Jump to content

החלטת השחקן ה-12 לגבי ההגעה למשחק גביע הטוטו ביום שני

Recommended Posts

לאור הנושאים האחרונים בפורום לגבי מחירי הכרטיסים למשחק בוינטר ביום שני, החלטנו להבהיר את עמדתנו בנושא ההגעה למשחק.

ראשית, חשוב לציין שהצלחנו בעזרתו של אלון צברי (המון תודה!) להוריד את מחירי הכרטיסים מ-80 ש"ח למבוגר ו-40 ש"ח לנוער, למחיר של 60 ש"ח למבוגר ו-30 ש"ח לכרטיס נוער.

לא פחות חשוב מכך, הנהלת מכבי פ"ת התחייבה בפנינו לכמות בלתי מוגבלת של כרטיסי נוער. כולנו מכירים את המשחקים מול מכבי פ"ת ואת הכמות המזערית של כרטיסי הנוער שהנהלת פ"ת טורחת להוציא, כך שמדובר פה בהישג לא קטן.

למרות זאת, אין ספק שהמחירים הם עדיין יקרים, במיוחד למפעל קוקיוני כמו גביע הטוטו שרק לפני כשבוע הוחלט לקיים אותו בכלל השנה.

לאור זאת, ובהתחשב בעובדה שבעונה שעברה שילמנו מחיר דומה למשחק גביע הטוטו בפ"ת (ללא הבטחה למספר בלתי מוגבל של כרטיסי נוער) ובעיקר בגלל שמחירי הכרטיסים למשחק הם ב"תחום האפור" (יקרים מאוד לגביע הטוטו, אבל לא ממש חוצים את הגבול), החלטנו שלא להחרים את המשחק בצורה גורפת ולתת לכל חבר בארגון להחליט על פי שיקוליו ומצפונו.

בתקווה לפתיחת עונה מוצלחת,

ארגון השחקן ה-12.

תודה רבה לצברי ולכל מי שתרם להורדת המחירים.

אני עדיין חושב שלדרוש כסף על משחק אימון זה מופרך. תהנו.

אז לפי מה שאתם אומרים, גם אם אני יבוא חצי שעה לפני המשחק 100% שיהיה לי כרטיס נוער?

גם אם תבוא 5 דקות אחרי המשחק יהיה לך..

אם אני לא קונה מלאן ישארו לי בקופות?(אין מספר שערים מוגבל ברגע ששער מתמלא שער אחר נפתח?)

?

לפי לאן אנחנו יושבים ב-1,2,5,7 איפה הגוש של השחקן יהיה(או שאין הפרדה ואני סתם לא זוכר איך וינטר נראה :) )?

אני עדיין חושב שמי שמשלם סכומים כאלו לליגת השוקו פראייר ופועל נגד האינטרסים של הקהל הרחב ומעודד את המשך הגזל במגרשים, מה גם שאני מבוגר למרות שגם 30 שקל לא הייתי שם על המפעל הזה. שיהיה בהצלחה למכבי ותהנו כל מי שהולך.

אני עדיין חושב שמי שמשלם סכומים כאלו לליגת השוקו פראייר ופועל נגד האינטרסים של הקהל הרחב ומעודד את המשך הגזל במגרשים, מה גם שאני מבוגר למרות שגם 30 שקל לא הייתי שם על המפעל הזה. שיהיה בהצלחה למכבי ותהנו כל מי שהולך.

ואני חושב שמי שמשלם 60 שקל למשחק בליגה הזאת הוא פראייאר, אז מה? אנחנו משלמים 80, 90, ואפילו מאה. אי אפשר להחרים משחק רק כי זה גביע הטוטו ועוד המחירים יותר זולים מבתחילת העונה. המחירים יקרים, אני בדיעה כמוך ואני כנראה גם יראה את המשחק מהבית אבל עדיין, לבוא ולצייר את זה כאילו זה הדבר היחידי שעושה אותך פראייאר זה ממש לא נכון.

Guest גל מושיוב
אז לפי מה שאתם אומרים, גם אם אני יבוא חצי שעה לפני המשחק 100% שיהיה לי כרטיס נוער?

זה מה שההנהלה של מכבי פ"ת התחייבה עליו.

כשלשחקנים פחות אכפת מהמשחק מהאוהדים - אני לא רואה סיבה לבוא.

