Jump to content

חי אטיאס, אדר כהן והנבחן אייל שטרכמן שוחררו מהסגל

Liran

Recommended Posts

להשאיל.

לדעתי גם צריך להשאיל עוד כמה כמו קפילוטו, ייני וכדומה.

אין סיבה להשאיר את השחקנים האלה בסגל אם הם לא יקבלו הזדמנות, עדיף להשאיל אותם לקבוצות

קטנות מהליגה השניה שיצברו נסיון ודקות משחק.

אני אמרתי מהאימון פתיחה ששטרכמן נראה לי אפס

חי אטיאס כבר שלוש שנים במכבי הוא בא כפוטנציאל אבל הוא לא עשה כלום אני חושב שיש לו רק הופעה אחת בליגה לפני שנתיים

ולגבי אדר כהן אני חושב שרן בן שמעון יודע מה הוא עושה

להעיף את רומן .שחקן טוב ,לא בישבילנו . זאן להשאיל .

לא נכון...

רומן יכול להיות גיבוי טוב כמחליף למחליף

וזאן אותו דבר מה גם שהוא שחקן בית

לגבי השלושה ששוחררו, אין טעם להחתים ולהשאיל את חי אטיאס ושטרכמן, כיוון שמההתרשמות של הצוות המקצועי

(והאמת, גם שלי ממה שראיתי במשחקים ושמעתי מהפורום) הם לא יבשילו להיות שחקני סגל לגיטימיים.

לגבי אדר כהן, חשבתי שהוא עדיין בגיל נוער, אבל אם לא, אז זה נטו החלטה של בן-שמעון ואותו דווקא יש מקום להשאיל כי הוא עוד עשוי להתפתח.

לז'אן ולרומן יש מקום בסגל שלנו השנה, ז'אן הוא נשמה אדירה ונלחם ורומן שחקן שיש לו כדורגל לדעתי.

טוב אז זה מותיר אותנו עם אברמוב,סנצ'ז וגררו שכנראה יחתום בנוער או שהוא חתם כבר.

ת'אמת אם משחררים את שטרכמן אני חושב שגם את אברמוב היה צריך.

אף אחד לא הרשים יותר מהשני לפי דעתי.

אבל מה רע בעוד צ'אנס.

לא נכון...

רומן יכול להיות גיבוי טוב כמחליף למחליף

וזאן אותו דבר מה גם שהוא שחקן בית

חבר'ה, אתם פשוט לא מודעים לכמות השחקנים שיש היום בקבוצה. צריך לשחרר המון שחקנים,

אין מקום לבכות על כל שחקן בית ששוחרר. אין מה לעשות. לא מספיק טוב, תשוחרר.

11 בהרכב עוד 7 מחליפים (1 שוער) ובערך יש עוד 6-7 בסגל (כולל שחקנים מקבוצת הנוער שמוקפצים).

כל השחקנים שאתם מכירים זה לא שחקנים שילא יתלבשו בקבוצה בה הפ ישחקו ולכן יהיו חייבים לשחרר אותם,

ועם כל הכבוד לשניידר מכבי זה לא לשכת הסעד. שתשאיר את זאן מחוץ לסגל עונה שלמה ותשלם לו סכומים יפים.

יבריץ סולומון שפונגין שטרית יחיאל טומאסיץ חיימוביץ * מגןשמאלי נוסף* קפילטו מישאלוב ז'אן ייני אסוס רומן קשר אחורי זר*

חדד שבחון דור מלול ישראלביץ בוזגלו קמנאן*(או חלוץ זר אחר) יבוריאן עזרן עומרי רון ואני מאמין שעוד יחתום מבין אברמוב וליפאטין חלוץ 1.

25 שחקנים! שזה 8 שחקנים כאן מחוץ לסגל כל משחק! נגיד וזה עומרי רון (שלדעתי גם ירצה לעזוב, צעיר, יכול לשחק בקבוצה אחרת), ייני (שגם לדעתי יכול להתפתח לאחד השחקנים הנדירים בקבוצה אחרת)

וקפילטו (אותו סיפור כמו ייני לא מאמין שישארו אם ממש לאיהיו בתכניות). נשאר עוד 5 שחקנים מהרשימה לא בסגל לכל משחק! נוריד 2 פצועים\מורחקים כל שבוע נשארנו עם 3 שחקנים שכל אחד מהם בונה חולצת ההרכב הראשון באימונים.

זה כבר לא מלחמה בריאה על ההרכב זה טיפשות ובזבוז כסף. וזה עוד בלי לדבר על כל הצעירים ששיחקו אתמול (אורי ביטון ואדר כהן ששוחרר לדוגמא).

נגיד הרכב (לא חשוב הרכב אלא השחקנים על הספסל אתם יכולים להחליף ביניהם אם אתם רוצים):יבריץ שפונגין טומא יחיאל שמאלי ישראלי אסוס זר חדד בוזגלו קמנאן יבוריאן.

