Jump to content

ברק יצחקי

Recommended Posts

לא הורידו לכם 2 נק' בסוף, אבל נחמד לגלות שגם אם ניקח אליפות בסוף, אפילו לפני שדקה בליגה שוחקה, היא לא תהיה בזכות.

דווקא כן הורידו

והיד עוד נטויה

מקצועית עם כל הכבוד ליצחקי שהוא שחקן אדיר ומחזק אותכם משמעותית עדיין ההתקפה שלנו לא פחות טובה.

הקטע שאתם מחוברים כבר ולנו זה יקח זמן, וכמובן בהגנה יש לכם יתרון עד שלא יביאו קשר אחורי ברמה של בואטנג ומגן שמאלי יציב.

היום אין שחקן במכבי שהייתי לוקח לביתר של היום אולי בוזגלו

ואם ברק יגיע אז גם הוא לא

ואם תסתכל הפוך יש הרבה שחקנים שהייתם לוקחים גם בהתקפה

אז יש הבדל בכל העמדות

למעט השוער שבגלל השנאה שלכם אליו לא תרצו אותו

אבל מקצועית לדעתי הם אותו דבר

לדעתי הוא שחקן טוב מאוד אבל הוא לא ממש הוכיח את עצמו .

בעונת 2006-2007 הוא כבש 6 שערי ליגה.

בעונת 2007-2008 הוא כבש 3 שערי ליגה עד התאריך 27 בדצמבר (13 מחזורים).

אפילו לעומר גולן יש סטטיסטיקה יותר טובה:

בעונת 2006-2007 הוא כבש 10 שערי ליגה.

בעונת 2007-2008 הוא כבש 5 שערי ליגה עד התאריך 19 בדצמבר (12 מחזורים).

וגם ל"מחליף" שלו שהיה רוב העונה על הספסל יש נתונים טובים יותר (טוטו תמוז) :

בעונת 2007-2008 הוא כבש 6 שערי ליגה.

וששיחק בהפועל פתח תקווה ב-2006\2005 כבש 11 שערי ליגה.

כמו שאתם רואים קצת משעמם לי אז חיפשתי קצת נתונים :D

בקיצור ולעניין חלוץ טוב שלא כל כך הוכיח את עצמו, בכל מקרה חיזוק מצויין לבית'ר.

בעונת 2006-2007 ברק יצחקי היה פצוע, ושיחק רק שליש עונה..

כל 6 הגולים שלו היו בדקות קריטיות במשחק ולמעשה בזכותו זכינו באליפות..

אה ובנוסף, אי אפשר להתעלם מהתפוקה של רומולו כשהוא שיחק לצד ברק לעומת שחקנים אחרים.

הסטטיסטיקה לפעמים לא משקפת תמציאות מסתבר

עונת 2006-2007 הייתה עונה שברובה הוא היה פצוע, הוא חזר בסיבוב השלישי עם פיניש אדיר של 6 שערים ויכולת נהדרת.

גם עונת 2006-2005 הייתה עונה טובה שלו, למרות שהוא לא היה שחקן הרכב קבוע הוא נתן 7-8 שערים והציג יכולת טובה.

לא מסתכלים רק על כמות העשרים אלא גם על היכולת שלו, ובזה אין ספק שהוא הוכיח את עצמו.

ההשוואה לגולן ולטוטו לא נכונה, יצחקי הוא לא חלוץ מרכזי אלא יותר חלוץ שני עם נטייה לשחק ככקיצוני.

אז יש הבדל בכל העמדות

זה לא עניין של לוקח או לא פשוט אני חושב שההתקפה שלנו תהיה לא פחות מאיימת משלכם.

ישראלביץ רודי שבחון בוזגלו קמאנן יבוריאן עזרן לא נופלים מברוכיאן זנדברג פרננדז יצחקי אבראו בן שושן וטוטו.

עונת 2006-2007 הייתה עונה שברובה הוא היה פצוע, הוא חזר בסיבוב השלישי עם פיניש אדיר של 6 שערים ויכולת נהדרת.

