Jump to content

[דיון]קשר אחורי-אז מה היה לנו..

Brandon Roy

Recommended Posts

רגע לפני שמגיע עוד שם של מועמד לעמדה שאנחנו מכתירים אותה כחשובה ומכריעה ורגע לפני שאולי תיהיה חתימה של שחקן בעמדה..בוא ניתן כבוד,דעת או סתם עוד עקיצות לשחקני הקישור האחורי שהיו פה במהלך השנים.

זרים ישראלי או סתם שחקני בית שאיישו את העמדה.

מדן רומן ועד טל בנין וברונו הייס.

לקראת העונה הזה חלק פה רוצים לראות קשר אחורי גרזן,קילר חלק מעוניינים דווקא בטכני 50:50 וחלק עוד מפנטזים על צ'אבי וסנה.

אז עם איזה שחקנים העברנו את השנים?

לא יודע מה איתכם אני אהבתי מאוד את הפולני ביז'נסקי(???)אין לי מושג איך כותבים בכלל.

ההוא עם השיער הצהוב,כמה שנים הוא היה במכבי?

ברונו הייס נתן עונה מצוינת אחת אצלנו ושאר העונות(2/3 לא זוכר)היה דיי בינינו.

איזה קשרים אחוריים שעברו במכבי אתם אהבתם?

Guest עידן דורון
ההוא עם השיער הצהוב,כמה שנים הוא היה במכבי?

קוראים לזה בלונדיני..

ואגב,

גז'גוז' ודז'ינסקי.

vad_a.jpg

שיחק במכבי החל מעונת 99/00 עד 01/02. אח"כ עבר לעונה לעירוני ראשון-לציון איתה ירד לליגה השנייה.

לדעתי אסוס אתמול הראה שאפשר לבנות עליו.

לידו חייב לבוא עוד קשר אחורי בסגנון שלו ואנחנו מסודרים.

בהנחה שהקשר הזה ידע לשלוח קדימה את החלוצים ולכבוש בעצמו (אני לא רואה את חדד וישראלביץ כובשים יותר מידי - למרות ששניהם שחקנים ענקים כמובן) ,

כי אסוס בועט גרוע הוא מכוון לשער מגיע לשער בקריית אליעזר , אומנם זה חזק אבל לא מכוון בגרוש - אסוס צריך להשאר מאחורה -

במיוחד שיש לך מרכז הגנה שנראה כרגע חלאס , ומגן שמאלי שעושה צחוק מהמקצוע

דווקא אורי ביטון הראה ניצוצות, צריך לתת לו עוד הזדמנות נגד הפועל פ"ת

דווקא אורי ביטון הראה ניצוצות, צריך לתת לו עוד הזדמנות נגד הפועל פ"ת

ניצוצות זה לא מספיק, אין סיכוי שהוא ישחק אפילו דקה במשך העונה.

יש כל כך הרבה לחץ במכבי, כל הצעירים ששחקו במשחק אימון לא יכולים לעמוד בו.

בעמדת המגן השמאלי יהיה כנראה זר ושטרית יהיה מחליף.

הם בכלל בודקים אופציה נורמלית למגן שמאלי? או שזהו הגרוזיני והמאריקאי לא יגיעו אז נגמר העניין?

מה אתה מזיין תשכל ישר "הוא לא ישחק דקה" מי ישמע כמה ראית אותו משחק בשביל לדעת דבר כזה...

יש לו יכולת התקפית די טובה השאלה היא איך הוא בהגנה,כמו שאמרתי צריך לראות אותו עוד במשחק אימון נגד פ"ת

הם בכלל בודקים אופציה נורמלית למגן שמאלי? או שזהו הגרוזיני והמאריקאי לא יגיעו אז נגמר העניין?

בכלל לא דיברו על האמריקאיהקיץ הזה אני לא יודע למה אתם מזכירים אותו כל פעם

עם כל הכבוד למשחק אימון נגד אשדוד, אני אסתמך יותר על חצי העונה שבה אסוס הראה שחייבים קשר אחורי רציני.

אם יוצאים להולנד כשאין אפילו שם של מועמד רציני בתכניות אז לא עשינו כלום.

בהנחה שהקשר הזה ידע לשלוח קדימה את החלוצים ולכבוש בעצמו (אני לא רואה את חדד וישראלביץ כובשים יותר מידי - למרות ששניהם שחקנים ענקים כמובן) ,

כי אסוס בועט גרוע הוא מכוון לשער מגיע לשער בקריית אליעזר , אומנם זה חזק אבל לא מכוון בגרוש - אסוס צריך להשאר מאחורה -

חובה שהקשר הזר יהיה טכני ברמות של לרואה ובואטנג, אחד שיודע לנווט את המשחק + פצצות מרחוק ומנהיגות

קוראים לזה בלונדיני..

