Jump to content

מלכי השערים - ישראלים

דנצי

Recommended Posts

גלשתי קצת בוואן וגיליתי שכל מלכי השערים של הליגה הראשונה בישראל היו תמיד ישראלים חוץ מפעמיים (קוביקה- 98/99 וקולאוטי- 04/05).

נכון שרק ב-10,15 שנים האחרונות התחילו להגיע זרים לארץ אבל בכל זאת אולי זה אומר משהו?

הקבוצות משלמות סכומי כסף גדולים על זרים מאשר על ישראלים. אולי כדאי להשקיע יותר בנוער.

נקודה למחשבה.

(גם השנה רומולו, יבואה וקמאנאן מובילים אבל לכו תדעו אולי משה ביטון עוד יפתיע)

גלשתי קצת בוואן וגיליתי שכל מלכי השערים של הליגה הראשונה בישראל היו תמיד ישראלים חוץ מפעמיים (קוביקה- 98/99 וקולאוטי- 04/05).

נכון שרק ב-10,15 שנים האחרונות התחילו להגיע זרים לארץ אבל בכל זאת אולי זה אומר משהו?

הקבוצות משלמות סכומי כסף גדולים על זרים מאשר על ישראלים. אולי כדאי להשקיע יותר בנוער.

נקודה למחשבה.

(גם השנה רומולו, יבואה וקמאנאן מובילים אבל לכו תדעו אולי משה ביטון עוד יפתיע)

אבאל'ה לך תעשה ת'מדורה עם החברים ואולי נשכח לך מהנושא הזה.

לא יודע על איזה טבלה אתה מתבסס, אני יודע שב-10 השנים האחרונות אני עוקב אחרי טבלת מלך השערים באדיקות

(כמובן שזה היה חלק מתקווה שאבי יעבור את אלון מזרחי בסופו של דבר) אבל מלך השערים האחרון של הליגה ה-1 בישראל שכבש מעל ל-20 שערים היה אבי נמני

שכבש 25 שערים בעונת 2001, עונה קודם לכן אסי טובי (חלוץ אדיר) כבש 27 שערים, ועונה קודם לכן אנג'י קוביקה עם 21

רק מוטי קקון וחיים רביבו (אלוהים ישמור איזה שמות) הגדילו לעשות ועברו את מחסום 20 השערים - (קקון בעונה גדולה של הפועל פ"ת עם 21, וחיים רביבו עם 27 שערים ב-30 משחקים !)

מאז עונת 2001 מלך השערים של הליגה לא עבר את מחסום ה-20, בליגות כמות של 30, 33, ו-38 מחזורים בעונה - שזה למעשה מציג את הסיפור העגום של מלכות השערים בליגה הישראלית

אין חלוצים בליגה הזו, אין טקטיקה, הכל מקרי - שחקן יכול לתפוס 5-6 משחקים טובים בעונה ולסיים כמלך שערים עם עוד 2-3 פנדלים ולקחת מלכות שערים בלי שום קשר למצב של הקבוצה שלו

מישהו פה קולט בכלל שקמנאן 2 מחזורים לסיום נמצא במקום ה-3 בטבלת הכובשים עם 11 שערים ??? קמנאן החלוץ ה-3 בטיבו בליגה ?! בחייאת ראבק

מצב עגום כ"כ בליגה הישראלית ב-7 השנים האחרונות, שאני תופס את הראש כל פעם מחדש שאני מתעורר ובאמת קולט איזה כדורגל מסריח וכמה כסף אנחנו זורקים עליו בשנה - לעומת מה שהולך מעבר לים

סראבק

מישהו פה קולט בכלל שקמנאן 2 מחזורים לסיום נמצא במקום ה-3 בטבלת הכובשים עם 11 שערים ???

עזוב את זה, מי שמוביל את הטבלה נכון לעכשיו וברח לי שמו, עם 13 שערים. וזה עוד בליגה של 33 מחזורים, שעברנו 31.

מה שכן ונקודת זכות, מקרייב. נמצא פה סיבוב וחצי ועם 10 שערים.

ולגבי קמאנן, יש לי בעיה גדולה עם האופי שלו, אבל התפוקה שהוא נותן טובה.

