Jump to content

דן רומן? דן רומן?

Dor H

Recommended Posts

דן רומן, שחקן מאד אינטילגנטי, מקבל החלטות נכון, חושב נכון, אבל חסר כוח פיזי משמעותי. שחקן סגל מצויין. השתלבותו בהרכב בשליש האחרון של הליגה, היא אחת הסיבות ליציבות היחסית שלנו אז. היה ענק בדרבי האחרון ותמיד חושב נכון....

חלאס עם ההתפלסות (ולא לומר התפלצפות אפילו) הזאת :" דן רומן לא נגר, אומרים את זה עליו כי הוא בא מהפועל ירושלים, כי יש לו שם מעצבן, כי הוא נראה צהוב כזה , כי הוא אינטלקטואל. לדן רומן יש בעיה מצויינת - אומנם לא מכוונת ולא באמת מאיימת על השער, אבל היא חזקה וזה מצויין!, דן רומן ניטרל את בואטנג - לבד - במשחק מול בית"ר , נכון שדן רומן לא יכול להיות מחליף ראשון - אבל כמחליף למחליף הוא מצויין!",

בואו נקרא לילד בשמו - דן רומן נגר, אפס כדורגל - עצם העובדה שיש לך שחקנים כמו דן רומן וליאור ג'אן בקבוצה זה מושך את הרמה למטה -

דן רומן (וליאור ג'אן) צריכים לעוף ראשונים - אחרי יניב עזרן הבן זונה, כי הם לא יכולים פשוט לשחק כדורגל - סתם גרועים - אבל הם כן מנסים בד"כ -

עזרן אפילו לא מנסה - עושה את המינימום של טיפולים שמחוייב והולך הביתה אחרי שעתיים ושם זין על הקבוצה -

בקיצור השלושה האלו יעשו טוב אם ילכו ויניחו לנו לנפשנו.

טוב, עד התגובה החסרת עניין הזאת עוד חשבתי שדיברת לעניין..

אני מסכים בקשר לז'אן, למרות שאני מוריד לו את הכובע על זה שהוא הוריד מהאגו שלו וחזר כשנמני ביקש ממנו בתחילת העונה שעברה כשכל הבלמים שלנו נפצעו ועוז יפרח נראה כמו הצרות שלי.

אבל עזרן לא יכול לשחק כדורגל? נו באמת.. מלך השערים לפניי שנתיים לא שכח כדורגל.

ובקשר לרומן, שוב... תעשה טובה ותמצא את המשחק מכבי ת"א-בית"ר י-ם מהסיבוב השני בבלומפילד. תעקוב אחריי רומן ותראה מה הוא עושה לבואטנג, ואז תגיד לי שהוא נגר. וזה לא היה רק משחק אחד, היו הרבה כאלה. אז שחקן הרכב הוא לא, ואתה יודע מה? גם לא תמיד צריך אותו בתור חילוף. אבל הוא שחקן לגיטימי ביותר ללבוש את החולצה של מכבי תל אביב, עם כל הכבוד למבינים הגדולים פה.

לא נסחפתי...יש לו בעיטה מרחוק מאוד טובה...הוא יכול להשתפר ולהרחיב לנו את הסגל לסגל חזק יותר

הודעה כזאת רק מוכיחה את הטענה שלי ושל צברי:

תשעים אחוז מהנשים לא מבינות כדורגל.

התשעה האחרים הן לסביות.

ואחוז אחד הוא היוצא מן הכלל שמעיד על הכלל.

יש לו בעיטה מאוד טובה מרחוק.

השאלה לאן?

לשער הוא בטח לא מגיע, ופס לחמישה מטרים הוא לא יכול לתת.

לעבור שחקן הוא לא יכול גם.

אבל גם מזל צריך.

קוסטה, את מספר הבעיטות של דן במכבי אפשר לספור על יד אחת,

ולא בגלל שהוא לא יודע לבעוט, אלא שאסרו על שחקני הקו האחורי לבעוט לשער!

כל המשחק של מכבי נבנה על "לשלוח כדורים לקמנאן" או "להעביר לאגפים".

השנה זה הולך להשתנות ואני מקווה שעוד נדבר..

ומסכים במקרה ויבוא קשר אחורי הוא לא יפתח,

אבל מפה ועד לטענות שלכם המרחק גדול.

עזוב.

אניג ר ליד וינטר.

המאמן של דן רומן בהכח חבר טוב של אבא שלי ודוד שלי.

שחקן כדורגל גדול הוא לא.

אני מעדיף את מסיקה עליו גם עם רגל אחת.

לדן רומן אין קשר לכדורגל.

לא ראיתי ממנו כדור אחד מדוייק חוץ מבדרבי.

וזה לא סיבה להשאיר אותו.

יש לו כדורגל , יש לו פיזיות שהוא לא משתמש בה מספיק , הוא יכול להיות קילר אם רק היה פחות נחמד וחייכן

הוא בסדר לסגל של מכבי , לא יותר..

טוב, עד התגובה החסרת עניין הזאת עוד חשבתי שדיברת לעניין..

אני מסכים בקשר לז'אן, למרות שאני מוריד לו את הכובע על זה שהוא הוריד מהאגו שלו וחזר כשנמני ביקש ממנו בתחילת העונה שעברה כשכל הבלמים שלנו נפצעו ועוז יפרח נראה כמו הצרות שלי. אבל עזרן לא יכול לשחק כדורגל? נו באמת.. מלך השערים לפניי שנתיים לא שכח כדורגל.

ובקשר לרומן, שוב... תעשה טובה ותמצא את המשחק מכבי ת"א-בית"ר י-ם מהסיבוב השני בבלומפילד. תעקוב אחריי רומן ותראה מה הוא עושה לבואטנג, ואז תגיד לי שהוא נגר. וזה לא היה רק משחק אחד, היו הרבה כאלה. אז שחקן הרכב הוא לא, ואתה יודע מה? גם לא תמיד צריך אותו בתור חילוף. אבל הוא שחקן לגיטימי ביותר ללבוש את החולצה של מכבי תל אביב, עם כל הכבוד למבינים הגדולים פה.

מראה כמה התגובה שלך "רצינית",

לאחר שג'אן נזרק ממכבי הוא עמד לסכם בהפועל - הם התחרטו ולא רצו אותו - עמד לסכם בבני יהודה - גם הם התחרטו ולא רצו אותו , וג'אן הלא כל כך קטן, נשאר בלי קבוצה.

מכבי אמרו לו "תחזור, אנחנו מתחננים אין לנו בלמים - רק תחזור ותהיה שחקן ראשון, וגם אלי כהן כבר לא פה", ג'אן המשיך לעשות פוזות ורק אחרי שראה שכולם מכירים באפסיותו ולא לקחו אותו לשום קבוצה בליגת העל, הוא "הסכים" לחזור למכבי.

אז תעשה לי טובה - ג'אן בטח לא מחל מכבודו ובטח לא הוריד מהאגו.

בין השחקנים עם הכי הרבה ראיית משחק במכבי.

אין לכם מושג , נגר?! הוא אחד מאלו שהשאירו אותנו ליגה יסמרטוטים!!

סמרטוט זה מי שמחזיק מדן רומן שחקן ולא להפך- אתם סמרטוטים כי אתם רוצים שחקנים כמו רומן וג'אן בקבוצה -

כוס עמו צאו כבר מהסרט אנחנו מכבי ת"א לא נצרת עילית!! מה דן רומן מה?!!

s61.gif

כל עוד לא בונים עליו להרכב אלא לסגל הרחב הוא שחקן לגיטימי גם למכבי.

תפסיקו לחיות בסרט שבמכבי הגדולה בכל 100+ שנותיה כל שחקני הסגל שלה היו הכי טובים שיש.

רובכם כאן גדלתם על שנות ה 90, ובקבוצה של שנת 94-95, 95-96, עם כל הקבוצה הגדולה היו שחקנים כמו האחים נחמן, מני בסון, ועוד שחקנים מוזרים.

אין קבוצה בעולם, אפילו הגדולה ביותר, שיש לה סגל רחב של 25 שחקנים שכולם ברמה הגבוה ביותר.

אני לא מבין איך כולכם מדברים על הבעיטה הכל כך טובה שלו..

עם יש לו רגל מזהב איך זה שהוא לא גול אחד כל העונה? :unsure:

עשיתם ממנו שחקן גדול..

לדעתי הוא ברמה של בני יהודה, הפועל פ"ת, מכבי פ"ת, לא יודע..

סכיזפרני - :king: מסכים עם כל התגובות שלך.. :thumbs:

כי צריך סגל רחב ושחקנים בכל העמדות.

בוא רגע נהיה רציניים......

מכבי כרגע מחפשת קשר אחורי זר ברמה גבוהה ולבנות על אסוס כקשר אחורי לידו או כמחליף ראשון אם מכבי תפתח עם קשר אחורי אחד מה שלא יקרה, אז כבר הקישור האחורי די סגור.

