Jump to content

מנוי לשנה הבאה

Recommended Posts

מקור בטוח אמר לי שיהיו קיצוצים בהרבה דברים מ"חבר" אבל את המנויים אני לא מאמין שיוציאו, וגם ההנהלה תוריד בערך דרך חבר אני מאמין ל-500 או 450 בע"ה.

בקיצור תתחילו לכם אנשים שהם בקבע כמו אלוף משנה אחד שיקנה בשבילכם כל עונה-בנאדם יקר ותותח!

אה והמחירים לדעתי יישארו אותו דבר 810 רגיל ודרך חבר 660.

בקיצור תתחילו לכם אנשים שהם בקבע כמו אלוף משנה אחד שיקנה בשבילכם כל עונה-בנאדם יקר ותותח!

ממש לא

מאז שההנהלה נכנסה התחילו להוריד את מחירי הכרטיסים.

ואני בטוח שגם יורידו את מחירי המוניים, גם בגלל שהמנויים שהפסידו הרבה העונה בגלל הוזלת הכרטיסים בלק מהמשחקים.

כל שמה תמיד היו שומרים את הזכות שלמי שהיה מנוי יכול לחדש אותו עד ה-21 ביולי ומשם כבר אין לו את הזכות ויכולים לתפוס לו תמקום

Guest עידן דורון

כל אדם בקבע. גם סמל-ראשון ביומו הראשון..

Guest הכל בשביל מכבי

אותי יותר מעניין מה יהיו המחירים מאשר מתי המנויים יצאו

והכי חשוב שיחדשו את ההגרלות של אופטיקה בליסימה, הייתה תקופה שזה היה יותר מעניין מהמשחק :unsure:

מישהו יודע אם המשטרה מקבלים מנויים מוזלים?

מקור בטוח אמר לי שיהיו קיצוצים בהרבה דברים מ"חבר" אבל את המנויים אני לא מאמין שיוציאו, וגם ההנהלה תוריד בערך דרך חבר אני מאמין ל-500 או 450 בע"ה.

עם כל הכבוד להנהלה החדשה, המחירי כרטיסים הוזלו כי מכבי היו בתקופה חרא ורצו למלא איצטדיון.

עד שאני לא ישמע את בושינסקי או שעיה אומרים את זה, אני לא מאמין שתהיה הנחה של 200-250 שקל מהעונה הקודמת לעונה הבאה.

עם כל הכבוד להנהלה החדשה, המחירי כרטיסים הוזלו כי מכבי היו בתקופה חרא ורצו למלא איצטדיון.

עד שאני לא ישמע את בושינסקי או שעיה אומרים את זה, אני לא מאמין שתהיה הנחה של 200-250 שקל מהעונה הקודמת לעונה הבאה.

יהיה.

Guest עידן דורון
נקווה שזה יעלה 500-600 שקל מנוי

אל תגזים.

אגב פורסמו מחירי המנויים למשחקים של הפועל לעונה הבאה.

אל תגזים.

אגב פורסמו מחירי המנויים למשחקים של הפועל לעונה הבאה.

מי שעשה מנוי השנה הפסיד הרבה כסף ,ככה שזה לא מוגזם אם מישהו מחדש אותו במחיר הזה.

Guest עידן דורון
מי שעשה מנוי השנה הפסיד הרבה כסף ,ככה שזה לא מוגזם אם מישהו מחדש אותו במחיר הזה.

איזה כסף בדיוק הפסדת ?

Guest עידן דורון

מחירי הכרטיסים היו לשער 8, 2 ו-13.

אירחנו בבלומפילד את מכבי חיפה, בית"ר ירושלים, הפועל ת"א פעמיים. ארבעה משחקים שלא יכולת להשיג כרטיס בפחות מ-50 שקלים.

ז"א שכבר אתה ב-200 שקלים. וזה במצב הכי אידיאלי שיכול להיות. משחקי תחילת העונה ברובם עלו לך גם 45 שקלים לערך (בתקופת רוני מאנה, לוני וכו').

כך שבכל זאת השתלם יותר לרכוש מנוי..

מחירי הכרטיסים היו לשער 8, 2 ו-13.

אירחנו בבלומפילד את מכבי חיפה, בית"ר ירושלים, הפועל ת"א פעמיים. ארבעה משחקים שלא יכולת להשיג כרטיס בפחות מ-50 שקלים.

ז"א שכבר אתה ב-200 שקלים. וזה במצב הכי אידיאלי שיכול להיות. משחקי תחילת העונה ברובם עלו לך גם 45 שקלים לערך (בתקופת רוני מאנה, לוני וכו').

כך שבכל זאת השתלם יותר לרכוש מנוי..

מנוי צפוני בטדי עולה 450 שקל.

500-600 לשער 11 ריאלי ועוד איך.