ואני חותך לעצמי את הלשון עכשיו ומעלה תמונה לפורום אם יש שחקנים מעל גיל 20 שבאמת אכפת להם מהשטות הזאת.

ואני חושב שמי שמשלם 60 שקל למשחק בליגה הזאת הוא פראייאר, אז מה? אנחנו משלמים 80, 90, ואפילו מאה. אי אפשר להחרים משחק רק כי זה גביע הטוטו ועוד המחירים יותר זולים מבתחילת העונה. המחירים יקרים, אני בדיעה כמוך ואני כנראה גם יראה את המשחק מהבית אבל עדיין, לבוא ולצייר את זה כאילו זה הדבר היחידי שעושה אותך פראייאר זה ממש לא נכון.

גם נכון. אבל בכל זאת יש הבדל בין המפעלים ואני מעדיף להוציא את ה-60 שקל האלה במשחק חוץ בליגה מאשר במפעל המיותר הזה. וכן אפשר לקבוע סטנגרטים ולהחליט שאם אין מחיר אחד של 30 שקל (עדיין גבוה) אז לא הולכים אבל לא משנה. אתה בכל אופן גם הלכת למשחק החזרה של אבי בטדי (וגם קיבלת ממנו אחלה גול, תאמין לי שקינאתי בך) ואני, שיש לי ברוך השם את ה-120 ש"ח שפניג'ל רצה וחיכיתי למשחק הזה חודשים ישבתי בבית רק בגלל ההחרמה הקבוצתית. יש גבול לכמה שאפשר לזלזל באוהדי הכדורגל בארץ.

גם נכון. אבל בכל זאת יש הבדל בין המפעלים ואני מעדיף להוציא את ה-60 שקל האלה במשחק חוץ בליגה מאשר במפעל המיותר הזה. וכן אפשר לקבוע סטנגרטים ולהחליט שאם אין מחיר אחד של 30 שקל (עדיין גבוה) אז לא הולכים אבל לא משנה. אתה בכל אופן גם הלכת למשחק החזרה של אבי בטדי (וגם קיבלת ממנו אחלה גול, תאמין לי שקינאתי בך) ואני, שיש לי ברוך השם את ה-120 ש"ח שפניג'ל רצה וחיכיתי למשחק הזה חודשים ישבתי בבית רק בגלל ההחרמה הקבוצתית. יש גבול לכמה שאפשר לזלזל באוהדי הכדורגל בארץ.

מי הלך?

לא אני ולא השחקן ה-12 הלכנו אלא ראינו את המשחק בקריית שלום.

בעיניי החלטה גרועה מאוד לא להחרים את המשחק - עד שיש הזדמנות להראות את כוחנו הצרכני במשחק שלא נורא אם לא נהיה בו אז קונים אותנו בהנחה של כמה גרושים

לא שוה לשלם מבוגר וילד יותר מ 20 ש"ח למשחק - לא הגעתם לזה לא עשיתם כלום

פראייר מי שהולך במחיר כזה ואם זה היה משחק ליגה הייתי כותב אחרת כי אז המחלה מהווה שיקול...

בעיניי החלטה גרועה מאוד לא להחרים את המשחק - עד שיש הזדמנות להראות את כוחנו הצרכני במשחק שלא נורא אם לא נהיה בו אז קונים אותנו בהנחה של כמה גרושים

לא שוה לשלם מבוגר וילד יותר מ 20 ש"ח למשחק - לא הגעתם לזה לא עשיתם כלום

פראייר מי שהולך במחיר כזה ואם זה היה משחק ליגה הייתי כותב אחרת כי אז המחלה מהווה שיקול...

מסכים לגמרי..

כמעט כל הקהל שמגיע לגביע הטוטו בא מארגוני האוהדים, וגם השאר אלה אוהדים שאפשר לצרף אותם למחאות.

לבקש מאוהדים לא להגיע למשחק גביע הטוטו זה לא כזה מסובך, האוהדים יסכימו לוותר על משחק במפעל כזה בשביל מטרה כזאת, בניגוד לליגה שאנשים מכורים ולא יכולים לוותר על זה..

וחבל שלא ניצלתם את זה. מעכשיו המחירים ברוב משחקי גביע הטוטו יהיו 30-60 ולא פחות, רק בגלל ההחלטה הזאת.

