Jump to content

מסיבת העיתונאים שנערכה הבוקר

זיגפלד

Recommended Posts

להפוך את נמני לבובה בשביל שהקהל יהיה מרוצה מעצבן אותי... כמו שצבר אמר, זה לא יגמר טוב.

נימני יהיה יועץ מקצועי+אחראי על מו"מ עם שחקנים.

רן בן שמעון יהיה הסמכות המקצועית העליונה.

נימני יהיה יועץ מקצועי+אחראי על מו"מ עם שחקנים.

רן בן שמעון יהיה הסמכות המקצועית העליונה.

אתה מבין שבשביל התפקיד הזה הם לא צריכים את אבי נכון? רן לא צריך יועצים, יש לו את בלבול.

וההנהלה הרי יכולים לסגור עם שחקנים במו"מ לבד. נמני אולי יעשה את התפקידים הללו, אבל זה עדיין לא אומר שהוא לא (בגדול) עציץ בשביל שהקהל לא יתפוצץ עליהם.

אני מקווה מאוד שיהיה בסדר.. אם נמני יכול להמשיך לשים את האגו בצד, הכל יהיה טוב.

אין שום דבר שאמרו שהוא לא היה צפוי.

הם סה"כ זרקו כמה קלישאות כדי להפוך כמה דברים שהיו ידועים לנו כבר לרשמיים..

דווקא די הפתיעו במסיבת עיתונאים הזאת

יסכימו איתי רבים מאוהדי מכבי

במה?

שבן שמעון המאמן? שניר לוין אחראי על מחלקת הנוער? שלאבי תהיה סמכות בכירה אבל לא הקובעת? שמכבי זה מועדון שצריך לרוץ בצמרת?

יסכימו איתי רבים מאוהדי מכבי שנמאס שאתה דוחף ת'אף שלך לכל נושא. אין לכם פורום משלכם?

מה הפתיעו מה? חלאס כבר.

כן אני עצבני היום חח. :king:

במה?

שבן שמעון המאמן? שניר לוין אחראי על מחלקת הנוער? שלאבי תהיה סמכות בכירה אבל לא הקובעת? שמכבי זה מועדון שצריך לרוץ בצמרת?

א: לרוץ בצמרת כל טיפש יודע את זה הם הפתיעו שלא הכריזו את האמת שזה לרוץ על התארים

ב: כל הסיטואציה עם נמני די מעליבה היות ואני אחד שאוהב את השחקן הזה והבן אדם הזה די נעלבתי בשבילו( טובלא ממש נעלבתי אבל תבינו את הכוונה)

ג: לגבי כל ההתנהלות שלהם עם שחקנים ועם רן בן שמעון לפני סוף העונה התשובות שלהם היו די הזויות וגם פה מפתיעות

יש דברים טובים כמו הענין עם הנוער והתקציב

מישהו מוכן להסביר לי , למה ניר לוין כל דקה דוחף שהוא היה שחקן והוא היה יריב של בן-שמעון ושל בני טבק? :king:

א: לרוץ בצמרת כל טיפש יודע את זה הם הפתיעו שלא הכריזו את האמת שזה לרוץ על התארים

ב: כל הסיטואציה עם נמני די מעליבה היות ואני אחד שאוהב את השחקן הזה והבן אדם הזה די נעלבתי בשבילו( טובלא ממש נעלבתי אבל תבינו את הכוונה)

ג: לגבי כל ההתנהלות שלהם עם שחקנים ועם רן בן שמעון לפני סוף העונה התשובות שלהם היו די הזויות וגם פה מפתיעות

יש דברים טובים כמו הענין עם הנוער והתקציב

א. כמעט ירדנו ליגה לפניי שבועיים, תן לנשום לרווחה קצת אה?

ב. כאן אתה צודק, אני חושב שזה יחזור לבעוט לנו בתחת בעתיד, מקווה שאני טועה.

ג. אני לא רואה שום בעיה, זה באמת קורה בכל מקום בעולם. רב"ש ניצח אותנו אחריי הפרסום, והם לא פנו לבוזגלו לפניי המשחק האחרון העונה עם סכנין וגם אם כן, לא רשמית ולא למאור עצמו אלא פשוט דיברו עם האבא החולה נפש שלו.

ד. ניר לוין עולה לי על העצבים, רק שלא יהרוס את הנוער.

ה. הוידאו המלא נמצא עכשיו בוואן, ראיתי אותו מההתחלה עד הסוף בלי הפסקות... דווקא לא איכות כזאת גרועה, לפחות שומעים כמו שצריך. השידור של ספורט5 (באתר) עוד יותר מעפאן.

1.מה זה ''מנהל ספורט''? טוב שלא אמרו מורה ספורט.

2.לאבי נימני יש ויהיה מה לתרום למכבי מקצועית חבל שההנהלה בחרה לעשות ממנו בובה, לא חשבתי שמקרה יוסי אבוקסיס יהיה במכבי וחבל, חבל!!!

3.דודה דליה>>> הפוליטיקאית היחידה פה זאת אך ורק את, מה לא תעשי בשביל להצדיק את השנאה הלא ברורה שלך לאבי!?

אני שואל עכשיו שאלה רצינית, מה נראה לכם שלאבי אין חיים? שלהיות בתפקיד משפיע במכבי זה מה שיעשה לו את זה? הרי הוא במכבי אך ורק בגלל האהבה למועדון.

את האהדה הגדולה שלו הוא קיבל כבר כשחקן, את הכסף הגדול הוא עושה מהעסקים ומהריבית בבנק עם הכמה מליונים שיש לו עוד מהתקופה הגדולה שלו כשחקן, ואין לו שום אינטרס בכלל להיות במכבי בשביל משהו כזה או אחר, לנימני ברוך השם יש מספיק חיים ומספיק עסקים להתעסק בהם חוץ ממכבי, ועזבו את זה שגם מביחנה ספורטיבית גם אם חלילה הוא לא יהיה במכבי לא מעטים ההצעות מקבוצות בליגה שירצו בנדאם כזה בקבוצות שלהם.

אז חלאס לחשוב שבאמת נימני יצא מהקלים כדי לקבל חלק יותר נחמד מהתפקיד שלו (או העלאק תפקיד שלו).

תתבגרו כבר ותבינו שלנימני יש רק דבר אחד בראש וזה שמכבי תחזור לימיה הגדולים והוא שם את אותה מכבי לפניו ואין לו שום אינטרס בכלל לעשות בלאגנים במכבי.

אני אישית מאוכזב מההנהלה ''החדשה''.

ועם כל מה שאמרת, נמני באלגנטיות פוליטיקאית משהו כזאת נמנע מלהגיד מה הוא יעשה ומה הוא לא יעשה במועדון.

אם יעשו ממנו סמרטוט ועציץ בשביל הקהל, זה לא יגמר בטוב. נמני חייב להיות מעורב בדברים. כמובן שלא להכנס לבן שמעון בהחלטות ובהרכבים וכו', אבל בבחירת שחקנים ביחד איתו אין שום סיבה שהוא לא יעשה. זה שהם כל הזמן הדגישו שרב"ש הוא הסמכות המקצועית העליונה לא אומר שהוא הסמכות היחידה... לפחות אני מקווה. כי שוב, זה לא יגמר טוב אם הוא סתם יהיה עציץ (אלא אם כן הוא יפגין בגרות וימשיך לשים את האגו שלו בצד, כפי שהוא עשה העונה למרות שהוא רצה עונת פרישה.)

ובלי שום קשר, מה לעזאזל עושים מסע"ת ב-10 בבוקר, ועוד יום אחריי שהליגה הסתיימה? עכשיו לא ירדו ממכבי 3 חודשים. העיקר אמרו פה שיהיה שקט תעשייתי חח.

ועם כל מה שאמרת, נמני באלגנטיות פוליטיקאית משהו כזאת נמנע מלהגיד מה הוא יעשה ומה הוא לא יעשה במועדון.

אם יעשו ממנו סמרטוט ועציץ בשביל הקהל, זה לא יגמר בטוב. נמני חייב להיות מעורב בדברים. כמובן שלא להכנס לבן שמעון בהחלטות ובהרכבים וכו', אבל בבחירת שחקנים ביחד איתו אין שום סיבה שהוא לא יעשה. זה שהם כל הזמן הדגישו שרב"ש הוא הסמכות המקצועית העליונה לא אומר שהוא הסמכות היחידה... לפחות אני מקווה. כי שוב, זה לא יגמר טוב אם הוא סתם יהיה עציץ (אלא אם כן הוא יפגין בגרות וימשיך לשים את האגו שלו בצד, כפי שהוא עשה העונה למרות שהוא רצה עונת פרישה.)

נמני האחרון שיש לו או יהיה לו אגו ה לא משחק אצלו תפקיד

ונראה לי הסיבה היחידה שהוא מוכן לסבול את זה היא בגלל אהבתו הרבה למועדון

אבל זה לא אומר שמה שנעשה לו זה בסדר זה רחוק מזה