נועם שוהם היקר,

אם היה מגיע מצב של גמר גביע המדינה, שקמנאן היה מקבל אדום בדקה 118 כמו דרוגבה על כאפה שהוא מעיף לשחקן בסערת רגשות תוך כדי משחק - אני מקבל את זה ומעריך אותו רצח כשחקן

(וכולם פה יכולים להמשיך לקפוץ, מעריך את השחקן רצח !)

קמנאן שיחק כ"כ הרבה משחקים של ילדים מפגרים במהלך העונה, בלאגן באימונים, מתחצף למאמן כאילו מותר לו הכל בשנה ה-1 שלו במועדון

לא אשכח שבשבוע שניר לוין העיף אותו מהאימון ונמני וההנהלה גיבתה את המאמן הוא בחימום שלפני המשחק עשה פוזות כשהקהל קרא לו בחימום ואמר שהוא לא רוצה להגיע ושלא ישירו לו

אחרי 10 דקות הוא הגיע ומחא כפיים לקהל, ובסוף המשחק שוב עשה פוזות

יותר מדי משחקים, יותר מדי פוזות, יותר מדי מתעסק בעצמו כשחקן ובאיך השם שלו והמספר שלו נקלט במצלמות של הטלוויזיה והעיתונים ופחות באיך מצטייר הסמל שמצוי בצד של הלב, מקדימה על החולצה

אין לו מקום בקבוצה שלי בשנה הבאה

עזוב את זה, מי שמוביל את הטבלה נכון לעכשיו וברח לי שמו, עם 13 שערים. וזה עוד בליגה של 33 מחזורים, שעברנו 31.

יבואה . מכפר סבא

אני תופס את הראש כל פעם מחדש שאני מתעורר ובאמת קולט איזה כדורגל מסריח וכמה כסף אנחנו זורקים עליו בשנה - לעומת מה שהולך מעבר לים

סראבק

מה שעוד יותר עצוב זה שצריך בסך הכל טיפה השקעה באנשי מקצוע(לא ישראלים כמובן) ובמחלקות הנוער ותוך כמה שנים אתה בונה מועדון שידרוס פה את הליגה.

הרבה לפני ששופכים כסף על שחקן זה או אחר הייתי משקיע חלק לא מבוטל מהתקציב בבניית מערך של אנשי מקצוע אמיתיים.

לא החבורת כאילו שמסתובבים פה בכדורגל שלנו.

מה שעוד יותר עצוב זה שצריך בסך הכל טיפה השקעה באנשי מקצוע(לא ישראלים כמובן) ובמחלקות הנוער ותוך כמה שנים אתה בונה מועדון שידרוס פה את הליגה.

הרבה לפני ששופכים כסף על שחקן זה או אחר הייתי משקיע חלק לא מבוטל מהתקציב בבניית מערך של אנשי מקצוע אמיתיים.

לא החבורת כאילו שמסתובבים פה בכדורגל שלנו.

למה לא ישראלים ? תיראה איזה יופי של נוער בנו בביתר עם רק ישראלים

למה לא ישראלים ? תיראה איזה יופי של נוער בנו בביתר עם רק ישראלים

הם לא כאלה טובים פשוט הליגה ממש חלשה, וההוכחה הכי טובה זה שבדקות אלה היא מודחת מגביע המדינה במשחק דיי חלש שלה.

לא יודע על איזה טבלה אתה מתבסס, אני יודע שב-10 השנים האחרונות אני עוקב אחרי טבלת מלך השערים באדיקות

(כמובן שזה היה חלק מתקווה שאבי יעבור את אלון מזרחי בסופו של דבר) אבל מלך השערים האחרון של הליגה ה-1 בישראל שכבש מעל ל-20 שערים היה אבי נמני

שכבש 25 שערים בעונת 2001, עונה קודם לכן אסי טובי (חלוץ אדיר) כבש 27 שערים, ועונה קודם לכן אנג'י קוביקה עם 21

רק מוטי קקון וחיים רביבו (אלוהים ישמור איזה שמות) הגדילו לעשות ועברו את מחסום 20 השערים - (קקון בעונה גדולה של הפועל פ"ת עם 21, וחיים רביבו עם 27 שערים ב-30 משחקים !)

