Jump to content

עונת המלפפונים ע"ש שער 11, את מי אנחנו רוצים במכבי

כלסי

Recommended Posts

יבוריאן ומסודי לא ישראלים, לא משנה כמה פעמים תרשמו פה שהם כן.

בהנחה שהם יהיו..

או שהתכוונת שהם מתאזרחים ולא ישראלים..

אי אפשר להביא שום חלוץ ישראלי יותר טוב מיבוריאן.

מקרייב לא יבוא בחיים, על יבואה ירצו 2 מליון דולר לפחות.

טעות קשה אם יבוריאן לא במכבי. קשה מאוד.

איזה לא יבוא מקרייב יעדיף בהרבה את מכבי על אשדוד..ויבואה..עם מכבי באמת תרצה היא תוריד תמחיר בחצי

אנחנו לא עידן לוני..אפשר להיבא שחקנים ברה יותר טובה..כי תאמת עם זה משהו מהארץ אני מעדיף את מקרייב/יבואה על פניו..וגם יבוא יקבל עו מדטע דרכון ישרלי לא הוא כבר 4-5 שנים פה

לא יודע מה עם יבואה,

אבל יבוריאן כן יחשב כישראלי,

לכן אני לא מבין למה אתם משווים אותו כשחקן זר שצריך להביא,

אפשר להגיד שהוא אחד החלוצים הישראלים הטובים שאפשר למצוא בארץ.

איזה לא יבוא מקרייב יעדיף בהרבה את מכבי על אשדוד..ויבואה..עם מכבי באמת תרצה היא תוריד תמחיר בחצי

מזה יעדיף? יש לו חוזה באשדוד.

יש לך 5 מליון יורו עודף בבנק? לא אה? אז אין מצב שהוא יבוא.

בהנחה שהם יהיו..

או שהתכוונת שהם מתאזרחים ולא ישראלים..

אני לא מדבר על סמנטיקה.

כרגע הם לא ישראלים, הנחות זה סבבה אם קונים בגדים.

מזה יעדיף? יש לו חוזה באשדוד.

יש לך 5 מליון יורו עודף בבנק? לא אה? אז אין מצב שהוא יבוא.

אבל לאלכס יש... :thumbs:

סתם עכשיו ברצינות:

אנחנו לא עידן לוני..אפשר להיבא שחקנים ברה יותר טובה..כי תאמת עם זה משהו מהארץ אני מעדיף את מקרייב/יבואה על פניו..וגם יבוא יקבל עו מדטע דרכון ישרלי לא הוא כבר 4-5 שנים פה

אתם מדברים פה כאילו ביל גייטס קנה אותנו, זה שיש כסף לא אומר שצריך לשפוך על כל שחקן...

(זה נשמע כאילו סתרתי את עצמי, אבל צחקתי בזה שרשמתי שלאלכס יש...למרות שבאמת יש לו)

אני לא מדבר על סמנטיקה.

כרגע הם לא ישראלים, הנחות זה סבבה אם קונים בגדים.

אוקי מקובל עליי.

אבל אם מכבי מתעניינים ביבוריאן סימן שהם בדקו את הנושא.

תשמע הוא לא כזה להיט אבל בכל זאת, 11 שערים, החיבור עם בוזגלו ועוד על תקן ישראלי, אין סיבה לא לרצות שחקן כזה.

הוא אחלה שחקן,אבל 700 אלף יורו? על שחקן שנחשב לישראלי?...מעדיף זר במיליון יורו וזהו.

אני יגיד לך למה, כי הוא אנדרייטד.

תאמין לי, תראה אותו משחק, תראה את היכולות שלו, וגם אתה תאהב אותו.

אחד החלוצים הטובים בארץ. ואני לא מגזים.

יבוריאן הוא אחד מ-4 החלוצים הטובים בארץ(מקרייב,יבואה,יאניק ויבוריאן)

אבל כמו שאמרתי למעלה...הסכומים שגנאים ימח שימו דורש עליו לא הגיוני...ככה שהערבי יכול להמשיך לאונן כי מכבי לא פראיירים.

אז ככה בואו ואני אתן לך תמונת מצב של איך שנראית מכבי בתקופה הנ"ל:

שוער:יבריץ' - יבריץ' עצמו שוער מצוין והעניק לנו השנה את הניצחון בדרבי ועוד כמה משחקים גדולים שנתן לנו. (זר 1)

מגן ימיני: יובל שפונגין - אולי העונה הגרועה ביותר בקרירה שלו, אבל בכל מקרה צריכים לתת לו לשחק בעונה הבאה בעמדה.

בלם: אבי יחיאל ומושיקו מישאלוף - כאמור אחד משניהם ישחק בעונה הבאה בהרכב מכבי ת"א וחייב שיהיה לפחות בלם אחד בהרכב. לדעתי מושיקו לא מתאים עם כל הצער לקבוצה שרוצה לרוץ לאליפות, כמובן שהוא יכול להיות מחליף ראוי גם לעמדת הקשר האחורי.

בלם: ג'ו ביזרה - כנראה שיעזוב השנה את מכבי, למרות שהגיע על תקן זר גדול ועליי הוא לא עשה את הרושם הזה. (אפשר להביא זר הרבה יותר טוב ממנו) (זר 2)

מגן שמאלי: אורי שיטרית וארז מסיקה - העמדה החלשה ביותר במכבי, במשך העונה התחלפו שיטרית ומסיקה בעמדה הכ"כ חלשה הזאת, כל פעם שהכדור הוגבה מאחד הצדדים הלב שלי נפל יותר ויותר למטה, ובכלל כל הרמה שניה העונה נכנס לנו לשער.

