Jump to content

אנחנו קהל של טיפשים

Nike

Recommended Posts

הגוש צריך יותר לעבור לאמצע

שום גוש. כל שער 11 צריכים להיות ביחד ולשיר ביחד כקהל אחד של קבוצה אחת.

תראו את ביתר לדוגמא, כמה שאומרים שהם חמורים וכל זה אבל הם הקהל הכי שמח בליגה..

כולם ביחד שרים ביציעים אין הבדלי מעמדות כמו שיש אצלינו בשער 11.

לפעמים אני רואה אצלנו ב11 אנשים מתביישים או משהו כזה ולא שרים פשוט, דבר כזה אסור שיהיה.

בקיצור, בשנה הבאה יש הרבה על מה לעבוד

מצידי שהשחקן והאולטראס ישארו אירגונים שעושים משחקי אגו

והקהלים של הפועל, ביתר וחיפה יהיה יותר משמעותים ועוצמתיים מאיתנו.

כי אם כמה שזה קשה, זה המצב היום!

שום גוש. כל שער 11 צריכים להיות ביחד ולשיר ביחד כקהל אחד של קבוצה אחת.

תראו את ביתר לדוגמא, כמה שאומרים שהם חמורים וכל זה אבל הם הקהל הכי שמח בליגה..

כולם ביחד שרים ביציעים אין הבדלי מעמדות כמו שיש אצלינו בשער 11.

לפעמים אני רואה אצלנו ב11 אנשים מתביישים או משהו כזה ולא שרים פשוט, דבר כזה אסור שיהיה.

והקהלים של הפועל, ביתר וחיפה יהיה יותר משמעותים ועוצמתיים מאיתנו.

כי אם כמה שזה קשה, זה המצב היום!

אני מבין שכואב לך המצב , אבל מה שכתבת כאן זה שטויות.

אני ישבתי פעם אחת ב8 ולא שומעים בכלל את 11 זאת גם אחת הסיבות שאין תאום..תביאו מכשירי קשר אולי זה יעזור..

והיום השחקן באמת עשה דווקא ואל תזיינו בשכל זה התחיל מתחילת המשחק כששרתם צהוב עולה האולטרס התחילו ואז אתם אמרתם לא לשיר..והאיש גדר עשה אחרי זה זין לשער 8..

אם תמשיכו עם האגו הזה לא יהיה לקהל שלנו יותר עוצמה.

למ י שחושב שהעידוד היה משנה את מהלך המשחק טועה. שיחקנו חרא.

מבחינת עידוד שער 8 היה מטורף.

כל המחצית כל האולטראס (כולל אני) בלי חולצות. טירוף! אחד הדברים!

למ י שחושב שהעידוד היה משנה את מהלך המשחק טועה. שיחקנו חרא.

מבחינת עידוד שער 8 היה מטורף.

לא יודע מה הקנה מידה שלך ל"מטורף" , אבל משער 13 שמעתי את שער 8 רק בהחזרה של ה"מכבי" מיציע ליציע.

(ואת התופים שלא היו בכלל בקצב)

לא יודע מה הסטנדרטים שלך ל"מטורף" , אבל משער 13 שמעתי את שער 8 רק בהחזרה של ה"מכבי" מיציע ליציע.

הכל יחסי.

יחסית לגודל הגוש. יחסית לשער 11. לא הפסקנו לעודד לרגע. אנשים קפצו שם גם כשלא היה בא להם. וגם היו יותר מידי אנשים בגוש, כאילו על כיסא היו שני אנשים בערך. זה יצר צפיפות ובלאגן.

צריך להגיד לאנשים שם שיתקלחו לפני משחק!

צודק ב-100 אחוז, אבל מה אתה רוצה מאיתנו? אני מוכן שתלך בשם השחקן ה-12 לאולטראס ותציע להם שגם הם וגם אנחנו נחסל את כל האגו, נוריד את כל השלטים, הכרזות והדגלים של הארגונים ונשאיר רק שלטים למכבי. הצענו להם את זה 1000 פעם והם לא רוצים, אז מה אתה רוצה מאיתנו?