ואגב,

גז'גוז' ודז'ינסקי.

vad_a.jpg

שיחק במכבי החל מעונת 99/00 עד 01/02. אח"כ עבר לעונה לעירוני ראשון-לציון איתה ירד לליגה השנייה.

אח"כ שנתיים בקריית שמונה

עם כל הכבוד למשחק אימון נגד אשדוד, אני אסתמך יותר על חצי העונה שבה אסוס הראה שחייבים קשר אחורי רציני.

אם יוצאים להולנד כשאין אפילו שם של מועמד רציני בתכניות אז לא עשינו כלום.

לא קרה שהגיע זר למחנה אימון?

חלאס לזיין בשכל...

קוראים לזה בלונדיני..

ואגב,

גז'גוז' ודז'ינסקי.

vad_a.jpg

גז'גוז' (:

זה לא מחדש כלום -

בלי קשר אחורי 50-50 טוב אנחנו לא נסיים גם במקום השני

מסכים במאה אחוז, לנו יש רק גרזנים ולבית"ר אפילו שאלברמן הלך יש את עידן טל ובואטנג

קשרים אחוריים לאורך השנים: גז'גוז' אהבת חיי הוא במקור מגן ימני שהוסט גם לעמדת הקשר האחורי, שחקן דפנסיבי נהדר שרץ כל המשחק ובועט נהדר מרחוק אבל היה לוקה בחלק הטכני/התקפי, ועדיין לנצח אחד מיקירי מכבי ת"א.

ברונו השרמוטה היה עד לפציעה של דגו ופתיחת החוזה שלו (ספורטאי קקמייקה) מדהים במשך 28 מחזורים של עונת האליפות, ואח"כ היה די בינוני, שלא לומר פחות מזה רוב הזמן.

את טל בנין רוב האנשים שונאים ובצדק, אבל הוא היה שחקן גדול שעוצר את רוב התקפות היריב עוד לפני שהן מתחילות גרזן מס' 1 בעיטות מדהימות, אבל גם יכולת התקפית וטכנית לא ליפול מהרגליים.

קשר אחורי נוסף שהיה לטעמי שחקן גדול דווקא בשנים רעות (אצל אברם יימח שמו) היה אלכסיי קוסולאפוב ומכאן שוב תודה רבה על שני הגולים בדרבים בייחוד ב2-0 של 99' (וגם ה1-1 ב-98').

ועכשיו את האמת: מושיקו, ליאור, מסיקה, ייני, דן רומן ודומיהם: עם כל האהבה האמיתית לחלקם הם לא שחקנים למכבי, ובאמת שלהיות נשמה או בנאדם טוב זה לא מספיק בשביל להיות במכבי, זה ספורט מקצועני ורוצים להצליח, אבל צמח פה דור שלם על הבינוניות של לוני הרציקוביץ'. בשנות ה-90 שחקנים כאלה לא היו יכולים לראות בטעות אפילו את הספסל של מכבי, אבל זה גם מתקשר לזה שנהיה לנו קהל שעושה אולה אחרי הפסדים, שר שירים של בוקה ב3-0 לעכו, וחושב שאם זיינו אותם בעידוד אז גם יש לנו 3 נקודות. פעם זה לא היה עובד והשחקנים היו מפחדים להפסיד, והיו יודעים שמכבי שואפת תמיד להיות הכי טובה והכי מנצחת ולא חוגגת הפסדים רחמנא לצלן

בנין היה הקשר האחורי הכי טוב שאני ראיתי במכבי

היה הורס כמעט כל התקפה של הקבוצה השנייה ובניגוד לקשרים האחוריים שלנו היום

הוא גם ידע לחלק מסירות והייתה לו בעיטה קטלנית

לדעתי אסוס אתמול הראה שאפשר לבנות עליו.

לידו חייב לבוא עוד קשר אחורי בסגנון שלו ואנחנו מסודרים.

לא תוותר בחיים על ההבעות שלו, הא ? (:

מהפרת ועד חידקל....לא נחזיר אפילו שקל!!!

מסכים עם תומר מעודד בגוש (או מחוץ לגוש) לכל מילה, מלבד הקטע שמדבר על אשמת האוהדים בזה ששחקנים כאלה משחקים במכבי.

אני שומע את זה הרבה בזמן האחרון, ולא רק מתומר אלה מעוד הרבה כיוונים ואני חושב שזאת טעות.

אני חושב שאין קשר בין העידוד של האוהדים לבחירת השחקנים (שנעשית לרוב בקיץ). מי שבונה את הקבוצה הוא הצוות המקצועי של מכבי תל אביב, ולא האוהדים.מה עוד שאנחנו יודעים שחברי ההנהלה רואים מי שחקן שמתאים לסגל מכבי, ומי לא.

מה שכן? יכול להיות שאם היינו מפעילים לחץ במהלך העונה, אז בסופה היו יודעים ששחקנים מסויימים לא יכולים לעמוד ב"לחץ" הזה, והיו משחררים אותם, או מוצאים להם תחליפים ראויים.

