Jump to content

החלטת השחקן ה-12 לגבי ההגעה למשחק גביע הטוטו ביום שני

Recommended Posts

גם נכון. אבל בכל זאת יש הבדל בין המפעלים ואני מעדיף להוציא את ה-60 שקל האלה במשחק חוץ בליגה מאשר במפעל המיותר הזה. וכן אפשר לקבוע סטנגרטים ולהחליט שאם אין מחיר אחד של 30 שקל (עדיין גבוה) אז לא הולכים אבל לא משנה. אתה בכל אופן גם הלכת למשחק החזרה של אבי בטדי (וגם קיבלת ממנו אחלה גול, תאמין לי שקינאתי בך) ואני, שיש לי ברוך השם את ה-120 ש"ח שפניג'ל רצה וחיכיתי למשחק הזה חודשים ישבתי בבית רק בגלל ההחרמה הקבוצתית. יש גבול לכמה שאפשר לזלזל באוהדי הכדורגל בארץ.

מנש ידידי אתה צודק בפרטים אבל..... טועה בגדול בגישה.

קודם כל למשחק בטדי קדמה עבודת הכנה של שבועות ( ואני לא מגזים ) מאות אנשים נשאלו לדעתם ובניסוח ההודעה לעיתונות כמה עשרות התבקשו לחוות דעה. ( עזוב עכשיו מה קרה להודעה המקורית ). בטדי ההחלטה הייתה גורפת מקיר לקיר ונועדה כבסיס לעונה שלמה .

דעתי על גביע הטוטו ידועה ( צריך לשלם לי כדי שאני אבוא לראות ) ודעתי על החרמת המשחק הזה גם ידועה, אני בפרוש סבור ששקל מעל 40 מצדיק החרמה גורפת. אבל אתה מתעלם מהבעיה של ההחרמה - החרמה זה נשק יום הדין, החרמת משחק היא פצצת האטום של האוהדים אבל היא גם חרב פיפיות.

לכן כשאתה מחליט על החרמה את חייב לוודא שני דברים

א. שמצפונית ראוי להכריח אנשים שרוצים ללכת ולכפות עליהם את דעתך ( בטוב כמובן ) ולרותם אותם למאבק שאתה יוזם . - שזאת החלטה קשה ביותר

ב. שמעשית ניתן לכפות את המעשה בפועל.

כשהמחיר לנוער/חייל 30 שקל ומבטיחים כרטיסים בכמות בלתי מוגבלת אפשר להגיד שאת הפינה הזאת כיסינו. ( למרות שהוזלה של 10 שקלים הייתה במקום)

נשארנו עם "מבוגר" שבאמת יוצא יקר לכזה משחק, אבל ביננו רוב המבוגרים לא ממש סופרים 60 שקל כסכום שבשבילו הם יחרימו משחק.

לכן גם פרקטית החלטה על חרם בעייתית בשעה כזאת ובטח ובטח במצב הפילוג שקיים היום באוהדים.

אני מאמין שאם איציק היה מחליט לצאת למהלך הזה, אנשים היו נרתמים.

אני יודע שאישית אם הייתי מקבל את הפקודה, הייתי מתגייס למלחמה ( ומדובר על עשרות שעות עבודה לכל אדם )

אני גם יכול להגיד לך שקיבלנו הבטחה מהאולטראס שלא יפגעו במהלך כזה.

ועדיין ( לצערי הרב ) אני בטוח ב 100% שבמצב הקיים הנוכחי גם עם ההנהלה וגם ( ובעיקר ) בתוך האוהדים פנימה ההחלטה שהתקבלה ע"י ראשי השחקן נכונה. אתה יודע שאני אישית שונא את המפעל הזה והייתי שמח על החלטה גורפת להחרמת כל משחקי גביע השוקו אלה אם נקבל כניסה חינם + קולה במחצית.

"הצבר"

אני מבין את ההחלטה שלכם אבל היא בעייתית משהו לדעתי.