לגבי מה שהיה היום בעידוד - יכול להגיד לך בכנות שאין לי מושג איך זה נראה מהצד, אבל מתוך הגוש שלנו אנחנו ממש לא שומעים את הגוש של שער 8. אנחנו רואים אותם קופצים, עושים תנועות שונות מאיתנו, אבל באמת שמתוך הגוש שלנו כמעט בלתי אפשרי לשמוע אותם ולהיות מתואמים איתם.

מפה מתחיל משחקי האגו ולי יש יותר גדול.

תורידו אתם את השלטים בלי שום קשר אליהם.

מה אכפת לכם מה הם עושים ואיזה שלטים הם שמים? שירשמו בכל שער 8 אולטראס מכבי, זה לא אמור לעניין אתכם.

ניהיה קצת מגוחך שעל הדגלים יש סמל של השחקן ולא של מכבי, מה נסגר אתכם?

אני הכי אוהב תשחקן כארגון וכאנשים שמנהלים אותו ושבתוכו, אבל הפעם צריך לשים את הקלפים על השולחן.

אפשר לתת קריידיט לתפאורה שלכם זה בסדר גמור, אבל היום כל חולצה שאתם מוצאים זה נטו של השחקן, כל קופוצן זה נטו של השחקן, כל דגל זה של השחקן.

לא עדיף לשים סמל של מכבי בענק ותסמל של השחקן בקטן?

הדבר האחרון אתה יכול להגיד על השחקן זה שהוא מקדם את עצמו על חשבון מכבי עם סמלים ודברים דומים.

הסמל של מכבי מופיע על כ"כ הרבה כרזות ביציע, אז יש כמה דגלונים עם 12 ושלט (לפעמים 2) של הארגון. כאילו שבכל העולם זה לא ככה.

אז אתה יודע, עוד אמרנו אנחנו נוותר ונעשה איצטדיון בלי סמלי ארגון, כמובן שהצעה לשווא. איזה סיבה יש לארגון מסוים, לא משנה איזה, להוריד את כל השלטים שלו אם הארגונים האחרים שמים? שיוותר על כך שיראו אותו קיים באיצטדיון בזמן שארגונים אחרים כן תולים? נו באמת.

סמל מכבי עד כמה שידוע וזכור לי, אולי זה השתנה, אסור לשימוש במרצ'נדייז ככה שהשחקן שחקן שחקן שאמרת, כנראה שכחת את הצעיף, החולצות קיץ שיצאו עכשיו ש2 מתוך 3 הם לא של השחקן וכו'.

השחקן ממש לא מחכה שהשיר יפסק ואז שער 11 יתחיל שיר כדי לעשות "דווקא"

עובדה ששרו אבי נימני עם הכפיים תוך שניה האנשי גדר והגוש של השחקן שר עם שער 8 ושאר האיצטדיון.

פשוט שהם עושים תשירים שלהם עם הכפיים והתיפוף המהיר בלי קשר למשחק או מתחילים שיר איטי כשצריך שיר טירוף אז אין טעם להצטרף אליהם (לדוגמא ששער 11 התחיל לשיר "הנה באה השעה להשתגע.." ושער 8 שר שיר איטי כל האיצטדיון הצטרף וכמעט שמנו גול)

זה ממש היה נדיר אתמול! :clap:

ובקשר לזה שפתח את הנושא:

יש דברים יותר חשובים כרגע, ולפעמים אתה אומר שמשער 8 בקושי שומעים זה אומר שאנחנו(שער 11) הפסקנו לשיר?..

מהדברים שלך אפשר להבין שכאילו השחקן ה12 עושה דווקא ולרעת מכבי, וזה בכלל לא מחויב למציאות :clap:

Guest גל מושיוב
מפה מתחיל משחקי האגו ולי יש יותר גדול.

תורידו אתם את השלטים בלי שום קשר אליהם.

מה אכפת לכם מה הם עושים ואיזה שלטים הם שמים? שירשמו בכל שער 8 אולטראס מכבי, זה לא אמור לעניין אתכם.

