Jump to content

3 עמדות אחרונות

devil

Recommended Posts

תקשיבו ותקשיבו טוב.

קבוצה בלי 2 מגנים תוקפים פשוט לא יכולה להתמודד על כלום.

תראו לי קבוצה אחת שזכתה באיזה תואר בזמן האחרון שבה המגן הוא בסגנון של שפונגין, הגנה ככה ככה והתקפה זוועה (בישול פעם ב.. לא נחשב).

תקשיבו ותקשיבו טוב.

קבוצה בלי 2 מגנים מגנים פשוט לא יכולה להתמודד על כלום.

אם כבר.

מגנים זה קודם כל הגנה. התקפה זה בונוס.

תראו לי קבוצה אחת שזכתה באיזה תואר בזמן האחרון שבה המגן הוא בסגנון של שפונגין, הגנה ככה ככה והתקפה זוועה (בישול פעם ב.. לא נחשב).

לאנשים פה יש זיכרון של אוגר סיבירי.

ממש.

טוב ששפונגין הוא לא המגן הישראלי היחיד (איי פעם?) שיודע להרים בתנועה.

אז העונה הייתה לו עונה חלשה (וביננו? בצדק. אתם יודעים את הסיבות)

חוץ מזה שהוא עושה (בד"כ) את העבודה בהגנה בצורה מצוינת, שמירה, סגירה אלכסונית, גליצ'ים בזמן, למרות שטועה לפעמים. דבר שלא צריך לקרות לשחקן ברמה שהוא צריך להיות. גם החלק ההתקפי שלו מצוין, כמו שכבר ציינתי.

בכל מקרה, חדל קשקשת.

שמישו יסכם בדיוק

מי המגנים השמאליים שמכבי חושבת עליהם ובאיזה מצב ה"מגעים" עם כל אחד מהם

כנ"ל לגבי קשר אחורי, חלוצים. ואם יש עוד משו שקורה.

יש 4 חלוצים לא צריך יותר...

קאמאנן , עזרן , החלוץ של ולז , יבוריאן.

עוד 2 שחקנים שהם כמעט כמו חלוצים.

בוזגלו וישראלביץ.

אם כבר רוצים להביא חלוץ ,לשחרר אחד מהחלוצים, ולהביא חלוץ על רמה כמו יצחקי.

אם כבר.

מגנים זה קודם כל הגנה. התקפה זה בונוס.

בכדורגל המודרני מגנים הם 50:50.

אתה יודע מה, שיהיה 60:40,

אבל התקפה מהצד הקיצוני של המגן, הרמות בעיטות חופשיות והצטרפות להתקפה זה דבר זה דבר חשוב מאוד בקבוצה שרוצה לרוץ כל השנה (ע"ע סרחיו ראמוס)

אבל התקפה מהצד הקיצוני של המגן, הרמות בעיטות חופשיות והצטרפות להתקפה זה דבר זה דבר חשוב מאוד בקבוצה שרוצה לרוץ כל השנה (ע"ע סרחיו ראמוס)

עזוב אותך כדורגל עולמי, הרמה שם והרמה פה זה שמיים וארץ.

בארץ ההגנה היא הבסיס, הלחם והחמאה.

בהתקפה יש מספיק אופציות גם בלי שיהיו מגנים תוקפים, הכי חשוב זה הגנה חזקה.

מגנים זה קודם כל הגנה שזה הבסיס של התפקיד שלהם. סגירה אלכסונית, קו נבדל, שמירה על שחקן אחד על אחד וכדומה.

שפונגין מגן טוב מאוד הגנתית וגם התקפית. יש לו הרמות מצוינות.

תבין, אני לא אומר שמגן לא צריך להיות טוב בהתקפה, אבל הכי חשוב זה שהמגן יידע לעשות הגנה.

התקפה זה בונוס.

עזוב כדורגל מודרני, מגינים זה קודם כל הגנה, היכולות בהתקפה זה רק בונוס (ע"ע סרחיו ראמוס).

עריכה : אני נשבע בכל היקר לי שלא ראיתי את התגובה מעליי :thumbs:

א. כנראה שרק אני לא מתלהב מהעובדה שבונים על שפונגין, אפילו אין לו מחליף (מוסא שוחרר חחחח :thumbs: ו :angry: )

ב. לפי התגובות כנראה שאנשים לא מודעים לבעיה שמכבי חייבת קשר אחורי זר יקר ומדהים. כי גם ככה אסוס ישחק (שגם ממנו אני לא מחזיק מי יודע מ)

כי לפי כל שיטה שתרצו חוץ מ 4-3-3 שזה מכבי לא תשחק לעולם צריך שני קשרים מרכזיים. אחד יהיה הזר והשני אסוס לצערי אלא אם כן דין פורמן ירים טלפון

ויחליט שנמאס לו מחצאיות סקוטיות בחנוכה. אז אסור לבנות על אסוס ורמן עד ינואר אפילו. כי אז לא עשינו כלום העונה.

ג. מגן שמאלי זר זה בגדר חובה. אין ישראלי ראוי. בוא נדפוק לחיפה את מסיללה נשים לו כיפה ונחתן אותו עם מטומטמת אחרת מהדוגמניות. אבל גם כזר הוא זורם לי.

אסור אסור אסור להתחיל את העונה עם שטרית. אגב עמירן שקלים עבר בהשאלה לפ"ת או שפשוט חתם שם?

ד.בעמדת החלוץ לטעמי חייבים עוד 1 לפחות לסגל ולהעיף את קמנאן אני לא יכול לראות כזה שחקן במימדים של שור (יש האומרים דומה לקוף יותר נכון, גורילה) בוכה מכל פעם שדורך על חיפושיתתתת לא מסוגל לראות אותו.

במידה ומשחקים עם יבוריאן ובוזגלו חלוצים שזה יותר דומה ל4-5-1 אז יש את עזרן ואחת החלוצים היהודיים בספסל, במידה ומשחקים עם יבוריאן ואחד היהודים בהרכב אז עזרן מספיק על הספסל מה עוד שבמקרה הצורך

אפשר לשחק 4-5-1 עם ישראלביץ חדד בוזגלו אסוס הזר ואחד החלוצים(במידה ששניים אחרים פצועים).

ה. בינואר אני מביא או קשר מרכזי נוסף במקום אסוס. או חלוץ זר. תלוי מי יאכזב יותר.

חס וחלילה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חס וחלילה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למרות שגם אני נגד מערך כזה .

מה תגיד על מצב כזה..

--------------יבריץ'-------------

פראנסטה-טומאסיץ'-יחיאל-שפונגין

-------------ורגאס--------------

---ישראלביץ'--שבחון---בוזגלו----

-------------יבוריאן-------------

לא קונה ?

מה תגיד על מצב כזה..

---------****----יבוריאן-------------

לא קונה ?

חסר לך את קמנאנן

מה תגיד על מצב כזה..

לא קונה ?

לא. כי יש לנו רק 10 שחקנים על המגרש :thumbs:

בקיצור בכיינים שלי המצב פשוט

אומנם זה לא יהיה אידיאלי להביא אותם ברגע האחרון, אבל שורה תחתונה למכבי יש חודשיים שלמים להביא:

קשר אחורי

קשר אחורי

מגן שמאלי

אלה שלושה שחקנים שהם בגדר חובה.

בהיתחשב בכך שכרגע נשאר לנו מקום לזר אחד אנחנו נמצאים בבעיה, נצטרך להחתים את מגרלשווילי ולהביא קשר אחורי זר כי זאת עמדה יותר קריטית.

אפשר לומר שקשר אחורי זר יגיע בוודאות ככה שמהבחינה הזאת אנחנו סגורים.

קשר אחורי שני אני פשוט לא רואה אופציות ישראליות מספיק טובות, אז כנראה שיוותרו על זה ואסוס ישחק בהרכב כשעל הספסל דן רומן וליאור זאן.

מגן שמאלי זאת הדילמה-אין מקום לזר, אז אופציה ישראלית יש רק את מגרלשווילי (וחבל שדדי לא מגיע..). אלא אם כן משחררים את קמנאן.

לדעתי שיחרור קמנאן בשביל לפתוח אופציה של מגן שמאלי זר היא צעד נכון ואף הכרחי. לבנות על מגרלשווילי יכול להיות בכייה לדורות. להביא זר שישדרג את האגף ולוותר על חלוץ. כמובן שהמצב הזה יישאר רק עד ינואר, אז יתאזרח יבוריאן ונוכל להביא עוד חלוץ זר.

החלוצים שלנו יהיו-יבוריאן, עזרן, אחד מהיהודים שנבחנים (אולי שתיהם). לדעתי נוכל להסתדר עם זה עד ינואר, בטח בהתחשב בעובדה שבדרך כלל נשחק 4-5-1.

וסעיף הפנטזיה:מכבי יכולים לעשות את הסוויץ לקבוצה אדירה באמת אם הם עושים את המהלך הזה, שידרוש מהם עוד קצת כסף אבל ייצור קבוצה באמת אדירה, מרתיעה ודורסנית - - - קשר אחורי ומגן שמאלי זרים, קמנאן משוחרר, ולהשקיע משאבים רציניים בברק יצחקי במקומו.

חלום.

עזוב אותך כדורגל עולמי, הרמה שם והרמה פה זה שמיים וארץ.

בארץ ההגנה היא הבסיס, הלחם והחמאה.

בהתקפה יש מספיק אופציות גם בלי שיהיו מגנים תוקפים, הכי חשוב זה הגנה חזקה.

מגנים זה קודם כל הגנה שזה הבסיס של התפקיד שלהם. סגירה אלכסונית, קו נבדל, שמירה על שחקן אחד על אחד וכדומה.

שפונגין מגן טוב מאוד הגנתית וגם התקפית. יש לו הרמות מצוינות.

תבין, אני לא אומר שמגן לא צריך להיות טוב בהתקפה, אבל הכי חשוב זה שהמגן יידע לעשות הגנה.

התקפה זה בונוס.

תסכים איתי שתמיד צריך לשאוף אם לא לשחק ברמה של אירופה, לפחות בסגנון.

שתבין, אני לא מתכוון שמגן צריך להיות למעלה כל הזמן ולשחק בתור חלוץ שלישי, דבר ראשון זה הגנה בכל קבוצה בעולם.

(הגנה מתחילה מהחלוצים, אז בטח שזה כולל את המגנים) אבל המגנים הכי טובים בארץ ובעולם היום, הם תוקפים ומסכנים את שער היריב יותר מ3 פעמים במשחק.

(ע"ע יואב זיו, כריסטיאן אלברז, סרחיו ראמוס, פילפ לאם, פרידריך וגוואדיולה).

ובקשר לשפונגין,למרות שאני לא ישמח לראות הרכב בלי שחקני בית בכלל, אני נוטה להחזיק ממנו פחות. אפשר לתת לו הזדמנות להתרגל להגנה חזקה יותר, אבל אם הוא ימשיך לאכזב אתה חייב להצטייד במגן ימני תוקף, רצוי יהודי מחו"ל.

תגידו אתם לא מבינים שמגן זר נורמלי ולא איזה מאורציו ארוס גם עולה הרבה כסף?

בכסף הזה אפשר להביא את בורנסטין שיהיה מתאזרח, אפילו את בן דיין כי לכל שחקן יש מחיר ובטח שהרצון שלו יכול להשפיע.

תיקון

--ישראלביץ--רודי--שבחון--בוזגלו-

חלוץ זה הדבר האחרון שחסר, יש לנו כ"כ הרבה קשרים התקפיים שגם יודעים לכבוש.

כרגע מאוד חשוב להביא גרזן לקישור האחורי, ומגן שמאלי, או לפחות מגן סביר שיתן פייט עם שטרית על חולצת ההרכב.

על הקשר האחורי כרגע התקשורת פירסמה הרבה שמות מכובדים, וזה מעיד על כיוון יפה במכבי.

בקשר למגן השמאלי זה נראה גרוע, וישנם קולות שיתפשרו על שטרית.. עדיף כבר שיביאו איזה ישראלי שיתן פייט, אסור להסתמך על שטרית, ולאלתר עם שחקן שזאת לא העמדה שלו זה לא בריא.