Jump to content

"לא עוד כוכב, אתה עכשיו, איתי איתי כאילו אמיתי, כמו אז מזמן..."

Recommended Posts

guynihushfm9.jpg

---------------------------- ליגת העל 2007/8 ----------------------------

איתי איתי... כאילו אמיתי כמו אז מזמן.

זה קשה, זה קשה כשהגעגוע מול ירח

קם ברגע ובורח אחריו רודף הבכי.

זה קשה, זה קשה שהגעגוע מול ירח

קם ברגע ובורח, אחריו רודף הבכי.

ואחרי הכל תמיד מגיע שיר

רגע טוב עכשיו אתה יותר קרוב

לא עוד כוכב, אתה עכשיו

איתי איתי כאילו אמיתי

כמו אז מזמן.

לפעמים מביאה הרוח ריח טוב,

מוכר וללתף עכשיו שומע...

לא עוד כוכב... אתה עכשיו...

איתי איתי כאילו אמיתי

כמו אז מזמן.

לא עוד כוכב

איתי איתי כאילו אמיתי

כמו אז מזמן.

ואו איזה פסטיבל היה לנו בשבוע שעבר... אחד הרגעים המרגשים ביותר שעברו על כל אוהד מכבי...

075.jpg

075a.JPG

res_078.jpg

עד שזה לא נגמר זה לא יגמר:

אז עכשיו.. קודם כל, בא לכם קצת לחזור איתי למציאות?

רוצים להמשיך עם פסטיבלים? או קצת להיזכר מה הלחם והחמאה ועד כמה שהמצב רחוק מלהיות כזה חגיגי?

image8jy0.png

2 מחזורים לסיום, ושש נקודות בקופה, עכשיו כבר אפשר להגיד שנשארנו? כמעט.

טכנית מכבי זקוקה לנקודה אחת בלבד ע"מ להבטיח את הישארותה על הנייר, מעשית, הסיכוי של מכבי לרדת הוא כמו הסיכוי לשמוע משלמה שרף מילה טובה על התחת של גרנט. בגלל שיש מפגשים בין קבוצות התחתית, ובגלל שהרצליה לא יכולה להגיע אלינו, סביר מאוד להניחש שנשארנו. אבל בואו נעשה טובה, ננצח את השניים האחרונים טוב? גם בשביל הפורמליות וגם כמובן להיות אלופת התחתית (ומהזווית שלי האישית, מקום אחד לפני הפועל).

אם תגיעו עם 4 נק' הפרש מהקו האדום שני מחזורים לסיום ותגידו לי שלפני כפ"ס ובני יהודה אתם יכולים לחתום לי שאנחנו נשארים - אז אני אבין סופית שאתם הזויים.

בינתיים.. נותן לכם קרדיט שאתם בכל זאת מודעים למצב.

בעיקר כי התסריטים עדיין לא שייכים להוליווד, זה עדיין מציאותי -

הפועל כפ"ס

2) מכבי ת"א בבית

3) הפועל ת"א בחוץ

סרט רע -

כפר סבא מפרקת את מכבי בשישיה לפחות, עוד שמיניה להפועל והיא הורסת לנו את יחס השערים ובורחת מהתחתית.

מכבי פ"ת

2) הפועל ת"א בבית

3) הרצליה בחוץ

סרט רע -

תיקו מול הפועל וניצחון רב שערים מול הרצליה.

מ.ס אשדוד

2) סכנין בחוץ

3) חיפה בבית

סרט רע -

שני ניצחונות על שתי קבוצות שבעות למדי, עם מקרייב זה אפשרי.

מכבי הרצליה

3) חיפה בחוץ

4) פ"ת בבית

סרט רע -

נס עם שנים סוכר, אבל במידה ולא, נניח שהיא היורדת הראשונה.