היתה פה הזדמנות להראות נוכחות, להראות שהקהל של מכבי לא פרייאר (הוא כן, אבל להעמיד פנים שלא),

הרי במילא לאף אחד גביע הטוטו לא באמת מזיז משהו, זה לא כמו הליגה שאף אוהד לא מוכן להפסיד, פה היתה אפשרות לעשות חרם שיצליח, אם היה חרם אנשים לא היו באים.

אני לא יודע איך זה ישפיע על המשך העונה, אבל אם 60 ש"ח עולה כרטיס לגביע הטוטו, כמה יעלה למשחק ליגה?

מתישהו נהיה חייבים לשים לזה סוף, אי אפשר להמשיך ככה, המחירים יעלו ויעלו ויעלו (גם הכרטיסים וגם המנויים).

חייבים לעצור את התופעה הזאת, אני לא יודע אם עכשיו זה הטיימינג המתאים, אבל במוקדם או במאוחר נהיה חייבים להגיד די. יש גבול.

מה שקורה בארץ זה דבר מדהים - ככל שהרמה של הכדורגל יורדת, ככה המחירים עולים.

אבל ביננו רוב המבוגרים לא ממש סופרים 60 שקל כסכום שבשבילו הם יחרימו משחק.

זה שווה בדיקה.

מי פה הולך לשלם 60 ש"ח למשחק?

אשמח לדעת לאחר המשחק כמה כרטיסי מבוגר נמכרו.

אני מבין את ההחלטה שלכם אבל היא בעייתית משהו לדעתי.

היתה פה הזדמנות להראות נוכחות, להראות שהקהל של מכבי לא פרייאר (הוא כן, אבל להעמיד פנים שלא),

הרי במילא לאף אחד גביע הטוטו לא באמת מזיז משהו, זה לא כמו הליגה שאף אוהד לא מוכן להפסיד, פה היתה אפשרות לעשות חרם שיצליח, אם היה חרם אנשים לא היו באים.

אני לא יודע איך זה ישפיע על המשך העונה, אבל אם 60 ש"ח עולה כרטיס לגביע הטוטו, כמה יעלה למשחק ליגה?

מתישהו נהיה חייבים לשים לזה סוף, אי אפשר להמשיך ככה, המחירים יעלו ויעלו ויעלו (גם הכרטיסים וגם המנויים).

חייבים לעצור את התופעה הזאת, אני לא יודע אם עכשיו זה הטיימינג המתאים, אבל במוקדם או במאוחר נהיה חייבים להגיד די. יש גבול.

מה שקורה בארץ זה דבר מדהים - ככל שהרמה של הכדורגל יורדת, ככה המחירים עולים.

מסכים עם כל מילה

דעתי כדעתך, אבל תרשה לי לצטט את.......... עצמי :o

"האם מצפונית ראוי להכריח אנשים שרוצים ללכת ולכפות עליהם את דעתך ( בטוב כמובן ) ולרתום אותם למאבק הספציפי הזה ? "

כמו שאתה רואה, יש גם פה באשכול אנשים שמתים ללכת למשחק.

אתם , ידע , ואחרים מדברים על "הזדמנות" ועל כך שפולטית זה כדאי וטוב.

אבל השאלה שלי האם בגלל שפוליטית זה טוב לנו ראוי לכפות את הדעה הזאת על כולם עכשיו. ( כי סה"כ לדעתנו זה לטובת העתיד של כולם )

על השאלה הזאת, אין לי תשובה אפילו לעצמי.

* בכל מקרה, הובהר כי במחירים האלה יבואו מעט מאוד אוהדים, ויגרם להם נזק כפול:

גם לא ימכרו הרבה כרטיסים ( ומה שימכר זה 90 אחוז כרטיסים מוזלים ) וגם הם ישלמו הוצאות שיטור ואחזקה מלאות.

"הצבר"

זה שווה בדיקה.

מי פה הולך לשלם 60 ש"ח למשחק?

אשמח לדעת לאחר המשחק כמה כרטיסי מבוגר נמכרו.

עם כל הכבוד והאהבה אתה לא מבוגר. האמת ? אתה אפילו גרוע מילד

כי אתה בשלב בחיים שבו אתה לא כאן ולא כאן אתה מתחיל לקחת על עצמך התחייבות של מבוגר אבל אתה עדיין בונה את עצמך כלכלית.

בשבילך כל שקל חשוב.

כשאני אומר מבוגר אני מתכוון לאחד שמרוויח 20 אלף אבל מוציא 22 אלף כי יש לו אישה שלושה ילדים כלב אוטו משכנתה ודג זהב.

מבוגר זה אדם שגם לוקח גם לוקח את הילדים לשלוש שעות מהבית (נקודות זיכוי בויכוח עם האשה ) וגם זוכה לשעתיים שקט ( זה רק שעתיים כי סופרים רק את הזמן שהילדים עם החברים שלהם ולאבא יש באמת שקט )

זה ידידי הצעיר ההגדרה למבוגר. זה שאין בפורום הרבה גולשים כאלה לא אומר שהאנשים האלה נעלמו מהעולם - פשוט ....... החיים ( טוב סוג של.. ) שלהם שונים .

"הצבר"

מסכים עם כל מילה

דעתי כדעתך, אבל תרשה לי לצטט את.......... עצמי :)

"מצפונית ראוי להכריח אנשים שרוצים ללכת ולכפות עליהם את דעתך ( בטוב כמובן ) ולרותם אותם למאבק שאתה יוזם "

כמו שאתה רואה, יש גם פה באשכול אנשים שמתים ללכת למשחק.

אתם , ידע , ואחרים מדברים על "הזדמנות" ועל כך שפולטית זה כדאי וטוב.

אבל השאלה שלי האם בגלל שפוליטית זה טוב לנו ראוי לכפות את הדעה הזאת על כולם עכשיו. ( כי סה"כ לדעתנו זה לטובת העתיד של כולם )

על השאלה הזאת, אין לי תשובה אפילו לעצמי.

* בכל מקרה, הובהר כי במחירים האלה יבואו מעט מאוד אוהדים, ויגרם להם נזק כפול:

גם לא ימכרו הרבה כרטיסים ( ומה שימכר זה 90 אחוז כרטיסים מוזלים ) וגם הם ישלמו הוצאות שיטור ואחזקה מלאות.

"הצבר"

אני מבין את ההחלטה, ואולי היא באמת נכונה.

המשחק הספציפי הזה הוא לא העיקר, מדובר על העקרון ועל המשך העונה.

העיקר הוא מה יהיו ההשלכות מהמשחק הזה, איך זה יתבטא במשחקים הבאים.

אני מניח שההנהלות השונות יבינו שאת אוהדי מכבי יש לנצל והמחירים יהיו בהתאם.

השאלה היא עד כמה אנחנו כקהל מוכנים לסחיטה הזו, עד לאיפה הגבול שלנו מגיע.

הכל עניין של טיימינג, אני מקווה וסומך עליכם שתדעו איך לפעול אם וכאשר יהיה צורך בכך.

אגב, אני מתכוון בדבריי גם למחירי המנויים.

לא מפתיע כמובן

פראייר מי שהולך, אבל לא רק פראייר, אלא גם דופק את כולם כי לא יורידו מחירים בחיים, ומי שמסכים לשישים שקל בגביע הטוטו בטח ובטח שיסכים ליותר בליגה.

כל הכבוד עכשיו אתם יכולים לעודד במשחק החשוב הזה שכל הקבוצות לוקחות מאוד ברצינות

עם כל הכבוד והאהבה אתה לא מבוגר. האמת ? אתה אפילו גרוע מילד

כי אתה בשלב בחיים שבו אתה לא כאן ולא כאן אתה מתחיל לקחת על עצמך התחייבות של מבוגר אבל אתה עדיין בונה את עצמך כלכלית.

בשבילך כל שקל חשוב.

כשאני אומר מבוגר אני מתכוון לאחד שמרוויח 20 אלף אבל מוציא 22 אלף כי יש לו אישה שלושה ילדים כלב אוטו משכנתה ודג זהב.

מבוגר זה אדם שגם לוקח גם לוקח את הילדים לשלוש שעות מהבית (נקודות זיכוי בויכוח עם האשה ) וגם זוכה לשעתיים שקט ( זה רק שעתיים כי סופרים רק את הזמן שהילדים עם החברים שלהם ולאבא יש באמת שקט )

זה ידידי הצעיר ההגדרה למבוגר. זה שאין בפורום הרבה גולשים כאלה לא אומר שהאנשים האלה נעלמו מהעולם - פשוט ....... החיים ( טוב סוג של.. ) שלהם שונים .

"הצבר"

אז תראה איך אני נופל בין הכיסאות.

כי מבחינת ההגדרה אני חייב בכרטיס מבוגר. וזה לא שאני יחיד במינו, יש קבוצה לא קטנה של אוהדי מכבי בגיל 24.

לא יודע אם באמת יש כל -כך הרבה מבוגרים שמוכנים לזרוק 60 שקלים על משחק שלפני שבועיים שקלו בכלל לא לקיים, למשחק שהמאמן מתייחס אליו לניסוי כלים שמותר להפסיד בו, למשחק שבו השחקנים באים מקסימום להינות מהשמש.

אבל אם יש, בלי קשר למצב הכלכלי שלהם, הם פראיירים לא קטנים.

איך זה שההתאחדות עושה ניסויים, לוקחת את בני-יהודה כשפן נסיונות, מכניסה אוהדים למשחקי ליגה ב-40 ש"ח לאדם,

הניסוי מוגדר כהצלחה חד משמעית ומכל זה אנחנו מקבלים יריקה לפרצוף?

איך זה ששוב מסבנים את האוהדים ושוב גונבים לנו את הארנק?

כמו שאמרתי, מוכרים לנו אויר בשקל (סליחה, ב-60) ועוד גורמים לנו להרגיש שבאו לקראתנו.

זה אותו לוזון שבשנה שעברה לקח לנו משחק מהמנוי על כוס קולה אחת מילד בן 5, זה אותו לוזון שכבר שנתיים עושה לנו ביה"ס וחור בעו"ש.

אני חוזר על השאלה- מי פה מתכוון לקנות כרטיס למשחק העלוב הזה ב-60 שקלים חדשים?

א. שמצפונית ראוי להכריח אנשים שרוצים ללכת ולכפות עליהם את דעתך ( בטוב כמובן ) ולרותם אותם למאבק שאתה יוזם . - שזאת החלטה קשה ביותר

נכון אני בגיל נוער ואני לא סובל כמוכם, אבל הרבה מאוד אנשים הם בגיל נוער/חיילים ומאוד רוצים להגיע..

זה לא הוגן בשביל אלה שצריכים לשלם מחיר מבוגר, אבל אי אפשר לכפות על אנשים לא להגיע..(ומבחינתי זה לכפות כי אני מאוד רוצה ללכת, אבל אם השחקן היו מוציאים הודעה שלא הולכים אז לא הייתי הולך)

עד מתי נצטרך לממן מפעל חסר חשיבות ועניין כל שהוא?

עד מתי יסחטו אותנו? מי ישמע משחק נגד מכבי פ"ת בגביע הטוטו, זה משחק שצריך להכנס אליו בחינם בכלל...

פראייר מי שהולך, ואם יש מבוגר שהולך כוס אמק תקנו נוער ותנסו להכנס.

צריך לגרום להתאחגות המעפנה הזו שצריך לבטל את המפעל המיותר הזה.

כי מבחינת ההגדרה אני חייב בכרטיס מבוגר. וזה לא שאני יחיד במינו, יש קבוצה לא קטנה של אוהדי מכבי בגיל 24.

לא יודע אם באמת יש כל -כך הרבה מבוגרים שמוכנים לזרוק 60 שקלים על משחק שלפני שבועיים שקלו בכלל לא לקיים, למשחק שהמאמן מתייחס אליו לניסוי כלים שמותר להפסיד בו, למשחק שבו השחקנים באים מקסימום להינות מהשמש.

איך זה שההתאחדות עושה ניסויים, לוקחת את בני-יהודה כשפן נסיונות, מכניסה אוהדים למשחקי ליגה ב-40 ש"ח לאדם,

כמו שאמרתי, מוכרים לנו אויר בשקל (סליחה, ב-60) ועוד גורמים לנו להרגיש שבאו לקראתנו.

זה אותו לוזון שבשנה שעברה לקח לנו משחק מהמנוי על כוס קולה אחת מילד בן 5, זה אותו לוזון שכבר שנתיים עושה לנו ביה"ס וחור בעו"ש.

אתה צודק ב 200% ( כי אתה צודק בשני הדברים :wubyellow3: )

אני רק הזכרתי שקיים עוד סוג של אנשים שלאו דווקה גולש פה בפורום , אבל הוא קיים במגרש ( בעיקר שערים 1-2-13 )

דעתי על המפעל הקיקיוני הזה הובאה 100 פעם, אין טעם לחזור עליה שנית.

"הצבר"

אתה צודק ב 200% ( כי אתה צודק בשני הדברים :wubyellow3: )

אני רק הזכרתי שקיים עוד סוג של אנשים שלאו דווקה גולש פה בפורום , אבל הוא קיים במגרש ( בעיקר שערים 1-2-13 )

דעתי על המפעל הקיקיוני הזה הובאה 100 פעם, אין טעם לחזור עליה שנית.

"הצבר"

אותם אנשים שאתה מדבר עליהם לא באים למשחק בית בגביע הטוטו כשיש להם מנוי ביד, אז שהם ישלמו 60 שקל על משחק חוץ בפ"ת?

רוב האנשים שעוד איך שהוא מתלהבים ללכת למשחק כזה הוא נוער, חיילים ואלה שקצת אחרי צבא. ומי שקצת אחרי צבא נדפק כי הוא צריך לשלם 60 שקל.

לדעתי היינו צריכים לדרוש: או 30 שקל מבוגר (מחיר אחיד או נוער במחיר יותר זול) או שמחרימים.

צבר יכול להיות שכל הדברים שכתבת נכונים

עדיין מבחינתי כל מי שקונה כרטיס ביום שני פשוט יורק לי ולעוד הרבה חברים שלו ליציע בפנים

תעשו חיים

שחר, כמו שאמרת שיש קבוצה של "בני ה-24 וסביבותיה" שנדפקים - אתה צודק לגמרי.. אני בדיוק באותו מצב כמוך..

אבל בגלל זה יש גוף שנקרא (חלקנו לפחות) - סטודנטים!

ובחלק נכבד מהמגרשים בארץ (חוץ מהאורווה ובלומפילד האמת) - אפשר להיכנס עם כרטיס נוער - גם לסטודנטים שמראים תעודת סטודנט..

מישהו/צבר - יודע אולי האם זה תקף לגבי המשחק הזה? האם סיכמו איתם משהו לגבי האוכלוסיה של הסטודנטים? כי צבר, כאלה יש דווקא הרבה מאוד בפורום..

צבר יכול להיות שכל הדברים שכתבת נכונים

עדיין מבחינתי כל מי שקונה כרטיס ביום שני פשוט יורק לי ולעוד הרבה חברים שלו ליציע בפנים

תעשו חיים

להנות ממה ?

מזה שצריך לנסוע לוינטר לפקח שלא מרמים אותנו בכרטיסי נוער ?

להזכירך אני קראתי לאנשים לא ללכת אפילו "לדרבי גביע השוקו"

המפעל הזה באמת לא מעניין אותי

ואין לי שום כוונה לשלם לראות את המשחק.

מישהו/צבר - יודע אולי האם זה תקף לגבי המשחק הזה? האם סיכמו איתם משהו לגבי האוכלוסיה של הסטודנטים? כי צבר, כאלה יש דווקא הרבה מאוד בפורום..

לצערי לא, ואני מודה שזאת טעות אישית שלי. הייתי צריך לחשוב יותר יצירתי ולא להיות מקובע על הדרישה 40-20 .

פשוט לא חשבתי שמישהו בכלל ירצה ללכת למשחק והבהרתי להם שבמחירים האלה הם יהיו בצרות כי גם יאלצו להזמין שיטור וגם יבואו להם מעט אנשים רובם המכריע צעירים במחיר מוזל.

"הצבר"

המפעל הזה באמת לא מעניין אותי

ואין לי שום כוונה לשלם לראות את המשחק.

לצערי לא, ואני מודה שזאת טעות אישית שלי. הייתי צריך לחשוב יותר יצירתי ולא להיות מקובע על הדרישה 40-20 .

פשוט לא חשבתי שמישהו בכלל ירצה ללכת למשחק והבהרתי להם שבמחירים האלה הם יהיו בצרות כי גם יאלצו להזמין שיטור וגם יבואו להם מעט אנשים רובם המכריע צעירים במחיר מוזל.

"הצבר"

לא נורא.. בפעם הבאה.. תודה בכל מקרה על העזרה..

מה לעשות שיש את ה"המחלה" הזאת שגורמת לזה שאיכשהו אתה תהיה בוינטר, ויסלחו לי האנשים שמעדיפים שלא יהיו שם אוהדים..

אני מתגעגע לקבוצה, אני מתגעגע לכדורגל - אין ספק שנדפקנו שקיבלנו משחק רשמי ראשון את הלוזוניה המסריחה הזאת - ועוד בחוץ (כי אני מאמין שנגד כל קבוצה אחרת/בטח ובטח שבמשחק בית

גם לאלה שאינם מנויים - המצב היה הרבה יותר טוב) - אבל כן (בהמשך לשאלתך שחר) - אני וכמה חברים שלי נהיה שם ביום שני - גם אם נאלץ בסופו של דבר לשלם את המחיר של מבוגר..

אני מתאמץ ומתאמץ, ובאמת לא מצליח להבין איך ה"מחלה" הזאת מצליחה לשבש את ההגיון בצורה כל כך חמורה ולגרום לחוסר אבחנה בין הליגה לטוטו.

אין כדורגל אמיתי בגביע הטוטו.

אין שאיפה לניצחון בגביע הטוטו.

אין מחויבות לאוהדים בגביע הטוטו.

אין סיבה אמיתית לקיומו של גביע הטוטו.

אין קשר בין "המחלה" לגביע הטוטו.

אני מתאמץ ומתאמץ, ובאמת לא מצליח להבין איך ה"מחלה" הזאת מצליחה לשבש את ההגיון בצורה כל כך חמורה ולגרום לחוסר אבחנה בין הליגה לטוטו.

אין כדורגל אמיתי בגביע הטוטו.

אין שאיפה לניצחון בגביע הטוטו.

אין מחויבות לאוהדים בגביע הטוטו.

אין סיבה אמיתית לקיומו של גביע הטוטו.

אין קשר בין "המחלה" לגביע הטוטו.

אז למה אתה כל כך מתאמץ לשכנע אנשים לא ללכת?

ותהייה כללית - כמה זה מחיר "סביר" לגביע הטוטו?

ומה השתנה השנה משנים עברו? האם זה פעם ראשונה שלוקחים מחירים כאלה לגביע השוקו? מה קרה שהשנה התעוררתם?

איה, את מוזמנת לקרוא את כל הנושא. את התשובות תמצאי שם.

צבר... עם כל הכבוד וההערכה כלפיך וכלפי כל מי שפעל בנושא הזה

הייתי רוצה לחזור קצת אחורה אולי לרגע הכי חשוב בתולדות השחקן... המחאה!!!

אותה מחאה תפסה כותרות מדהימות והשפיעה על עולם הכדורגל בצורה שאי אפשר לתאר יש כאלו שיגידו שרק בגלל אבי ואני אגיד שאולי החיסרון של כל המחאה ההיא היה אבי

ולמה זה?

כי את אותו אפקט של צדק כלפי האנשים שמחזיקים את הפיקציה הזאת שנקראת הכדורגל הישראלי של הורדת מחירי כרטיסים ואלימות שוטרים לא פירסמה התקשורת ולא נתנה לזה במה אז אולי הגיע הזמן שישמעו קצת את הקול שלנו שירגישו קצת את כוח הזרוע שלנו שיבינו שבלעדינו אין כאן כלום וזה מתחיל ממני וממך ומקוסמן ומדנדן ומעוד הרבה אנשים יקרים שקיימים במגרשי הספורט בישראל ובאיזשהו מקום נשכחו ביציע.

ילדים סטודנטים חיילים ושאר שכבות שאפשר במידה מסוימת לקרוא להם שכבות חלשות הם אלו האנשים ש"מציפים" את מגרשי הכדורגל והם בידיוק אלו שמתחילים לחשב את המחירים שהם משלמים(ואגב זה לא נמדד רק בשקלים) עבור מה שהם מקבלים ומתחילים לשקול פעם או פעמיים עד כמה זה שווה את זה

אז כן "במחלה הצהובה אני חולה" וזה לא עובר אבל המחיר של זה רק מתגבר

ובלי קשר על הכדורגל הישראלי עבר כבר זעזוע בדמות המשחק בקרקוב זה הזמן לזעזע!!!

ראינו מה שווה ה"כדורגל" פה אז תעשו לי טובה!!!

צריך לחשוב טוב טוב כי זה רק עניין של זמן

צבר... עם כל הכבוד וההערכה כלפיך וכלפי כל מי שפעל בנושא הזה

הייתי רוצה לחזור קצת אחורה אולי לרגע הכי חשוב בתולדות השחקן... המחאה!!!

אותה מחאה תפסה כותרות מדהימות והשפיעה על עולם הכדורגל בצורה שאי אפשר לתאר יש כאלו שיגידו שרק בגלל אבי ואני אגיד שאולי החיסרון של כל המחאה ההיא היה אבי

ולמה זה?

כי את אותו אפקט של צדק כלפי האנשים שמחזיקים את הפיקציה הזאת שנקראת הכדורגל הישראלי של הורדת מחירי כרטיסים ואלימות שוטרים לא פירסמה התקשורת ולא נתנה לזה במה אז אולי הגיע הזמן שישמעו קצת את הקול שלנו שירגישו קצת את כוח הזרוע שלנו שיבינו שבלעדינו אין כאן כלום וזה מתחיל ממני וממך ומקוסמן ומדנדן ומעוד הרבה אנשים יקרים שקיימים במגרשי הספורט בישראל ובאיזשהו מקום נשכחו ביציע.

ילדים סטודנטים חיילים ושאר שכבות שאפשר במידה מסוימת לקרוא להם שכבות חלשות הם אלו האנשים ש"מציפים" את מגרשי הכדורגל והם בידיוק אלו שמתחילים לחשב את המחירים שהם משלמים(ואגב זה לא נמדד רק בשקלים) עבור מה שהם מקבלים ומתחילים לשקול פעם או פעמיים עד כמה זה שווה את זה

אז כן "במחלה הצהובה אני חולה" וזה לא עובר אבל המחיר של זה רק מתגבר

ובלי קשר על הכדורגל הישראלי עבר כבר זעזוע בדמות המשחק בקרקוב זה הזמן לזעזע!!!

ראינו מה שווה ה"כדורגל" פה אז תעשו לי טובה!!!

צריך לחשוב טוב טוב כי זה רק עניין של זמן

צודק 100%

השאלה היא אם עכשיו זה הזמן ועם עכשיו בנסיבות הנוכחיות זה היה משיג את האפקט.

בעיקר שהם הוזילו את המחירים בכמעט 30%, זה עדיין הרבה אבל הרבה פחות גרוע ממה שהיה קודם.

לדעתי בגלל שאנחנו האנדר-דוג ואין לנו שום כוח אנחנו צריכים להלחם רק שהתנאים 100% לטובתנו.

ושוב אני מביע רק את דעתי האישית כמו שאתה יודע אני לא זה שקובע, לא מתיימר לקבוע, וגם לא הייתי רוצה לקבוע אם תאורטית היו נותנים לי את האפשרות.

ואישית , אני גם לא הולך למשחק והבהרתי להם שרבים אחרים ינהגו כמוני בנסיבות הקיימות.

"הצבר"