Jump to content

מישאלוב דורש העלאה של 40% בשכר

itanar

Recommended Posts

זה לא שהוא מרויח מיליון דולר והוא מבקש עכשיו מיליון 400 אלף,

סך הכל מדובר על שחקן בית שגדל אצלנו ומעולם לא ראה קבוצה אחרת, הקפטן שלנו והחל מהעונה הוא נחשב אולי לשחקן האהוד ביותר ביציע,

עד כמה שאני זוכר החוזה שלו לא יותר מידי גבוה ומול החוזים של שאר השחקנים אפשר להבין את המרמור.

כשארקדי הגיע לבית"ר הדבר הראשון שהוא עשה זה לפתוח את החוזים של כל השחקנים, כולם נהנו מהעלאה וזאת בכדי למנוע מצב שבו לראוה מרויח מיליון דולר ויואב זיו שמשחק איתו באותו הרכב מרויח 60 אלף דולר, זה לא מצב בריא לקבוצה.

עדיף למכבי להפסיד קצת כסף (ויחסית מדובר בסכום מאוד נמוך) ולהרויח שחקן שמח ולא ממורמר וכעוס.

לפי מה שאני זוכרת,כשאמרו בסוף העונה שאם הוא לא יקבל שידרוג אז הוא יעדיף לעבור לקבוצה אחרת אמרו גם שיש לו את אחד החוזים היותר נמוכים בקבוצה.

וכמו שאמרו כאן,עדיף שחקן שמח ומיוחד כשהוא הקפטן מאשר שחקן מאוכזב וממורמר.

על מה ולמה?

על זה שהוא היה השחקן הטוב שלך בעונה שעברה, על זה שהוא סידר לך את ההגנה והיה הגורם העיקרי שמכבי נשארה בליגה.

מושיקו היה בעונה שעברה אחד הבלמים הטובים ביותר בליגה.

כואב לי שהוא לא מוערך כמו שבאמת מגיע לו, ובמיוחד מעצבן אותי חוסר הערכה מצד אוהדי מכבי.

סך הכל מדובר על שחקן בית שגדל אצלנו ומעולם לא ראה קבוצה אחרת, הקפטן שלנו והחל מהעונה הוא נחשב אולי לשחקן האהוד ביותר ביציע,

עד כמה שאני זוכר החוזה שלו לא יותר מידי גבוה ומול החוזים של שאר השחקנים אפשר להבין את המרמור.

כשארקדי הגיע לבית"ר הדבר הראשון שהוא עשה זה לפתוח את החוזים של כל השחקנים, כולם נהנו מהעלאה וזאת בכדי למנוע מצב שבו לראוה מרויח מיליון דולר ויואב זיו שמשחק איתו באותו הרכב מרויח 60 אלף דולר, זה לא מצב בריא לקבוצה.

עדיף למכבי להפסיד קצת כסף (ויחסית מדובר בסכום מאוד נמוך) ולהרויח שחקן שמח ולא ממורמר וכעוס.

על מה ולמה?

על זה שהוא היה השחקן הטוב שלך בעונה שעברה, על זה שהוא סידר לך את ההגנה והיה הגורם העיקרי שמכבי נשארה בליגה.

כואב לי שהוא לא מוערך כמו שבאמת מגיע לו, ובמיוחד מעצבן אותי חוסר הערכה מצד אוהדי מכבי.

זה לא היה הוא זה היה הדחליל שקלאר

שדרך אגב עד היום אנחנו סובלים מהשטויות שלו ושל דודו דהן..

במצב של היום כשטומאסיץ' הוא סימן שאלה גדול, להעלות לו את החוזה בלי לחשוב פעמיים.

זאת בדיוק ההזדמנות של מישאלוב והוא מנצל אותה.

על מה ולמה?

מעריך את הדיעה שלך, אבל מישאלוב היה אחראי מרכזי לחדלון בהגנה של מכבי בעונה שעברה, ביזארה שהגיע עזר במעט לייצב את ההגנה (למרות שמישאלוב המשיך לטעות, ק"ש, הרצליה, כפ"ס...).