בני יהודה

2) נתניה בחוץ

3) מכבי ת"א בבית

סרט רע -

שני ניצחונות קלילים בהמשך ישיר לשמונת הנצחונות עד עכשיו ובני יהודה עוד תהיה באינטרנטוטו (לא סתם אין לה סיכוי)....

מכירים את מרפי? אני בטוח שכן. כי הוא זה שיכול להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי...

בסופ"ש הקרוב יתקיימו להם משחקי המחזור ה-32בליגת העל, מחזור אחד לפני האחרון או חצי הגמר,

כאשר מכבי ת"א מתארחת באצטדיון לויטה מול הפועל כפר סבא, ביום שבת בשעה 19:00.

ולענייננו...

במחזור הקודם במסגרת 'הניחוש ה-12' לקחו חלק לא פחות מאשר 134 משתתפים.

"הכל פתוח עוד לא מאוחר"

אז כמו שרואים, עדיין יש חדשים. וזה כל הכייף.

אין פה דמי השתתפות וגם לא לחץ או תחושה שצריך להתאמץ.

בשם הרוח הספורטיבית והעניין.. מי שפה ולא השתתף מעולם... תרגישו עדיין חופשי גם השבוע.

ולמי שנמצא פה ואין לו יוזר בפורום, אתם יכולים לשלוח את הניחוש לכתובת המייל הזו -> guyabudi2003@yahoo.com

אז איך היה?

המחזור הקודם במסגרת הניחוש היה טוב מאוד. הרבה ניחושים מושלמים ובול פגיעה.

אבל אין פירוט ובהמשך תבינו למה...

ומה היה לנו...

1) אשדוד מנצחת בקלילות את קרית שמונה -

שתיים אפס קליל לאשדוד, הרבה אוויר זה לא נתן לה....

2) בית"ר ירושלים - מכבי נתניה -

שלוש אפס לקבוצה שבמקום הראשון, שהשכילה סוף סוף שאם היא רוצה לקחת אליפות, זה בידיוק הזמן...

הפעם האוהדים עשו שולם עם ארקדי ולא פרצו למגרש...

3) בני יהודה מנצחת שוב -

שלישיה שלישית העונה שכפר סבא סופגת, ככה אמר לי איזה אוהד שלהם...

ניצחון שביעי רצוף לכתומים שכמעט והבטיחו את הישארותם...

4) באינטרנט היה כתוב 40 שניות -

אבל בתכלס, אבי נמני עלה למשחק הפרידה שלו לשתי דקות אחרונות...

בכל אופן, סעיף ג'...

5) הפועל ת"א מכבי חיפה -

לא אדומים, לא מבקיעים, משחק משעמם ועוד הפועל חילצה תיקו (?), מה נשאר לנו?

א', ג'.

6) כמה משחקים עם שער אחד -

תכלס, אף לא משחק אחד... ומי אמר שאין פה כדורגל?

שווים ציטוט

וכמו שראוי להזכיר, והיה צריך להזכיר בעונה כולה, הציטוטים כולם הם עבודת קודש של המשתמש אופסימיסט.

gilad-b לא מעודכן שירו בלו שבר רגל, ולכן המשפט הבא הופך ללא רלוונטי:

2) מ.ס אשדוד - עירוני קרית שמונה - נראה לי שירו בלו אוכל דולפינים 2

ירו בלו לא יכל להפגין את יכולותיו, והדולפינים הם אלו שניצחו. לפחות המעפנים שמרו על רמת החומוס:

3) מכבי הרצליה- בני סכנין - תתחילו לשחק כמו שאתם מכינים חומוס יא מעפנים 2
.

רק רצינו להגיד שאבו חסן פתוח... :wubyellow3:

הפינה השבועית של אבי קוסטה צופה את ההתקרבות הגדולה להבטחת ההשארות בליגה באופן סופי, ולכן גם החישובים לשבת הם כבר בתכנון לעונה הבאה:

כי בוזגלו הומו (הרי שהוא יהיה במכבי אני אקלל אותו כל שנה יש לי קורבן).

