Jump to content

חולצת פרידה מהאחד והיחיד - אבי נמני

kushnir

Recommended Posts

באותו יום של המשחק, אנחנו יושבים בבית לפני שהולכים לבלומפילד, וחושבים מה הולך להיות היום, המשחק האחרון של אבי....

מפה לשם יצאה חולצה.

מסתבר שכל העולם ואחותו מדפיס בבתי דפוס בשבוע הזה, ובגלל זה זה יכול להיות מוכן רק לשבוע הבא, למשחק האחרון של העונה נגד בני יהודה.

הנושא הזה נפתח כדי לראות מה ההיענות שלכם לחולצה, והאם יש טעם להדפיס אותה.

אם אתם מעוניינים לקנות את החולצה, ויודעים שאתם באמת תבואו לבלומפילד ביום של המשחק לקנות את החולצה, נשמח אם תגיבו.

קדימה:

nimni-shirt-front.jpg

אחורה:

nimni-shirt-back.jpg

מחיר החולצה הצפוי הוא 30 ש"ח.

אם לא תהיה היענות מספיק רחבה אנחנו לא נוציא את החולצה, למרות שאנחנו באמת רוצים, אם אנחנו נפסיד על זה אנחנו נישאר בלי שקל :wubyellow3:

וואי גדול!!!!1 במקום "באהבת אמת רגש לעולם לא מת" , שזה שיר יפה והכל, הייתי שם את "להיות איתך בכל דקה" , כמה שזה נדוש..

זה יחטף כמו לחמניות חמות..

חולצה באמת קטלנית, רק כמה דברים בהנחה שאתם יכולים לשנות:

א. באמת "באהבת אמת, רגש לעולם לא מת" זה לא משהו, עדיף "להיות איתך בכל דקה" כמו שאמרו או משהו כזה..

ב. ציור יפה אבל אם אפשר לעשות את זה ככה שיהיה 8 ענק מאחורה או משהו :wubyellow3:

ג. אני לא יודע מה אבל משהו מפריע לי במגן דוד של מכבי, יש לכם טעות בעיצוב שלו (תשוו עם http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%9B%...%91%D7%99%D7%91 )

1. משפט גדול

2. הסמל לא משו באמת. מה שבני טבק הציע עדיף לפי דעתי.

וקונה. (יש סיכוי שאני אקנה 3)

אהבתי! אני קונה!

רק דבר אחד.. לא יותר מתאים שיהיה כתוב מאחור "אבי נמני" ומתחת לזה "8"

או שיהיה כתוב "A.Nimni" ומתחת לזה "8" אז הקלף יותר קטן

הנושא שלא מזמן פתחתי בעניין הזה

בואו אני יגיד לכם משהו, 30 ש"ח לחולצה זה מחיר גבוהה מידי, תעשו 20 ש"ח ותמכרו מכל הלב לאוהדים שלנו.

אז עכשיו, שעוד לא מכרתם את החולצה, תשנו את המחיר שלכם ל 20 ש"ח שכל האוהדים יקנו את החולצה הזאת.

בואו אני יגיד לכם משהו, 30 ש"ח לחולצה זה מחיר גבוהה מידי, תעשו 20 ש"ח ותמכרו מכל הלב לאוהדים שלנו.

אז עכשיו, שעוד לא מכרתם את החולצה, תשנו את המחיר שלכם ל 20 ש"ח שכל האוהדים יקנו את החולצה הזאת.

מה אתה חושב שהם עושים את החולצה בחינם?

וואי גדול!!!!1 במקום "באהבת אמת רגש לעולם לא מת" , שזה שיר יפה והכל, הייתי שם את "להיות איתך בכל דקה" , כמה שזה נדוש..

זה יחטף כמו לחמניות חמות..

לדעתי הערה במקום (אם עדיין לא הדפסתם את החולצה...)

אני אקנה בכל מקרה.

דבר ראשון תודה על הפרגון, דבר שני 30 זה באמת הכי זול שאנחנו יכולים לעשות (אם לא שמתם לב זה יותר מהדפסה בצבע אחד...).

בקשר ל'מכבי' יש לזה 100000 ורסיות, וזה ת'אמת ורסיה מתוך קעקוע של מישהו...... אז זה מספיק טוב חח

בכל מקרה את ההערות באמת ניקח לתשומת ליבנו בסה"כ זה בשביל לעשות את היציע יותר יפה ועשירים לא נצא מזה.