גם עונת 2006-2005 הייתה עונה טובה שלו, למרות שהוא לא היה שחקן הרכב קבוע הוא נתן 7-8 שערים והציג יכולת טובה.

לא מסתכלים רק על כמות העשרים אלא גם על היכולת שלו, ובזה אין ספק שהוא הוכיח את עצמו.

ההשוואה לגולן ולטוטו לא נכונה, יצחקי הוא לא חלוץ מרכזי אלא יותר חלוץ שני עם נטייה לשחק ככקיצוני.

אם מישהו מוכן לשים את הסירטונים של הגולים אני אשמח.

לא הייתה לא שום יכולת נהדרת הוא לא שיחק טוב בכל המשחקים בסוף העונה ואני זוכר את זה טוב מאוד, כל השערים שלו היו מול שער ריק או סתם מזל.

ועדיין, תסתכל על בית"ר בעונה החולפת איתו ובלעדיו ותראה כמה הבדל יש.

ובקשר לסגל של מכבי, האמת שאני לא ממש מחזיק מאף רכש שלכם חוץ מבוזגלו, אבל צריך לציין שאת אותם שחקנים לא ראיתי יותר מידי בפעולה (ובמשחקים נגד בית"ר אני לא שופט שחקני יריבה, כי במשחקים נגד בית"ר כל חלוץ עיוור נהיה הנרי למשחק אחד)

אז יש הבדל בכל העמדות

באמת שלא הייתי לוקח אף אחד מההתקפה שלכם..

אולי רק אבראו אבל גם זה לא בטוח כי עם כל הרעש שעשו עליו יש לו רק 3 גולים בעונה ההאחרונה(אם אני לא טועה).

קשרים אחוריים אסוס ואוחיון בערך באותה רמה אבל בואטנג ודן רומן ( :D ) לא כל כך..

אז קשר אחורי זר טוב והקישור שלנו באותה רמה..

בהגנה גרשון ובנאדו כבר זקנים ושתיים מתוך השלושה האלה:חיימוביץ'(למרות שלא סגור) טומאסיץ' ויחיאל צריכים להספיק לרמה שלהם..

מגן ימני לא יודע מה איתכם אבל אני מחזיק משפונגין ועכשיו שאלבארז פצוע אז בכלל..

ואם נביא מגן שמאלי את מגרלשווילי או דנין הם יהיו פחות טובים מזיו אבל אם יביאו את ברנשטיין אז לפי מה שאומרים עליו(אי אפשר לדעת אבל עדיין) הוא יהיה יותר טוב מזיו..

ככה שאם יביאו קשר אחורי זר טוב ומגן שמאלי את ברנשטיין דנין או מגרלשווילי אנחנו לא נופלים ממכם..

אבל כמובן שאסור לשכוח שהקבוצה שלכם כבר מחוברת ומשחקת טוב ביחד ואצלנו אף אחד לא מכיר את השני שזה בעצם היתרון הכי גדול שלכם(לא רק עלינו, על כל הליגה הזאת)

ועדיין, תסתכל על בית"ר בעונה החולפת איתו ובלעדיו ותראה כמה הבדל יש.

ובקשר לסגל של מכבי, האמת שאני לא ממש מחזיק מאף רכש שלכם חוץ מבוזגלו, אבל צריך לציין שאת אותם שחקנים לא ראיתי יותר מידי בפעולה (ובמשחקים נגד בית"ר אני לא שופט שחקני יריבה, כי במשחקים נגד בית"ר כל חלוץ עיוור נהיה הנרי למשחק אחד)

אם אני לא טועה יבוריאן הביא נגדכם כמה משחקים טובים, וישראלביץ' מספיק שנים בארץ בשביל להכיר את היכולות שלו.

אוהדי ביתר היקרים, מתי תבינו שכדי להתמודד עם הקבוצה שלכם לא צריך להיות מליארדר ולא צריך להביא שמות מפוצצים? ( דווקא זה לא יצליח )

צריך בניה נכונה, אם הקישור של מכבי יתחבר העונה יש פוטנציאל לדרוס ויהיה קרב צמוד מול ביתר. אם לא נתחבר מצבנו יהיה בכי רע.

היתרון של ביתר זה שהם משחקים כבר הרבה זמן ביחד.

אבל כמובן שאסור לשכוח שהקבוצה שלכם כבר מחוברת ומשחקת טוב ביחד ואצלנו אף אחד לא מכיר את השני שזה בעצם היתרון הכי גדול שלכם(לא רק עלינו, על כל הליגה הזאת)

מתוך 6 השחקנים בקישור וההתקפה בהרכב יש 3 חדשים - אוחיון,פרננדז ואבראו (אולי גם יצחקי),

ככה שהחלק ההתקפי שלהם לא כל כך מחובר ומכיר אחד את השני .

אוהדי ביתר היקרים, מתי תבינו שכדי להתמודד עם הקבוצה שלכם לא צריך להיות מליארדר ולא צריך להביא שמות מפוצצים? ( דווקא זה לא יצליח )

צריך בניה נכונה, אם הקישור של מכבי יתחבר העונה יש פוטנציאל לדרוס ויהיה קרב צמוד מול ביתר. אם לא נתחבר מצבנו יהיה בכי רע.

היתרון של ביתר זה שהם משחקים כבר הרבה זמן ביחד.

אני לא חושבת שיש פה אפילו אחד מהאוהדים שיגיד לך שאנחנו חושבים שכדי לנצח אותנו צריך לשים יותר כסף מאיתנו.

העניין הוא, שאצלנו זה לא רק הכסף, אלא יש בדיוק את המרכיבים האחרים שאמרת. יש בניה נכונה, יש מרקם חברתי מעולה, ויש שחקנים בעלי יכולת אישית טובה בדיוק כמו שהקבוצה מחוברת גם מבחינת יכולת קבוצתית..

היתרון העיקרי של בית"ר מעבר לזה שהם כבר שנתיים רצים ביחד זה הקישור האחורי.

אין לנו מה למכור מול בואטנג ואוחיון.

וכרגע לא נראה שהולכים להביא קשר אחורי ברמה עולמית.

כמובן שגם ההגנה בעייתית מאוד אצלנו, אין מגן שמאלי להרכב ואין מגן ימני מחליף, הבלמים לא מציאה נכון לעכשיו.

בקיצור, כדי שבית"ר לא תקח אליפות צריך לקרות משהו יוצא דופן.

אז יש הבדל בכל העמדות

שמע הם רוצים כמה שחקנים מאצלנו שהם שחקני ספסל זה רק מראה כמה הסגל שלנו גדול ואיכותי הרבה יותר משלהם

אני אישית מהם הייתי רוצה רק את שפונגין אנחנו עולים עליהם בכל תפקיד במגרש וגם חלק מהספסל שלנו שווה או אפילו יותר טוב

משחקני ההרכב שלהם ככה שאני לא ממש מחזיק מהם קבוצה שיכולה לקחת אליפות..

הם אפילו לא אותה עמדה.

כן אבל תאכלס שתיהם קשרים אחוריים (למרות שלא בדיוק אותו סוג) אני עושה השוואה על כל הקישור האחורי זה שיהיה לנו וזה שיהיה לבית"ר כרגע שלנו זה דן רומן ואסוס(יבוא זר במקום רומן) ושלהם זה בואטנג ואוחיון (למרות שהוא לא עושה הגנה בגרוש בתאכלס הוא קשר אחורי)

מתוך 6 השחקנים בקישור וההתקפה בהרכב יש 3 חדשים - אוחיון,פרננדז ואבראו (אולי גם יצחקי),

ככה שהחלק ההתקפי שלהם לא כל כך מחובר ומכיר אחד את השני .

יש בזה משהו אבל עדיין ההגנה שלהם אותו דבר ויש להם את בואטנג וכל הצעירים שלהם(בן שושן, ברוכיאן וכל השאר)

אצלנו כמעט כל ההרכב חדש..

