Jump to content

מכבי תל אביב פנתה רשמית למרסלו ליפאטין

Recommended Posts

31 זה גיל טוב לחלוץ (לוקה טוני בן 31, אבראו בן 32, דרוגבה בן 30) יש לו עוד 2 עונות טובות לתת, רק שיתעקשו על חוזה ל-2 עונות ולא 4 כמו שהוא רוצה.

אם אכן הוא מגיע כישראלי, זה פותח לנו אפשרות מצויינת להביא מגן שמאלי זר או אולי מכבי תפתיע אותנו ותביא 2 קשרים זרים באמצע.

אין לי מושג אם זה נכון, אבל אתם שוכחים שגם אם הוא יגיע תהליך האזרוח זה לא דבר שלוקח יומיים ואף אחד לא יכול להבטיח שהוא לא יבוא על חשבון קמנאן, ואז בינואר כמו עם יבוריאן יגיע זר.

אין לי מושג אם זה נכון, אבל אתם שוכחים שגם אם הוא יגיע תהליך האזרוח זה לא דבר שלוקח יומיים ואף אחד לא יכול להבטיח שהוא לא יבוא על חשבון קמנאן, ואז בינואר כמו עם יבוריאן יגיע זר.

ההורים שלו יהודים, זה תהליך אזרוח של שבועות בודדים.

המקרה של יבוריאן שונה.

הליגה הפורטוגלית הרבה יותר מהיאה זאת אומרת שהוא יכל להבקיע פה כמות נכבדת של גולים אבל אני בעד קודם כל שיתאזרח אחר כך נדבר

ד"א, זה באמת מעניין אותי. מה בדיוק הלך עם יבוריאן? מכבי פתאום נזכרו שאזרוח זה לא עניין מיידי ונתקעו איתו כזר?

ד"א, זה באמת מעניין אותי. מה בדיוק הלך עם יבוריאן? מכבי פתאום נזכרו שאזרוח זה לא עניין מיידי ונתקעו איתו כזר?

לפי מה שהבנתי במכבי רצו את יבוריאן גם אם הוא ייחשב כזר עד ינואר.

אין הרבה חלוצים ישראליים ברמה בשוק, משתלם למכבי להביא את יבוריאן שהם רצו אותו בכל מקרה גם אם יהיה זר לחצי שנה. יש לעונה חצי נוסף ויוכל להגיע זר לעמדה שנצטרך, יש את העונה הבאה ואם יהיה גם המשך לאחר מכן...

אין הרבה חלוצים ישראליים ברמה בשוק, משתלם למכבי להביא את יבוריאן שהם רצו אותו בכל מקרה גם אם יהיה זר לחצי שנה. יש לעונה חצי נוסף ויוכל להגיע זר לעמדה שנצטרך, יש את העונה הבאה ואם יהיה גם המשך לאחר מכן...

החוזה של יבוריאן הוא לשנתיים בלבד או שיש אופציה להאריך את החוזה?

מה אתה דואג?

אני דואג.

ברור שיביאו קשר אחורי, לא זה מדאיג אותי.

מדאיג אותי שמרוב ששופכים כסף על חלוצים וקשרים התקפיים נאלץ להתפשר על קשר אחורי בינוני.

הקשר האחורי שיהיה לנו חייב להיות רמה מעל הליגה, אחרת אין לנו סיכוי להתמודד עם בית"ר וגם לא עם חיפה.

אני דואג.

ברור שיביאו קשר אחורי, לא זה מדאיג אותי.

מדאיג אותי שמרוב ששופכים כסף על חלוצים וקשרים התקפיים נאלץ להתפשר על קשר אחורי בינוני.

הקשר האחורי שיהיה לנו חייב להיות רמה מעל הליגה, אחרת אין לנו סיכוי להתמודד עם בית"ר וגם לא עם חיפה.

אני מאמין שמכבי יודעים את זה. זה שהם רוצים את ווארגס אומר הכל. מדובר בשחקן בכלל לא זול. וגם אם הוא לא יבוא, יביאו מישהו בסדר גודל שלו (מבחינת מחיר).

עד עכשיו הביאו את הישראלים הכי טובים שיכלו להביא

יאללה שיביאו זרים ברמה בינתיים הזרים שיש לנו הם סבירים (בטח לא רמה מעל הליגה) אולי חוץ מקאמנאן וגם אותו רוצים להעיף..

עד שיש לנו חלוץ ברמה.. עד שיש עוד מישהו שהכניס הרבה גולים בעונה חוץ מנמני, ככל הנראה זורקים אותו.

למה?! צריך להשאיר את קמאנן!

במכבי לא סתם עושים את זה

הם מחפשים חלוץ שיוכל להתאזרח ויחשב כישראלי ואז הם יוכלו לשחרר את קאמנאן מה שיתן להם עוד משבצת של זר בשביל המגן השמאלי.

אבל יש לי הרגשה שהוא לא משהו החלוץ הזה.

בחיאת , אל תעשו את העבודה של בן שמעון.

תאמינו לי שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות!

הוא אחלה מאמן ויודע להביא שחקנים ותאמינו לי,

ליפאטין הזה עוד ייצא פה גדול אם בן שמעון החליט שהוא מספיק טוב.