ניהיה קצת מגוחך שעל הדגלים יש סמל של השחקן ולא של מכבי, מה נסגר אתכם?

אני הכי אוהב תשחקן כארגון וכאנשים שמנהלים אותו ושבתוכו, אבל הפעם צריך לשים את הקלפים על השולחן.

אפשר לתת קריידיט לתפאורה שלכם זה בסדר גמור, אבל היום כל חולצה שאתם מוצאים זה נטו של השחקן, כל קופוצן זה נטו של השחקן, כל דגל זה של השחקן.

לא עדיף לשים סמל של מכבי בענק ותסמל של השחקן בקטן?

מתן אחי, אתה לגמרי נסחף.

032.jpg

n19.jpg

DSC_0057.JPG

23.jpg

041.jpg

2926932496255_b[1].jpg

כמה סמלים של השחקן אתה רואה פה? מקסימום חתימה בשלט הסבר בצד? לגיטימי, דבר שכל ארגון בעולם עושה. כשאנשים עובדים כל כך קשה ימים ולילות על תפאורה, לפחות ראוי שידעו שהם עשו אותה לא ככה?

להגיד שכל שלט ודגל היום זה עם סמל של השחקן זה פשוט לא נכון.

big_shivhon.jpg

big_white.jpg

אתה רואה פה סמלים של השחקן? וכן, יש לנו גם מרצ'נדייז עם סמלים של השחקן וגם בתפאורות יהיו, אבל זה ממש לא בהגזמה כמו שאתה מציג את זה ובטח שלא על חשבון מכבי. אתה יכול לעבור על כל עמוד ההתרמות, אם תראה שם תפאורה מסויימת שיש בה מוחצנות יתר של השחקן אני מזמין אותך לקולה במשחק הבא (:

אם הקהל היה אחיד פ"ת הייתה עושה במכנסיים ולא עושה לנו קרקס בבית שלנו.

היום אנחנו נהפכנו לבדיחה.

והדבר היחידי שישאיר את הקבוצה ליגה הוא הקהל ולא הקבוצה המסריחה הזאת.

אותו קהל צריך להתאחד,עונה הבאה אני מבטיח שיהיה יותר רע עם האירגונים האלה.

כל מי שהקימו את הגוש ב8 יהיו מנויים ל8 עונה הבאה.

אני הייתי בגוש ב8 כל העונה

שנה הבאה אני מנוי ל11

ועוד כמה שאני מכיר מ8 עושים שנה הבאה מנוי ל11

מישהו מוכן להסביר על מה המריבה ?

אני בתור אחד נטראלי (יותר בצד של השחקן) שהיה בשער 8 בכל משחק בית מאז שהוקם הגוש וזה פשוט מוזר לראות את שער 11 שר כל כך חלש (עד כדי כך שלא שומעים אותו בחלק מהשערים בשער 8), לעומת שנים קודמות שהעידוד היה מטורף.

לדעתי צריך להפגיש בין שני הארגונים ופשוט להתאחד להיות כולם בתור גוש אחד גדול בשער 11, זה יהיה פשוט אדיר .

אתמל במשחק הראנו שכשאנחנו מאוחדים זה אדיר ! כמו באירופה ! (אני מדבר בערך מדקה ה-85 עד סוף המשחק)

תאמת בושה אין מה להגיד ישבתי בשער 8 האיש גדר אמר כמה פעמיים לא להמשיך עם שער 11 וגם שער 11 כמה פעמיים שירים צהוב עכשיו וזה שירים אותו לשער 13 ולא ל 8 שמחכים לו..ובאמת שער 11 חייב להתחיל לזוז לכיוון האמצע ויאללה נו קשה לארדן מכשירי קשר לאנשי גדר !!

שהגוש יזוז שמאלה למאחורי השער, אולי אפילו יותר. אנחנו לא צריכים להתקרב יותר ל13, אלא ל8.