שמע הם רוצים כמה שחקנים מאצלנו שהם שחקני ספסל זה רק מראה כמה הסגל שלנו גדול ואיכותי הרבה יותר משלהם

אני אישית מהם הייתי רוצה רק את שפונגין אנחנו עולים עליהם בכל תפקיד במגרש וגם חלק מהספסל שלנו שווה או אפילו יותר טוב

תמורת השחקן שאנחנו רוצים, אתם רוצים את שטרית, אז מה זה אומר עליכם?

ישראלביץ', חדד ובוזגלו עדיפים לדעתי על ברוכיאן, זנדברג ובן שושן.

בעמדת החלוץ על הנייר אבראו עדיף מיבוריאן אבל בוא נראה איך הוא יתאקלם קודם.

בקישור האחורי יש לכם יתרון מוחץ וגם בהגנה אתם עדיפים.

הכל תלוי בקשר האחורי והמגן השמאלי שיביאו למכבי.

אם יביאו שחקנים רציניים לעמדות האלה, נוכל להסתכל עליכם בגובה העיניים.

צודק יש לכם סגל טוב. אבל עם כל הסגל הזה שנה שעברה במשחקים אולי הייתם ברמה אחת מעל הליגה לא יותר. ועם כל הסגל השהיה לכם לא נתתם תבוסות, ועוד נגדינו נראתם כמו קבוצה נחותה.

ואם כל הסגל הזה שלכם אתה לא עוברים לשלב הבתים.

קשרים אחוריים אסוס ואוחיון בערך באותה רמה אבל בואטנג ודן רומן ( :yahoo: ) לא כל כך..

אז קשר אחורי זר טוב והקישור שלנו באותה רמה..

בהגנה גרשון ובנאדו כבר זקנים ושתיים מתוך השלושה האלה:חיימוביץ'(למרות שלא סגור) טומאסיץ' ויחיאל צריכים להספיק לרמה שלהם..

מגן ימני לא יודע מה איתכם אבל אני מחזיק משפונגין ועכשיו שאלבארז פצוע אז בכלל..

ואם נביא מגן שמאלי את מגרלשווילי או דנין הם יהיו פחות טובים מזיו אבל אם יביאו את ברנשטיין אז לפי מה שאומרים עליו(אי אפשר לדעת אבל עדיין) הוא יהיה יותר טוב מזיו..

ככה שאם יביאו קשר אחורי זר טוב ומגן שמאלי את ברנשטיין דנין או מגרלשווילי אנחנו לא נופלים ממכם..

להביא קשר ברמה של בואטנג זה לא כזה פשוט כמו שאתם גורמים לזה להשמע, אנחנו לא במנג'ר.

בנאוד וגרשון מאז שהגיעו אלינו נקראים זקנים אבל בנאדו נתן עונה פשוט ענקית, ולגרשון יש ימים זה תלוי.

מגן ימני אנחנו בבעיה קשה עכשיו בלי אלבארז... אתם צריכים להתפלל ששפונגין יתן עונה סבירה לפחות.

ואל תתחשבן יותר מידי, בערך כל מגן שמאלי שתביאו יהיה יעיל יותר מיואב זיו בהגנה וגם בהתקפה.

אם אני לא טועה יבוריאן הביא נגדכם כמה משחקים טובים, וישראלביץ' מספיק שנים בארץ בשביל להכיר את היכולות שלו.

זה בדיוק מה שאמרתי, אני לא רוצה לשפוט את יבוריאן לפי משחקים טובים נגדנו כי כששופטים לפי משחקים טובים נגדנו אז אוגובנה הוא הזר הכי טוב שדרך בארץ.

אני מכיר את היכולת של ישראלביץ', ועזוב שמבחינת יכולת אני לא רואה בו עילוי ענק אני לא חושב שאפשר לבנות קישור על שחקן שנמצא על הדשא חצי משחק.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.