Jump to content

שאלו אותי חברים, "תגיד, איך מכבי?"

Guest עידן דורון

Recommended Posts

לתת תירוצים לפני שהעונה התחילה זה אולי דרך חיים של לוני. אני לא אעשה השוואה בין המצב של בית"ר כשערערה את ההגמוניה החיפאית, לבין המצב שלנו עכשיו, אבל בגדול, זה לא כזה שונה. כמובן שרוב הישראלים הטובים בבית"ר, וכמובן שקבוצה תלוייה ביותר משחקן בודד ובלה בלה בלה, אבל כשיורדים לרמת המיקרו, יש פה בסיס לא כזה גרוע, וחיזוק נקודתי בהחלט יכול להעמיד אותנו במאבק על האליפות, כאשר עמדת הקשר האחורי הן לנוכח חשיבותה המקצועית, והן לנוכח היעדר אלטרנטיבות קיימות, היא הקריטית מביניהן.

אף אחד לא אומר שאנחנו אמורים להיות פייבורטים העונה, אבל הניסיון להציג את העונה כעונת בנייה שבה אין סיכוי להתמודד ברצינות מול בית"ר מזכיר לי את הסולל בונה של שרף.

המצב שונה מאוד.

כשאנחנו התחלנו לערער על חיפה אנחנו היינו הקבוצה עם התקציב הכי גבוה בלי תחרות בכלל, ומולנו עמד בעל בית שלא מוכן להפגיז בסכומים חסרי פרופורציה גם במחיר של איבוד הישראלים הכי טובים שלו.

במצב הנוכחי לא רק שהתקציב שלכם נמוך משלנו, אנחנו גם לא נשחרר אליכם שחקנים משמעותיים (והיחסים הטובים בין המועדונים מראים שלא יהיו גניבות גדולות מקבוצה לקבוצה), ובנוסף הקבוצה שלכם תצטרך להתגבש במהלך העונה, לנו זה הצליח כי אף קבוצה לא היוותה יריב, אבל לכם יש אותנו על הראש.

רגע, אז תענו לי רגע, כשמכבי עשו 2-2 במשחק אימון עם באיירן מינכן, אמרתם שאנחנו לוקחים אליפות או אמרתם שזה כולה משחק אימון ?

רגע, אז תענו לי רגע, כשמכבי עשו 2-2 במשחק אימון עם באיירן מינכן, אמרתם שאנחנו לוקחים אליפות או אמרתם שזה כולה משחק אימון ?

בדיוק על זה אני מדבר. כי אם הקבוצה היום הייתה לובשת אדום ונקראת הפ*על אז טומאסיץ היה הבלם הכי גרוע שנחת בארץ וכדומה.

זה סתם שטויות ואי אפשר לראות מהמשחקים האלה כלום. כלום חוץ מזה שטומאסיץ מ]חיד אותי ואימאלה כמה פעמים רשמתי טומאסיץ בשעתיים האחרונותתתתתתתת

יש כמעט יותר מחצי הרכב חדש, אי אפשר לחולל ניסים ונפלאות, לוקח לשחקנים זמן להתחבר.

אל תבנו על לרוץ לאליפות שנה הבאה, תנו להם זמן. יהיה קשה לקחת את האליפות מבית"ר אבל מקום שני עם חצי סגל חדש זה מכובד.

חחחח צודק ב100% זה רק משחקי אימון ואני מתערב שהוא לא שם את ההרכב המלא חכו ותראו לפתיחת העונה

נו באמת. מה נסגר אתכם?

כל השחקנים מלאים חלודה, אין חיבור, חסר חיזוק. אתם חייבים להפסיק לבלבל את המוח אחרי שני משחקי אימון.

זה לא סוף העולם, לא קרה אסון. המטרה במשחק אימון היא לווא דווקא לנצח, אלא ללמוד איפה יש חורים, ומה צריך לתקן.

רן משחק עם הרבה צעירים בהרכב כדי לבחון אותם, תאמינו לי שיכולנו לפתוח עם ההרכב הכי חזק שיש כיום ולנצח, אבל זו לא המטרה.

אנא מכם, די, אתם יוצאים די טיפשים שאתם שופטים קבוצה שעוד לא מחוברת ע"פ 2 משחקי אימון.

יש עוד דרך ארוכה, יש לפחות עוד 2-3 שחקנים שיחתמו. סבלנות - באמת שזה לא מילה גסה.