מאז עונת 2001 מלך השערים של הליגה לא עבר את מחסום ה-20, בליגות כמות של 30, 33, ו-38 מחזורים בעונה - שזה למעשה מציג את הסיפור העגום של מלכות השערים בליגה הישראלית

אין חלוצים בליגה הזו, אין טקטיקה, הכל מקרי - שחקן יכול לתפוס 5-6 משחקים טובים בעונה ולסיים כמלך שערים עם עוד 2-3 פנדלים ולקחת מלכות שערים בלי שום קשר למצב של הקבוצה שלו

מישהו פה קולט בכלל שקמנאן 2 מחזורים לסיום נמצא במקום ה-3 בטבלת הכובשים עם 11 שערים ??? קמנאן החלוץ ה-3 בטיבו בליגה ?! בחייאת ראבק

מצב עגום כ"כ בליגה הישראלית ב-7 השנים האחרונות, שאני תופס את הראש כל פעם מחדש שאני מתעורר ובאמת קולט איזה כדורגל מסריח וכמה כסף אנחנו זורקים עליו בשנה - לעומת מה שהולך מעבר לים

סראבק

לא דיברתי על שחקן שעובר את מחסום ה-20 שערים בעונה אלא על מלך שערים שחוץ מפעמיים בכל ההיסטוריה הוא תמיד ישראלי.

אז האם זה שווה להביא שחקנים בכל כך הרבה כסף?

ובאמת מקרייב שחקן גדול שבא בינואר וכבר יש לו 10 גולים

זיו התפוקה של קאמאנן טובה יחסית לליגה לא יחסית לחלוץ סקורר, חלוץ סקורר אמור לכבוש לפחות 17 גולים בעונה וזה מינימום.

נועם שוהם היקר,

אם היה מגיע מצב של גמר גביע המדינה, שקמנאן היה מקבל אדום בדקה 118 כמו דרוגבה על כאפה שהוא מעיף לשחקן בסערת רגשות תוך כדי משחק - אני מקבל את זה ומעריך אותו רצח כשחקן

(וכולם פה יכולים להמשיך לקפוץ, מעריך את השחקן רצח !)

קמנאן שיחק כ"כ הרבה משחקים של ילדים מפגרים במהלך העונה, בלאגן באימונים, מתחצף למאמן כאילו מותר לו הכל בשנה ה-1 שלו במועדון

לא אשכח שבשבוע שניר לוין העיף אותו מהאימון ונמני וההנהלה גיבתה את המאמן הוא בחימום שלפני המשחק עשה פוזות כשהקהל קרא לו בחימום ואמר שהוא לא רוצה להגיע ושלא ישירו לו

אחרי 10 דקות הוא הגיע ומחא כפיים לקהל, ובסוף המשחק שוב עשה פוזות

יותר מדי משחקים, יותר מדי פוזות, יותר מדי מתעסק בעצמו כשחקן ובאיך השם שלו והמספר שלו נקלט במצלמות של הטלוויזיה והעיתונים ופחות באיך מצטייר הסמל שמצוי בצד של הלב, מקדימה על החולצה

אין לו מקום בקבוצה שלי בשנה הבאה

אין לו אופי כי הוא כושי

(=

ידוע שהשחקנים הזרים שמביאם לארץ לרוב הם סתם כדי להגיד "הנה הבאנו זר".

יש כמה דוגמאות כמו יעקובו ואולי מקרייב עכשיו , קוביקה ועוד כמה שבאמת הביאו תוצאות

בקשר לנושא של כמות השערים בעונה, פשוט מפחיד שכל שנה זה יורד...

השנה מלך השערים יהיה זר.

3 המובילים בטבלה הם זרים- רומולו, יבואה וקמנאן. אחריהם יש את יבוריאן, מקרייב, ירו בלו ומשה ביטון, שהוא הישראלי שכבש הכי הרבה- 10 שערים בלבד.

11*

השדרים המטומטמים האלה אמרו שזה פגע באנטבי ובלה בלה בלה אבל בעקרון זה 11, והוא בא בחלון ההעברות.

שכחת לציין גם את פאנטיני.

Guest עידן דורון

חוץ מזה,

תחשבו שלא בכל קבוצה יש 5 זרים.

וגם אם יש, זה מקסימום חלוץ זר אחד ועוד בממוצע 3 חלוצים ישראלים.

וחבל שלא בדקת לעומק מי לקח בשנים האלו מקום 2 ו-3 ובאיזה הפרשים.

יכול להיות שבכל עונה מקום 2-5 היו זרים עם שאר אחד פחות.