Jump to content

נמני טס לארגנטינה. על הכוונת: קשר אחורי.

Recommended Posts

דטולו בחיים לא יבוא למכבי, לא יודע למה מדברים על זה בכלל, וורגאס אם איכשהו וגם אני לא מאמין יצליחו לפתות אותו הוא בערך בחמש רמות גדול על הליגה הזאת

חוזה לך ברח

כן, אם יש לך פרטים על השחקן השלישי אני אשמח.

חיירו פאיטנו-נולד ב5 לאפריל 1978 מה שאומר שהוא בן 30.שחקן לא בכושר מי יודע מה בתקופה האחרונה מדובר בשחקן ברמה של אלברמן משהו כזה יש לו רגל ימין טובה.משחק בנבחרת קולמביה.לפני 4 שנים הוא היה שייך לריבר פלייט.בשנת 2005 קריסטל פאלאס מהליגה האנגלית רצתה אותו מאוד אך ריבר נתנה תג מחיר של 3 מיליון וקריסטל ירדה ממנו.הוא לא השחקן הכי מרשים עדיף את ורגס בהרבה יותר{ורגס יותר טוב מבואטנג}

שים לב כמה שהוא לא רציני כאן יש סרטון שהוא מעשן

הגול השני של דאטולו איזה שחקן

חיירו פאיטנו-נולד ב5 לאפריל 1978 מה שאומר שהוא בן 30.שחקן לא בכושר מי יודע מה בתקופה האחרונה מדובר בשחקן ברמה של אלברמן משהו כזה יש לו רגל ימין טובה.משחק בנבחרת קולמביה.לפני 4 שנים הוא היה שייך לריבר פלייט.בשנת 2005 קריסטל פאלאס מהליגה האנגלית רצתה אותו מאוד אך ריבר נתנה תג מחיר של 3 מיליון וקריסטל ירדה ממנו.הוא לא השחקן הכי מרשים עדיף את ורגס בהרבה יותר{ורגס יותר טוב מבואטנג}

פשוט כל השחקנים בארץ כאלה ספורטאים

פשוט כל השחקנים בארץ כאלה ספורטאים

אין שחקן אחד פעיל שמעשן חוץ מזה חבר שלי הראה לי תמונה שאישתו של בופון ובופון מתמזמזים בים ולאחר מכן הוא מתחיל לעשן

הגול השני של דאטולו איזה שחקן

אחי תבדוק את עצמך הבחור שמעשן שם זה לא השחקן

אחי תבדוק את עצמך הבחור שמעשן שם זה לא השחקן

וואלה צודק התבלבלתי בגלל השקיות שיש לו מתחת לעיניים עוד מעט אני יביא סרטון שלו

שני שני בעיות

1-לשכנע את השחקנים לבוא לתת רמה של ישראל

2- המחירים באירופה גבוהיים מאוד, המזל שהדולר נחלש, בדרום אמריקה צריך לשים על השולחן שוחד לכמה סוכנים וגם 2-4 מליון על שחקני הרכב.

כתוב שבקורה רוצה עליו 2.5 מיליון יורו/דולר (לא זוכר)

ומשכורת 1.5 מיליון

וזאת הבעיה משהו כזה

והיה רשום שהם לא חושבים שהעסקה עם הרומנים תצא לפועל בגלל העלויות

כתוב שבקורה רוצה עליו 2.5 מיליון יורו/דולר (לא זוכר)

ומשכורת 1.5 מיליון

וזאת הבעיה משהו כזה

והיה רשום שהם לא חושבים שהעסקה עם הרומנים תצא לפועל בגלל העלויות

על בוזגלו הוציאו 3 מליון דולר. על שחקן שהוא פי 2 ביכולת ובתפקיד הכי חשוב בקבוצה בהחלט שווה להוציא 4 מיליון דולר.

כתוב בכל העיתונים שנימני הולך לראות משחק היום בליגה הארגנטינאית.אני יודע בדיוק מה הסיפור שם:

נימני הולך לראות את המשחק של ריבר נגד באנפילד כי יש שם כמה שחקנים שהוא עוקב אחריהם

נציג{לא סקאוט}נחת בחשאיות היום בארגנטינה והולך להעביר רשמים על דייגו פלאסנטה ומחר בצהריים הם חוזרים ביחד לארץ תראו מחר שזה נכון

כתוב בכל העיתונים שנימני הולך לראות משחק היום בליגה הארגנטינאית.אני יודע בדיוק מה הסיפור שם:

נימני הולך לראות את המשחק של ריבר נגד באנפילד כי יש שם כמה שחקנים שהוא עוקב אחריהם

נציג{לא סקאוט}נחת בחשאיות היום בארגנטינה והולך להעביר רשמים על דייגו פלאסנטה ומחר בצהריים הם חוזרים ביחד לארץ תראו מחר שזה נכון

לא מעניין אותי מה נכון ומה לא נכון, שיביאו כבר קשר אחורי ברמה שיכול להחזיק לנו את הקישור כמו שצריך.

לא מעניין אותי מה נכון ומה לא נכון, שיביאו כבר קשר אחורי ברמה שיכול להחזיק לנו את הקישור כמו שצריך.

שמע בנאדם עדיין לא נגמר חודש יוני ועדיין לא התחיל המחנה אימונים ככה שעוד יש הרבה זמן לבחור מועמדים טובים יותר בלי לחץ הרי אנחנו לא באירופה

קשה לי להאמין שאבי יחזור בלי אף שחקן!

אבי לא הולך לנהל מו"מ עם שום שחקן.

ככה שהוא לא יחזור עם כלום חוץ מרשמים שיקבל על השחקנים שהוא עוקב אחריהם.

ואז אולי ייפתח מו"מ עם מישהו.

חלאס כבר עם התגובות החנפניות האלה על נימני.

אבי לא הולך לנהל מו"מ עם שום שחקן.

ככה שהוא לא יחזור עם כלום חוץ מרשמים שיקבל על השחקנים שהוא עוקב אחריהם.

ואז אולי ייפתח מו"מ עם מישהו.

חלאס כבר עם התגובות החנפניות האלה על נימני.

מה אתה קשור יא גור?!?! תגובות חנפניות??

אבי לא נסע לשם לחינם, הוא ידע את העלויות והוא יודע פחות או יותר את היכולות של השחקנים, אני מאמין שהוא כן יחזור עם שחקן והכוונה היא לכך שהוא ישיג סיכום עם שחקן