חוץ מזה שבגלל המרחק שומעים את שער שמונה כזה טיפה באיחור (כל החכמים יכולים להסביר...=]), אז בשביל שהתיאום יגדל והמרחקים בין 11 ו8 יהיו קצרים יותר צריך להתקרב לשמונה יותר.

אתם מגזימים ברמות....

אתמול קודם כל העידוד היה רחוק מליהיות טוב, מהסיבות הבאות:

א. לחץ אטומי שהקשה על העידוד

ב. מלא טרמפיסטים

ג. הריכוז בענין אבי נמני הכריע את העידוד הטוב וחזרנו לעידוד היותר מיושן, ואני חושב שכשהיה צריך הקהל לחץ.

מי שישב ב11 / 13 / ראה בטלוויזיה יעיד על כך (לפחות במחצית השנייה כי בראשונה אני לא יודע כי לא הייתי נוכח)

חלק מהתגובות פה רוגזות יתר על המידה...

נא להרגיע.

גם אני לא מרוצה מהעידוד השנה, ובפרט במחזורים האחרונים

אבל צריך להיות הגיוניים אנחנו לא מכונות וקשה לעודד במצב הזה לאורך משחק שלם-הלחץ הורג אותך, הקבוצה מתסכלת..

מה גם שבמשחקים כאלה עם איצטדיון מפוצץ האווירה אומנם מחשמלת אבל זה מקשה על העידוד מאד, רוב האיצטדיון לא מכיר את רוב השירים..

בלי קשר לאלה, אני פסימי בעניין אבל מאד מאד מאד מקווה שהאנשים שאחראים על העניין יידעו למצוא את הנוסחה לתיאום מלא בין האירגונים, או למעשה עכשיו-בין היציעים. ההחלטה שהאולטרס יעברו לשמונה יכולה מצד אחד להרים את כל האיצטדיון, אבל מצד שני אם ימשיכו משחקי הכבוד והכוח זה רק יהיה יותר ויותר קשה ומגעיל. העבר מלמד-האופצייה השנייה יותר סבירה. הלוואי שאני טועה.

השחקן ה-12 חייבים לעבור לשער 10 להיות צמודים ל-8! אני בעצמי ישבתי באמצע שער 10-11 ובכלל לא שמעתי אתכם (את השחקן), אז איך אתם מצפים ששער 8 ישמעו אתכם?!

בנוסף לא היו (או אולי היו אבל לא הגיעו אליי) שירים כמו "צהוב עולה - צהוב עולה, או או או או - או או או או או", או הקונטרה, או "תנו לנו לשמוח", או "אומרים שהקומץ" שירים שמעוררים את הקהל..

חברים, שנה הבאה כשלא ניהיה ב"ה בלחץ של ירידה כל העונה, יהיה עידוד הכי טוב בליגה כי אנחנו מכבי תל אביב.

שני גושים, שלושה גושים זה לא משנה. ברגע ששער 11 יהיה מרוכז רק בעידוד כל היציעים ילכו אחריו.

שער 8 (אולטראס) מנסים ללכת גם עכשיו אחרי 11 אבל כשהוא שקט הם מתחילים לשיר לבד ואין מה לעשות.

שנה הבאה טרור.

אתם מגזימים ברמות....

אתמול קודם כל העידוד היה רחוק מליהיות טוב, מהסיבות הבאות:

א. לחץ אטומי שהקשה על העידוד

ב. מלא טרמפיסטים

ג. הריכוז בענין אבי נמני הכריע את העידוד הטוב וחזרנו לעידוד היותר מיושן, ואני חושב שכשהיה צריך הקהל לחץ.

מי שישב ב11 / 13 / ראה בטלוויזיה יעיד על כך (לפחות במחצית השנייה כי בראשונה אני לא יודע כי לא הייתי נוכח)

חלק מהתגובות פה רוגזות יתר על המידה...

נא להרגיע.

מה הפריעו לך הטרמיפסטים? הם פשוט לא עודדו זה לא שהם עודדו משהו אחר חוץ מזה תתחיל להתרגל תטרמפיסטים כי אם בע''ה נצליח אז בלומפילד יהיה המלא כל משחק