Jump to content

תום מנשרוב Vs אורי שטרית

Recommended Posts

תום מנשרוב חוזר מהשאלה של שנתיים מהפועל פ"ת אם אני לא טועה.

אורי שטרית כבר כולם יודעים מי הוא.

מי לדעתכם צריך לפתוח בעמדת המגן השמאלי הכ"כ שנואה בקבוצהה

אף אחד מהם.

אם ישראלי, עדיף את פסר/דנין/מגרלשווילי או זר טוב, כלקח מהעונה שעברה - האגף הזה היה פשוט אסון.

Guest עידן דורון

תום מנשרוב בכלל לא מגן שמאלי במקור.

הוא קשר אחורי (ולעיתים שיחק מתחת לחלוץ) שיוסט לעמדת המגן השמאלי במידה ואורי שטרית יאכזב.

הראשון שניסה אותו בתור מגן שמאלי היה מאמן רמת-השרון לשעבר, צביקה צמח.

תום מנשרוב בכלל לא מגן שמאלי במקור.

הוא קשר אחורי שיוסט לעמדת המגן השמאלי במידה ואורי שטרית יאכזב.

הוא שווה משהו בכלל?

אני מדבר על עכשיו לא בתור כשרון שעוד כמה שנים יהיה שחקן.

לא מכיר את מנשרוב אבל שיטרית על הפנים..

אבל אל תשכחו את העונה שהייתה לשיטרית ב2007 שבה הוא היה מצויין ורק השנה החלה הירידה שלו.

אני מנסה להאמין שהוא יפתיע וישתיק את כל המבקרים.

Guest עידן דורון
הוא שווה משהו בכלל?

אני מדבר על עכשיו לא בתור כשרון שעוד כמה שנים יהיה שחקן.

תשמע, משחקים מעטים ראיתי את מנשרוב משחק ובהם הוא שיחק כקשר אחורי. וככזה הוא טוב. יש לו מסירות על גבי מגרש שלם וטאץ' בכדור. הוא קשר אחורי בעל יכולות טכניות ולכן שיחק גם בעברו מתחת לחלוץ.

תום מנשרוב החל לשחק במכבי בגיל 5, זכה בארבע אליפויות (אחת בנוער תחת רן בן שמעון) ושלושה גביעים. אגב, בשנה השנייה בנוער כבש 13 שערי ליגה. כמו כן עבר מנשרוב בכל הנבחרות הצעירות של ישראל החל מנערים ב', בה שימש כקפטן, ועד האולימפית בה רשם שלוש הופעות.

אגב,

לעיתון של רמת-השרון בראיון שערכו איתו עם סיום העונה והכתירו אותו כמשב רוח מרענן לחבורה של צביקה צמח אמר: "גדלתי בבית של מכביסטים והחלום הוא להיות שחקן מוביל בליגת העל, אם אפשר אז במכבי תל אביב".

מעדיף את דור מלול מאשר כל מגן שמאלי ישראלי שיש.

שחקן שמשחק בכל עמדה שתציבו אותו בצורה הכי טובה שאפשר (מגן ימני/שמאלי, בלם, קשר אחורי , קשר מרכזי, קשר קיצוני, חלוץ) קיצר תותח על. עוד 3 שנים הוא שחקן וורלד קלאס.

במקום להביא לי כל מיני שחקני ספסל בליגה הלאומית או רבע עוף שהוא גם מסננת ולבנות עליהם כמגנים שמאליים זה טעות. דור מלול חייב לפתוח כמגן שמאלי אם לא יבוא חיזוק זר לעמדה.

Guest עידן דורון

שחקן שמשחק בכל עמדה שתציבו אותו בצורה הכי טובה שאפשר (מגן ימני/שמאלי, בלם, קשר אחורי , קשר מרכזי, קשר קיצוני, חלוץ) קיצר תותח על. עוד 3 שנים הוא שחקן וורלד קלאס.

במקום להביא לי כל מיני שחקני ספסל בליגה הלאומית או רבע עוף שהוא גם מסננת ולבנות עליהם כמגנים שמאליים זה טעות. דור מלול חייב לפתוח כמגן שמאלי אם לא יבוא חיזוק זר לעמדה.

ואתה אומר את זה כי ראית את דור מלול משחק מגן שמאלי בחייך ? או שסתם אתה מוזן מהעיתונות ומהפורום ?

ואם כן, ראית אותו משחק בליגות הנוער ולא בליגת העל בטח. שההבדל הוא גדול מאוד.

ויש עשרות שחקנים שהיו תותחים בליגה לנוער ובליגת העל הם צל של עצמם ומהר מאוד מוצאים עצמם בעירוני קריית-מוצקין.

לא אומר שאתה טועה, אבל גם ממליץ לך טיפה להוריד ציפיות ולהנמיך שלא תאכל את הכובע אח"כ.

Guest עידן דורון
מנשרוב לא ראה דקות בהפועל פ"ת, למה הוא צריך לראות דקות במכבי?

לא חוכמה להגיד את זה.

הוא הגיע בגיל 19 להפועל פ"ת כשהיא היתה בעונת הירידה. לא באמת היית מאמין שיתנו לילד בן 19 לשחק בהרכב הראשון ולהילחם על החיים של הקבוצה, נכון ?

