Jump to content

הגנת מכבי בעונה הקרובה...

yoav

Recommended Posts

תקשיבו אני כולי רואה ת'החתמות ות'שחקנים החדשים וזה ושמח והכל טוב ויפה

אבל לדעתי יש בעיה אחת גדולה מאוד שלא חושבים עלייה במכבי...ההגנה

עמדת הבלם: אבי יחיאל יהיה מרכז ההגנה בעונה הקרובה וכל האחריות נופלת עליו למרות שמאז הפציעה הוא בקושי שיחק ואי אפשר באמת לדעת עד כמה אפשר לבנות עליו

טומאסיץ' או איך שרושמים בלם זר ששיחק פעם בליגה שלנו...סבבה...מישו ראה ת'יכולות שלו נכון לעכשיו? אני לא חושב...לדעתי היה צריך להשקיע עוד קצת כסף ולהשאיר את ביזארה.

מגנים: יובל שפונגין, שחקן עם כישרון ענק אבל היציבות שלו היא על הפנים בעונה הזאת הוא הציג יכולת חלשה מאוד ובמשחקים רבים הוכנסה האופציה השנייה לעמדה הזאת שהיתה רביד גזל.

גזל שוחרר ואחד נשאר רק שפונגין אם הוא יתפוס עונה טובה כמו לפני שתי עונות או עונה גרועה כמו העונה האחרונה....זה הימור דיי גדול.

אורי שיטרית בעונה החולפת לא ראינו ממנו כלום חוץ מחורים בהגנה וטעויות וגם כאן צומצם הסגל ואין אופציה שנייה שעד היום הייתה ארז מסיקה...על אורי שטרית אי אפשר לבנות ת'הגנה של הקבוצה במיוחד כאשר לא ידוע מה יכולתם של הבלמים והמגן הימני...אמרו שתום מנשרוב יהיה המחליף של אורי שטרית אז שוב שחקן לא מנוסה וצעיר נראה לי קצת גדול עליו.

הנושא הזה הוא דעה אישית שלי שמסתמכת בעיקר על עובדות

אני לא אומר ששיחרורם של ארז מסיקה ורביד גזל לא היו מוצדקים אבל הסגל צומצם בגלל זה וגם האופציות החלופיות שהיו למגנים שלו כבר לא נמצאות

מעניין אותי אם רק אני חושב ככה או שאני טועה....

אבל באמא שלכם שיהיה רציני ואל תתחילו עם זה שדור מלול יכול להיות בכל ההגנה בו זמנית חחח

תסמוך על רן בן שמעון,

הוא לא סתם הביא את טומסיץ'! מה זה נראה לך פה?

יחיאל שפונגין וטומסיץ' זה אחלה ציר בהגנה, אפילו שיכול לרוץ לאליפות בתוספת מגן חדש.

שפונגין - אם ישחק כמו לפני עונה הוא המגן הטוב בארץ, מישהו פה אמר שהוא סבל מפציעה העונה משהו כזה.

יחיאל- שוב אם ישחק כמו לפני עונה בלם אחד הטובים בארץ ( לא שאתה יכול להביא יותר טוב)

טומסיץ - סמוך על נימני ובן שמעון, הם לא יביאו שחקן בלי לראות איך הוא משחק וכו'...

עמדת מגן שמאלי אורי שטרית שלפני עונה היה מצויין השנה ירד לו הביטחון או אנערף, קיצר רק בעמדה הזאת לדעתי יש לנו בעיה

אבל שוב, זה אם אם ואם

נקווה לטוב

הבעיה היחידה בהגנה היא עמדתהמגן השמאלי שאליה חייבים להביא שחקן יותר טוב משיט רית אחרת נחטוף בראש כל משחק מהאגף שם

אבל לפי דעתי את רוב הכסף כדי להשקיע בקשר אחורי סוס ברמה ממש גבוהה משו כמו וורגאס ולמגן השמאלי להביא ישראלי

תשמעו צריך להביא את זאב חיימוביץ'(בלם מעולה)

ועוד מגן שמאלי

שפונגין שחקן עם מספיק כישרון...אם הקבוצה תשחק טוב ותהיה עם ביטחון שפונגין ישחק עם ביטחון גם כן ויראה מה הוא יודע

אני מצטט מישהו שאמר פה את זה לפניי.

העונה הזאת תקום ותיפול על הקשר האחורי שנביא

בהחלט...נשמע לי מוכר.

אבל לצערי............לא נראה שמשהו מתקדם בעמדה הזאת ואני מקווה שהם לא בונים על אסוס

אל תשכחו את מישאלוב! שחקן נהדר, הוא גם יכול לשחק קשר אחורי וגם בלם.

ובקשר לקשר אחורי,כל אחד פה אומר שהוא רוצה קשר אחורי רוצח וכל הדימויים האלה,את כל זה יש לאסוס,לא חושב שצריך לדאוג בקשר לקשר אחורי.

תסמכו על רן :please:

אל תשכחו את מישאלוב! שחקן נהדר, הוא גם יכול לשחק קשר אחורי וגם בלם.

ובקשר לקשר אחורי,כל אחד פה אומר שהוא רוצה קשר אחורי רוצח וכל הדימויים האלה,את כל זה יש לאסוס,לא חושב שצריך לדאוג בקשר לקשר אחורי.

תסמכו על רן :please:

אסוס יכול להישאר בהרכב שנה הבאה רק בתנאי שיש עוד קשר אחורי מצויין יחד איתו!

אם אתה רוצה להשוות לבית"ר אז אסוס בערך ברמה של אוחיון אולי קצת פחות ואתה צריך להביא עוד אחד ברמה של בואטנג (למרות שלא נראה לי שזה שיקרה).

מה הבעיה אני לא מבין?

אתה לא יכול להביא עוד זר על משבצת בלם, ויחיאל אחד הטובים בארץ אי אפשר להביא יותר טוב וחבל על הכסף של בלם ישראלי אחר.

מתוך הרבה שחקנים שבאים להתרשמות בחרו את טומאסיץ' אז זה בטוח לא סתם ואין אדם שאני סומך עליו יותר בקטע הזה יותר מאבי נימני, אולי בשוערים על אובארוב.

שמישהו ישלח את המשפט הזה לרב"ש בSMS.

רק כדי להיות בטוחים שהוא יודע את זה.

שלא יביאו בסוף עוד איזה איליץ'/ראזיץ'.

טומאסיץ' או איך שרושמים בלם זר ששיחק פעם בליגה שלנו...סבבה...מישו ראה ת'יכולות שלו נכון לעכשיו? אני לא חושב...לדעתי היה צריך להשקיע עוד קצת כסף ולהשאיר את ביזארה.

עזוב, רק בגלל המשפט הזה לא שווה להתייחס לכל מה שרשמת... :thumbdown:

אורי שטרית, יובל שפונגין ואבי יחיאל בכושר של עונת 06/07 (בעונה הראשונה של אלי כהן) - אנחנו מסודרים בחלק האחורי.

יביאו מגן שמאלי חדש, יביאו את חיימוביץ', יש את דור מלול כמחליף בעמדת המגן הימני, וגם אל תשכח את ליאור ז'אן.

אני מצטט מישהו שאמר פה את זה לפניי.

ומי כמו נמני אמור לדעת את זה אחרי שבעונה האחרונה לא היה לנו באמת קשר אחורי(בתחילתה), ראינו מה היו ההשלכות.

אני לא הייתי סומך על החוסר יציבות שאסוס הראה העונה וחובה להביא קשר אחורי ברמה גבוהה..

יחיאל עבר פציעה אבל הוא לא שכח לשחק כדורגל ואני מאמין בו.

טומאסיץ' אני לא יודע איך הוא, אבל אם בן שמעון באמת עקב אחריו הרבה זמן, זה אומר שהוא בלם טוב.

על שפונגין לא יודע למה אני סומך, מגן ענק!

בקשר לעמדת המגן השמאלי, אם מכבי לא תביא מגן שמאלי אחר אז אנחנו באמת תהיה בעיה

אורי שטרית, יובל שפונגין ואבי יחיאל בכושר של עונת 06/07 (בעונה הראשונה של אלי כהן) - אנחנו מסודרים בחלק האחורי.

מי אמר שהם יחזרו לכושר של העונה ההיא? אי אפשר להסתמך על "אם", צריך להביא מגן שמאלי. וגם יביאו.