Jump to content

משחק אימון נגד מ.ס אשדוד

elior_mesmes

Recommended Posts

אי אפשר לשפוט שחקן או קבוצה לפי משחק אחד, בטח שלא משחק אימון.

השחקנים לא מכירים אחד את השני, רק לפני שבוע הם חזרו להתאמן,

שלא נדבר על זה שהסגל עדיין לא הושלם והשחקנים צריכים להוריד חלודה.

בקיצור, אין מה להתרגש.

רב"ש אמר דבר נכון, "עד ה-30 באוגוסט רק הדרך חשובה".

ברור - אבל

גם אשדוד רק השבוע התחילה להתאמן, גם אשדוד קבוצה חדשה לגמרי (למרות שהרוב זה שחקני נוער ולא החתמות) , גם אשדוד בלי הכוכבים (שריקי ומגרייב) -

ובכל זאת הם ניצחו אותנו, ככה שזה תירוץ לא הכי רציני בעולם.

אם תפסיד את כל משחקי האימון עד ה30 באוגוסוט תהיה לך קבוצה חסרת בטחון ומוראל - חסרת כל "כושר הרתעה", שקבוצות יבואו לבלומפילד להתעלל בה ולקחת נוקודות - אתה חייב על הדרך לנצח - להתחבר - ולבסס את מעמדך -

תסתכל על תחילת המשחק - אשדוד פחדו כמעט השתינו במכנסיים מהרכש של בוזגלו ישראלביץ יבוריאן - לצד חדד קמנאן אסוס שבחון וכו' - על הנייר יש לנו חלק קדמי מפחיד מאוד (עזוב שההגנ דומה לחרא) -אבל ברגע שהם ראו שהשד לא כל כך נורא - הם עקצו פעמיים (טומסיץ'...) וניצחו-

הדרך היא באמת הדבר החשוב ביותר עכשיו ולא התוצאה אבל - בניגוד לבן שמעון - התוצאה כן חשובה - מהסיבות שציינתי - ביטחון מורל , כושר הרתעה וכו'...

אתם מדברים על טומאסיץ אבל מי שהיה אשם בגול הראשון (השאיר את השחקן של אשדוד לבד) ובחלק מהגול השני (בן לולו עבר אותו כמו מים) זה מישאלוב.

מקווה שיביאו את חיימוביץ, מישאלוב לא מספיק טוב בשביל להיות בלם שלישי (למרות שכמו שמרכז ההגנה נראיתה אתמול לא בטוח שחיימוביץ יגיע לספסל).

זה באמת רק משחק אימון והתוצאה לא משנה - אלא הדרך כמו שבן שמעון אמר.

אבל להזיכרם שגם בעונת הגלקטיקוס נראנו טוב על המגרש ופשוט לא כבשנו וספגנו משטויות של ההגנה והפסדנו עוד משחק אימון ועוד אחד בטוטו ואז כבר אתם זוכרים מה קרה,

מעבר לזה - התירוץ המטומטם הזה שמכבי מתאמנת ביחד רק שבוע זה לעשות צחוק מעבודה - גם אשדוד מתאמנת ביחד רק שבוע -

וזה שהם לא החליפו כמות שחקנים כמונו זה דבר אחד - אבל תסתכלו על מי ששיחק שם - שיחקו שם יותר שחקנים חדשים(כולל נוער) מאיתנו - ככה שזה תירוץ די מטומטם. זה לא שאתה אחרי שבוע אימונים משחק מול קבוצה שרצה שנה - אשדוד בדיוק באותו מצב - וגם היא ללא מגרייב שריקי וכו'.

צריך לעקוב מקרוב אחרי טומסיץ' הזה - אם זה מחדל חד פעמים - קורה , לא צריך למהר לשפוט -אבל אם הדברים חוזרים על עצמם זה בעייתי מאוד.

מגן שמאלי צריך להגיע בדחיפות וכנ"ל לפחות קשר אחורי אחד - ראינו שוב חלק אחורי מבולבל ואנמי.

