו ולא של בודדים...

אני ממש חושב שכדאי שכולנו נחרים את המשחק הזה ,כדי שלא נלך לעוד עונה מלאה במחירים מטורפים.

30 שקל לגביע הטוטו? השתגעתם?

צריך להצהיר פה אחד, כולם, לא מגיעים,להראות ולהוכיח שגם אנחנו יכולים לשנות.

אני יכול לקנות כרטיס נוער ולהכנס עם תעודת סטונדט

אני בוחר שלא לעשות את זה. למה? בשביל אלה שצריכים לשלם 60 שקל.

לומר "לא איכפת לי מה המחיר בשבילך, לא איכפת לי כמה אתה משלם, העיקר שאני משלם פחות" זו הקטנת ראש וזריקת זין על חברים.

במילים אחרות: אתה יודע שאם אתה תגיע אתה תצטרך לשים עליי כסף.

אה, וברצינות, לא מגיע.

אל תבואו בטענות לילדים פה חסרי הניסיון, מלאי ההתלהבות שלא חושבים כמה מהלכים קדימה.

כל עוד אין החרמה מאורגנת זכותם ללכת למשחק גם אם חלק פה לוקחים את זה בתוך דפיקה.

אז כמה זה מחיר לגיטימי?

אני לא מנסה לזלזל בהחלטה להגיע/לא להגיע/להחרים/לא להחרים, אני באמת חושבת שללא מטרה מוגדרת יהיה קשה לגייס אנשים למאבק כזה. בינתיים זה באמת תלוי בהאם יש לך 60 ש"ח או אין לך. מי שיש לו יילך, ומי שאין לו לא יילך. בשביל לדרוש משהו, כדאי שיהיה איזה סכום שהוא. אז מה זה סכום סביר לגביע הטוטו? כי ביחס למחירים שנגבו בכדורגל הישראלי מאז ומעולם, זה סכום סביר לגמרי. גם 80 ש"ח היה סכום סביר.

בעיניי? 20 ש"ח מחיר אחיד לכרטיס או 30 גג, או 20 לנוער חייל ו-40 מבוגר. והשתדלתי לא להתייחס למחירים בתגובתי הראשונה לך, אלא יותר לגביי זה שאנחנו פראיירים מאז ומעולם ומשלמים סכומים לא ריאלים ביחס לתמורה שאנו מקבלים. ויש הבדלה עצומה בין מפעל קקיוני שהמאמנים מעלים בו סגל ב' (ניר לוין בזמנו היה מרחיק לכת, ואפילו מחשב לשחקנים באיזה משחק צריך לצבור את הצהוב הנוסף בכדי שההיעדרות תהיה מגביע השוקו) לבין משחק ליגה, ששם לפחות יש מאמץ.

איך הגעת לחישוב הזה?

ומה זה סכומים ריאליים? לפי מה אתה מודד את השווי הריאלי של כרטיס?

אני מסכימה ששיווקית, מוסרית, רעיונית, ערכית - זה מחיר מופרך. אבל המחירים בכדורגל הישראלי השתנו בקורלציה למחירים של כל דבר אחר בשוק. נדל"ן, רכב, העסקת עובד, קייטנות לילדים, טלוויזיה בכבלים, סרט, פיצה. אז במה שונה הכדורגל? לשלם על מגש פיצה 70 שקל זה ריאלי? לשלם על קופסת פח עם גלגלים 300,000 ש"ח זה ריאלי? לשכור "דירה" בתל אביב ב3,000 ש"ח שהיא בעצם ארגז (+גלריה) זה ריאלי?

פשוט שחיטה!!! בבלומפילד לשער 8 לוקחים 90 שקל למשחק ליגה (ועוד דרבי)!! אז בווינטר המעפן לוקחים 80 שקל מזל שהורידו ל60, למרות שאני בכל זאת לא יבוא אני באילת (מפסיד משהו???) ביזיון, חח נראה לי שנוער היו צרכים להכניס שקל תשעים...

לדעתי טעות ענקית לא לצאת במחאה:

א. הרי עכשיו במילא חצי מהאוהדים יבואו וחצי לא ואז לא השגנו כלום, לא לפה ולא לפה.

ב. עכשיו קבענו את מחירי גביע הטוטו לעונה הזאת.60 שקל. ואם מחר המחיר יהיה 10 שקל יותר אז בשביל זה תצא למחאה? ואם יהיה משחק נגד בית"ר בשלב הבא? הרי הסכמת לשלם 60 למשחק מול פ"ת אז למה שלא תשלם 80 למשחק מול בית"ר? ובליגה? הרי 60 שקל לגביע הטוטו אז למה שלא 100 לליגה? ובדרבי? 140?

ג. עכשיו, משחק ראשון העונה זאת הזדמנות מצויינת להראות שאנחנו לא פראיירים. מה גם שלגביע הטוטו אנשים יסכימו לא להגיע אבל למשחק ליגה זה כבר סיפור אחר והרבה יותר קשה לצאת למחאה.

ובשורה התחתונה, ימשיכו לדפוק אותנו במחירים גם העונה בלי שנעשה כלום.

ורק לידע כללי- למשחק גביע אופ"א של קריית שמונה היה מחיר אחיד של 40 שקלים.

כל אלו שמחרימים את המשחק אולי אתם חושבים שזה יעזור והכל

אבל תבינו זה לא יעזור שאחד שתים ישעו החרמה כי תכלס יהיו תאוהדים שיבואו צריך אם כבר לעשות החרמה של כל האוהדים ממש...

אבל ככה זה לא יעבוד

איך הגעת לחישוב הזה?

ומה זה סכומים ריאליים? לפי מה אתה מודד את השווי הריאלי של כרטיס?

אני מסכימה ששיווקית, מוסרית, רעיונית, ערכית - זה מחיר מופרך. אבל המחירים בכדורגל הישראלי השתנו בקורלציה למחירים של כל דבר אחר בשוק. נדל"ן, רכב, העסקת עובד, קייטנות לילדים, טלוויזיה בכבלים, סרט, פיצה. אז במה שונה הכדורגל? לשלם על מגש פיצה 70 שקל זה ריאלי? לשלם על קופסת פח עם גלגלים 300,000 ש"ח זה ריאלי? לשכור "דירה" בתל אביב ב3,000 ש"ח שהיא בעצם ארגז (+גלריה) זה ריאלי?

איך הגעתי לחישוב הזה? לא יודע, כמה עולה כרטיס משחק ידידות?

את נכנסת לחישובים של ביקוש לעומת היצע, אם בת"א על כל מחסן בגודל של חדר יש 20 קופצים, אז 3,000 ש"ח זה ריאלי. בפעם האחרונה שבדקתי באיצטדיונים (או יותר נכון מגרשים) שמכילים 7,000 אז התפוסה היא פחות מחצי, ורק הקהלים של הקבוצות הגדולות מביאות כמות נכבדת (בעיקר בית"ר בשנים האחרונות) וגם לא ממלאים איצטדיון. ועוד דבר, כדורגל זה מותרות. גם אם זו מחלה אצל רובנו ההכרח לרכב או לקייטנה לילד הוא גדול הרבה יותר מאשר שבת בכדורגל, ובגלל זה אנשים יעדיפו להוציא את הכסף בראש ובראשונה על מה שחייבים. ובגלל זה מי שמגיע למשחקי החוץ זה רק המכורים, ולא הקהל הרחב. אם הפיילוט של לוזון היה תופס בכל הארץ הייתי מגיע להרבה יותר משחקי חוץ. וחוץ מזה, אם כבר העלת זאת, את הכסף ביום שני אני מעדיף להשקיע על מגש פיצה מאשר על גביע השוקו.