קשר אחורי: ג'ונתן אסוס - שחקן ברמה גבוהה מאוד עם טכניקה ויכולת בעיטה מצוינת, הגיע לקבוצה על תקן זר בעוד שהשנה הוא מקבל אזרחות.

קשר קדמי: יוסי שיבחון - ה"אבי נמני" הבא?! זוהי שאלה שאין עליה תשובה עדיין אבל ללא ספק יוסי חייב לפתוח בהרכב!

קשר קדמי: רודי חדד - יש מה להוסיף? השם אומר הכל! עומד לקבל אזרחות וללא ספק חייב להשאר בקבוצה.

מתחת לחלוץ: אלן מסודי - לקבוצה שרוצה לרוץ לאליפות אלן לא יספיק בעוד שרוצים להביא ישראלביץ' ובוזגלו.

חלוץ: יאניק קאמאנן - 12 שערי ליגה באחת העונות הגרועות של מכבי בעשורים האחרונים. אומר הכל והוא חייב להשאר (זר 3)

עד לפה "ההרכב" שהיה לנו העונה.

המחליפים:

חיביים להשאר: יניב עזרן, דן רומן, דור מלול .

לעוף/להשאיל: כל הנגרים למיניהם(מסיקה, שיטרית וכול'..)

שחקנים להרכב שצריך להביא:

לדעתי העמדות שצריך להחליף הם:

בלם: ג'ו ביזרה לדעתי לא יעמוד בציפיות שנה הבאה ולכן צריך לעשות סקאוטינג טוב ולהביא זר ברמה.

מגן שמאלי: בפעם העשירית שאני אומר את זה, חייבים להביא מגן שמאלי זר! זאת הדרך לצאת מהבור הזה.

קשר אחורי: לקבוצה שרצה לאליפות אסוס ומושיקו לא יספיקו לכן צריכים להשקיע המון מהתקציב על קשר אחורי ברמה של בואטנג שיחזיק לנו את מרכז השדה.

* קשרים קדמיים וחלוצים אבי יכול לעשות כרצונו. הוא כבר יידע את מי להביא !

דנין שוחרר מחיפה. למה לא בעצם? אחד מהיחידים שתפקדו באליפות אירופה, היה מצויין בכפ"ס, ומול חיפה בקושי שיחק בגלל מסיללה. אופציה שעשויה להיות זולה ועדיפה על כל מיני מגרלשוילים.

דנין שוחרר מחיפה. למה לא בעצם? אחד מהיחידים שתפקדו באליפות אירופה, היה מצויין בכפ"ס, ומול חיפה בקושי שיחק בגלל מסיללה. אופציה שעשויה להיות זולה ועדיפה על כל מיני מגרלשוילים.

יש לו חוזה בחיפה/בית"ר לא?

יש לו חוזה בחיפה/בית"ר לא?

חוזה בבית"ר שרוצה להשאיל אותו.

הבעיה בדנין הוא שאין לו ערך מוסף, לא מהיר, הצד ההגנתי שלו לא משהו כמו גם הצד ההתקפי.

מגרשווילי מהיר ויודע לתמוך בחלק ההתקפי בצורה טובה מאוד (בהגנה הוא פחות טוב).

בהנחה שבן דיין לא ריאלי ובורנסטין יקר מדי אז דנין יכול להיות יופי של פיתרון... הוא מגן טכני, אגרסיבי עם הרמות טובות בניגוד לדעה של הבחור מעליי.

הייתי רוצה לראות קשר אחורי ישראלי שיעשה רוטציה עם אסוס - תמיר כהן\משה אוחיון שביחד עם זר ישלימו שלישיה ענקית באמצע.

בלם, קשר אחורי וחלוץ + קמאנן ויבריץ יהיו הזרים. בוזגלו יתן אופציה באגף וכנראה גם ישראלביץ יוסיף עומק שזה אחלה.

יצירתיות שזה הדבר הכי חשוב לדעתי יש לנו איתם... שוער טוב יהיה בכל מקרה, עכשיו נשאר לדאוג לבסיס:

יחיאל + זר + חיימוביץ\רואש בלמים. אוחיון + אסוס + זר במרכז הקישור. מישאלוב ורומן סותמים פינות, ז'אן וייני להשאיל, גזל לשחרר.

בקישור ההתקפי כמו שאמרתי לא צריכות להיות דאגות. מעניין אותי מה יהיה בהתקפה - יש מקום ל-2 זרים (אחד מהם קמאנן), עזרן וכחלון חלוצים 3-4?

בית"ר ירושלים ירדה ממשה אוחיון והולכת על אלמוג כהן ממכבי נתניה.

אני כמעט בטוח שהדרישה על אוחיון תהיה בשמיים.

לדעתי לאוחיון אין חוזה באשדוד לעונה הבאה. הלוואי שבית"ר תלך על אלמוג כהן, שחקן טוב אבל לא מתקרב לאלברמן.

בית"ר ירושלים ירדה ממשה אוחיון והולכת על אלמוג כהן ממכבי נתניה.

אני כמעט בטוח שהדרישה על אוחיון תהיה בשמיים.

אוחיון סיים חוזה,אין פה שום דרישה.

אפשר כבר עכשיו לפנות אליו אבל עדיף לשמור על יחסים טובים עם ג'קי ולראות מה ג'קי מתכוון לעשות כי לפי דעתי האופציה הראשונה על אוחיון היא שלו.