ואחרי שהבטיחו את הירידה (יש ביטוי כזה?) הוא שיחק.

בכל מקרה, הוא מגיע מחושל יותר, מנוסה יותר ורן בן-שמעון מכיר אותו ממחלקת הנוער כפי שכבר ציינתי.

ואתה אומר את זה כי ראית את דור מלול משחק מגן שמאלי בחייך ? או שסתם אתה מוזן מהעיתונות ומהפורום ?

ואם כן, ראית אותו משחק בליגות הנוער ולא בליגת העל בטח. שההבדל הוא גדול מאוד.

ויש עשרות שחקנים שהיו תותחים בליגה לנוער ובליגת העל הם צל של עצמם ומהר מאוד מוצאים עצמם בעירוני קריית-מוצקין.

לא אומר שאתה טועה, אבל גם ממליץ לך טיפה להוריד ציפיות ולהנמיך שלא תאכל את הכובע אח"כ.

אני מאמין שהוא אומר את זה על סמך זה שהוא ראה את דור מלול במספר משחקים העונה.

אני לפחות ראיתי ממנו הרבה כדורגל ופשוט לילד יש את זה, השאלה מה הוא יעשה עם זה כי הוא יכול לעשות הרבה דברים יפים.

Guest עידן דורון
אני מאמין שהוא אומר את זה על סמך זה שהוא ראה את דור מלול במספר משחקים העונה.

אני לפחות ראיתי ממנו הרבה כדורגל ופשוט לילד יש את זה, השאלה מה הוא יעשה עם זה כי הוא יכול לעשות הרבה דברים יפים.

כן, אבל הוא ראה אותו משחק כקשר. לא כמגן שמאלי.

חלאס לדחוף את מלול כל פעם.. כבר נמאס.. הבנו שאתם אוהבים אותו

"תום מנשרוב לא רקה דקות בפ"ת , אז מה הוא מחפש במכבי ?"

אוקיי בוא נעשה סדר. תום מנשרוב הושאל בשנה הראשונה להפועל פ"ת , ובעונה האחרונה הוא שיחק בעירוני רמת השרון , שיחק יותר מ34 משחקים בעונה + 20 בהרכב.

ואם מישהו שואל - אז אני בטוח שהוא יוכל לשחק ממש ככל-בו , ואם רן יצטרך אותו מצד שמאל אז הוא יסיט אותו. וזה אומר עוד משהו - רן יודע שדור מלול יכול גם לתפקד כמגן , אבל הוא רוצה להביא את היכולות של דור מלול בחלק ההתקפי בלבד.

בואו נהיה שמחים עם ההחלטה , אל תחליקו על הילדים האלה בבקשה.

בתור אחד שהולך הרבה למשחקי נוער של מכבי, עמירן שקלים לא רואה אף אחד מהם... הוא שחקן אדיר. בכל מקרה צריך חיזוק בעמדה הזאת.

אתייחס לשאלות שעלו:

1. מנשרוב, כפי שנאמר כאן, הוא קשר מרכזי, ואפילו קשר מרכזי נהדר (מהתקופה שלו בנוער) שבאמת המומחיות שלו היא מסירות ארוכות. 2. שיחק בפ"ת בעונת הירידה, ושם עשו לו הסבה למגן שמאלי לראשונה, הוא לא היה מזהיר בלשון המעטה.

3. בעונה שעברה הוא שיחק בעירוני רמת-השרון, מגן שמאלי, במשך רוב המשחקים של העונה בהרכב, והיה בינוני (לפי העיתונות, כי מי רואה משחקים של רמת-השרון?!?!?!).

4. דור מלול יכול לשחק מגן שמאלי אבל הוא מגן ימני במקור וחבל שלא ישחק בקישור ועוד יותר חבל לבזבז כישרון ענק כזה על הגנה.

5. עמירן שקלים, מגן שמאלי מהנוער עבר/הושאל להפועל פתח-תקווה להעונה, הוא דווקא היה לא רע בגביע הטוטו כששיחק אבל זה לא מדד לשום דבר.

6. אורי SHITריט, כפי שרובנו קראנו לו העונה, הוא הימור. מצד אחד מגן שהיה טוב פלוס בעונה הראשונה אבל מנגד היה קטסטרופה בעונה האחרונה. שניהם לא מספיק טובים אם אנחנו רוצים לרוץ לאליפות, לדעתי, אלא אם שיטרית באמת יפתיע בטירוף.

7. בלי קשר, הייתי שמח לראות את מנשרוב כקשר מרכזי, כבר בנוער חשבתי שהוא פוטנציאל אדיר.

אורי שיטרית

שנה הבאה המגן הכי טוב בליגה

מילה.

בתנאי שיביאו עוד מגן שמאלי ויראו לו שהוא עומד לאבד את המקום של בהרכב -ומשם הדרך לר"ג ופ"ת בטוחה

בתור אחד שהולך הרבה למשחקי נוער של מכבי, עמירן שקלים לא רואה אף אחד מהם... הוא שחקן אדיר. בכל מקרה צריך חיזוק בעמדה הזאת.

עמירן שקלים הושאל לכפר סבא