והכי חשוב, אלישע השבוע אין מנחוס עליך, כבר שלושה מחזורים שאני דופק אותך, אבל השבוע אני צריך אותך.

אז השבוע אזהרה, החל מהשבוע הבא ועד שתעזוב את חיפה (לדעתי? בין מחזור 13 בעונה הבאה ועד סוף העונה..) המנחוס יהיה על האמאמא שלך תביא מטריה, כי התפוזים והעגבניות שיעופו עליך מיציע ג' יהיו רקובים (זה מה שקופים אוכלים).

וכי נמני אלוהים.

צריך לפרט את המשימה השבועית שלך? כי הניחוס שלך עבד. לשם שינוי... :whistling:

המשתמש עם השם משתמש הכי מציק בניחוש (אפילו יותר מהאשדודי) שגם חייב לכולנו את הדרבי השני, הלא הוא GoFfErMaN חוזר לדבר איתנו ישירות, והפעם הוא יקבל את הכבוד שמגיע לו:

מקרייב ייתן הופעה רצינית לדעתי. רב''ש לא ישים לב אבל הוא יזיע הרבה, ולא מהשומניים.

אשדוד תנצח בהפרש 2.

6)כמה משחקים במסגרת המחזור ה-31 יסתיימו עם שער אחד שיובקע לכל היותר?

א. מקסימום שני משחקים.

מה תגיד על, אפס?

:clap: :clap:

עמית ר מנחש מגרמניה, ומזהה שהמשחק בין חיפה להפועל מפגיש:

shtei kvuzot she lo yodot lehavkia ela im ze mulenu

ובעברית:"שתי קבוצות שלא יודעות להבקיע אלא אם זה מולנו"...

לא ברור לי כמה מזה בכוונה, כמה בציניות וכמה בניסיונות לנחס, אבל Dimitar Ivanov Makriev ממשיך להתרברב ולהתאכזב:

2) מ.ס אשדוד - עירוני קרית שמונה - 2

ארץ הבאנקריםםםםם אם היה כפולים הייתי שם X2 אבל אשדוד לא מנצחת! אין מצב....

3) מכבי הרצליה- בני סכנין - 1

אין מאה אחוז (100%) הרצליה מנצחת ונשארת בליגה...אין מצב שלא.

6) עוד באנקר !

3 ומעלה.... יותר נכון ארבעה משחקים.

לזכותו יאמר שהוא לקח את הנקודות מהמשחק של ביתר (בניסיון ניחוס כושל), וצדק בדקות של נמני (אחרי הימור שפ"ת תנצח :thumbdown: ).

לפי הניחוש המדוייק שלו, וכמה שהשם הזה מתאים לעניין, הסנסציה הוא כנראה היחיד שחזה את נצחונה של סמרטוט הרצפה חדלת האישים:

1- זה כמו שתשאלו מי יזכה בהשרדות

1- זה כמו שתשאלו מי יזכה בכוכב נולד

2- זה כמו שתשאלו מי יזכה בכוכב נולד 4

אולי זה בגלל שהוא מבסס את הניחוש על ידע זאולוגי מעמיק?
elad אומר/ת:

כמה משחקים נגמרים ללא שערים או בשער?

8 בדם - אבי נמני לעולם. אומר/ת:

עד 2

elad אומר/ת:

בטוח?

8 בדם - אבי נמני לעולם. אומר/ת:

כן, כמו שגמל שלמה זה טורף

לא מעט משתתפים כאן רמזו או הצהירו על כוונות אליפות, אבל עידן דורון שואל במפורש:

קברניטי הניחוש - תבדקו לי בבקשה מה צריך להתבצע כדי שאני אכבוש את המקום הראשון בתום העונה. תודה :thumbs:

תשובת המערכת:

מכיוון שהמקום הראשון תפוס ע"י החבר של הקברניט, שחולק אותו עם הקברניט שנמצא במרחק של נקודה בלבד מאחוריו, אז בלי שום קשר לעובדה שאתה נמצא במקום השביעי ובמרחק של 26 נקודות, מה שצריך להתבצע הוא נס ברמה הקוסמית. הסיכויים יכולים להשתפר בצורה משמעותית עם תשקה לשוכרה בצורה רצינית את הקברניט, ום העברה בנקאית בגודל התל"ג של שוויץ לא תזיק.

בכבד רב

נער הסיפון (איפשהו במקום 10, אבל עדיין על הספינה...)

והערה קטנה שלי, גם כרטיס לדרבי זה פסדר... הא, ואתה צריך לתת לי מה שהשכן נותן, גורמה (בגט עם נקניקיות וציפס).

זה אומנם ארוך, אבל גם צפוני עשה בול פגיעה, ולא מצאתי מה אפשר לסנן מהנימוקים שלו. שווה קריאה:

1. בא ונשחק בנדמה לי. אז בית"ר מפסידה היום ויוצאת תיקו בק"ש, נתניה מנצחת גם שבוע הבא. נדמה לי שבמחזור האחרון סכנין בטדי, ואם זה המצב במשחק הזה בית"ר יכולה להפסיד אליפות לערבים בטדי, הניצחון של הרצליה עליהם מוריד את הפועל ליגה, ופרנקל מאושר עד הגג. ארקדי עצוב ואיתו כל הקומץ, בית"ר השלימה את הנקמה בהפועל, ואלו בנוסף גם ירדו ליגה, אוטופי פשוט, אבל נדמה לי שהוא עוד לא כתב את זה, אז שחקני ואוהדי בית"ר עוד לא יודעים שזאת המטרה, אז לבנתיים, 1, כי בכל זאת בית"ר זוכים בדאבל ובני יהודה ואשדוד יורדים.

2. כמו השכונה, גם אשדוד צריכים תקווה בשביל שהיא תתנפץ. רן בן שמעון ילך לאכול סרדינים ושיאיר את חניכיו הפצועים והסובלים גלמודים בנמל. 1.

3. התקווה הזאת תבוא גם מהפסד של הרצליה 2.

כדי להוכיח בפעם האחרונה שיש לו את זה, אבי נמני מתמהמה, עולה לפחות מחמש דקות, ובכך מונע מצפוני ניחוש מושלם - ומוכיח שגם אחרי חצי שנה של העדרות, תנו לו רק לעלות לרגע, והוא שוב ידפוק את האדומים בתוספת הזמן. אין ספק - אין עוד מלבדו, יש אלוהים!, והוא לבש את הספרה 8 על הגב. מערכת הניחוש נפרדת בצער רב וביגון עמוק מאבי נמני.

כמו שנרמז בניחוש שלי, אתם זוכים לפינת הבונוס:

א. ציטוטים וסיכום מחזור בניחוש נמצא באס"ע (אווירת סוף עונה), מכיוון שכרגע הוא סיים את עבודתו לעונה והולך לים (שקר וכזב. הבחור לא אמין. הוא הולך לשבועיים מילואים בהרי אילת), ולכן הוא לא עושה חשבון. אמנם ג.ע. לא משתתף (לפחות לא באופן פורמלי. או או או[איך לעזעזל מאייתים קולות של קוף?]) בניחוש, אבל במיוחד אחרי שהאדון guy נותן פרשנות חדשה למושג מאחורי הקלעים:

מזכיר למי שלא יודע שהפינה המושקעת הזו מועלית בכל שבוע בהתמדה מאחוריי הקלעים באופן ראוי לציון ע"י...
מזל שחצי מהמנחשים הם אנאלפבתים :whistling: (או סתם לא טורחים לקרוא את סיכום הניחוש, מה שאומר שאני עובד לריק...)

אז שימו לב לאדון guy, שמסכם "מה היה לנו השבוע":

6) גלורי גלורי מנצ'סטר יונייטד -

צ'לסי של אברהם גרנט אומנם עושה את שלה ומנצחת [ ?!? :o :doh: ] - אך ככה גם מנצ'סטר יונייטד, שזוכה באליפות אנגליה לעונת 2007/8.

שמתם לב?

הייתי אומר שזה נסלח אם הוא היה עוזב את השידור בדקה ה 90 כדי להספיק להגיע למשחק הקריטי בקריית אליעזר. אבל הוא לא. זיו פניו לא נראה ביציע. וזה חבל, כי במרחק כזה מהמגרש, גם ככה לא היה שם הרבה מה לראות).

אזכור מכובד בנושא הסיכום השנתי יוגרל בין המנחשים "לאן מיהר guy"? :whistling: :hooligan:

הניחוש ה-12 ON TOUR

אז כן למרות שגם אני הייתי חלק מהמסע הענקי הזה לגרמניה, ולמרות שגם אני ניחשתי משם, קבלו:

עמית ר

especially from germany
מנחש במיוחד מגרמניה

גם מרקו פולו.

לא בדיוק בחו"ל, אבל מה תגידו על המקור לציטוט של לקטר*:

הניחוש של עינת גורדי מגג הבסיס בעודה משתזפת ערומה
גיא היה לנו כבר כזה בהיסטוריה? אפשר לפתוח פינה של משתתפים שמצלמים את עצמם בזמן הניחוש?

בכל מקרה, לטעמי זה לוקח בהליכה את כל המנחשים בעזרת הטלת מטבעות, ירקות וספרי לימוד במתמטיקה...

*דרך אגב, אם הוא

שיכור כקורח
אם הוא גם "עשיר כלוט"? :doh:

פיספוסים /מושלמים/טבלה

השבוע אל יהיה סיכום כבכל שבוע, שני מחזורים לסיום, בואו נשמור קצת על המתח (וגם שאני יוכל לסיים מקום ראשון...)

א הנתונים יעלו רק בסיום העונה...

1212es4.jpg

כדי שלא תופתעו או תשאלו סתם שאלות - מומלץ לקרוא ולהבין קודם כל את החלק המודגש בסגול לפני כל שלב.

1111copyvc4.jpg

(3 שאלות, 6 נקודות)

אתם רק צריכים לבחור אם התוצאה הסופית תביא תוצאה של 1,2 או X.

על כל ניחוש מדוייק תקבלו 2 נקודות. ועל כל ניחוש קרוב תקבלו נקודה אחת. מה זה אומר?

אם בחרתם 1' או לדוגמא 2' - וטעיתם כי יצא תיקו --> תקבלו נקודה

ואם תבחרו X וטעיתם כי יצא 1' או 2' ---> תקבלו גם כן נקודה.

* מי שמנחש נכון את שלושת המשחקים - מקבל 3 נק' בונוס בטבלה.

1) מכבי פ"ת - הפועל ת"א

(יום שבת, 19:00)

להיות או לחדול זו השאלה. הפועל ת"א כנראה שלצערנו כבר נשארה בליגה. הראש כבר בעונה הבאה, ההחנות מתחילות ולא ברור עד כמה המשחק הזה מעניין אותם... מנגד, הלוזוניה היא ההימור החם ביותר ליורדת השניה. אחרי ניצחון בודד בסיבוב שאוטוטו נגמר, הקבוצה של ניצן שירזי, סליחה טעות שלי, הקבוצה של לוזון, שהיא אחת מהקבוצות המתועבות ביותר בליגה (אפילו על ידי הקהל שלה עצמה) חייבת ניצחון. יורדת או נשארת? שורדת?

2) בני סכנין - מ.ס אשדוד

(שבת, 19:00)

"אשדוד צריכה3 נצחונות מתוך 3 משחקים כדי להבטיח הישארות. זה הכל...".

זה היה ציטוט מהשבוע שעבר. וי אחד אשדוד יכולה לסמן, האם גם את השני? אשדוד עדיין מתחת לקו, והאמת השקט שם מדהים. עושים הכל ע"מ להשאיר את הקבוצה ומי יודע... סכנין מנגד כבר בחוף. המטקות יצאו מהבוידם, בגדי הים נלבשו ומה רע לה בחיים? היא אפילו עושה מכירת חיסול.

חוץ מהמאבק על המיקום ששוה כסף, לסכנין אין על מה לשחק. אשדוד מנגד? חייבת עוד וי אחד לפחות...

3) מכבי חיפה - מכבי הרצליה

(שבת, 19:00)

לכל קבוצה גדולה בליגה יש את הכבשה השחורה שלה. קבוצה קטנה שתמיד בתחתית אבל בכל פעם שהגדולה תשחק מול הקטנה היא תפסיד או כמעט תפסיד.

ביום שבת יפגשו מכבי חיפה הלוזרית המשעממת למשחק מול מכבי הרצליה שחייבת נס. טכנית הרצליה קבוצה טובה מאוד. חיפה כבר סיימה את העונה והיא אפילו בלי שוער בשער. מעשית, הרצליה קיבלה באמצע השבוע מכה מוראלית קשה עם ההפסד לבית"ר, הקו האדום מעולם לא נראה אדום יותר עבורה והיא חייבת ניצחון.

אבל מי זאת הכבשה השחורה? בכלל מישהו ראה אותה? היא קיימת?

2222copysb7.jpg

(שאלה אחת, שתי נקודות)

להזכירכם בחלק הזה אנחנו תמיד נימנע מלנחס את הקבוצה באופן ישיר ונתמקד בעיקר בהיבטים אחרים במשחק.

ביום שבת תארח הפועל כפר סבא את מכבי ת"א למחשק תחתית חשוב חשוב (וזה לא ממש חדש..). מכבי עם הרבה פצועים וללא הסמל הבלתי מעורער שלה, וכפר סבא? הא, זאת כל השאלה...

gg786657.jpg

4)כמה שערים יבקיעו סמואל יבואה וגיזרמו ישראלביץ??

א. 1

ב. 2

ג. 3.

3333copyig7.jpg

(שאלה אחת, 2 נקודות)

השאלה של המשחק המרכזי של המחזור.

איזה כיף שיש שעה אחידה לכל המשחקים ואין אף משחק שישוחק ביום ראשון, מה גם שאני יכול לבחור לעצמי את המשחק המרכזי...

ביום שבת בשעה 19:00 יפגשו מכבי נתניה מול בני יהודה למשחק שיכול סופית להשאיר את בני יהודה בליגה או מצד שני להיות זה שיקטע לה את הרצף המרשים.

5) תבחרו סעיף אחד. את זה שלדעתכם יתקיים בוודאות -

א. במשחק יובקעו מקסימום 3 שערים (כולל) ע"י שתי הקבוצות.

ב. יהיה מהפך במשחק.

ג. במחצית השנייה יובקעו יותר שערים מאשר בראשונה/ לותר מתיאוס ביציע ולכן נתניה מנצחת.

ד. תהיה טעות שיפוט קריטית אחת לפחות (פנדל ברור שלא נשרק, גול מנבדל בלבד)/ יהיה לפחות כרטיס אדום אחד ו/או לפחות בעיטת עונשין אחת מ-11 מטרים.

ה. עזוב אותי בחייך. את מי זה מעניין? כבר נשארנו. תן לי ללכת לים ותביא נקודה מראש (מתך שתיים) ונסגור עניין כבר מעכשיו.

* במידה ואף סעיף לא יתקיים - כולם יקבלו את מלוא הניקוד.

4444copymf6.jpg

שימו לב! זו לא שאלת רשות/בונוס!!!

זו שאלה על 2 נקודות שכולם חייבים לענות עליה כרגיל.

כמו בכמה דירוגים בעיתונות שוק ההון, בניחושי טוטו, ובתחומים אחרים שבהם עושים השוואות אקראיות - הוא מגיע גם אלינו.

מהיום אתם עומדים להכיר חבר חדש, זה שיישתתף מדי שבוע בניחוש ה-12 עם ניחוש אקראי לחלוטין - וייתמודד איתכם בטבלה.

בנוסף - הוא גם ייקבע מדי שבוע את שאלה מספר 6'...

monkey_wideweb__470x353,0.jpg

לקוף כבר יש את התוצאות של המחזור, אבל אני ממליץ לא להעתיק ממנו...

במוצאי שבת, קצת אחרי שהמחזור שלנו ננעל, יעלה על במה בבלגרד נציגנו באירוויזיון בועז מעודה.

אחרי שהוא התמודד יפה בחצי הגמר הראשון, ועבר אותו די בקלילות עם שיר לא רע בכלל, מגיע החלק החשוב באמת, אז...:

14881497151214931493149714941497149.jpg

6)כמה נקודות יצבור בועז מעודה באירוויזיון הקרוב?

א. מתחת לחמישים.

או

ב. אחי, הוא תימני, ברור שמעל.

הנושא יינעל ביום שבת בשעה 19:00

עד אז אתם יכולים כמובן להגיב או לערוך את הניחוש האישי שלכם.

וכרגיל, המלצה חמה, לא לשמור מקום ולערוך אחר כך, זה לא ילך...

שיהיה לכם סופ"ש רגוע ומגניב...

תצאו. תשתו, תבלו, תשתכרו, תחיו את החיים, אבל בחייאת... בלי שטויות על הכביש!

שתיתם, תנו את המפתחות לזה שלא שתה.

בחייאת ראבקום... אל תזלזלו

שבת שלום.

1 יהיה מתח במחזור האחרון

x

2 חיפה לוזרים

א אבל הם יבקיעו 3 וינצחו אותנו :wubyellow3:

א לדעתי יהיה בכלל תיקו 0 או שער 1 במשחק אבל נלך על א'.

ב יותר מ-50 רק בגלל שהוא נראה כמו ג'חנון

1) מכבי פ"ת - הפועל ת"א X

2) בני סכנין - מ.ס אשדוד 2

3) מכבי חיפה - מכבי הרצליה X

4)למה אין אפשרות ל-0? יש גבול לפחד שלכם מנאחס.. 0

5) ב. יהיה מהפך במשחק.

6)ב. אחי, הוא תימני, ברור שמעל.

שיחקת אותה עם השיר

1) מכבי פ"ת - הפועל ת"א:

אחרי שהפועל כבר נשארה, אז בפעם הראשונה העונה אני ממש מקווה שהם ינצחו.

אני כל כך רוצה לראות את תאגיד לוזון בליגה השניה. מה גם שהיריבה העירונית עלתה

אז מה יותר שמח אם יחליפו מקומות?

אני אלך עם הרצון ואסמן 2.

2) בני סכנין - מ.ס אשדוד:

אני לא ארחיב במילים, 2 חזק.

3) מכבי חיפה - מכבי הרצליה:

הרצליה ירדה סופית, אין להם על מה לשחק.

חוץ מזה שעם הנאחס שעשיתם פה עם הנושא של הקעקועים על קטן,

אין סיכוי שהוא לא כובש. תרשמו.

1.

4)כמה שערים יבקיעו סמואל יבואה וגיזרמו ישראלביץ??

נראה לי שקצת התבלבלנו, כי אין את האופציה של 0 שערים.

בייחוד עם ההגנה הקטלנית שלנו ( :) )

בקיצור אם הם לא כובשים אתה מביא לי את הנקודות כי זאת הבחירה שלי.

אבל בכל זאת הכי קרוב ל-0 -

א. 1

5) תבחרו סעיף אחד. את זה שלדעתכם יתקיים בוודאות -

ג. במחצית השנייה יובקעו יותר שערים מאשר בראשונה/ לותר מתיאוס ביציע ולכן נתניה מנצחת.

על א' אני בכלל לא חושב, כי אין לדעת כמה ההתקפה הקטלנית של בני יהודה בראשות משה ביטון ( :please: ) תכבוש.

ב' לא, ד' לא, ו-ה' עזוב אותי בחייך.

6)כמה נקודות יצבור בועז מעודה באירוויזיון הקרוב?

ב. אחי, הוא תימני, ברור שמעל.

רק בגלל שהוא בא עם שיר שדיי אהבתי בניגוד לקודמים שלנו.

תודה וסופ"ש טוב

עוד שבועיים.....ואז לנוח למלא את מצברי המנחוס (שהלכו חזק השנה על לוזון ורוני לוי) ואלישע "פינוקיו" לוי יקבל בראש.

1) משחק השנה.

אני בונה על X.

המחריבים מול המוחרבים.

אני עדיין טוען שהיו צריכים לתת לגיא לוזון לסיים את העבודה.

ועכשיו עוד כותבים לי בעיתון שלארבייטמן יש פציעה והוא לא ישחק, ארבייטמן כל הקריירה שלו פצוע בראש.

הכתבה הכי יפה הייתה שדגו אמר ביום חמישי בבוקר שהוא מבין את את ג'ון טרי.

אז הנה מסר מג'ון טרי : "לדגו אין הורים, ברוך דגו מת"

מצד שני יש את הנרקומנים, ואם כולכם לא הבנתם עד עכשיו מה שאני חושב עליהם אז במחזור הבא אני אעשה סקירה של הכל.

2) גם X.

כי בוזגלו יבוא אלינו (כדי שיהיה לי את מי לקלל) וכי יבוריאן רוסי טיפש.

וכי בצד השני הכריש בונה על להישאר בליגה, אבל למרות שהוא בחור נחמד, אני אומר שנשלח אותו לסמינר אצל שיימן בני לוד והחבורה המאושרת מהלאומית.

גם ככה באשדוד יש רק נמל....וסמים.

רציתי לשים ניצחון לסכנין אבל בכל זאת אין מצב כזה כי אלישע שם.

3)1.

כי חיפה זונה.

וכי חרזי צריך לגור בבית אבות.

וכי כל הזרים שלהם נראים כמו שכפולים של עצמם.

וכי סתם ככה הם חבורת חארות...והקופים אוכלים בננה רקובה מהסמל שלהם יניב קטן שירק עליהם ועל החולצה ומקבל 400 אלף דולר לעונה ורץ 20 ס"מ במשחק.

וקטן בן זונה ועברית של בוקולי קצת מוזר ורפאלוב הוא עובד הבא ואני לא זוכר עוד שחקנים שלהם חוץ מהשוערת שלהם שמתעקשת ללבוש ורוד כל משחק.

4)1.

כי נמני מספר 1.

וכי ישראלביץ גמד.

(הה יצא לי חרוז - תפוז :rtfm:)

5)3.

כי לותר מתיאוס שם.

יש לו שם מגניב לותר.

של גרמני כזה....ובכלל עכשיו המושבה הגרמנית עברה למקום אחר...מעניין אם אוהדי הפועל יעברו לאהוד את נתניה עכשיו.

ואם נתניה תעבור מרכז...

6)1.

אחי הוא תימני, הוא ייצא במינוס.

וגם כשהוא הופיע בר"ג אפילו ילדות בנות 12 לא התלהבו ממנו, אז יש פה איזושהי בעיה.

או ששנה הבאה שולחים את מרגול ומקווים שהיא לא תחזור, או ששולחים אותו שוב ודואגים לאיזו תקלה ומנחיתים אותו ישר בתימן.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.