הרבה פעמים אנחנו מנצחים במשחקי אימון ובסופו של דבר בליגה אנחנו על הפנים. יאלה חאלס, קצת סבלנות הכל יהיה טוב.

אתם צריכים לשפוט את מכבי אך ורק במשחק הרישמי! הראשון שלנו. וזה יהיה בערך בעוד חודש+-.

נו באמת. מה נסגר אתכם?

כל השחקנים מלאים חלודה, אין חיבור, חסר חיזוק. אתם חייבים להפסיק לבלבל את המוח אחרי שני משחקי אימון.

זה לא סוף העולם, לא קרה אסון. המטרה במשחק אימון היא לווא דווקא לנצח, אלא ללמוד איפה יש חורים, ומה צריך לתקן.

לוין משחק עם הרבה צעירים בהרכב כדי לבחון אותם, תאמינו לי שיכולנו לפתוח עם ההרכב הכי חזק שיש כיום ולנצח, אבל זו לא המטרה.

אנא מכם, די, אתם יוצאים די טיפשים שאתם שופטים קבוצה שעוד לא מחוברת ע"פ 2 משחקי אימון.

יש עוד דרך ארוכה, יש לפחות עוד 2-3 שחקנים שיחתמו. סבלנות - באמת שזה לא מילה גסה.

הרבה פעמים אנחנו מנצחים במשחקי אימון ובסופו של דבר בליגה אנחנו על הפנים. יאלה חאלס, קצת סבלנות הכל יהיה טוב.

אתם צריכים לשפוט את מכבי אך ורק במשחק הרישמי! הראשון שלנו. וזה יהיה בערך בעוד חודש+-.

:thumbs:

עדיף שהם ישחקו ככה במשחקי אימון וילמדו איך להשתפר בליגה,

מאשר שיצליחו במשחקי אימון ויהיו שאננים בפתיחתה של העונה...

יהיה בסדר...

חחח אשכרה לא להאמין איזה אנשים אומללים יש..

ובלי קשר לא הבנתי למה היום אחרי איזה 7 שנים פתאום באו איזה 300 איש למשחק אימון :wubyellow3:

אני לא מתבדה שאנחנו הולכים לדרוס ת'ליגה.

אומנם קשה לשלוט על הדימיון שמשתולל, אבל צריך לשמור על פרופורציות נכונות, להוריד ת'רגליים לקרקע,

ואני אומר את זה בגלל שנכוויתי כל-כך הרבה פעמים בעבר.

אני פשוט רוצה להנות מהקבוצה שלי שוב.

פשוט להנות.

אחרי עונה כזו מזוויעה מגיע לנו הרבה יותר מזה, אני יודע, אבל כדורגל זה לא פאזל.

אתה לא יכול להחליף חצי קבוצה ולקוות שתוך חודש-חודשיים (לפעמים גם לא ארבעה) הקבוצה תשטוף את המגרש.

ולכן אני אומר לעצמי...

אם מכבי לא תיקח אליפות ולעומת זאת תיתן עונה טובה (מקום שני-שלישי) עם תצוגות יפות - אני יוצא מסופק מעל ומעבר.

אני מרגיש הרבה יותר סבלני מעונות שעברו ואני בטוח שזה בזכות ההנהלה החדשה (:please:), שעושה מאמצים כבירים לחיזוק הקבוצה.

בע"ה יהיה טוב!

האמת, שאליפות אצלי היא כן מילה גסה העונה, בניגוד לביסטר המלומד, אבל מה שכן במידה וההגנה יציבה, אז הקשר האחורי הוא כן פקטור שמבדיל שמיים וארץ בין מכבי לשאר הקבוצות. תנסה לדמיין רגע את בואטנג במכבי ולא בבית"ר ותראה לבד כמה התמונה היא שונה.

אין ויכוח.

אם מכבי תביא זר שווה ערך לבואטנג אז היא בהחלט תהיה חזקה יותר באופן משמעותי, אבל עדיין לא מספיק בשביל לקחת אליפות,

היריבה שלנו עדיין טובה יותר, ובעיקר מגובשת יותר.

ביסטר, לוני לא נתן תירוצים לפני תחילת העונה, בדיוק להפך, הוא דאג לפתח ציפיות מיותרות.

שאני אמרתי שבוזגלו , יבוריאן וישראלוביץ' לא החתמות כאלו גדולות שיביאו אותנו לצמרת ירקתם לי בפרצוף.

לדעתי אנחנו נסיים העונה עם הסגל הזה במקומות 3-6.

חייבים מגן שמאלי , קשר אחורי(לא יהודי-אחד חזק)

וכאמור, החזבת העונה 08/09 - בוגלו.

אני מתנכם בכך שיש לנו מאמן ענק.

שאני אמרתי שבוזגלו , יבוריאן וישראלוביץ' לא החתמות כאלו גדולות שיביאו אותנו לצמרת ירקתם לי בפרצוף.

לא יכלת להחתים שחקנים יותר טובים מהם.,וסביר להניח שהמאמן שלך הוא

זה שהביא אותם ואם אתה אומר שהוא ענק אז לפחות תן את הקרדיט.

לא יכלת להחתים שחקנים יותר טובים מהם.,וסביר להניח שהמאמן שלך הוא

זה שהביא אותם ואם אתה אומר שהוא ענק אז לפחות תן את הקרדיט.

אני מאמין ברן , אבל יותר בצורת המשחק שלו.

הוא מאמן באמת שמבין כדורגל ואחד הטובים פה בארצינו הקטנה.

רן חייב לחשוב חכם , הוא לא רגיל ללחץ במכבי . הוא רגיל לחיות בשקט בצפון ובלי הרבה רעש.

אני לא אתפלה עם הוא לא זה שרצה את בוזגלו במכבי , יכול להיות שנמני/בושינסקי/שעיה אחראים להבאתו.

אבל עדיין אסור לשכוח על מי אנחנו מדברים פה - תגלית העונה.

בקיצור ולעניין, יבוריאן לא חלוץ כזה גדול , בוזגלו הוא סימן שאלה גדול ,

ישראלוביץ' הרשים אותי לפחות במשחק אימון נגד אשדוד אבל הוא גם סימן שאלה לא קטן.

כמו שאמרתי חייבים מגן שמאלי , קשר אחורי(זר! לא יהודי מאיזה רוטרדם בהולנד![סטייל בואטנג :wubyellow3: ])

שיהיה לנו בהצלחה . :thumbs:

אני שמח שאתה כבר קובע שבוזגלו יבוריאן ובמיוחד ישראלביץ' הם לא החתמות גדולות, אני מבטיח לך שאתה תחזור בך בעוד חודשיים.

במיוחד לגבי ישראלביץ'.

חוצמיזה נגיד שהם לא היו החתמות גדולות כמו שאתה אומר, היו לך שחקנים ישראלים יותר טובים להביא לסגל?

מכבי מסיימת העונה מקום 2 בדוק! זה לא שהליגה חזקה ושחושבים על זה יש לנו בסה''כ סגל חזק וטוב כל מה שצריך זה להריץ אותו ביחד שהתחבר.

אין שום סיבה שעם סגל כמו שלנו אנחנו ניהיה קבוצת אמצע טבלה, זה הרי לא נתפס.

רן חייב לחשוב חכם , הוא לא רגיל ללחץ במכבי . הוא רגיל לחיות בשקט בצפון ובלי הרבה רעש.

אני לא אתפלה עם הוא לא זה שרצה את בוזגלו במכבי , יכול להיות שנמני/בושינסקי/שעיה אחראים להבאתו.

כמו שאמרתי חייבים מגן שמאלי , קשר אחורי(זר! לא יהודי מאיזה רוטרדם בהולנד![סטייל בואטנג :wubyellow3: ])

אני מקווה שאתה זוכר שהקבוצה שאתה אוהד משחקת בליג הישראלית.

אבל הגענו לזמנים טובים אם אתה מזלזל ככה בעוד איזה יהודי ששיחק באיזה רוטרדם...

ישראלביץ' הוא לא סימן שאלה ישראלביץ' הוא באנקר במכבי, התרשמת ממנו רק במשחק אימון נגד אשדוד, אני התרשמתי ממנו עוד ליפני שנתיים שהוא הגיע לכפ''ס.

לא הייתה צורת משחק של שחקן בליגה שאהבתי יותר מהצורת משחק של השחקן הזה, סטייל בוקה.

גם לגבי יבוריאן אין לך מושג על מה אתה מדבר, תן לקבוצה לרוץ קצת ביחד להכיר את הצורת משחק של מכבי אחר כך תבקר שחקנים אחרים.

אחרי 2 משחקי אימון יש פה אנשים שכבר קוטלים שחקנים, חכו ל-30 באגוסט אם יהיה מה להגיד על אותם שחקנים אני באמת שיצדיק כל ביקורת וביקורת פה.

אבל בנתיים לא צריך למהר וכבר לשלוח שחקנים הביתה, גם לא את טומאסיץ'.