Jump to content

יניב עזרן - שחקן העונה 08/09

Recommended Posts

יניב עזרן שנשכח פה מהמוחות של כולם למי שלא זוכר הוא מלך השערים של עונת 06/07 ותגלית העונה של 06/07 .

העונה רן חייב לתת לו את הלגיטמציה לפתוח בהרכב ולהוכיח את עצמו.

כיוון שאני חושב שהחיבור שלו עם בוזגלו, חדד, שיבחון , ישראלוביץ' וכל החברים יכול להיות מצויין.

יניב עזרן לדעתי הולך לתת עונה מצוינת בעזרת השם ועם הדחיפה שלנו שהוא כ"כ רוצה שנתמוך בו , הוא הולך להיות ה-שחקן שלנו בעונה הבאה.

שיהיה שבת שלום לכולם . :wubyellow3:

היו מספר רגעים העונה ששנאתי אותו יותר מאשר את משה ביטון

הזבל הזה חיייב לנו הרבה

לפי דעתי עזרן שחקן מצוין למרות עונה לא טובה שנה הבאה אני חושב הוא יחזור לעצמו כי הוא לא יכול להיות כבר יותר גרוע.

הוא לא צריך לפתוח בהרכב אבל בתור חילוף הוא מצויין וככה אולי קאמנן יתאמץ יותר כדי להילחם על המקום שלו עם עזרן

אני לא יודע אם "שחקן העונה",

אבל אני בהחלט מאמין בו וביכולת שלו.

לא יעזור כלום, שחקן שהיה תגלית העונה ולאחר עונה כבש 15 שערים - לא יכול להיות שחקן גרוע.

המעבר מקבוצה קטנה לגדולה, ולאחר מכן הפציעה, הביאו אותו למצב לא נוח במיוחד - בטח ובטח לאור העונה הגרועה, שבה כולם, כמעט ללא יוצא מן הכלל, היו לא טובים (גם שפונגין ושטרית שהיו אחלה עונה לפני כן, נראו רע).

יניב עזרן מגיע לעונת 2008/9 עם שני דברים:

א. הרצון להוכיח לכולם שהם טעו ושהוא מתאים למכבי ת"א.

ב. הרעב לכדור ולכיבושים.

אני לא יודע אם הוא ימצא את עצמו בהרכב, לאור העובדה שיבוריאן והחלוץ הזר שאמור להגיע במקום קאמאנן (או קאמאנן עצמו) אמורים להיות לפניו, אבל גם שבחון, על הנייר, בהנחה שחדד ובוזגלו מועדפים על פניו, לא אמור להיות שחקן הרכב קבוע - ושניהם יכול להיות רוטציה נהדר לקישור ולהתקפה.

דווקא עכשיו, כשאין על את כל הלחץ והציפיות לתת עונה גדולה אחרי קניה בסכום גבוה, זה הזמן שלו להגיע בראש שקט לעונה הזאת ולהראות מה שהוא יודע. והוא יודע.

לא יעזור כלום, שחקן שהיה תגלית העונה ולאחר עונה כבש 15 שערים - לא יכול להיות שחקן גרוע.

המעבר מקבוצה קטנה לגדולה, ולאחר מכן הפציעה, הביאו אותו למצב לא נוח במיוחד - בטח ובטח לאור העונה הגרועה, שבה כולם, כמעט ללא יוצא מן הכלל, היו לא טובים (גם שפונגין ושטרית שהיו אחלה עונה לפני כן, נראו רע).

ב. הרעב לכדור ולכיבושים.

אני לא יודע אם הוא ימצא את עצמו בהרכב, לאור העובדה שיבוריאן והחלוץ הזר שאמור להגיע במקום קאמאנן (או קאמאנן עצמו) אמורים להיות לפניו, אבל גם שבחון, על הנייר, בהנחה שחדד ובוזגלו מועדפים על פניו, לא אמור להיות שחקן הרכב קבוע - ושניהם יכול להיות רוטציה נהדר לקישור ולהתקפה.

דווקא עכשיו, כשאין על את כל הלחץ והציפיות לתת עונה גדולה אחרי קניה בסכום גבוה, זה הזמן שלו להגיע בראש שקט לעונה הזאת ולהראות מה שהוא יודע. והוא יודע.

יכול להיות שאתה צודק,אבל מה עם הצד השני?

מי אמר שפתאום הוא ייתן בראש? הוא יכול להמשיך להיות חלוץ מחליף טיפוסי שלא מצליח לכבוש כי הוא פשוט לא מתאים.

היו לנו הרבה תגליות עונה,הבנאדם כבש 12 שערים,הגיע למחזור האחרון ונתן שלושער כשכול הגולים מול שער ריק.

לא חושב שהוא יותר טוב מעידן שריקי שעד לאותו מחזור הם היו עם אותו מס' שערים. ואת הרמה של שריקי כולנו יודעים:

אשדוד,בני יהודה,מכבי פ"ת ושאר הקטנות.

אין הרבה הבדל ביניהם? רק אנחנו עשינו אותו גדול ומכבי שזרקה עליו 750 אלף דולר בגלל הלחץ לאחר ההברזה של גולן.

מעבר לנאחס, הוא בכל מקרה יושאל לאשדוד בינואר, וחבל שרק אז.

יכול להיות שאתה צודק,אבל מה עם הצד השני?

מי אמר שפתאום הוא ייתן בראש? הוא יכול להמשיך להיות חלוץ מחליף טיפוסי שלא מצליח לכבוש כי הוא פשוט לא מתאים.

היו לנו הרבה תגליות עונה,הבנאדם כבש 12 שערים,הגיע למחזור האחרון ונתן שלושער כשכול הגולים מול שער ריק.

מי ישמע איזו מלאכת מחשבת היו כל שאר השערים...

ב. הרעב לכדור ולכיבושים.

בידיוק. ואני רוצה לחזק את הנקודה האחרונה.

עזרן מגיע בלי הלחץ כמו בשנה שעברה שהוא היה התקווה של מכבי וכולם סמכו עליו.

העונה יש עוד המון שחקנים שתולים בהם תקוות ודווקא על עזרן כמעט ולא מדברים.

רק בושינסקי , שרוצה מנויים :please:

יניב עזרן שנשכך פה מהמוחות של כולם למי שלא זוכר הוא מלך השערים של עונת 06/07 ותגלית העונה של 06/07 .

העונה רן חייב לתת לו את הלגיטמציה לפתוח בהרכב ולהוכיח את עצמו.

כיוון שאני חושב שהחיבור שלו עם בוזגלו, חדד, שיבחון , ישראלוביץ' וכל החברים יכול להיות מצויין.

יניב עזרן לדעתי הולך לתת עונה מצוינת בעזרת השם ועם הדחיפה שלנו שהוא כ"כ רוצה שנתמוך בו , הוא הולך להיות ה-שחקן שלנו בעונה הבאה.

שיהיה שבת שלום לכולם . :please:

שמע, יפה שאתה מזכיר אותו ואני באמת חושב שהוא חלוץ טוב.

אני מקווה שהוא יחזור לשחק כמו שצריך ואנחנו נהנה ממנו.

שחקן מאוד מוכשר.

צריך לתמוך בו, ולגרום גם לו לדעת שאנחנו הקהל הגדול בארץ, שתומך בכל התקופות ובכל הרגעים, הקשים והקלים.

תאמינו לי שברגע שהוא יראה שתמיד תמיד יש מאחוריו לפחות 5,000 איש הוא יפרח.

מישהו יודע מה איתו עכשיו ? הוא עדיין פצוע או מה ? כי לא ראיתי אותו באימון פתיחה..

הוא עדיין לא כשיר לאימונים והוא מתאמן בקצב שלו לבד...

אתם טיפה מפגרים

כמה הזדמנויות הוא כבר קיבל עונה שעברה?

שחקן שיחק גג חצי שנה וגם ככה במערך שלא מי יודע מה היה לטובתו

ואז נפצע בצורה קשה ולוקח לו מלא זמן להתאושש והוא קורע תתחת לחזור לשחק כמה שיותר מהר

אז מה הסיפור ישר שחקן שנתן 4 5 משחקים לא טובים להעיף לאשדוד למכור לזה למכור לזה

חאלס תרגעו גם ככה אין מי יודע מה אלטרנטיבות אחרות מה הוא מפריע לכם

הלוואי שהוא יהיה טוב השנה , חלוץ מחליף שנותן 5-6 שערים בעונה זאת תפוקה מצוינת.

לא רוצה להגזים ולהגיד הרכב אבל מחליף שנכנס בדקה 50-60 ומביא את השינוי זה פשוט מתאים לו.

אתם טיפה מפגרים

כמה הזדמנויות הוא כבר קיבל עונה שעברה?

שחקן שיחק גג חצי שנה וגם ככה במערך שלא מי יודע מה היה לטובתו

ואז נפצע בצורה קשה ולוקח לו מלא זמן להתאושש והוא קורע תתחת לחזור לשחק כמה שיותר מהר

אז מה הסיפור ישר שחקן שנתן 4 5 משחקים לא טובים להעיף לאשדוד למכור לזה למכור לזה

חאלס תרגעו גם ככה אין מי יודע מה אלטרנטיבות אחרות מה הוא מפריע לכם

איזה חצי שנה??

הוא שיחק חודשיים ובחודש האחרון הוא היה פצוע ועלה לשחק עם זריקות!

שחקן נהדר,חלוץ נהדר, יודע לכבוש ולגם לבשל,את הבישולים ראינו שנה שעברה במעט שהוא שיחק,היו לו הרבה מאד פציעות.

צריך לתת לו עוד צ'אנס, אני בטוח שאם יתנו לו את ההזדמנות הוא יחזיר ובגדול!

האמת שאני חושב שאפשר לקחת את הסיכון, לשחרר את יאניק, להשתמש בעמדת הזר להגנה שאנחנו צריכים שם יותר

ולתת ליניב להיות החלוץ השני, הרי לפי מה שנראה לי אנחנו נשחק בעיקר 4-5-1 אז יבוריאן מן הסתם יתפוס את המקום הזה

הכי הרבה אם עד ינואר נראה ששוב יניב נפילה, יבוריאן מתאזרח ויש מקום לחלוץ זר נוסף...

שיתן חצי מהגולים שהוא נתן לפני שנתיים ואני מרוצה.

שחקן מצויין שנעלם , כמו הרבה שחקנים אחרים במכבי שנעלמים.

מקווה שעונה הבאה נקבל עזרן אחר.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.