אני עדיין חושב שמי שמשלם סכומים כאלו לליגת השוקו פראייר, מה גם שאני מבוגר למרות שגם 30 שקל לא הייתי שם על המפעל הזה. שיהיה בהצלחה למכבי ותהנו כל מי שהולך.

זה כמו שמראים לך בחנות נעלים מחיר של 700 שקל ואז אומרים לך טוב נו נוריד לך ל-550 ואתה אוכל את זה.

חבל הזדמנות גדולה הייתה פה ולא לקחנו אותה.

בכל מקרה אם אין החרמה אז כנראה אני שם. באיזה שער יושב השחקן?

מי הלך?

לא אני ולא השחקן ה-12 הלכנו אלא ראינו את המשחק בקריית שלום.

טעות שלי, זכרתי ציטוט שלך שחבר שלך אמר לך "אתה יודע מי בסוף ישים את הגול", חשבתי שזה היה ביציע. :wubyellow3: בכל אופן הנקודה שלי ברורוה, שאם במשחק כזה טעון רגשית עבור כל אוהד מכבי באשר הוא, ועוד נגד בית"ר בטדי החרמנו, אז אני חושב שמן הראוי שנפסיק להיות פראיירים ונקבע רף מסויים שיהיה מקובל על רוב הקהל, תוך שיתוף פעולה בין השחקן לאוטראס בנושא. אותו דבר אני חושב גם לגביי תשלום של 90 ש"ח בקריה עבור הישיבה בכלוב. צריך לעשות לדברים האלו סוף.

למי שדלוק על המשחק בשבת (ולא ממש אכפת לו מהמחיר):

השחקנים שעל הדשא לא באמת רוצים להיות שם. מבחינתם זה עוד אימון שנופל על שבת עם החברים והמשפחה. לא קשה לי להבין אותם:

- הם לא מקבלים חשיפה כמו בליגה.

- הפרמיות שלהם לא משמעותיות(אם בכלל קיימות, ואני בספק)

- המפעל מגדיל את העומס עליהם ויחשוף אותם ליותר פציעות ברגעים המכריעים בליגה.

- המאמנים מנצלים את גביע הטוטו לשיתוף צעירים, ל'ביטול' כרטיסים צהובים ואדומים, להרכבים ניסיוניים. כל השיקולים האלה עומדים אצלם בחשיבות הרבה יותר גבוהה מאשר הניצחון.

אז אם השחקנים והמאמנים מתייחסים לזה כעול - אתם בטוחים שלכם, האוהדים השרופים שלוקחים כל שער ללב, שווה להשקיע את הכסף והמאמץ ולבוא ?

בשביל מה, או מי ?

למי שדלוק על המשחק בשבת (ולא ממש אכפת לו מהמחיר):

השחקנים שעל הדשא לא באמת רוצים להיות שם. מבחינתם זה עוד אימון שנופל על שבת עם החברים והמשפחה. לא קשה לי להבין אותם:

- הם לא מקבלים חשיפה כמו בליגה.

- הפרמיות שלהם לא משמעותיות(אם בכלל קיימות, ואני בספק)

- המפעל מגדיל את העומס עליהם ויחשוף אותם ליותר פציעות ברגעים המכריעים בליגה.

- המאמנים מנצלים את גביע הטוטו לשיתוף צעירים, ל'ביטול' כרטיסים צהובים ואדומים, להרכבים ניסיוניים. כל השיקולים האלה עומדים אצלם בחשיבות הרבה יותר גבוהה מאשר הניצחון.

אז אם השחקנים והמאמנים מתייחסים לזה כעול - אתם בטוחים שלכם, האוהדים השרופים שלוקחים כל שער ללב, שווה להשקיע את הכסף והמאמץ ולבוא ?

בשביל מה, או מי ?

1. ניצחון מוחץ יביא עוד אלף מנויים.

2. נשבר הזין מהפגרה הזאת.

3. זה בכלל אל בשבת, זה בשני.

אלה השיקולים שלי פחות או יותר אם לבוא או לא.

2. נשבר הזין מהפגרה הזאת.

3. זה בכלל אל בשבת, זה בשני.

אלה השיקולים שלי פחות או יותר אם לבוא או לא.

1. פחחחחח

2. חכה שתתחיל העונה, אתה עוד תתגעגע :yellow_cool1:

3. אכן

60 שקל זה בטח לא שווה.

:yellow_cool1:

ואני דווקא הייתי רציני בהודעה הקודמת...