אני ימשיך לטעון שקשה לי להאמין שנגיע למשהו העונה עם מישאלוב בהרכב.

אתם מתחשבים ברגשות שלהם יותר מידי,לא זוכר מתי הם חשבו עלינו..

לעלות לו שכר בגלל שיש כאלה שמרוויחים יותר ממנו? זה נשמע הגיוני?!

שכל אחד יסתכל על עצמו ויעשה את העבודה שלו.

תרצו או לא, מישאלוב הציל אותנו שנה שעברה... וחוץ מזה, אפשר לחשוב מה הוא מרויח עכשיו. מגיע לו לקבל את מה שהוא מבקש, זה ממש לא הרבה.

מה? איך הציל?

בבקשה תראה פה את הגולים שספגנו ותראה מי אשמים בהכי הרבה גולים: http://www.sport5.co.il/ligat_al_team.aspx...p;page=2#player

אני יחסוך לך, מושיקו מישאלוב, ליאור ג'אן ואורי שטרית.

שחקן עגלה

תמיד אמרתי שהוא אפס

לדעתי הכי חכם זה לעשות עסקה שבה יעבירו אותו ואת שבחון ועוד איזה מיליון דולר לנתניה בתמורה לבן דיין ושכטר. עלאק העלאה בשכר

שחקן ברמה שלו שיגיד תודה שלא מורידים לו בשכר 40 אחוז עם איך שהוא משחק.

חור מהלך וחסר טכניקה.

שמענו עגלה עלקק.

בלעדיו הדרבי האחרון של העונה שעברה לא היה ניגמר כמו שהוא!!

דקה 90 הוא הציל כדור עם הראש מהקו.

הלוואי שלחצי מההרכב תיהיה רמת מחוייבות כמו שלו.

אולי לא כישרון גדוללל ויוצא דופן אבל הוא מכביסט אמיתי !!!

וד"א הוא קשר אחורי לא בלם.

שמענו עגלה עלקק.

בלעדיו הדרבי האחרון של העונה שעברה לא היה ניגמר כמו שהוא!!

דקה 90 הוא הציל כדור עם הראש מהקו.

הלוואי שלחצי מההרכב תיהיה רמת מחוייבות כמו שלו.

אולי לא כישרון גדוללל ויוצא דופן אבל הוא מכביסט אמיתי !!!

וד"א הוא קשר אחורי לא בלם.

גם עוז יפרח תחילת שנה הוציא כדור מהקו . זה אומר שהוא שחקן ?

שחקן עגלה

תמיד אמרתי שהוא אפס

לדעתי הכי חכם זה לעשות עסקה שבה יעבירו אותו ואת שבחון ועוד איזה מיליון דולר לנתניה בתמורה לבן דיין ושכטר. עלאק העלאה בשכר

שחקן ברמה שלו שיגיד תודה שלא מורידים לו בשכר 40 אחוז עם איך שהוא משחק.

חור מהלך וחסר טכניקה.

שחקן עגלה שהציל אותך במשך כל העונה וגם בדרבי שתזכור לנצח.

שחקן עגלה שנלחם בשביל הסמל והאהודים, אחרון המכביסטים (ואני לא מאלה שקוראים לכולם ככה)

ב-2-3 עונות האחרונות הוא עשה עלייה משמעותית ביכולת שלו, משחקן בינוני הוא הפך לשחק מצויין.

הוא אחד הבלמים הטובים ביותר שיש לך בליגה, אני לא מבין למה אנשים לא מערכים אותו, באמת שאני לא מבין.

השחקן הזה היה איתנו בזמנים הקשים ביותר, בזמנים של ההשפלות, היה שותף לאליפות, הגיע הזמן לתת לו את מלוא הכבוד שמגיע לו, ובהחלט מגיע לו.

אני לא יודע על איזה חורים מדובר, אני יודע שהשחקן הזה הציל אותנו לא פעם אחת.

ותיודע מה? אני מעדיף להשאר עם שטרית ולא לתת את משאלוב תמורת דדי בן דיין.