ספסל: סולומון ועוד 6. שבחון ישראלביץ מלול עזרן ייני ליפאטין\אברמוב. איפה שחקני הגנה? ונגיד שמתי את מישאלוב וחיימוביץ? את מי אני מוציא מחוץ לסגל? ואיפה זאן בכל הסיפור. שלא נדבר על שטרית.

ובטח של א על רומן

חבר'ה, אתם פשוט לא מודעים לכמות השחקנים שיש היום בקבוצה. צריך לשחרר המון שחקנים,

אין מקום לבכות על כל שחקן בית ששוחרר. אין מה לעשות. לא מספיק טוב, תשוחרר.

11 בהרכב עוד 7 מחליפים (1 שוער) ובערך יש עוד 6-7 בסגל (כולל שחקנים מקבוצת הנוער שמוקפצים).

כל השחקנים שאתם מכירים זה לא שחקנים שילא יתלבשו בקבוצה בה הפ ישחקו ולכן יהיו חייבים לשחרר אותם,

ועם כל הכבוד לשניידר מכבי זה לא לשכת הסעד. שתשאיר את זאן מחוץ לסגל עונה שלמה ותשלם לו סכומים יפים.

יבריץ סולומון שפונגין שטרית יחיאל טומאסיץ חיימוביץ * מגןשמאלי נוסף* קפילטו מישאלוב ז'אן ייני אסוס רומן קשר אחורי זר*

חדד שבחון דור מלול ישראלביץ בוזגלו קמנאן*(או חלוץ זר אחר) יבוריאן עזרן עומרי רון ואני מאמין שעוד יחתום מבין אברמוב וליפאטין חלוץ 1.

25 שחקנים! שזה 8 שחקנים כאן מחוץ לסגל כל משחק! נגיד וזה עומרי רון (שלדעתי גם ירצה לעזוב, צעיר, יכול לשחק בקבוצה אחרת), ייני (שגם לדעתי יכול להתפתח לאחד השחקנים הנדירים בקבוצה אחרת)

וקפילטו (אותו סיפור כמו ייני לא מאמין שישארו אם ממש לאיהיו בתכניות). נשאר עוד 5 שחקנים מהרשימה לא בסגל לכל משחק! נוריד 2 פצועים\מורחקים כל שבוע נשארנו עם 3 שחקנים שכל אחד מהם בונה חולצת ההרכב הראשון באימונים.

זה כבר לא מלחמה בריאה על ההרכב זה טיפשות ובזבוז כסף. וזה עוד בלי לדבר על כל הצעירים ששיחקו אתמול (אורי ביטון ואדר כהן ששוחרר לדוגמא).

נגיד הרכב (לא חשוב הרכב אלא השחקנים על הספסל אתם יכולים להחליף ביניהם אם אתם רוצים):יבריץ שפונגין טומא יחיאל שמאלי ישראלי אסוס זר חדד בוזגלו קמנאן יבוריאן.

ספסל: סולומון ועוד 6. שבחון ישראלביץ מלול עזרן ייני ליפאטין\אברמוב. איפה שחקני הגנה? ונגיד שמתי את מישאלוב וחיימוביץ? את מי אני מוציא מחוץ לסגל? ואיפה זאן בכל הסיפור. שלא נדבר על שטרית.

ובטח של א על רומן

בלי קשר לדן רומן וליאור ג'אן אין מה לחפש במכבי ת"א -

רק שבגלל שאנשים אוהבים אותם אז הם לא "נגרים", הם "שחקני נשמה " ,

ואת מסיקה למשל שלא אהבו - הוא היה נגר ולא שחקן נשמה..

הכל עניין של פרשנות -

בכל מקרה אין להם מקום בקבוצה.

את ייני הייתי משאיר כאופציה על הספסל, בהנחה שאסוס בהרכב ויבוא עוד קשר אחורי טוב וזרקת את רומן וג'אן - אין לך שום קשר אחורי מחליף בספסל - אז הייתי משאיר אותו.

את קפילוטו בהחלט הייתי משאיל - אין לו כרגע מה לחפש פה בכלל..

גם את דור מלול אפשר להשאיל - שיש לך את חדד בוזגלו ישראלביץ ושבחון - כמה כבר הוא יקבל לשחק?

עדיף להשאיל אותו לקבוצה בליגת העל שיקבל דקות משחק , ילמד דבר או שניים ויחזור שנה הבאה שחקן טוב - עם סבירות גבוהה במקום שבחון.

בלי קשר לדן רומן וליאור ג'אן אין מה לחפש במכבי ת"א -

רק שבגלל שאנשים אוהבים אותם אז הם לא "נגרים", הם "שחקני נשמה " ,

ואת מסיקה למשל שלא אהבו - הוא היה נגר ולא שחקן נשמה..

הכל עניין של פרשנות -

בכל מקרה אין להם מקום בקבוצה.

את ייני הייתי משאיר כאופציה על הספסל, בהנחה שאסוס בהרכב ויבוא עוד קשר אחורי טוב וזרקת את רומן וג'אן - אין לך שום קשר אחורי מחליף בספסל - אז הייתי משאיר אותו.

את קפילוטו בהחלט הייתי משאיל - אין לו כרגע מה לחפש פה בכלל..

גם את דור מלול אפשר להשאיל - שיש לך את חדד בוזגלו ישראלביץ ושבחון - כמה כבר הוא יקבל לשחק?

עדיף להשאיל אותו לקבוצה בליגת העל שיקבל דקות משחק , ילמד דבר או שניים ויחזור שנה הבאה שחקן טוב - עם סבירות גבוהה במקום שבחון.

מחזק, אם שואלים אותי, רומן ג'אן ועומרי רון ממזמן לא במכבי ת"א. את דור מלול קפילטו הייתי משאיל. ואז בספסל יש

לך את סולומון ישראלביץ שבחון עזרן ליפאטין\אברמוב (למרות שאני מאמין שאם ליפאטין ינחת כאן בסוף, מה שלאנ רנאה לי, קמנאן ישוחרר ויגיע מגן שמאלי זר).

מישאלוב ייני וחיימוביץ עושים רוטציות בסגל למרות ששלא יקרה לעולם שאחד מהם לא יהיה בסגל כשהוא כשיר. כי מספיק שאחד מכל הסגל לא כשיר כדי שמתוך ה8 אחד יכנס להרכב\יצא מספסל

וכל השביעייה הנותרת תישאר שם.

רומן צריך להישאר כי הוא ה-50-50 היחיד שיש לך מהספסל. אם בונים על דור מלול לתפקיד הזה כמו במחצית שניה אתמול אז זה משהו אחר.

רק אתם מסוגלים לשחרר חצי סגל אחרי משחק אימון בודד ומסכן

הפורום :love4:

הסוד פה של האנשים בפורום זה גם שהם יכולים לחזות את העתיד,הם יכולים להגיד לך מי טוב ומי לא טוב עוד לפני שהוא דרך בישראל בכלל.

זה סטארטפ

"דור מלול לא יזוז ממכבי!"

"16 זה בדם, דור מלול, במכבי לעולם!!!!!!"

ועכשיו שנרגעתי,

בכל מקרה, הסגל ככה יהיה יציב ותהייה תחרות בריאה, עם 2-3 שחקנים שמתמודדים על כל מקום בהרכב/בסגל.

וחלק מהשחקנים בהחלט ראויים לשמש כשחקנים משלימים בסגל (ע"ע ז'אן, רומן וכמובן מלול שלדעתי יהיה מחליף קבוע העונה).

הסגל (לפי עמדות) -

שוערים: יבריץ' וסולומון (חיימוב מושאל)

מגן ימני: שפונגין (אדר כהן לא שוחרר אלא הושאל)

מגן שמאלי: שטרית, מנשרוב ואורי ביטון + מגן שמאלי בע"ה (עמירן שקלים הושאל)

בלמים: טומאסיץ', יחיאל, מישאלוב, חיימוביץ', קפילוטו וגררו (שישחקו שניהם העונה בנוער, אם קפילוטו לא סיים גיל נוער)

קשר אחורי: אסוס + ז'אן + ייני + קשר אחורי שיגיע

קשר 50-50: ישראלביץ' (בכפ"ס שיחק בעיקר בעמדה הזאת) + רומן

קשר ימני/שמאלי: רודי חדד, דור מלול, מאור בוזגלו ושבחון (רק כי הוא יתחרה איתם על מקום בהרכב לא כי ישחק בכנף)

חלוצים: יבוריאן, קמנאן, עזרן, עומרי רון, סאנצ'ס (יוחתם ויושאל) + אברמוב או ליפאטין.

בשורה התחתונה,

אם יחתימו את ליפאטין לדעתי ישחררו את קמנאן לטובת מגן שמאלי.

בלי קשר, צריך להשאיל את ייני, קפילוטו (אם הוא לא בנוער), סאנצ'ס, עומרי רון, אורי ביטון או אורי שטרית כדי שיצטברו ניסיון ודקות משחק בקבוצות אחרות.

לא מבין מה יש לאנשים נגד דן רומן. יש לי הרגשה שאם היה לו שם ארגנטינאי ארוך ומסובך, הוא היה זוכה להרבה יותר סימפטיה. בלי קשר - רומן הוכיח כבר שהוא שחקן טוב מאוד. אמנם אי-אפשר לבנות עליו להרכב ראשון עם יומרות האליפות שלנו, אבל הוא בהחלט יכול לחזק את הספסל (אם יבוא קשר אחורי ברמה גבוהה). גם ג'אן, מלול (בלי ספק אפילו) ומישאלוב צריכים להישאר. בלי קשר לזה שהם שחקני בית - הם מוסיפים אגרסיביות ורצון שכל קבוצה צריכה, אלא אם כן אנחנו רוצים קבוצה של דוגמניות.

בקרוב רומן ג'אן ושטרית (?) ......

להשאיר את רומן!! שחקן ספסל ראוי!

להשאיר את ז'אן!! שחקן ספסל ראוי!

להשאיר את שיטרית!! אין מישהו במקומו חחח..