חדד נראה מצויין - קמנאן ויבוריאן הפתיעו והם שילוב טוב דווקא - רק שיתחילו לכבוש - בוזגלו עוד יכנס לקצב - ישראלביץ נראה טוב מאוד בדקות ששיחק.

היחיד שלא שיחק מאשדוד היה מקרייב,שריקי שיחק אחי.

טומסיץ' עשה טעות אחת, קורה. שפונגין יחזור, יחיאל ישחק כבלם לצידו...במחנה אימון הם יתגבשו ויכירו אחד את השני.

אני מאמין שיהיה בסדר.

חלאס עם כל הזיוני שכל שכבר עכשיו מתחילים להגיד שהקבוצה לא טובה, כשהסגל בכלל לא סגור.

מכבי רוצים להביא מגן שמאלי,קשר אחורי ומדברים על החלוץ ליפטין.

אני אומר בוא נחכה לסוף מחנה האימון ואז יהיה אפשר לדבר על הקבוצה ברצינות.

עוד חוזר הניגון...

עם רכש כזה ציפיתי ל-7-0 לנו, ועוד אשדוד שיחקו עם הרכב חלש.

יש איזו קללה על מכבי בשנים האחרונות.

עוד חוזר הניגון...

ה"קללה" של מכבי בשנים האחרונות היא העדר קישור אחורי חזק , מרכז הגנה לא מרוכז ומגן שמאלי בדיחה.

שים לב כבר כמה שנים רצוף מחפשים אצלנו בלם נורמלי, מגן שמאלי וקשרים אחוריים - כל שנה אותו דבר - בונים אחלה קבוצה מסביב - חוץ מהעמדות הכל כך קריטיות האלו..

עוד חוזר הניגון...

אתה לא יכול להיות רציני נכון?

ה"קללה" של מכבי בשנים האחרונות היא העדר קישור אחורי חזק , מרכז הגנה לא מרוכז ומגן שמאלי בדיחה.

שים לב כבר כמה שנים רצוף מחפשים אצלנו בלם נורמלי, מגן שמאלי וקשרים אחוריים - כל שנה אותו דבר - בונים אחלה קבוצה מסביב - חוץ מהעמדות הכל כך קריטיות האלו..

עם כל מה שאמרת, עדיין היינו צריכים לנצח את אשדוד שבאו עם הרכב חלש ובקושי התאמנו.

ושלא תבלבלו לי בשכל שזה כולה משחק אימון ראשון, אני זוכר את ה"כולה" הזה משנים עברו, וראינו לאן הגענו...

פשוט בדיחה ההפסד הזה.

עם כל מה שאמרת, עדיין היינו צריכים לנצח את אשדוד שבאו עם הרכב חלש ובקושי התאמנו.

ושלא תבלבלו לי בשכל שזה כולה משחק אימון ראשון, אני זוכר את ה"כולה" הזה משנים עברו, וראינו לאן הגענו...

פשוט בדיחה ההפסד הזה.

ברור אחי אני בדיעה שלך - זה הורג אותי התירוץ המטומטם הזה של אנשים שהסגל שלנו לא גמור ואנחנו מתאמנים רק שבוע אחרי חודש בלי כדורגל וחסרו שחקני מפתח (אגב איזה שחקני מפתח בדיוק חסרו לנו ? שפונגין?)

- ומה אשדוד בדיוק? גם חודש בלי כדורגל ושבוע אימון בלבד -גם הם עלו עם הנערים ג' שלהם - גם להם הסגל לא מוכן ולא סגור - וגם להם חסרו שחקני מפתח (דוגמת מגרייב )

ובכל זאת הם ניצחו אותנו אז? סתם תירוץ מטומטם של אנשים אבל עזוב..

מה שאתה אומר זה נכון בכל מילה - ממש שני אחרי שנה חוזר הניגון של הפסדים במשחקי אימון - > מחנה אימון גרוע -> הפסדים בגביע הטוטו ->הפסדים בגביע האופ"א (השנה לא יהיה את זה לפחות) - > הפסדים בליגה - > הפסד בגביע המדינה -> נגמרה העונה.

זה משהו שקורה שנה אחרי שנה - וכולם אומרים "לא נורא זה רק משחק אימון, לא נורא זה רק מחנה אימונים, לא נורא זה רק גביע הטוטו, לא נורא זה רק גביע אופ"א, לא נורא זה רק המחזורים הראשונים של הליגה " ואז - "עכשיוז ה נורא, אפילו את הגביע הפסדנו",

זה מה שמפחיד אותו השאננות הזאת ,הלוזריות שאם זה לא בליגה אפשר להפסיד - מזה התרבות הלוני הרציקוביצ'ית הזאת?

כל היום מזיינים לך את השכל "מכביזם מכביזם" ובסוף לכל הפסד יש תירוץ.

אני לא אומר "נגמרה העונה! חרא שחקנים! להעיף להעיף!" , לא צריך להסחף - בכל זאת זה רק משחק אימון ראשון - אבל מפה ועד השאננות הזאת שאנשים מפגינים? לא ברור לי. באמת שלא.

בורנסטין + ורגאס להרכב, חיימוביץ + חלוץ לרוטציה. עם זה אפשר לרוץ לאליפות ללא ספק.

נכון מאוד, אבל שים לב מה אתה אומר:

ברנסטיין (מגן שמאלי) + ורגאס (קשר אחורי ) + חיימוביץ (בלם) + חלוץ

זה השלד והבסיס של הקבוצה! בלי הדברים האלו הקבוצה שווה כלום ושום דבר -

עם הדברים האלו באמת אפשר לדבר חזק בצמרת,

אבל בלי ? סתם עוד עונה שתהיה לא שונה מהגליקטיקוס והעונה שעברה. זה השלד של הקבוצה למען השם.

אבל לאאאאאא

השחקנים הם מכביסטים רצח ועולים למגרש בשביל לנצח כל משחק לא ?

כן.

ומבחינת החלק ההתקפי אפשר להיות רגועים, ההגנה מטרידה מאוד.

זה לא תירוץ ובטח שלא מטומטם. הם סה"כ שבוע ביחד, שגם בשבוע הזה לא כל האימונים היו כדורגל בכלל, בעיקר כושר. מכבי נראתה אתמול מצויין (הכל יחסי, כן?) בשביל משחק ראשון. אני לא זוכר כ"כ הרבה מצבים והנעת כדור כזאת במכבי כבר שנתיים. ההגנה הייתה נוראית, הגול השני זה דבר שאני באמת לא רואה סיכוי שיחזור על עצמו.

לא צריך לנתח את זה ככה, אתם הולכים רחוק רחוק מדי. בנוסף לזה, הסגל באמת לא סגור.

במקום לחפש את הרע, שהכי קל למצוא אחרי משחק אחד, תראו את הטוב: אסוס נראה מצויין, חדד במשחק גדול, יבוריאן עשה דברים יפים ואפשר היה לראות שיתוף פעולה פורה יחסית עם קמנאן.

זה באמת רק המשחק הראשון שלהם ביחד ולא נורא להפסיד אותו.

זה לא תירוץ ובטח שלא מטומטם. הם סה"כ שבוע ביחד, שגם בשבוע הזה לא כל האימונים היו כדורגל בכלל, בעיקר כושר. מכבי נראתה אתמול מצויין (הכל יחסי, כן?) בשביל משחק ראשון. אני לא זוכר כ"כ הרבה מצבים והנעת כדור כזאת במכבי כבר שנתיים. ההגנה הייתה נוראית, הגול השני זה דבר שאני באמת לא רואה סיכוי שיחזור על עצמו.

לא צריך לנתח את זה ככה, אתם הולכים רחוק רחוק מדי. בנוסף לזה, הסגל באמת לא סגור.

במקום לחפש את הרע, שהכי קל למצוא אחרי משחק אחד, תראו את הטוב: אסוס נראה מצויין, חדד במשחק גדול, יבוריאן עשה דברים יפים ואפשר היה לראות שיתוף פעולה פורה יחסית עם קמנאן.

השילוב בין יבוריאן לקאמאנן באמת נראה טוב, לא שזה משנה כי קאמאנן לא נשאר.

ואני מסכים שבחצי הראשון הקבוצה שחקה טוב מאוד, המון מצבים המון הנעת כדור, חדד היה מצויין, יבוריאן עשה פעולות מצוינות עם הגב לשער ותנועה ללא כדור

(ההחמצות זה דבר שולי, יש חלודה להוריד...).

אם יביאו קשר אחורי ומגן שמאלי טובים נהיה קבוצה חזקה.

זה נורא אם זו אשדוד, כי הם בדיוק במצב שלנו ואפילו עלו עם הרכב ממש חלש.

אם זו הייתה קבוצה חזקה והיינו מפסידים אז מילא...

Guest עידן דורון

זה לא נכון שהם לא שיחקו חודש וחצי.

50% משחקני הקבוצה באים מדי יום שישי למגרשים כאן באיזור יהודה המכבי-בבלי כדי לשחק קטרגל :wubyellow3:

הזוי ביותר

משחק אימון ראשון שחקנים לא משחקים יותר מ40 דקות בו

שיש להם 20 שחקנים נבחנים שמשחקים כדי להוכיח את עצמם ומן הסתם המשחק לא אותו דבר

שחקנים חסרים פעם ראשונה משחקים ביחד

ועוד ועוד עוד דוגמאות למה אין קשר במה שיש במשחק אימון למה שיהיה אחרי זה

תהיו בריאים איזה לחץ

נ.ב אחרי עריכה לא מאמין שאני מנסה להרגיע אוהדי מכבי

כל מה שכתבתי זה שטויות כדאי לכם להיות בלחץ

אסוס ורודי באים השנה לדפוק עונה עונה,מילה שלי.

ישראלביץ יהיה השחקן הכי טוב במכבי העונה.

עזבו שזה משחק אימון והכל,אל תשכחו שבמחצית הראשונה לא שיחקנו עם שחקן אמצע,ג'יזרמו(ג'יזרמוווו ג'יזרמווווווווו)/שבחון אחד מהם יהיה בהרכב,ושיחקנו רק דרך הצדדים,בזמן שאחד משני השחקנים האלה יהיו איתם אז בכלל הכל יהיה שונה.

נקווה שבאמת הכל יתחבר ויהיה טוב,מה שכן חייבים אבל חייבים מגן שמאלי וקשר אחורי,אם לא אנחנו בבעיה בת זונה.

אסוס ורודי באים השנה לדפוק עונה עונה,מילה שלי.

ישראלביץ יהיה השחקן הכי טוב במכבי העונה.

עזבו שזה משחק אימון והכל,אל תשכחו שבמחצית הראשונה לא שיחקנו עם שחקן אמצע,ג'יזרמו(ג'יזרמוווו ג'יזרמווווווווו)/שבחון אחד מהם יהיה בהרכב,ושיחקנו רק דרך הצדדים,בזמן שאחד משני השחקנים האלה יהיו איתם אז בכלל הכל יהיה שונה.

נקווה שבאמת הכל יתחבר ויהיה טוב,מה שכן חייבים אבל חייבים מגן שמאלי וקשר אחורי,אם לא אנחנו בבעיה בת זונה.

הצהרות? קח אחת.

רודי מביא דאבל .

ולא חשוב עם מי הוא ישחק. גם הסגל הזה בלי שינויים מספיק לו.

אפשר לנעול תנושא.

יש לנו חלק קדמי שעושה רושם טוב מאוד. נראה שאם הכל יתחבר הולך להיות תענוג מהבחינה הזאת.

שימו לב שסוף סוף אי אפשר להשאיר לבד כמעט אף שחקן במכבי.

אם בעונה שעברה שחקני היריבות יכלו להרשות לעצמם לעזור בסגירה ולהשאיר שחקנים כמו רומן,מסיקה,גזל,ז'אן וכו' לבד - נגד מכבי של השנה לא תהיה לאף קבוצה את הפריבילגיה הזאת.

סוף סוף קבוצה טכנית שמסוגלת לשחק על הקרקע בפסים קצרים מרגל לרגל וכשצריך גם להשתמש ביכולת אישית.

הקבוצה של שנה שעברה בכל העונה לא הצליחה להעביר כמות מסירות כמו שמכבי העבירה בכמה התקפות בחצי הראשון במשחק אתמול.

שני החלוצים שלנו (במידה וקמנאן נשאר) הם גדולים, חזקים ובעלי נוכחות (וחבל שקמנאן לא מנצל את זה מספיק והולך לאיבוד הרבה פעמים במשחק).

קמנאן מאוד מהיר ואף בלם לא יכול להשאיר אותו לבד. המהירות שלו אדירה ואם הבלם לא סוגר נכון סיכוי סביר שייענש.

יבוריאן חזק שעושה הרבה יותר תנועה, יש לו מיקום טוב, מגיע למצבים, יש לו סיבוב נהדר והוא גם מוסר מצויין לחברים שמצטרפים - בטח שבלם לא יכול לעזוב אותו ולהשאיר אותו לבד.

שניהם ביחד זה מטרד גדול לכל הגנה - שניהם מושכים הרבה תשומת לב משני בלמים וכשיש גם קשרים כמו שיש במכבי, ובמיוחד קשר שיכול לשחק חצי-חלוץ כמו מאור בוזגלו שמצטרף מאחור זה קטלני.

אם קמנאן נשאר לבן שמעון יש אפשרות להתאים ולשנות את המערך ולבחור אם לפתוח עם 2 חלוצים ביחד על חשבון קשר או להפך לפי מה שמתאים לו בכל משחק.

אם את החלוצים אי אפשר לעזוב, אז שלא נדבר על הקישור: רודי, ישראלביץ', בוזגלו - כל אחד מהם שאתה נותן לו קצת חופש יכול לסדר כדור לאחד על אחד של חבר ולגמור משחק בפעולה אחת, או לעבור את השחקן שלו ולפתוח לגמרי את ההגנה.

לשחקנים שיכנסו מהספסל כמו יוסי שיבחון ודור מלול גם לא חסר כדורגל.

ליד שחקנים טובים יותר מאלו שהיו להם בשנה שעברה וכששיטת המשחק לא תהיה להעיף כדור למעלה אני מאמין שגם הם יכולים להתבטא הרבה יותר טוב.

חשוב לציין שכמעט כל הקשרים ההתקפיים שלנו מסוגלים לשחק בכל עמדה, להחליף מקומות ולשגע את היריב במהלך המשחק.

בבית"ר של השנתיים האחרונות לא משנה מי פצוע או מורחק, לכל אחד יש מחליף והחיסרון לא מורגש (חוץ מבואטנג) - לפחות מבחינת הקישור הקדמי והחלוצים סוף סוף גם במכבי יש עומק ואיכות.

אם יהיה קשר אחורי ברמה גבוהה (רצוי מאוד שיהיה מנוע, שיידע לנתב את המשחק ולהניע כדור. גם בלעדיו יש לנו קישור טכני מאוד, ואם מוסיפים עוד שחקן כזה אפשר ליצור פה משהו נדיר), ומגן שמאלי נורמלי באמת שהולך להיות תענוג. מאמין שאם מסתדרים מבחינת שתי העמדות האלה ההגנה תהיה בסדר ולא תפיל אותנו.

דרך אגב, מספר 2 החלוץ האורוגוואי סנצ'ז הזה נראה לי שחקן טוב מאוד בניגוד למה שכמה אנשים רשמו פה.

הצהרות? קח אחת.

רודי מביא דאבל .

ולא חשוב עם מי הוא ישחק. גם הסגל הזה בלי שינויים מספיק לו.

אפשר לנעול תנושא.

רודי חדד , חדד או או רודי חדדד :wubyellow3:

" מאוהב אני בך מאותו יום בו דרכו כפות רגלייך באדמה זו " :)

קראתי את הכתבה עליו נראה לי ב-ynet או ב-NRG , אין מילים לתאר כמה הוא רוצה לשמח אותנו.