אז איזה שחקן ישראלי ברמה, שהוא גם שפוי, יסכים לשבת על הספסל של מכבי?

דן רומן הוא סוג של מחליף שיש לך כבר בקבוצה, ותאמינו לי שיש קבוצות בליגת העל שהיו לוקחות את ה"נגר" הזה גם כשחקן הרכב..

הוא שחקן חושב שיודע למסור טוב, צריך להשתפר זה ברור, אבל זה כרגע מספיק.

ביחס לעלות הכספית שלו - הוא לא מפריע לאף אחד בסגל.

שחקן שעולה גרושים יחסית, וסה"כ היה סביר העונה, בלי קשר, תמיד טוב שיש שחקן שכבר התאקלם במערכת.

דן רומן,לא יותר משחקן ספסל הבעיה היא שהוא באותו סטטוס כמו של שרן ייני ושרן עולה עליו ב2 דרגות ולכן לדן רומן אין מה לחפש במכבי .

דן רומן,לא יותר משחקן ספסל הבעיה היא שהוא באותו סטטוס כמו של שרן ייני ושרן עולה עליו ב2 דרגות ולכן לדן רומן אין מה לחפש במכבי .

מבחינת פוטנציאל, לא מבחינת התאכלס..

מבחינת הת'כלס שרן ייני בן 21 ולא קיבל יותר מדי צ'אנסים.

דו רומן בן 26 בערך (אני חושב) שהיה לו עונה שלמה של בלאגן ואפסיות.

שירד ליגה עם הכח וגם שם לא שיחק יותר מדי.

שכל הזמן רק עשה בעיות ולא דייק בכלום.

עדיף פוטנציאל מאשר כלום.

יש משהו שאני לא מבין. מה אכפת לכם שחקן כזה בקצה הספסל? אני לא אומר לבנות עליו ואני עכשיו גם לא מדבר על רומן ספציפי.

גם על תמיר כהן אמרתם שהוא לא שחקן למכבי. לא חסרות דוגמאות לשחקנים שעזבו אותנו ופרחו.

גם בזמנו בן דיין לא הרשים ושוחרר בלי כסף. לא צריך לשחרר שחקנים שלא אכפת להם לשבת על הספסל ורוצים להוכיח את עצמם. זה לא שמכבי לא יכולה לעמוד בחוזה שלו או משהו...

ובקשר לרומן עצמו, במכבי רצו לשחרר אותו אבל רב"ש עשה איתו שיחה ונדהם מהרצון שלו להוכיח את עצמו ולהיאבק על מקומו והחליט להשאיר אותו.

יש משהו שאני לא מבין. מה אכפת לכם שחקן כזה בקצה הספסל? אני לא אומר לבנות עליו ואני עכשיו גם לא מדבר על רומן ספציפי.

גם על תמיר כהן אמרתם שהוא לא שחקן למכבי. לא חסרות דוגמאות לשחקנים שעזבו אותנו ופרחו.

גם בזמנו בן דיין לא הרשים ושוחרר בלי כסף. לא צריך לשחרר שחקנים שלא אכפת להם לשבת על הספסל ורוצים להוכיח את עצמם. זה לא שמכבי לא יכולה לעמוד בחוזה שלו או משהו...

ובקשר לרומן עצמו, במכבי רצו לשחרר אותו אבל רב"ש עשה איתו שיחה ונדהם מהרצון שלו להוכיח את עצמו ולהיאבק על מקומו והחליט להשאיר אותו.

מה אתה משווה בכלל את הנגר הזה לתמיר כהן , באיזה עולם אתה חי?!

תמיר כהן אחד הקשרים הישראלים הטובים שיש, ובלי קשר למעבר שלו לאנגליה - אם כבר זה רק הוריד לו את האיכות כי הוא לא משחק שם יותר מידי (בלי קשר לפגרה - לאלו מבנינו עם החוש הומור ה"איטי" ) - אפשר להזכיר אותו בנשימה אחת עם משה אוחיון, גל אלרבמן וכו'.

דן רומן? שווה ערך לליאור ג'אן , ארז מסיקה , דני משען וכל החברה..

דן רומן? שווה ערך לליאור ג'אן , ארז מסיקה , דני משען וכל החברה..

דני משען? מאיפה נזכרת בו...ועכשיו חידה באיזה דרבי דני משען פתח בהרכב כמה נגמר ומי הבקיע?