בכל מיקרה, זה שאנחנו מעודדים גם בהפסדים, לא הופך אותנו לאחראים לסגל השחקנים. מקסימום הופך אותנו לצ'קסמנים...:wubyellow3:

מהפרת ועד חידקל....לא נחזיר אפילו שקל!!!

מסכים עם תומר מעודד בגוש (או מחוץ לגוש) לכל מילה, מלבד הקטע שמדבר על אשמת האוהדים בזה ששחקנים כאלה משחקים במכבי.

אני שומע את זה הרבה בזמן האחרון, ולא רק מתומר אלה מעוד הרבה כיוונים ואני חושב שזאת טעות.

אני חושב שאין קשר בין העידוד של האוהדים לבחירת השחקנים (שנעשית לרוב בקיץ). מי שבונה את הקבוצה הוא הצוות המקצועי של מכבי תל אביב, ולא האוהדים.מה עוד שאנחנו יודעים שחברי ההנהלה רואים מי שחקן שמתאים לסגל מכבי, ומי לא.

מה שכן? יכול להיות שאם היינו מפעילים לחץ במהלך העונה, אז בסופה היו יודעים ששחקנים מסויימים לא יכולים לעמוד ב"לחץ" הזה, והיו משחררים אותם, או מוצאים להם תחליפים ראויים.

בכל מיקרה, זה שאנחנו מעודדים גם בהפסדים, לא הופך אותנו לאחראים לסגל השחקנים. מקסימום הופך אותנו לצ'קסמנים...:wubyellow3:

איציק דווקא בגלל שאתה שומע את זה ממישהו כמוני שאוהב לעודד וחושב שאוהד צריך לעודד את הקבוצה שלו אתה צריך לעשות חושבים

אם אתה חושב שלעשות אולה אחרי שאוכלים 3 בדרבי זה נורמלי אז אני כבר לא יודע מה יהיה הסוף איתכם, אני יודע שאחרי דבר כזה לא יוצאים מהבית שבוע

לא האוהדים אשמים בזה שהקבוצה זבל, אבל הם התרגלו להיות קבוצה בינוית וקיבלו את זה בהבנה, כמו את זה שיש לנו שחקנים בינוניים ומטה בקבוצה

קודם כל תומר, תודה על הביקורת, ואני יודע שהיא בונה כשהיא באה ממך.

בקשר לאולה בסוף אותו דרבי- אני חושב שזה עניין של הרגשה באותו רגע, ואני חייב להגיד לך, שלא האמנתי שתגובה של אנשים אחרי דרבי כזה תיהיה לעשות אולה (לי לפחות באותם רגעים לא היה כלכך חשק לאולה), יחד עם זאת, אם זה מה ששער 11 הרגיש שהוא רוצה לעשות? אני מכבד את דרכו. רק שתדע, שחשבתי על זה הרבה, אם זה היה מבחינתם תצוגת גאווה כאילו שער 11 לא נשבר, או שזה היה המשך לזה שאנשים במחצית באמת האמינו שאנחנו הופכים את התוצאה ניכנסו ובסוף המשחק התפרקו(ואני יודע שזה נשמע טיפשי, אבל גם זאת דרך להתפרק). אני יכול להגיד לך שבשיחה עם הרבה חבר'ה שעשו את האולה, התשובות היו מעורבות.המשותף לך ולהם תומר, זה הכאב של אחרי הפסד בדרבי ,וכן, היו מהם כאלה ש10 דקות אחרי האולה נשכבו על הרצפה, בכו וכל התופעות האחרות שגם הן לא תופעות שהרגשתי צורך להיות חלק מהן, למרות ששוב, אם הם בוחרים כך להתמודד עם זה, אז זה סבבה מבחינתי.

בכל מקרה תומר, המצב האידיאלי שצריך לדעתי לקרות (ואגב, לא רק בדרבי), זה עידוד של 90 דקות,בשילוב עם הנהלה שקשובה לאוהדים. במילים אחרות, אנחנו צריכים להיות הגזר של השחקנים, כשההנהלה אמורה לפעמים ובמקרים מסויימים להיות המקל. אם הנהלת הקבוצה (באותם ימים) היית הנהלה קשובה. הדרבי הזה היה גורר ענישה לשחקנים. אם זה קנסות, אם זה אימונים למשך כל היום, אם זה כל דבר שהיה מבהיר להם מה שאנחנו עובריםוהולכים לעבור עד הדרבי הבא, (יש אפשרות לחשוב על זהאו לפתוח דיון נוסף). בכל מקרה, היציע לא צריך להיות צינור העברת המסר לשחקנים, אלה הנהלה שיודעת את מחוייבותה לאוהדים.בו נודה על האמת תומר,יש בליגה הזאת כמה שחקנים שקללות מהיציע מעניינות להם את הביצה, אבל אם תוריד להם 5 שקל במשכורת? זה כבר סיפור אחר.

בכל מקרה, אחלה דיון..:wub: