Jump to content

נמני טס לארגנטינה. על הכוונת: קשר אחורי.

Recommended Posts

אתם עוד מאמינים להארץ ?

אז בואו אני אספר לכם משהו.

אף אחד ממכבי לא מדבר איתם.

להפך, הם ניסו לחבל בעסקה של אסוס בשביל לפגוע במכבי.

פרסומים בארגנטינה: פביאן ורגאס הודיע למכבי ת"א שלא יגיע לישראל. לקשר הקולומביאני של בוקה ג'וניורס הוצע חוזה לשלוש שנים בשכר כולל של מיליון דולר,

אולם בסופו של דבר, בשל סיבות משפחתיות, הוא העדיף לדחות את הצעת הצהובים ולהתמקד באופציות אחרות.

אז שיפעילו עליו לחץ כמו שבית"ר הפעילה על אבראו.

שיתנו לו לדבר עם גולדברג וקולאוטי, חבל לוותר מראש.

אתם עוד מאמינים להארץ ?

אז בואו אני אספר לכם משהו.

אף אחד ממכבי לא מדבר איתם.

להפך, הם ניסו לחבל בעסקה של אסוס בשביל לפגוע במכבי.

ורגאס לא יגיע למכבי בגלל סיבות אישיות.

מה כתוב בהארץ? שהוא אומר שהילדים שלו לא רוצים לבוא וגם אישתו... = סיבות אישיות.

עניין השחקן חופשי לא רלוונטי אם הוא לא רוצה לבוא.

מההתחלה הסיכויים שורגאס יגיע למכבי היו נמוכים..לא קלושים כמו שכולם חושבים פה אבל נמוכים.

מי שעוקב אחרי הליגה ואחרי המשחקים של בוקה רואה שזה שחקן ברמה גבוהה מאוד.

הוא לא יגיע למכבי בגלל סיבות אישיות ואני בטוח שנימני לא בנה עליו יותר מידי כי בכל זאת מההתחלה היה קשה להנחית פה שחקן כזה.

מקווה שהקשר האחורי שינחת פה(וברור שינחת) יהיה ברמה גבוהה.

שיביאו את פטיניו הוא יותר טוב!

אוף מה זה בא לי שחקן דרום אמריקאי בקבוצה

גם לי.

נמאס מכל הזרים האירופאים הקרירים.

שיביאו דרום אמריקאים משוגעים עם שמחת חיים :)

זה יוסיף צבע לקבוצה המשעממת הזו.

דרום אמריקאי למכבי לאלתר!

בית"ר מביאה אורגואיים וצ'יליאנים, חיפה מביאה ברזילאים וארגנטינאים

,ורק אנחנו תקועים עם כל הבולגרים/סרבים/קרואטים ושאר מזרח אירופה המשעממים והקרים האלה...

דרום אמריקאים :angry:

מקום 4 יספק אותי עם הרכש עד עכשיו .

יאללה כוסרבאראבק ארס נמאס כבר עם הזיוני שכל האלה.

אמן נרד ליגה יספק אותך יותר.

תשפטו אותם בסוף מחנה האימון ושבו בשקט בינתיים.

רציתם אוליגרך?קיבלתם.

עכשיו סתמו תפה ותנו להם לעבוד.

אז שיפעילו עליו לחץ כמו שבית"ר הפעילה על אבראו.

שיתנו לו לדבר עם גולדברג וקולאוטי, חבל לוותר מראש.

תגיד לי אתה איזה סיבה יש לו ללכת למכבי?

ולמה שקולאוטי ידבר איתו?

וגולדברג?השתנה משהו במכבי במשך 7 שנים לא?

ורואים גם למה אמרתי שחשוב להיפרד משחקנים יפה רוב השחקנים שמגיעים לארץ מתייעצים עם שחקנים ששיחקו כאן..

תגיד לי אתה איזה סיבה יש לו ללכת למכבי?

ולמה שקולאוטי ידבר איתו?

וגולדברג?השתנה משהו במכבי במשך 7 שנים לא?

ורואים גם למה אמרתי שחשוב להיפרד משחקנים יפה רוב השחקנים שמגיעים לארץ מתייעצים עם שחקנים ששיחקו כאן..

פשש שפיץ אתה אחושרמוטה

יאללה כוסרבאראבק ארס נמאס כבר עם הזיוני שכל האלה.

אמן נרד ליגה יספק אותך יותר.

תשפטו אותם בסוף מחנה האימון ושבו בשקט בינתיים.

רציתם אוליגרך?קיבלתם.

עכשיו סתמו תפה ותנו להם לעבוד.

אז שיעבדו כבר כמו שצריך.

בחייאת, לא אומר שצריכים לשפוך כסף כמו מטורפים, אבל בינתיים כל יומיים פוזות בעסקת בוזגלו, יבוריאן גם כן חתם בקושי אחרי לא מעט ויכוחים , ובהנהלה וממשיכים לדבר על זרים כמו ורגאס אבל בפועל מביאים לך בלמים כמו טומסיץ' שלך תדע אם הוא שווה אפילו את הכרטיס טיסה שקנו לו. כבר לא אמצע מאי, אנחנו ב-27 ליוני, ובינתיים יש לנו סגל מאוד חסר, והרכש הבולט שלך עד עכשיו הגיע מבני סכנין. אז במקומך לא הייתי כ"כ רגוע, כי מכבי עוד יכולה, כמו בכ"כ הרבה מקרים בשנים האחרונות, להתפשר בשבוע האחרון של הפגרה על איזה 2 זרים שיעופו בינואר ועל ג'ונתן אסוס כקשר אחורי ראשון.

אז באמת חלאס, יש כסף ויש הרבה עבודה אבל כשבהנהלה ממשיכים לספור כל שקל במו"מ, לא רחוק היום שתקבל בראש במחזור ה-3 מישראלביץ' בקבוצה שרק לפני חצי שבוע הייתה שמחה לרבע מהתקציב שלך עכשיו.

אז שיעבדו כבר כמו שצריך.

בחייאת, לא אומר שצריכים לשפוך כסף כמו מטורפים, אבל בינתיים כל יומיים פוזות בעסקת בוזגלו, יבוריאן גם כן חתם בקושי אחרי לא מעט ויכוחים , ובהנהלה וממשיכים לדבר על זרים כמו ורגאס אבל בפועל מביאים לך בלמים כמו טומסיץ' שלך תדע אם הוא שווה אפילו את הכרטיס טיסה שקנו לו. כבר לא אמצע מאי, אנחנו ב-27 ליוני, ובינתיים יש לנו סגל מאוד חסר, והרכש הבולט שלך עד עכשיו הגיע מבני סכנין. אז במקומך לא הייתי כ"כ רגוע, כי מכבי עוד יכולה, כמו בכ"כ הרבה מקרים בשנים האחרונות, להתפשר בשבוע האחרון של הפגרה על איזה 2 זרים שיעופו בינואר ועל ג'ונתן אסוס כקשר אחורי ראשון.

ה-"פוזות" בעסקת בוזגלו הן לא של מכבי. מכבי סכמה על עסקה של קרוב לשלושה מיליון דולרים - הבעיות הן בין בוזגלו לבין חיפה, אבל נוח לך, משום מה, להאשים את מכבי.

יבוריאן לא חתם בקושי, ולא אחרי לא מעט ויכוחים. בפועל היו 3 פגישות עם גנאים, ובסופן במקום לשלם 800 אלף דולר לערך, כמו שגנאים רצה בהתחלה, שלמו 515 אלף דולר, שזה 2/3 לערך. בתקשורת אמנם כל יום עקבו ופרסמו שיש פערים, בפועל פגישות התקיימו רק 3, ובסופן סיכום חלק.

דיברו על ורגאס לא סתם, אלא כי באמת נהלו איתו מו"מ, ואפילו הגיעו איתו לסיכום כספי. מה לעשות שהעניין המשפחתי מנע כנראה את ההגעה שלו.

לגבי טומאסיץ' - הביאו אותו כי רן בן שמעון לחץ להביא אותו, אז מה, גם בזה מכבי אשמה? ההנהלה ושניידר שלא מוציא כסף? המאמן רצה, המאמן קבל. בקלות אפילו.

והרכש הכי טוב מסכנין? נכון. קבוצת צמרת העונה, ולקחנו לה את שני השחקנים הכי טובים שלה. אגב, אם קולמה היה מגיע אלינו, בטח הייתם מבקרים את זה - אבל כשחיפה מביאה אותו, היא עשתה רכש ברזילאי, דרום אמריקאי, כשרוני להפליא, שכבר הוכיח את עצמו בארץ.

יש שלושה שבועות עד למחנה אימונים, צאו כבר מהלחץ!

סמכו על ההנהלה החדשה, סמכו על אבי.

רכש יהיה - זה בטוח.

לפניי 3 שבועות אמרנו "מה, בוזגלו יחתום שבוע הבא, מה הלחץ?!?!"

בוא נדבר עוד 3 שבועות שכאף אחד חוץ מאדרי לא יחתום.

אז שיעבדו כבר כמו שצריך.

אז באמת חלאס, יש כסף ויש הרבה עבודה אבל כשבהנהלה ממשיכים לספור כל שקל במו"מ, לא רחוק היום שתקבל בראש במחזור ה-3 מישראלביץ' בקבוצה שרק לפני חצי שבוע הייתה שמחה לרבע מהתקציב שלך עכשיו.

אתה לא יודע איך הם עובדים,וגם לא אני.

אתה רק ניזון מהתקשורת.

ואללה אני מחזיק משעיה ונימני ובינתיים יש להם 100% אמון ממני.

אני לא מדבר על רב"ש כי זה ברור מאליו,עד שהוא יוכיח אחרת.

http://www.hamaccabi.com/Next.asp?ID=5388

אז חלאס לזיין תשכל כל דקה על טומסיץ' המזדיין שאפחד לא יודע מה הרמה שלו כרגע,ולא יודעים אם יבוריאן ייתן בראש,ולא יודעים אם בוזגלו חותם.

זה יכול להיות עונה מסריחה,ועונה גדולה.

הבעיה שאתם מחפשים רק את הרע,אתם אוהבים להיות במצב הזה,כי מה לעשות...לזה הורגלנו 12 שנים מזדיינות של סבל.

קשה להאשים פה מישהו אחרי התקופה של לוני.

אבל כדאי להפסיק עם הזיוני מוח והחפירות שלכם וכל אחד משחק אותה יענו מיאטוביץ' שיגיד אם השחקן X טוב או לא.

נמאס כבר כוסעמק.

אתה לא יודע איך הם עובדים,וגם לא אני.

אתה רק ניזון מהתקשורת.

ואללה אני מחזיק משעיה ונימני ובינתיים יש להם 100% אמון ממני.

אני לא מדבר על רב"ש כי זה ברור מאליו,עד שהוא יוכיח אחרת.

http://www.hamaccabi.com/Next.asp?ID=5388

אז חלאס לזיין תשכל כל דקה על טומסיץ' המזדיין שאפחד לא יודע מה הרמה שלו כרגע,ולא יודעים אם יבוריאן ייתן בראש,ולא יודעים אם בוזגלו חותם.

זה יכול להיות עונה מסריחה,ועונה גדולה.

הבעיה שאתם מחפשים רק את הרע,אתם אוהבים להיות במצב הזה,כי מה לעשות...לזה הורגלנו 12 שנים מזדיינות של סבל.

קשה להאשים פה מישהו אחרי התקופה של לוני.

אבל כדאי להפסיק עם הזיוני מוח והחפירות שלכם וכל אחד משחק אותה יענו מיאטוביץ' שיגיד אם השחקן X טוב או לא.

נמאס כבר כוסעמק.

אולי פעם לא הסכמתי עם התגובות שלך, אבל אתה מתחיל להפתיע אותי בחור :wubyellow3: